Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#3892970 Napisano: 23.11.2010 06:16:18 w TESCO konkursy
toka napisał(a):

do mnie w tamtym tyg. dzwonili z bonobrania z 11 wiec nie dzwonią wg dat


Ja mam paragon z 14.10 i nie dzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3892937 Napisano: 23.11.2010 06:09:38 w TESCO konkursy
mahuska napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Wg regulaminu mają 5 dni żeby poinformować zwycięzców chodzi mi tutaj o smaki Turcji. Czyli do 27 mają czas.
Może wycieczki zostawili na koniec?



Rozmawiałam dzisiaj z tym panem, wycieczki beda wybrane z tych eskow co wczoraj poszły.Wyniki beda na stronie Tesco jak wszyscy odeślą dane


Jak to z tych sms co poszły,a reszta to co???Miałam taki ładny wierszyk i nic nie wygrałam,nie bawię się emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3892524 Napisano: 23.11.2010 04:26:25 w TESCO konkursy
magdus8 napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy wysyłali juz te bony na 20 zl za przepis??



chyba jeszcze nie


Nic nie otrzymałam jeszcze,czekam też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3892176 Napisano: 23.11.2010 02:51:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mariolakal napisał(a):

Próbka lovela z czapeczką dla noworodka, a mój grubasek ma już ponad pół roczku... emotka


Jeszcze trochę i będzie tuptał i wołałbaba oć
Dotarł ostatni zestaw Dove emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3889609 Napisano: 22.11.2010 06:52:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tereniagno napisał(a):

kosmos napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

kosmos napisał(a):

a czy ktos dostal juz bony z wrzesniowych okazji?


nie, i zaczynam się martwić ze ten mój to właśnie rezerwa, a odesłałam dobry paragon-może przepadł?



ja tez zaczynam sie martwic,bo juz konki mi sie mieszaja,i mam watpliwosci oby czy dobry poslalam


Nie przejmujcie się,ja też wysłałam 20.10 w tym samym dniu co był telefon (dobry paragon, poleconym priorytetem) i nie dostałam jeszcze bonu,a dziś telefon z rezerwy emotka


1 zł w zdrapce aniołek i diabełek i 4 zł w multi:) Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3889598 Napisano: 22.11.2010 06:49:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kosmos napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

kosmos napisał(a):

a czy ktos dostal juz bony z wrzesniowych okazji?


nie, i zaczynam się martwić ze ten mój to właśnie rezerwa, a odesłałam dobry paragon-może przepadł?



ja tez zaczynam sie martwic,bo juz konki mi sie mieszaja,i mam watpliwosci oby czy dobry poslalam


Nie przejmujcie się,ja też wysłałam 20.10 w tym samym dniu co był telefon (dobry paragon, poleconym priorytetem) i nie dostałam jeszcze bonu,a dziś telefon z rezerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3889347 Napisano: 22.11.2010 05:27:53 w TESCO konkursy
czarnygreg napisał(a):

mia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

buuu emotka u mnie na smaki Turcji paragonów od groma ale ani jednego smsa?


Ja nie od groma, bo 5... ale szczerze też mi żal... jakoś żadnych bonów wygrać nie mogę,a gotówki brak... emotka


nie martw się, może lepsza nagroda na horyzoncie
emotka


emotka Ja też nie dostałam sms emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3881524 Napisano: 19.11.2010 10:29:07 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Zapomniałam wysłać na Winiary,zakupione dziś.Zastanawiam się czy mogę wysłać jutro.W regulaminie nie widzę,żeby było napisane W dniu zakupu emotka



bo nie trzeba w dniu zakupu emotka


Dzięki za info,jutro wyślę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3881233 Napisano: 19.11.2010 09:07:08 w Carrefour konkursy
xagadee napisał(a):

joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

U na tego nie ma,Dziś byłam i totalna cisza:)


Ooo, to prawie, jak wygrana emotka Mój sklep wręcz tonie w ulotkach o konkursie z samochodzikami. Biedni pracownicy 4Frame, jeszcze nie wiedzą, co ich czeka...



mój też + małe ulotki poprzyczepiane na daniach bobovita


Samochodzik też jest wystawiony,ale spokój na planie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3881167 Napisano: 19.11.2010 08:53:34 w Carrefour konkursy
joan napisał(a):

sambolera napisał(a):

joan mam takie same spostrzezenia...plus ciągłe krzyki z mikrofonu zachecajace do kupowania produktow konkursowych emotka


