Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#3944819 Napisano: 09.12.2010 03:19:05 w Wkurza mnie...
wkurza mnie fb i jego ciągłe zmiany emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3935110 Napisano: 06.12.2010 08:51:08 w Wkurza mnie...
ja jestem na maksa wkurzooona..
Nie dość rossnet.. znowu pustka ja nie wiem co ja mam im napisać żeby mnie wybrali. takie poematy piszę że Mickiewicz wymięka emotka . <mafia>

druga sprawa że się napaliłam na wyniki z kariery na fb.. I co 2 miejsce a nie pierwsze.. cały miesiąc grałam i zbierałam głosy dla mojego faceta by wygrać mu kompa na gwiazdkę aż przylazł jakiś nabijacz i w 5 dni zrobił 2x tyle głosów co ja przez miesiąc a dokładnie ponad 700. możliwe?
komisja miała sprawdzić ale tak naprawdę mają w trąbce.. jest mi bardzo przykro bo sprawiedliwość nie istnieje a Mikołaj już w ogóle dzisiaj mnie zawiódł i szczęścia nie przyniósł.

Macie jakieś pomysły by sprawę na karierze wyjaśnić czy juz za późno? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3921243 Napisano: 02.12.2010 11:19:26 w Rossmann
dysia napisał(a):

kiedy będą wyniki z krzyżówki?
były już smsy?


no własnie ja też czekam ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3918687 Napisano: 01.12.2010 03:55:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ciszaaaa taka straszna że aż głośna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3914208 Napisano: 30.11.2010 12:03:21 w Wkurza mnie...
mnie wkurza koleś który mi zgarnął sprzed nosa Cd Jamesa Blunta z amaznoki emotka emotka emotka

tak się napaliłam i z entuzjazmem uzbierałam głosy bo chciałam ją miec bo uwielbiam tego wokalistę..
a tu co? D^&PA!
Koleś ją na pewno sprzeda a jak to ktoś z ekonków to niech się przyzna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3901845 Napisano: 26.11.2010 10:56:47 w Wkurza mnie...
becia1973 napisał(a):

fryz napisał(a):

wkurza mnie ze ktos mi ciagle zwija z przed nosa herbatki na fb emotka


mnie też to wkurza strasznie emotka


mnie tez to wkurza.. że siedze tyle czasu nad tym klikam wydaje się że szybko a tu patrzę że ktoś mnie ubiegł.. porażka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3899534 Napisano: 25.11.2010 04:01:55 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wkurza mnie negatyw na Allegro! Owszem wystawiłam pierwsza sprzedającemu bo dostałam niekompletną przesyłkę ale za co ja dostałam negatyw... Za szybką wpłatę zapewne emotka


za życie, to najczęstszy powód wystawienia negatywa emotka a serio - z zawiści emotka




haha.. zgadzam się.. ja pamiętam jak mnie koleś wkurzył bo sprzedawał słuchwaki do każdego modelu telefonu a aakurat na moim taty i siostry telefonie nie chciały chodzić.. odsyłałam g^&wno 3 razy i wystawiłam negatywa i dostałam to samo z dodatkiem opierdliwego małego smarkacza który się czepia allegro nie dla dziec.. zabiłabym Gamonia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3899359 Napisano: 25.11.2010 03:00:12 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza Psoti na fb

za kazdym razem jak się zaczaję to mi nagrodę ktoś z pod nosa zgarnia... emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3875247 Napisano: 18.11.2010 09:32:18 w W Social Media nazywam się...
Daria Ivanotta Waskowiak

Zapraszam do siebie kto chce to dodawać emotka emotka emotka

http://www.facebo...0776#!/DariaIvanotta Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3855685 Napisano: 11.11.2010 02:04:44 w Rossmann
pytanko.. bo w skarbie była reklama że od 10.11 miał być konk z beyonce i nadal nic ... ktoś coś wie?> Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3852416 Napisano: 10.11.2010 03:39:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Laptop z kariery jest nareszcie po 2 miechach emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3851601 Napisano: 10.11.2010 11:38:53 w Rossmann
aneciaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

sa wyniki mexx ,fektima i soxo


oczywiscie nic emotka


to też do piszę się do klubu emotka


i ja niestety tez emotka




ja juz sama nie wiem bo się dwoję i troję i jak zwykle nic a na listach wciąż te same osoby Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3838713 Napisano: 06.11.2010 10:59:45 w Pomocy!!!!
Taaa.. albo ja jakaś dzisiaj zawieszona jestem albo facebook psikusy mi robi emotka

