Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#4205809 Napisano: 09.03.2011 10:25:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
kingaa napisał(a):

obstawiam, że w Kościanie wygrały same PRACE plastyczne emotka Zdziwi mnie bardzo jak ktoś wygrał samym tekstem emotka


bluesky napisał(a):

79magda napisał(a):

agamaty napisał(a):

79magda napisał(a):

Napisałam wierszyk o krowie emotka widać, trzeba było chyba w wyższe tony uderzyć emotka


no pytanie było o tradycje wielkopolskie, raczej krowa tak średnio do nich pasowała emotka



Płynna magia w kolorze tradycyjnie białym
O konsystencji bajkowej i smaku doskonałym
Wielkopolska Tradycja, rodem prosto z Kościana
To w mej lodówce najpiękniejsza Biała Plama!
Dziękujemy wiec tradycyjnie Waszym krówkom,
Niech Im humor dopisuje i zdrówko!
Promyk słońca błąkający się w trawie,
Krowa dająca się wydoić łaskawie,
Wie, że gdyby nie Ona, nie byłoby tradycji
Więc z uśmiechem błogim na swej aparycji
Wzrokiem sięga po krowiemu, daleko
By dać nam tradycyjnie najlepsze mleko.

Myślę, że podeszłam do sprawy zbyt rozrywkowo po prostu emotka





emotka a mnie się BARDZO ale to BARDZO podoba emotka
hasło pół żartem pół serio ( z przewagą na żart emotka )ale wyjątkowo udane emotka
ślepe to jury chyba było emotka



wydaje mi się że było ograniczenie do 240znaków a naliczył mi word ponad 400

odnośnie drugiej sprawy to sama osobiście wysłałam pracę plastyczną z polskimi słonecznikami a tekst wypisany był na konturach wielkopolski, natomiast mój chłopak zrobił foto ksiażkę i był aż 2 miejsca wyże emotka . zmieściliśmy się w pierwszej setce.. ciekawa jestem co zrobili laureaci.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4174025 Napisano: 25.02.2011 04:31:29 w Zabawa - Zniszcz życzenie
Nie jesteś dobry ponieważ podświadomie wiesz że masz szatana za skórą a starszym babcią w tramwaju miejsca nie ustępujesz emotka


Chcę wygrać autko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4170683 Napisano: 24.02.2011 01:33:15 w Pomocy!!!!
dagmara napisał(a):

Czt ktoś może mnie nauczyc jak zrobic cytat na forum tzn. cos takiego jak w postach nad moim. Przepraszam, sle nie jetem biegla w komputerze.


klikasz cytat po prawej stronie w guzikcytuj Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4170537 Napisano: 24.02.2011 12:42:11 w Pomocy!!!!
henryczka62 napisał(a):

iva napisał(a):

bluesky napisał(a):

iva napisał(a):

monia676 napisał(a):

iva napisał(a):

pomocy emotka !

Jakieś 2 dni temu w kuchni spadła mi szafka z kubkami i niestety z 40 kubków zostało mi raptem 4 w dobrym stanie .. Jest mi z tego powodu bardzo przykro ponieważ i sentymentalne filiżanki i kubki szlag trafił i praktycznie nie mam nic..
Mam do was pytanie czy gdzieś są kubki do wygrania? potrzebuje linków pilnie by odbudować kolekcję a 2 niedługo impreza rodzinna a u mnie goście będą musieli być z jednego xD


http://www.herbatasaga.pl/minki


wczesniej już brałam udział i własnie m.in kubek z sagi szlak trafił.. mogę nadal brac udział dalej?



a filiżanek nie chcesz? są do wygrania w Posti


filiżanki też się przydadzą emotka . a posti to promocyjnu konkurs? trzeba mieć kody?


jeszcze kościan tylko zgłoszenie pocztowe i musi dojść do 28.02



na Kościan już wysłałam wcześniej emotka
będę musiała sobie zakupić ładny kompecik bo tak łyso z pustą szafką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4170513 Napisano: 24.02.2011 12:35:54 w Pomocy!!!!
bluesky napisał(a):

iva napisał(a):

monia676 napisał(a):

iva napisał(a):

pomocy emotka !

