Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#3735063 Napisano: 28.09.2010 05:47:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tsiknias napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

kosz biedronkowy ale tylko jeden... czy ktos jeszcze nie dostał wszystkich?



ja też dostałam tylko jeden z 3 edycji a powinnam 2


A ja nie dostałam jeszcze żadnego i czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3733502 Napisano: 28.09.2010 11:41:54 w Carrefour konkursy
utropek napisał(a):

wiadomo coś w sprawie Alwaysa??


Cisza emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3730547 Napisano: 27.09.2010 04:35:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Listek przywiózł Chucka,drugiego i ostatniego,ale za to kosze z Biedry nie dotarły żadne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3722559 Napisano: 24.09.2010 04:54:51 w Rossmann
wsciekly napisał(a):

pikuś a nie prezenciki emotka emotka emotka

przede wszystkim żadna ikonka się nie pokazuje i można sobie szukać emotka


dolly napisał(a):

a ja wreszcie dostałam się- musiałam poklikać w newsletterze i jest.


Uzupełnić w profilu cerę,zapisać zmiany,wylogować się i zalogować na nowo.Dopiero będzie ikonka do pobrania. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3718514 Napisano: 23.09.2010 08:23:07 w Paragony
radosna napisał(a):

Velvet jest w trakcie rozsyłania e-maili o wygranych. Nie wysyłali ich w jednym czasie.
W ten sposób o mało nie pozbyłam się dwóch paragonów.
Tak więc dla zainteresowanych - wygrałam na swoje dwa paragony i nie mam ich.


Czy gdzieś są wyniki velvetu,czy tylko wysyłaja maile?
Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3715797 Napisano: 21.09.2010 09:16:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

helatko napisał(a):

toka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.e-kupo...html?title=Rozkwitaj z Naturellą
Miały być 82 bony a dali 64 emotka Dzwonił ktos do nich w tej sprawie?


proponuje toka tobie zazwonic emotka


No właśnie,a gdzie reszta 18 bonów,czyżby się rozpłynęły,a może wiatr rozwiał do swoich emotka


to kolejny konk tej agencji ze zbyt małą liczbą wydanych nagród.Kiedys w Kauflandzie wydali o prawie 100bonów mniej emotka


ja tam uważam ich za dobrą agencję. nie robią problemów i raczej uczciwie wybierają. No może w tych carrefourach nikt nie grał?


To skąd ta lista??przecież to konkurs Carrefoura.Jeżeli twierdzisz,że nikt nie grał,to dlaczego nie ma mnie na liście,skoro grałam w Carrefourze??


bo w twoim markecie mógł wygrać ktoś inny, a zapewne brakujące nazwiska pojawią się, jeśli kogoś nie ma niech do nich napisze bo meil pewnie trafił do spamu emotka


Ależ ja nie przeczę,że mógł wygrać ktoś inny,ponieważ nie znam ludzi z mojego miasta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3715701 Napisano: 21.09.2010 08:49:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
helatko napisał(a):

toka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.e-kupo...html?title=Rozkwitaj z Naturellą
Miały być 82 bony a dali 64 emotka Dzwonił ktos do nich w tej sprawie?


proponuje toka tobie zazwonic emotka


No właśnie,a gdzie reszta 18 bonów,czyżby się rozpłynęły,a może wiatr rozwiał do swoich emotka


to kolejny konk tej agencji ze zbyt małą liczbą wydanych nagród.Kiedys w Kauflandzie wydali o prawie 100bonów mniej emotka


ja tam uważam ich za dobrą agencję. nie robią problemów i raczej uczciwie wybierają. No może w tych carrefourach nikt nie grał?


