Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#7131634 Napisano: 17.10.2023 10:27:47 w PODZIĘKOWANIA
adamo86
Dziękuję bardzo za wszystko... wiesz o co chodzi emotka Polecam Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7131630 Napisano: 17.10.2023 10:21:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzięki przemiłej osobie jest krówka dla wnusiemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7131568 Napisano: 16.10.2023 23:18:06 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Łączę się w bólu...trafia mnie nie powiem juz co z opisami tych paragonów...Przykład z Dino: papier regina opisany byle jak- nie wiadomo nawet o jaką markę chodzi , bonduelle identyko , Haribo tak samo, winiary bez komentarza , Balcerzak też ,Almette i masa innych...  Juz płacąc samym wygranym bonem za zakupy czułam się jakbym sobie go wydrukowała bo obsługa na kasie patrzyła na mnie jak na kosmitę co to jest i do czego służy nie mówiąc o tym ze miałabym jeszcze o pieczątkę prosić na te wszystkie zakupyemotka  Jak raz poprosiłam w jednym sklepie usłyszałam; nie mogę jej dać bo nie wiem do czego ona zostanie wykorzystanaemotka  Nie muszę nawet mowic ze Haribo dzięki takim akcjom przepadło...i wiem ze masa nagrod przepadla z tej loterii ludziom bo na niejednej grupie wrzało o tym... jest konkurs , jest loteria DRODZY ORGANIZATORZY ZRÓBCIE COS Z TYM...MY JAKO POTENCJALNI LAUREACI NIE MAMY WPLYWU NA TO JAK DANY SKLEP OPISUJE PARAGON !!! JA KUPIŁAM PRODUKT O KTORY PROSILISCIE WIEC SPELNILAM WARUNEK REGULAMINU - RESZTE BIERZCIE NA SIEBIE I CHOCIAZBYSCIE MUSIELI DZWONIC DO SKLEPU CZY TEN OPIS TO PRODUKT KTORY CHCIELISCIE TO ROBCIE TO...

To jest jakaś plaga teraz. Jeszcze w miarę rozumiem sytuację, gdy mam iść po pieczątkę po wygranej. W miarę, bo też mnie to wkurza. Ale wrzucanie paragonu z pieczątką do samego zgłoszenia to już jakiś absurd. A co w sytuacji, gdy właśnie w sklepie nie chcą mi dać tej pieczątki? Mam pytać przed zakupem o to jaki mają opis i czy dają pieczątkę w razie czego? Jeszcze nie oszalałam. Niech się cmokną. Olewam taką loterię, bo więcej nerwów by mnie to kosztowało niż to warte. Ciekawa jestem też czy jak mają już jakiś paragon z takim idiotycznym opisem jak np. groszek konserwowy z Kauflandu, ale z pieczątką uzyskaną przez laureata potwierdzajacą, że to bonduelle, to czy wszystkie inne paragony z Kauflandu z tym opisem będą akceptować bez pieczątki, czy mimo to będą się czepiać każdego kolejnego wygranego?

Nooo, mi już przepadło 100zł, bo napisali,że kasa wraca do puli.Wygrała córka bez pieczątki,więc zobaczymy jak u niej przejdzieemotka Ale stwierdziłam, że będę składała reklamację emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

tereniagno

#7131567 Napisano: 16.10.2023 23:13:44 w Wkurza mnie...
Właśnie wysoliłam maila do Organizatora Bonduelle, że sklepy nie chcą potwierdzać paragonów, bo sugerują, że na to podaje się  dane z paragonu, żeby Organizator sprawdził sobie dany sklep, w którym prowadzi konkurs.
Zasugerowałam też,żeby potwierdzenie było na wygranym paragonie,a nie na każdym.
Zobaczymy co mi odpiszą. Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7131545 Napisano: 16.10.2023 21:35:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniaaa131 napisał(a):

Czy z Winiar jeżeli mam na paragonie kisiel truskawkowy uznają taki paragon ? Czy lepiej się pofatygować po pieczątkę?