Jakieś 2 dni temu w kuchni spadła mi szafka z kubkami i niestety z 40 kubków zostało mi raptem 4 w dobrym stanie .. Jest mi z tego powodu bardzo przykro ponieważ i sentymentalne filiżanki i kubki szlag trafił i praktycznie nie mam nic..
Mam do was pytanie czy gdzieś są kubki do wygrania? potrzebuje linków pilnie by odbudować kolekcję a 2 niedługo impreza rodzinna a u mnie goście będą musieli być z jednego xD


http://www.herbatasaga.pl/minki


wczesniej już brałam udział i własnie m.in kubek z sagi szlak trafił.. mogę nadal brac udział dalej?



a filiżanek nie chcesz? są do wygrania w Posti


filiżanki też się przydadzą emotka . a posti to promocyjnu konkurs? trzeba mieć kody? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4170466 Napisano: 24.02.2011 12:21:44 w Pomocy!!!!
monia676 napisał(a):

iva napisał(a):

pomocy emotka !

Jakieś 2 dni temu w kuchni spadła mi szafka z kubkami i niestety z 40 kubków zostało mi raptem 4 w dobrym stanie .. Jest mi z tego powodu bardzo przykro ponieważ i sentymentalne filiżanki i kubki szlag trafił i praktycznie nie mam nic..
Mam do was pytanie czy gdzieś są kubki do wygrania? potrzebuje linków pilnie by odbudować kolekcję a 2 niedługo impreza rodzinna a u mnie goście będą musieli być z jednego xD


http://www.herbatasaga.pl/minki


wczesniej już brałam udział i własnie m.in kubek z sagi szlak trafił.. mogę nadal brac udział dalej? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4170394 Napisano: 24.02.2011 11:52:40 w Pomocy!!!!
pomocy emotka !

Jakieś 2 dni temu w kuchni spadła mi szafka z kubkami i niestety z 40 kubków zostało mi raptem 4 w dobrym stanie .. Jest mi z tego powodu bardzo przykro ponieważ i sentymentalne filiżanki i kubki szlag trafił i praktycznie nie mam nic..
Mam do was pytanie czy gdzieś są kubki do wygrania? potrzebuje linków pilnie by odbudować kolekcję a 2 niedługo impreza rodzinna a u mnie goście będą musieli być z jednego xD Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4161498 Napisano: 21.02.2011 04:07:04 w Pomocy!!!!
poszukuję informacji pilnej w sumie ;]

chodzi mi dokładnie o to że jest konkurs na który trzeba wysłać swoje zdjęcie i udowadnic ze jest się największym fanem i tutaj moje pytanie czy swoje zdjęcie to zdjęcie zrobione przeze mnie i należące do mnie czy ja koniecznie muszę na nim być? Bo chciałabym wysłać zdjęcie siostry ale nie wiem czy mnie nie zdyskwalifikują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4161405 Napisano: 21.02.2011 03:32:04 w Pomocy!!!!
poszukuję informacji pilnej w sumie ;]

chodzi mi dokładnie o to że jest konkurs na który trzeba wysłać swoje zdjęcie i udowadnic ze jest się największym fanem i tutaj moje pytanie czy swoje zdjęcie to zdjęcie zrobione przeze mnie i należące do mnie czy ja koniecznie muszę na nim być? Bo chciałabym wysłać zdjęcie siostry ale nie wiem czy mnie nie zdyskwalifikują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4131766 Napisano: 11.02.2011 11:51:22 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

tato999 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

malutka456 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

malutka456 napisał(a):

lekkoatletka napisał(a):

a mnie wkurza zbyt szybkie tracenie wagi emotka mam 167 cm wzrostu i 47 kg na liczniku... wszystko fajnie, tylko straciłam 7 kg w ciągu 1,5 miesiąca a jem tylko trochę mniej niż zazwyczaj i to z powodu braku czasu. Byłam u lekarza i powiedział, że to pewnie ze stresu (sesja)... nawet nie pobrał krwi, żeby zobaczyć czy coś jest nie tak emotka



lekkoatletka - Dodam jeszcze coś od siebie do wczorajszej dyskusji - taka waga przy takim wzroście nie jest niczym szczególnym, sama ważę i mierzę bardzo podobnie. Ale nagły spadek wagi może być objawem jakichś kłopotów ze zdrowiem, dlatego nie powinnaś tego lekceważyć! Jeśli lekarz to olewa, to idź do innego, albo sama zrób sobie przynajmniej podstawowe badania. Jeśli to rzeczywiście tylko kwestia stresu, to przynajmniej będziesz spokojna co do swojego stanu zdrowia. emotka



ja też tak miałam ale w wyniku choroby więc zbadaj sobie tarczycę emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4131257 Napisano: 11.02.2011 09:49:59 w Wkurza mnie...
katmich napisał(a):

wszystko mnie wkurza... mam ochotę komuś przywalić!! emotka emotka emotka



bij mnie dzisiaj wszystko zniosę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4131246 Napisano: 11.02.2011 09:47:01 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie nie zdany egzamin ze statystyki na który umiałam!!