To skąd ta lista??przecież to konkurs Carrefoura.Jeżeli twierdzisz,że nikt nie grał,to dlaczego nie ma mnie na liście,skoro grałam w Carrefourze?? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3715681 Napisano: 21.09.2010 08:42:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

toka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.e-kupo...html?title=Rozkwitaj z Naturellą
Miały być 82 bony a dali 64 emotka Dzwonił ktos do nich w tej sprawie?


proponuje toka tobie zazwonic emotka


No właśnie,a gdzie reszta 18 bonów,czyżby się rozpłynęły,a może wiatr rozwiał do swoich emotka


to kolejny konk tej agencji ze zbyt małą liczbą wydanych nagród.Kiedys w Kauflandzie wydali o prawie 100bonów mniej emotka



POCIESZE WAS - BEDZIE REZERWA:
z regulaminu:
10. Jeżeli laureat akcji nie będzie mógł, z przyczyn od organizatora niezależnych, odebrać nagrody w terminie określonym w pkt. 9 regulaminu - traci on prawo do odbioru nagrody. W sytuacji takiej zostanie wybrany kolejny laureat, według reguł określonych w niniejszym regulaminie.


ja akurat nie czekam na rezerwe bo widze ze w moim sklepie wygrała własciwa osoba z naszego forum emotka ale nie lubie jak agencje przyznają mniej nagród niz powinni


No ja nie wiem,kto wygrał u mnie,bo nie znam tylu ludzi,ale 18 osób nie potwierdziło??coś za dużo ich?? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3715230 Napisano: 21.09.2010 06:29:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
mmaddamm napisał(a):

toka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.e-kupo...html?title=Rozkwitaj z Naturellą
Miały być 82 bony a dali 64 emotka Dzwonił ktos do nich w tej sprawie?


proponuje toka tobie zazwonic emotka


No właśnie,a gdzie reszta 18 bonów,czyżby się rozpłynęły,a może wiatr rozwiał do swoich emotka


to kolejny konk tej agencji ze zbyt małą liczbą wydanych nagród.Kiedys w Kauflandzie wydali o prawie 100bonów mniej emotka



Pewnie ludzie nie odesłali paragonów, a o rezerwie w regulaminie nie mam mowy...


Niestety nic z tego nie wygrałam,a miałam tak fajnie napisane i myślałam,że wygram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3715210 Napisano: 21.09.2010 06:23:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.e-kupo...html?title=Rozkwitaj z Naturellą
Miały być 82 bony a dali 64 emotka Dzwonił ktos do nich w tej sprawie?


proponuje toka tobie zazwonic emotka


No właśnie,a gdzie reszta 18 bonów,czyżby się rozpłynęły,a może wiatr rozwiał do swoich emotka


to kolejny konk tej agencji ze zbyt małą liczbą wydanych nagród.Kiedys w Kauflandzie wydali o prawie 100bonów mniej emotka


To po co robią takie konkursy,niech się wezmą za inną pracę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3715203 Napisano: 21.09.2010 06:20:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
O wynikach Velvetu i Always też cisza,a konkurs dawno zakończony emotka emotka emotka ,ale jak znam życie,to znowu nic z tego nie wygram.Nie lubi mnie Carrefour,ani Tesco. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3715184 Napisano: 21.09.2010 06:14:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
stokrotka60 napisał(a):

toka napisał(a):

http://www.e-kupo...html?title=Rozkwitaj z Naturellą
Miały być 82 bony a dali 64 emotka Dzwonił ktos do nich w tej sprawie?


proponuje toka tobie zazwonic emotka


No właśnie,a gdzie reszta 18 bonów,czyżby się rozpłynęły,a może wiatr rozwiał do swoich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3713638 Napisano: 21.09.2010 08:12:05 w Rossmann
nataliih napisał(a):

Mam pytanko - czy ktoś jeszcze czeka na nagrode z krzyżóki ze Skarbu z nr 7/2010?? emotka


Już dawno dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3713392 Napisano: 20.09.2010 10:57:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

radosna napisał(a):

bethan napisał(a):

radosna napisał(a):

tereniagno napisał(a):

radosna napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Patrzę sobie właśnie na wyniki Ajaxa z Reala emotka