Potrzebuje pomocy z wyszukiwarką na tym portalu bo jak wpisuję frazę w nią to nie mogę szukać w starszych postach.. czy wszyscy tak mają czy tylko ja?
Kiedyś była taka opcja na samym dole a teraz tego nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3838689 Napisano: 06.11.2010 10:54:44 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

kingaa napisał(a):

A mnie wczoraj wkurzył film skrzydlate świnie. Dawno nie byliśmy w kinie więc w końcu się wybraliśmy. Z opisu na cinema city ten film wydawał się fajny. Komedia obyczajowa nawet mogła być, tym bardziej, że Pazura tam grał wiec na pewno będzie śmiesznie. Film śmieszny w ogóle nie był, wręcz przeciwnie emotka Do tego w opisie na str kina powinni zamieścić, że to film o kibolach, a nie było o tym wzmianki emotka To teraz nie wystarczy przeczytać opisu na ulotkach czy na stronie kina, trzeba pogrzebać w necie o filmie, bo inaczej film może okazać się zupełnie o czymś innym emotka Chciałam wyjść z kina po pierwszych 20 minutach gdyby nie to, że ten mój stwierdził, że jak już zapłacił za bilety to obejrzy do końca emotka Dobrze, że chociaż miałam popcorn, to jak miałam go nie jeść, to z tego wszystkiego wpierdzieliłam prawie cały...


a ja wygrałam bilety na ten film i uważam, że to jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat. Mi się już mdło robi na widok tych ślubow panieńskich, to nie tak ja myślisz kotków czy świętych interesów. Wreszcie film bez Karolaka i Aadamczyka(choć lubię filmy z nimi ale są w każdym polskim filmie i to już mi się przejdało). Wracajac do skrzydlatych świń swietnie zagrane główne role, film mega dobrze oddaje piłkarską rzeczywistość, muzyczka lekko rockowa. Mi tam się naprawdę podobało, i widzialam wzmianki ze to będzie o kibicach:) ale jak wiadomo są gusta i guściki emotka




hehe.. a ja juz apomniałam o tym filmie a miałam być w nim statystka nawet byłam na castingu i miałam już powalającą rolę na stadionie i nie pojechałam z przyczyn technicznych... emotka . Też się wkurzyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3838668 Napisano: 06.11.2010 10:50:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

karol26 napisał(a):

Ferrero Rocher - Zloty miesiac

http://ferrerorocher.pl/



Gratuluje Bielszczance głównej nagrody emotka
Ciekawe czy to znana pani urzędnik ze starostwa ? emotka


Też się zastanawiałam emotka



a ja grałam i się łudziłam że może się udać a ile kasiory wydałam na ferreo bo to tanie czekoladki nie są emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3779829 Napisano: 14.10.2010 01:21:00 w Wkurza mnie...
wkurza mnie jeszcze facebook teraz.. czy też ktoś ma problem z aplikacja kitkata?
nie chce się załadować.. ogólnie ciężko chodzi.. ;/ emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3779735 Napisano: 14.10.2010 01:00:18 w Wkurza mnie...
bluesky napisał(a):

ivanotta a skąd wiesz że nie wygrałaś co pół godz wybieraja 1ego zwycięzce może jeszcze nic stracone emotka



hehe.. bluesky ale masz optymizmu w sobie emotka
Jakoś nie wierzę żeby mnie wybrali emotka
Zastanawiam się czy numeru nie pomyliłam czasami.. ajajaja.. straszne to emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3779721 Napisano: 14.10.2010 12:57:07 w Wkurza mnie...
agusia32 napisał(a):

bluesky napisał(a):

bluesky napisał(a):

becia1973 napisał(a):

79magda napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę się dodzwonić do Radia Zet emotka




nie tylko Ty dzwonię od samego rana emotka




a po co dzwonicie????




??????



Pewnie po to emotka

http://www.radioz...arzenia/Wygraj-iPada




a ja się do dzwoniłam i nagrałam ale nic nie wygrałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3775895 Napisano: 13.10.2010 08:39:39 w Wkurza mnie...
april211 napisał(a):

iva napisał(a):

a mnie wkurza konkurs loreal emotka

ledwo odejdę od kompa i już jestem daleko za murzynami emotka
Ludzie klikają chyba jak roboty emotka


ja go sobie odpuszczam emotka




a ja się juz tak napaliłam, że żal mi będzie odpuścić ale coś czuję jak sobie zrobię wolny weekend to się zdziwię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#3775220 Napisano: 12.10.2010 08:48:43 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza konkurs loreal emotka

ledwo odejdę od kompa i już jestem daleko za murzynami emotka
Ludzie klikają chyba jak roboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0