Cały czas o tym piszę, po to podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej,
żeby Organizator sprawdził sobie w danym sklepie jak ma jakieś wątpliwości, co do zgodności.
Bo po jakiego grzyba im takie dane, skoro tego nie sprawdzają, tylko nam każą biegać po pieczątki,
że to ten produkt na konkurs.Nawet napisała bym, że Organizator zanim robi konkurs w danym sklepie,
to najpierw powinien sprawdzić opis towaru.Mam teraz paragony z takimi opisami j.w. na Bonduelle
i nie wiem czy mam wysłać,bo nie ma BONDUELLE(emotka emotka )
W Dino też jest opis Budyń waniliowy,kisiel truskawkowy itp...
Coraz to gorsze te opisy w systemachemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7131539 Napisano: 16.10.2023 21:03:44 w Wkurza mnie...
brucee napisał(a):

mima napisał(a):

Jak poprosiłam pieczątkę w IM w konkursie Bonduelle to byli mega zdziwieni łącznie z kierowniczką i jej nie dostałam. Tylko podpis kasjerki, co nic mi nie daje. Ludzie w kolejce też patrzyli na mnie jak na dziwadło.

Na nas, konkursowiczów, w ogóle patrzą, jak na ludzi z innej planety. A organizatorzy tego nie rozumieją. Ja kiedyś poprosiłam o paragon w kiosku, a facet na mnie z ryjem, że czemu on ma paragon drukować, że on tylko córkę chwilowo tu zastępuje i nie umie kasy obsługiwać, że kolejkę wstrzymuję (stojący za mną oczywiście poparli to entuzjastycznie i mało mnie nie pobili), że "nie widzieli, paragonu jej się zachciało, jakby bez paragonu kupować nie umiała!". Przyznam, sama czułam się wtedy, jak Marsjanka. emotka

No, to teraz napiszę, że wkurzyłam się na maksa. Kupiłam w Dino groszek Bonduelle na konkurs.
Opis : GROSZ.KONSERW 400G 1x3.99.
Uważam, że to powinno wystarczyć.Wysłałam na konkurs i wygrałam 100zł.
Nie ma opisu firmy.Ciekawe jak ustosunkują się, czy dostanę ten przelew?
Oni są nienormalni, z każdym paragonem biegać do sklepu po pieczątkę, nawet jak nie wygram.
Każdy sklep ma co inne wprowadzone w systemie,a ja nie jestem duchem Świętym,
żebym wiedziała jaki będzie opis na paragonie!!!
Rozumiem, że mogą żądać skan paragonu potwierdzony po wygraniu, a nie przed, paranoja jakaś.emotka
Tak przepadło mi Haribo.Zaznaczam, że gro sklepów ma takie opisy. Uważajcie w Kauflandzie i Lidlu jest też opis:
Groszek konserw., Kukurydza Kons.Córka też wygrała 100zł z takim opisem.
Jeżeli jest więcej takich osób, to proszę piszcie do Organizatora, niech coś z tym zrobią,
bo takie opisy są prawie we wszystkich sklepach. Im więcej osób będzie pisało, to muszą coś zmienić.
Jeżeli weryfikacja będzie negatywna, to będę robiła reklamacjęemotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, Catcat 0

tereniagno

#7131460 Napisano: 16.10.2023 15:41:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja mam pytanie odnośnie Bonduelle.
Czy 1 osoba może wygrać więcej niż 1 nagrodę,
nigdzie w regulaminie nie wyczytałam o ograniczeniu wygranych? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7131366 Napisano: 16.10.2023 11:18:06 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie ten pie***ony Mullermilch - jak przedtem o 9:59:59 było już wszystko rozdane, to teraz non stop mam weryfikację. Moja ambicja konkursowicza cierpi, zwłaszcza gdy widzę że niektórzy wygrywają po kilka razy

