Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#3511750 Napisano: 01.07.2010 07:00:45 w Paragony
marzanna napisał(a):

Ja też mam 2 paragony PiP ale mam nadzieję, że jeszcze będą dzwonić...a Wy już sprzedajecie emotka


Mam 1 i też mam taką nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3508722 Napisano: 30.06.2010 09:31:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
slicznotaem napisał(a):

tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ewa1982 napisał(a):

natie napisał(a):

js28 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

patita06 napisał(a):

Ciekawią mnie wyniki z ptasiego mleczka Wedel.
Weryfikacja trwa tak długo(jeszce za kwiecień). Na każdą nagrodę mieli losować 3 osoby (w tym dwie rezerwowe), a pomimo tego nie udało się poprawnie zweryfikować wszystkich zgłoszeń. emotka I te nagrody zostają do dyspozycji organizatora emotka


Cooooooooooooooo?????
a ja myślałam ze to już koniec i wszystkie opakowania wyrzuciłam! myślałam że konk sie skończył bo jakaś lista nagrodzonych przeciez była, ch...a! naprawde mam ostatnio pecha



Zrobiłam dokładnie to samo emotka


kurcze to jeszcze jest jakas nadzieja... emotka


nadzieja jest ale chciałabym żeby wreszcie zakończyli weryfikacje bo mam dosyć tych opakowań walających się po szafie emotka


Ja jeszcze trzymam,a już dziś patrzyłam na nie i chciałam je wyrzucić,ale myślę sobie,przy takiej gorączce,a to zrobię jutro.Tylko nie wiadomo,czy jest jeszcze jakaś szansa na wygraną emotka


Tylko nie wiadomo ,co oni z tym zrobią,ta weryfikacja od kwietnia,to coś długo trwa prawda?


nie iwem co o tym konku mysleć? tyle czekać? dla mnie to sie raz ,dwa załatwia sprawy- moje opakowania aż się wysypują z szafki,ale i tak je trzymam...nawet nie wiem po co? a tu się niby okazuje,że to jest jeszcze szansa na wygraną emotka czy to wiarygodna informacja emotka


Wejdź na konkurs i otwórz listę zwycięzców,to się przekonasz,że weryfikacja trwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3504759 Napisano: 29.06.2010 05:17:18 w Wkurza mnie...
leoniu napisał(a):

krynia napisał(a):

dawidekk napisał(a):

leoniu napisał(a):

Bawi mnie stopka dawidkka emotka i fakt, że dopatrzyłam się, że on z poznania emotka i że cały czas na szkołę narzeka...
mam nadzieję, że cię nie uczę emotka

wkurza mnie fakt, że nie mam w domu nic zimnego emotka



Który to wyraz wskazuje że ja chopok z Poznania? emotka I racja, blisko Poznania emotka
A teraz klasa maturalna to jak tu się nie wkurzać? emotka

Wkurza mnie, iż muszę rano wstać emotka



pewnie nie wyraz wskazuje, ale rewelacyjna fota w avatarku i leoniu gdzieś tam w tle się wypatrzyła



konkretnie, Kryniu, w cinemie emotka gdzie się dawidekk zdeklarował...
wkurza mnie, tak btw, że też się muszę podeklarować w tej cinemie, a jakoś sie nie mogę zdecydować emotka


emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3502438 Napisano: 28.06.2010 07:49:06 w Połączenia nieodebrane
ilonar2301 napisał(a):

helatko napisał(a):

dziękuję wszystkim,a taki numerus 6684xxx45 był z fairy?


Korzyściobranie?


