Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#7335842 Napisano: 15.02.2026 21:02:30 w Paragony na trwające konkursy
ma ktoś żubra na teraz? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7335511 Napisano: 13.02.2026 15:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza37 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Dziś przyszla wyczekiwana piniata do mojej siostrzenicy. ...pusta!
trudno mi jest w to uwierzyć emotka czy ktoś mial taką sytuację? czy to efekt piątek - 13-go.

Miałam dzisiaj to samo... Otwieram, a tam pusta piniata 😁 Już miałam do nich pisać. Okazało się, że pod spodem jest kartonik/przegródka i tam niżej są słodycze w pudle 😉 Sprawdź jeszcze raz.

Dodam że jest ich tak mało że można przeoczyć emotka Wyświetl w wątku >>

notta

#7335477 Napisano: 13.02.2026 13:10:10 w Konkursy firm tytoniowych
mateuszpp130 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

mateuszpp130 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Dzwońcie też na infolinię,albo piszcie maile ,bo będziemy czekać i czekać

Napisałem maila

No i super ,trzeba pisać bo oni to olewają jak widać ,odsyła jeden do drugiego,no śmiech na sali

"Szanowny Panie,dziękujemy za wiadomość.Przekazujemy zgłoszenie do działu konkursowego w celu przesłania linku do odbioru nagrody."

😂😂😂 Ale chociaż bardzo szybko odpisali 😂

Może pani w bok to ta sama osoba od działu konkursowego. Dodatkowo asystenka, sekretarka, obsługa klienta i jeszcze konkursy. 5 etatów w 1. Zanim się kobita wyrobi z Waszymi przypomnieniami to nie ma czasu na ogarnięcie tych reklamacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7335323 Napisano: 12.02.2026 16:40:30 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
notta napisał(a):

notta napisał(a):

Sprzedam:

  • going 100zł za 80zł
  • 5.10.15 100zł stacjonarnie tylko za 80zł
  • eventim 100zł za 80zł
  • restaurantweek 159,96 za 100zł
  • mam 20zł suntago, oddam za aktualne paragony Ważny do: 2026-02-28
  • ebilet 100zł za 80zł
  • ccc 20zł na karcie podarunkowej wymienie na jakieś aktualne paragony

Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7334991 Napisano: 10.02.2026 22:52:05 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
notta napisał(a):

Sprzedam:

  • going 100zł za 80zł
  • 5.10.15 100zł stacjonarnie tylko za 80zł
  • eventim 100zł za 80zł
  • restaurantweek 159,96 za 100zł
  • mam 20zł suntago, oddam za aktualne paragony Ważny do: 2026-02-28
  • ebilet 100zł za 80zł
  • ccc 20zł na karcie podarunkowej wymienie na jakieś aktualne paragony

Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7334988 Napisano: 10.02.2026 22:14:37 w Smolar
fantagiro napisał(a):

donia7 napisał(a):

notta napisał(a):

co nadał smolar GLS-em? Rozwód z DPD? czy chwilowy romans z innym emotka

Bony z Jana Niezbędnego z loterii Dino emotka

da się przekierować tą paczkę ??



tylko takie opcje Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

notta

#7334972 Napisano: 10.02.2026 20:38:22 w Smolar
co nadał smolar GLS-em? Rozwód z DPD? czy chwilowy romans z innym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7334926 Napisano: 10.02.2026 17:18:21 w Zapowiedzi konkursów
Karnawał w Popeyes: Nowa kanapka i szansa na podróż za ocean https://share.google/Gh7bSMNyuHuDpfE7a Wyświetl w wątku >>
2 ania1111, leia 0

notta

#7334841 Napisano: 10.02.2026 10:15:08 w Avanti
na jakim dniu skończyli informować? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7334667 Napisano: 09.02.2026 14:12:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Amooco... jak my się nie rozumiemy  Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7334663 Napisano: 09.02.2026 14:05:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
notta napisał(a):

Sprzedam:

  • going 100zł za 80zł
  • 5.10.15 100zł stacjonarnie tylko za 80zł
  • eventim 100zł za 80zł
  • ebilet 100zł za 80zł
  • restaurantweek 159,96 za 100zł
  • ccc 20zł na karcie podarunkowej wymienie na jakieś aktualne paragony

Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7334300 Napisano: 06.02.2026 23:50:52 w Konkursy firm tytoniowych
Bati napisał(a):

notta napisał(a):

deva napisał(a):

Jest mail ale z informacją że dziś ponownie wyślą maila z nagrodą. Macie też?

u mnie dzisiaj mail z pinem

A byłaś również w gronie osób, które przez błąd (nie wiadomo jaki) nie dorastały maila o wygranej? 
również oczekuję na ponowną wysyłkę wiadomości i wygranej.

nie, ja dostałam w pierwszym terminie Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7334277 Napisano: 06.02.2026 20:50:34 w Konkursy firm tytoniowych
deva napisał(a):

Jest mail ale z informacją że dziś ponownie wyślą maila z nagrodą. Macie też?

u mnie dzisiaj mail z pinem Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7333749 Napisano: 04.02.2026 11:23:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
  • going 100zł za 80zł
  • 5.10.15 100zł stacjonarnie tylko za 80zł
  • eventim 100zł za 80zł
  • ebilet 100zł za 80zł
  • restaurantweek 159,96 za 100zł
  • ccc 20zł na karcie podarunkowej wymienie na jakieś aktualne paragony
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7333666 Napisano: 03.02.2026 21:42:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oriflame kupon jeżyki? Dlaczego kupon wchodzi na 0zł? Zamawiał ktoś ostatnio? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7333385 Napisano: 02.02.2026 17:28:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co wyslał dzisiaj smolar? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7333300 Napisano: 02.02.2026 12:49:34 w Konkursy firm tytoniowych
taak napisał(a):

witegz napisał(a):

Co z tymi PIN-ami?  Odebrał ktoś z Was nagrodę?

Ja miałam inny problem, dostałam odpowiedź i dodatkowo wysłali pin. Voucher odebrałam. Napisz do nich, bardzo szybko odpisują

ktoś jeszcze czeka na pin od nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7333295 Napisano: 02.02.2026 12:40:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
UOKiK nałożył 34 mln zł kary na Orange Polska. Zarzuty za dodatkowe opłaty | Technologie na Next Gazeta 

Daje jako ciekawostka, może będzie sytuacja że będą zwracać hajs na startery emotka Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, emi 0

notta

#7332768 Napisano: 30.01.2026 09:50:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

notta napisał(a):

[quote=

darog]Pytanie.
W przypadku wygranej karty master card. 
1. czy możliwa jest wypłata z bankomatu gotówki?
2. czy tylko płatność w punktach handlowych które akceptują karty za towary, które wybieram?
/ organizator informuje że wypłata z bankomatu nie jest możliwa-jedynie kupno artykułów/ 

Jest jakis regulamin do karty? Kiedys dalo sie wyplacac 100% srodkow przez lotto teraz roznie bywa. Od karty zalezy. Stare prepaidy przechodzily. Ostatnio miałam mastercard i była jakaś blokada. Nie szło wplacać na lotto. Miałam też prepaida którym można było placic tylko za fryzjera. Tylko wąska sieć salonów.

A zdarzało się wypłacać z bankomatu? Było to możliwe?> Czy wysoka była prowizja? Limit kwoty? 

Troche to obciach "punkty które akceptują kartę" - to okaże się, że restauracja nie akceptuje i zapłące gotówką, albo kwiaciarnia etc..sprawdź czy nie ma gdzieś listy punktów. Ja tak miałam z fryzjerem pluxxe czy edenred, wchodziło się w kartę i można było zobaczyć liste jeśli dobrze pamiętam, bo to już lata temu takie numery były Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7332711 Napisano: 29.01.2026 18:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

darog]Pytanie.
W przypadku wygranej karty master card. 
1. czy możliwa jest wypłata z bankomatu gotówki?
2. czy tylko płatność w punktach handlowych które akceptują karty za towary, które wybieram?
/ organizator informuje że wypłata z bankomatu nie jest możliwa-jedynie kupno artykułów/ 

Jest jakis regulamin do karty? Kiedys dalo sie wyplacac 100% srodkow przez lotto teraz roznie bywa. Od karty zalezy. Stare prepaidy przechodzily. Ostatnio miałam mastercard i była jakaś blokada. Nie szło wplacać na lotto. Miałam też prepaida którym można było placic tylko za fryzjera. Tylko wąska sieć salonów. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0