No, ja nie wygrałam jeszcze ani jednej krowy, nie wspominając o lodówce emotka
Słabą skuteczność mam, albo nie potrafię już nic ugrać emotka
Dla mnie wystarczy tylko 1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7131338 Napisano: 16.10.2023 10:07:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I krowa poszła na łąkę nadal się paśćemotka
Nawet krowy nie potrafię upolowaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7131216 Napisano: 15.10.2023 13:19:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tylko dziś: 2x Bonduelle, 2x Balcerzak, 2x Prince Polo, Tic Tac, Ferrero, Almette..
wszystko pudła emotka emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7130756 Napisano: 13.10.2023 10:23:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Piątek-13-wszystko zdarzyć się może, więc i krowa dziś uciekła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7130444 Napisano: 12.10.2023 10:04:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i następne pudło z krowyemotka
Dopiero 10, a już pula wykorzystana na dziś,nie wierzęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7130116 Napisano: 10.10.2023 22:00:18 w Wkurza mnie...
Catcat napisał(a):

tereniagno napisał(a):

janeeyre napisał(a):

Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅

I mnie to wkurza,a jeszcze więcej, jak na paragonie jest kiepski opis i każą latać po pieczątkę.
Pytam, na co podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej ? Chyba po to,
żeby sprawdził Organizator w sklepie, opis i czy dany zakupiony produkt jest zgodny.
Robią to dla swojej wygody emotka

Tak, plus skąd mamy wiedzieć przed zakupem co będzie pisać na paragonie ;/ a ostatnio Haribo i Bonduelle chcą pieczątkę przed zgłoszeniem czyli mam latać po zapleczach dla hipotetycznej wygranej? Szczególnie, że np. w Haribo zgłosiłam już 7 paragonów z opisem HARIBO i pudło. A w Dino opis: Żelki i jakieś literki.

W Dino kupowałam Haribo w dropsie, gdzie opis był:żelki owocowe mega rou 2.99, Wygrałam zestaw, który przeszedł weryfikację negatywną, bo nie było słowa Haribo.Wysłałam maila z opakowaniem paragon i też nie uznali. (Już pisałam o tym).Dlatego odpuściłam już Haribo, które na szczęście kończy się dziśemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7130080 Napisano: 10.10.2023 20:39:09 w Wkurza mnie...
janeeyre napisał(a):

Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅

I mnie to wkurza,a jeszcze więcej, jak na paragonie jest kiepski opis i każą latać po pieczątkę.
Pytam, na co podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej ? Chyba po to,
żeby sprawdził Organizator w sklepie, opis i czy dany zakupiony produkt jest zgodny.
Robią to dla swojej wygody emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7129880 Napisano: 10.10.2023 10:04:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i 2x pudło, krowy nie ma.emotka emotka
Bonduelle też pudło emotka
Wczoraj tona pudeł i dziś to samo zaczęło sięemotka
Wkurzyłam się , wychodzę stąd emotka emotka
No i teraz wieczorem następne pudłaemotka
Nawet w kotle nie potrafię zamieszać, bo też pudłoemotka
Kamis, Knorr, Winiary, Wawel ITM....emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

tereniagno

#7129750 Napisano: 09.10.2023 17:48:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
moskala22 napisał(a):

Masakra... A jeszcze nic tak nie wkurza, jak zobaczę w MDW wpis o wygranej o podobnej godzinie co ja wysyłałam zgłoszenie

Heh, mam to samoemotka nie mogę nic trafić, za chwilę w MDW ktoś wygrywa o tej h,co ja wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

tereniagno

#7129732 Napisano: 09.10.2023 16:58:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jutro 10, u mnie pusto,  nawet krowa nie wpadła, ani z Kamisa,
nie mówiąc o Ferrero, Zozolach, Winiarach, Almette, tit tac, Knorr .....
a zgłoszeń na wszystko ful emotka emotka emotka
Haribo już odpuściłam, po tym ja odebrali nagrodę,bo nie było na paragonie wyrazu Haribo.
W innym sklepie taki sam opis, jak w Dino, więc nie wysłałam, bo nie będę z każdym paragonem biegała do sklepu po wpis i pieczątkę(nawet jak nie wygram) to głupota jakaśemotka emotka
Brak sił na wszystko Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