A ja bym tak chciała sobie popatrzeć na wyniki Velvetu z Carrefoura emotka


Ani Velvetu,ani Always emotka




Wiem, że konkurs Velvetu z Tesco, w którym były do wygrania 3 vouchery po 5000 zł był rozwiązany w poniedziałek tzn. dzwoniono do laureatów (nie do mnie, ale znajoma osoba spoza forum wygrała). Przepraszali za opóźnienie wybierania laureatów z powodu urlopu itp. Tak więc pewnie wyniki Velvetu z Carrefoura możemy się pewnie spodziewać bliżej Bożego Narodzenia emotka emotka emotka


Jeszcze pytanie, czy BN tego roku emotka




Ale mnie podkusiłaś emotka
Właśnie wysłałam takiego mejla emotka
Szanowni Państwo!
Bardzo proszę, aby konkurs Velvetu w Carreforuze był rozwiązany do Bożego Narodzenia bieżącego roku. Skoro laureaci nie będą mogli pójść do kina latem, to niech sobie pójdą w czasie miłych
Świąt Bożego Narodzenia.



w ubiegłym roku z podobnego konka miałem wygrany wypad na Mazury - całe lato zwodzili człowieka, że trzeba czekać, i dopiero późna jesienią raczyli zasugerować jakiś termin emotka

nieźle się wkurzyłem, bo w listopadzie nie ma pogody na jeziora emotka emotka

ale w zamian musieli mi zaoferować zajefajnego Sylwestra, więc byłem usatysfakcjonowany emotka


To co,możemy na coś liczyć??Może się uda w tym roku emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3713365 Napisano: 20.09.2010 10:20:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zaległa piłka mBall emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3711074 Napisano: 20.09.2010 07:09:46 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

19790411 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Ratunku ! Czy ktoś zna jakiś wypróbowany przepis na boczniaki ? W necie jest sporo przepisów, ale wolałabym taki z natury... Chłopisko przywlekło mi ich całą krzynkę... emotka


Najprościej - usmażyć je jak kotlety schabowe (tzn. namoczyć w jajku, posypać bułką tartą i na patelnię.
Dobre też są flaki z boczniaków - jadłam, ale nie robiłam.


beciala napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Ratunku ! Czy ktoś zna jakiś wypróbowany przepis na boczniaki ? W necie jest sporo przepisów, ale wolałabym taki z natury... Chłopisko przywlekło mi ich całą krzynkę... emotka


Ja panieruję je w mące, potem maczam w jajku roztrzepanym z odrobiną soli, pieprzu i granulowanego czosnku (lub startego świeżego czosnku) i smażę na oleju. Mniam...



Dzięki ! A co zrobić z resztą ? mam ich sporo... Może zamrozić albo cóś? emotka


he he podrzuć troszkę emotka emotka Zapraw tak jak grzybki w occie:0 Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3704493 Napisano: 16.09.2010 06:43:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sudivad napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Właśnie listek przywiózł Chucka,jest super emotka Ale Patryczek się cieszy emotka emotka emotka



Ile czekałaś na Chucka?

Jest ktoś taki co nie dostał jeszcze kosza z biedronki z etapu co w temat maila wpisywało się CC2 ??


Chuck z 22.08,na kosze czekam CC2 i CC3 Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3704382 Napisano: 16.09.2010 05:55:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Patrzę sobie właśnie na wyniki Ajaxa z Reala emotka




A ja bym tak chciała sobie popatrzeć na wyniki Velvetu z Carrefoura emotka


Ani Velvetu,ani Always emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3703052 Napisano: 16.09.2010 08:04:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie listek przywiózł Chucka,jest super emotka Ale Patryczek się cieszy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3702981 Napisano: 16.09.2010 07:25:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

tez nienawidze takich sytuacji, pewnie to co na fotce bylo dla wszystkich zwycięzców
Ale wszyscy dostali(z tego co czytam)takie same zestawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0