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4124782 Napisano: 09.02.2011 01:31:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
yonia napisał(a):

iva napisał(a):

agamaty napisał(a):

iva napisał(a):

Czy były jakieś wieści z Wedla z pierwszego losowania?



pierwszy wpis w MDW się pojawił




Dzięki emotka .. Czyli pierwsze losowanie lipa emotka



dlaczego lipa, skoro chyba dopiero zaczeli dzwonic




Nigdy nie udało mi się wygrać w konkursie promocyjnym więc nie spodziewam się że teraz ma się to zmienić xD...
<tjaaa.. nie mówcie że marudzę, bo wiem że marudzę ale mam marudzący dzień i jestem marudą> emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4124743 Napisano: 09.02.2011 01:22:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

iva napisał(a):

Czy były jakieś wieści z Wedla z pierwszego losowania?



pierwszy wpis w MDW się pojawił




Dzięki emotka .. Czyli pierwsze losowanie lipa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4124722 Napisano: 09.02.2011 01:17:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy były jakieś wieści z Wedla z pierwszego losowania? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4121188 Napisano: 08.02.2011 11:59:40 w PLAGIATY
podziwiam że wam się chce emotka
Ja zawsze staram się wysilić na maksa szare komórki i nawet jeśli jestem z siebie dumna to tak lipa.. Szlak mnie trafia że ja siedzę nad czymś 1h a ktoś w 5 min poszuka <ctrl+c, ctrl+v> i wygrywa..
nie lubię marnować czasu

dlatego popieram takie inicjatywy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4118014 Napisano: 07.02.2011 01:22:58 w Wkurza mnie...
wkurza mnie fb bo nie wyszukuje mi w postach znajomych ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109356 Napisano: 04.02.2011 11:31:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):



Będę wdzięczny za przedstawienie historii moniau i o co w tym wszystkim chodzi



bez lektury kilku poprzednich zrzutów ekranu ani rusz

w telegraficznym skrócie chodzi o to, że agencje reklamowe same nie przestrzegają regulaminów, bo w konkach na hasła nagradzają prace plastyczne ze świecidełkami, gdzie hasło stanowi drugorzędny element

poza tym chodzi o elastyczne metryki i na zawołanie zmiany adresów i danych personalnych




chyba muszę się zainteresować bo brzmi jak dobry thriller emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109342 Napisano: 04.02.2011 11:28:14 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

iva napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

a o poczcie to mi nawet nie mówcie !
moja listonoszka się pochorowała 2 miesiące temu.
I co chwila listy dostarcza ktoś nowy...
W dodatku co jeden to gorszy !
Wrzucają awiza bez dzwonienia ( bo im się nie chce nosić)
podrzucają mi listy do sąsiadów
i co chwilę słyszę teksty typu ,,znowu takie ciężkie rzeczy''

Swoją drogą to w tym tygodniu nikt z pocztą nie zawitał emotka




mam znjomego listonosza <młody chłopak> roznosi listy jak mu się podoba.. czasami jak do kogoś nie dojedzie listy lezą w aucie w schowku później tydzień po mu się przypomni to je rozniesie emotka



emotka emotka
u mnie nie raz były akcje, że miałam awizo, leciałam na pocztę, a na miejscu okazywało się, że sorry, ale awiza dla mnie nie ma emotka




są różne akcje.. poczta teraz się wzięła ale nie za jakość tylko likwiduje co mniejsze poczty niestety będzie trzeba jeździć to większych miast by nadać list.. powariowali
http://biznes.gaz...apia_je_agencje.html Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#4109316 Napisano: 04.02.2011 11:24:15 w Pomocy!!!!
thimka napisał(a):

Pomocy na Kasi ciągle mi wyskakuje błąd 504 i nie mogę się zalogować , może ktoś wie jak zrobić aby udało się zalogować , wczoraj też nie mogłam się zalogować Pomocy!!!!!


może coś zmieniają na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0