tereniagno

#7128586 Napisano: 04.10.2023 21:57:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jacobsy-pudła, Zozole-pudła,Monster Munch-pudło, Tiger-pudło, Hit-pudło,
Kamis-3 zgłoszenia-dziś- pudła, 7Days- pudła, prince polo-kilka-pudła, Ferrero-pudłaPur - pudło, Dare- pudła...
ile jeszcze mam wypisywać? Oprócz Jacobsa wszystko dziś wysyłane emotka emotka
Z Haribo nagroda przepadła, bo na paragonie nie było słowa Haribo emotka
Na Jacobsa miałam cichą nadzieję i co?i duże G...oemotka
Nie ważne, że paragon z opakowaniem były skanowane i tak przepadłaemotka
Czy to mało? Wątku zadziałaj w końcu, bo już odechciewa
się grania.emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7128577 Napisano: 04.10.2023 21:41:10 w Wkurza mnie...
smocyca napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

ojciec: jest cieżko chory
lekarze: odsyłają do hospicium, jako, że pacjent po 70 rż jest uważany na nierokujacego robią poroblemy
idę prywatnie: wizyta 550 zł , z góry dowiaduję się, że potrwa max 15 minut, trwa 10 dowiaduję się, ze ojciec ma isć do hospicium
onkolog prowadząca: każe ściągnąc wode z opłucnej, inaczej nie podejmie chemioterapii,
onkolog z radioterapii: odsyła nas do lekarza rodzinnego, mówi, ze konczy ojciec nie nadaje sie do leczenia (miał popromienną chorobę płuc) 
ojciec: pluje flegną i ma stany lękowe
rodzinna mówi, że ona napewno tak nie mówiła (mówiła, wszystkie wizyty nagrywam, zeby się nie pomylić) ale przeciez jej o tym nie powiem
internista, ktory dostaje skierowanie na ściągnięcie wody z płuc - mówi, że jest tej wody za mało, żeby ją ściągnąć, tłumaczę, że to potrzebne, bo inaczej nie będzie próby chemioterapii

nie wiem co mam robić, nie mam siły, podobno miały być jakieś zespoły interdyscyplinarne, wiecie coś może na teki trudny temat?

Gosiu, jest jeszcze Hospicjum Domowe.  Od lekarza musisz mieć skierowanie do tego hospicjum domowego, ksero wypisu ze szpitala z opisem nowotworu, dowód ubezpieczenia. Opieka jest bezpłatna. Lekarz i pielęgniarka przyjedzie do domu.

Tylko nie wiem,czy pacjent nie musi sam wyrazić zgody na Hospicjum Domowe.
Z tego co pamiętam, takie hospicjum miał mój brat, ale On sam wyraził zgodę.
Lekarz onkolog z pielęgniarką przyjeżdżali 50 km do niego.
Być może, że po tylu latach się zmieniło, tego już nie wiem na bieżąco. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7128561 Napisano: 04.10.2023 20:23:05 w Czy informują/ informowali?
gosia46 napisał(a):

asandraa napisał(a):

slomkab napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

darog napisał(a):

estrelitta napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kaufland jacobs na jakim dniu skończyli ?

Z jakiego dzwonią numeru?


też mnie to ciuekawi, kiedy informują za jakie dni i jaki nr tel/ czy na mail?

Rozmawiałam z laureatem to dzwonili na drugi dzień od zgłoszenia (ekspres), nie wiem czy to reguła...

Pewnie na bieżąco dzwonią.Zawsze z dnia na dzień informowali.Wczorak ktoś miał tel i potwierdzi?

Czyli sobota i niedziela już pozamiatane? Wygrał ktoś chociaż kawy z tych dni?

Sobota i niedziela pewnie tak , jest jeszcze szansa na poniedziałek że dzisiaj poinformują . Ja właśnie tak wygrałam, nie z dnia na dzień

Czy może ktoś napisać z jakiego numeru dzwonili?
Jest wpis w MDW,że 29, czy 30 też już ktoś wygrał ? Wyświetl w wątku >>
0 0