Z fairy był też taki,bo dzwonili do córci :668672556 Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3502374 Napisano: 28.06.2010 07:28:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
utropek napisał(a):

czy do kogoś tez dzwonili w sprawie tego konkursu: http://www.rozgrywajnagrody.karlsbad.pl/ mi kazali w poniedziałek przysłać paragon, ale o nagrodzie nic mi nie mówili


Właśnie czekam na wyniki tego konkursu i nic o nim nie słychać,ponieważ brałam w nim udział.Czyli ,że coś się ruszyło.Skoro 25 do Ciebie dzwonili,to nie ma już szans na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3502358 Napisano: 28.06.2010 07:22:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
tereniagno napisał(a):

ewa1982 napisał(a):

natie napisał(a):

js28 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

patita06 napisał(a):

Ciekawią mnie wyniki z ptasiego mleczka Wedel.
Weryfikacja trwa tak długo(jeszce za kwiecień). Na każdą nagrodę mieli losować 3 osoby (w tym dwie rezerwowe), a pomimo tego nie udało się poprawnie zweryfikować wszystkich zgłoszeń. emotka I te nagrody zostają do dyspozycji organizatora emotka


Cooooooooooooooo?????
a ja myślałam ze to już koniec i wszystkie opakowania wyrzuciłam! myślałam że konk sie skończył bo jakaś lista nagrodzonych przeciez była, ch...a! naprawde mam ostatnio pecha



Zrobiłam dokładnie to samo emotka


kurcze to jeszcze jest jakas nadzieja... emotka


nadzieja jest ale chciałabym żeby wreszcie zakończyli weryfikacje bo mam dosyć tych opakowań walających się po szafie emotka


Ja jeszcze trzymam,a już dziś patrzyłam na nie i chciałam je wyrzucić,ale myślę sobie,przy takiej gorączce,a to zrobię jutro.Tylko nie wiadomo,czy jest jeszcze jakaś szansa na wygraną emotka


Tylko nie wiadomo ,co oni z tym zrobią,ta weryfikacja od kwietnia,to coś długo trwa prawda?
Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3502353 Napisano: 28.06.2010 07:20:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
ewa1982 napisał(a):

natie napisał(a):

js28 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

patita06 napisał(a):

Ciekawią mnie wyniki z ptasiego mleczka Wedel.
Weryfikacja trwa tak długo(jeszce za kwiecień). Na każdą nagrodę mieli losować 3 osoby (w tym dwie rezerwowe), a pomimo tego nie udało się poprawnie zweryfikować wszystkich zgłoszeń. emotka I te nagrody zostają do dyspozycji organizatora emotka


Cooooooooooooooo?????
a ja myślałam ze to już koniec i wszystkie opakowania wyrzuciłam! myślałam że konk sie skończył bo jakaś lista nagrodzonych przeciez była, ch...a! naprawde mam ostatnio pecha



Zrobiłam dokładnie to samo emotka


kurcze to jeszcze jest jakas nadzieja... emotka


nadzieja jest ale chciałabym żeby wreszcie zakończyli weryfikacje bo mam dosyć tych opakowań walających się po szafie emotka


Ja jeszcze trzymam,a już dziś patrzyłam na nie i chciałam je wyrzucić,ale myślę sobie,przy takiej gorączce,a to zrobię jutro.Tylko nie wiadomo,czy jest jeszcze jakaś szansa na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3501767 Napisano: 28.06.2010 04:24:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kasia1600 napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

odebrana po małych perturbacjach i za 3 razem piłka z netto


mąż też nie odebrał Pani nie wie o co chodzi i kazała paragon okazać emotka ech jak tam podjadę to im zrobię burdę emotka


Ale te piłki,to chyba z pierwszego konkursu do odebrania do 4.07,a nie z sms? Sprawdź dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3501739 Napisano: 28.06.2010 04:16:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Teraz dotarła wygrana piłka biedronkowa z 25 maja emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3501549 Napisano: 28.06.2010 02:59:19 w Konkursy ABC
tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

joka napisał(a):

maribog napisał(a):

joka napisał(a):

Kto może napisać na jaki adres wysyłaś paragon na Lubie Winiary z ABC emotka emotka



Brandhouse
ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak


dziękuje emotka


Też na ten wysyłałam,ale o tymbarku cisza jak makiem zasiał,chyba,że dzwonili,a nikt nie odezwał się
emotka


Tymbarka chyba zgarnę z Winiarami he,he...i dlatego tak długo to trwa,zastanawiają się jeszcze emotka emotka emotka