Dzięki za odpowiedź - myślałam, że tylko u mnie takie nowości... I powiem Ci, że te ich metody działają: niedawno byłam w sklepie i hostessa przekonała mnie do zakupu produktów Milki na konek bodajże Karlsbada emotka


U na tego nie ma,Dziś byłam i totalna cisza:) Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3880898 Napisano: 19.11.2010 07:51:46 w PODZIĘKOWANIA
Spoko,niech się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3880585 Napisano: 19.11.2010 06:25:32 w Carrefour konkursy
Zapomniałam wysłać na Winiary,zakupione dziś.Zastanawiam się czy mogę wysłać jutro.W regulaminie nie widzę,żeby było napisane W dniu zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3880514 Napisano: 19.11.2010 06:05:26 w Carrefour konkursy
radosna napisał(a):

Czy wierzycie w to, że doczekamy się uzupełnienia listy laureatów w konkursie Always i Naturelli?


Nie ma uzupełnionej listy i nie wysyłają jeszcze nagród.Czekam za suszarką emotka Żal,że po prawie 3 m-cach trzeba czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3880505 Napisano: 19.11.2010 06:01:49 w Carrefour konkursy
tynka9863 napisał(a):

monia24 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

tulip napisał(a):

martek napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

a te samochody z bobovity to takie duże?czy male zabawki



takie duże na akumulator emotka


skad to wiesz regulamin nic o tym nie mowi tylko podaje wartosc,a znajac zycie roznie to moze byc czesto sa wartosci zawyzone


600 zeta to niewiele na dobry pojazd z akumulatorem



ale one sa w kerfurach, zobaczcie sami, sa na akumulator.
A przynajmniej tak wygladaja, bo u mnie stoi bardzo wysoko


przydalo bvy sie takie autko fajnie jakby bylo na akumulator nie widzialam bo dopiero wybieram sie do carrefoura


Byłam,faktycznie duże.Na dziecko spoko 4-5 letnie,ale wypas Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

tereniagno

#3873303 Napisano: 17.11.2010 04:18:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odplamiacz ariel Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3862697 Napisano: 13.11.2010 10:54:35 w TESCO konkursy
cayenne napisał(a):

grusia25 napisał(a):

bethan napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

cayenne napisał(a):

letniowoc napisał(a):

Interesujący jest ten konkurs Nescafe emotka 350 bonów to jest coś... Wygrał już ktoś?


TAK emotka


mogliby losować ze wszystkich zgłoszeń te 350 bonów, byłoby lepiej, ja dzisiaj kupiłem 4 kawy, a 3 numery paragonów okazały się już wykorzystane emotka


No to już jest jakaś granda! Ja bym interweniowała.





Ja do nich od dwóch dni dzwonie w sprawie wykorzystanych paragonów i babka od konkursu nie chce rozmawiać ,sekretarka ciągle mówi ,ze jak przełącza to tamta nie odbiera telefonu -koszmar jak chca to złaoże im sprawe w sądzie i zobaczymy czy wtedy tez nie bedzie miała czasu rozmawiac emotka



Ile ty Tych spraw dziennie zakładasz ??
Czy to tylko takie sprawy na niby ??
W tym konkursie osobą odpowiedzialną nie była kobieta a mężczyzna....


Ja też dostałam zwrotkę,że paragon wykorzystany emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3862111 Napisano: 13.11.2010 07:02:25 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

Nie ma szans. 2 pudelka paragonow przeszukane 3 razy emotka Musze w koncu wyrzucac paragony, bo mam nawet z 2009 roku emotka No coz nie pierwszy i nie ostatni tego typu konkurs.


Też mam bałagan w paragonach i się gubię,ale od listopada postanowiłam układać paragony w koperty miesiącami.Radzę tak zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3862096 Napisano: 13.11.2010 06:57:38 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

Wkurzylem sie ... zgubilem paragon, a jutro losowanie samochodu w pewnym markecie ;/ Oczywiscie nie jade. Chyba bym sie zachlastal jakbym cos wygral emotka


Poszperaj jeszcze,na pewno gdzieś znajdziesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3862090 Napisano: 13.11.2010 06:55:48 w Wkurza mnie...
malpka napisał(a):

a mnie wkurza, ze przegapiłam prezenty w Rossmanie, coś tam na forum widziałam, ale myślałam, że to chodzi o te starsze i z lenistwa nie sprawdziłam emotka


Możesz kupony jeszcze pobrać emotka
Wkurza mnie,bo przewróciłam się na ulicy m-c temu,a dziś jeszcze boli lewa noga i kolano na nowo,a do tego bark i lewa ręka.Jaka ze mnie niezdara emotka Wyświetl w wątku >>
0 0