Ale kamerka,to na serio przydała by się,niestety nie stać mnie na kupno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3501511 Napisano: 28.06.2010 02:51:07 w Konkursy ABC
tereniagno napisał(a):

joka napisał(a):

maribog napisał(a):

joka napisał(a):

Kto może napisać na jaki adres wysyłaś paragon na Lubie Winiary z ABC emotka emotka



Brandhouse
ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak


dziękuje emotka


Też na ten wysyłałam,ale o tymbarku cisza jak makiem zasiał,chyba,że dzwonili,a nikt nie odezwał się
emotka


Tymbarka chyba zgarnę z Winiarami he,he...i dlatego tak długo to trwa,zastanawiają się jeszcze emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3501499 Napisano: 28.06.2010 02:48:11 w Konkursy ABC
joka napisał(a):

maribog napisał(a):

joka napisał(a):

Kto może napisać na jaki adres wysyłaś paragon na Lubie Winiary z ABC emotka emotka



Brandhouse
ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak


dziękuje emotka


Też na ten wysyłałam,ale o tymbarku cisza jak makiem zasiał,chyba,że dzwonili,a nikt nie odezwał się
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3500704 Napisano: 28.06.2010 10:42:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
keiti78zg napisał(a):

odebrana po małych perturbacjach i za 3 razem piłka z netto


To tak,jak u mnie,za 3 podejściem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3499684 Napisano: 27.06.2010 08:30:32 w Pomocy!!!!
kaczord napisał(a):

Dlaczego w Rossmanie, gdy kliknę na jakiś konkrs pojawia się tekst:

Bierzesz właśnie udział w jednym konkursie, zanim zaczniesz drugi, dokończ wypełnianie poprzedniego.

Aby wyczyścić rozpoczęte konkursy i wziąć udział w kolejnych, przejdź na stronę konkursów.

Czy tam można brać udział tylko w jednym konkursie na raz?


Ja mam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3495221 Napisano: 25.06.2010 09:15:26 w Wkurza mnie...
joka napisał(a):

cobra176 napisał(a):

joka napisał(a):

cobra176 napisał(a):

aneti napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie stres w sobotę mam obrone i przeżywam okropnie emotka


5 minut wstydu i dyplom do końca życia emotka Będzie dobrze, zobaczysz emotka



Ja też przeżywałam a w końcu wyszłąm z 5 emotka

Nie jest tak źle, te nerwy są w wogóle nie potrzebne choć pozbyć się ich nie idzie emotka
Będzie dobrze emotka

A w temacie wkurza mnie ciągły brak fajnych wygranych w tym roku (same pierdołki) emotka a już czerwiec się kończy...


2 lata temu broniłam licencjat, podeszłam na luzie i było 5, a teraz mgr i paraliżuje mnie strach szczególnie że mam temat z 4 życiorysami i historią więc boje się że mogę mieć pytania na które nie będe potrafiła odpowiedzieć emotka



To Ci podpowiedzą troszkę i napewno dasz sobie radę emotka
Zobaczysz, nim się obejrzysz znów wyjdziesz z 5 emotka


dziękuje za otuche emotka już mi lepiej emotka


Będzie dobrze,już za napisanie pracy masz pozytywną ocenę,załóż krótka spódnicę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3490002 Napisano: 24.06.2010 09:22:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
renatakamola napisał(a):

gazetka Delektynka z kisielem poziomkowym
I u mnie
emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3480546 Napisano: 21.06.2010 03:56:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw i Winiar z ogrodów dotarł pocztą i prawie odebrana piłka nożna z Netto.Prawie,ponieważ poszłam odebrać i okazało się,że są piłki,a nie ma listy,ale później dzwoniła,że lista już jest i mogę jutro odebrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3476442 Napisano: 20.06.2010 02:41:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
saloema napisał(a):

Maszyna do granity z Winiary (chętnie sprzedam:))


Do mnie jeszcze nic nie przyszło z tego konka,czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3469829 Napisano: 18.06.2010 11:27:39 w Konkursy ABC
arta napisał(a):

wygrał ktoś może więcej zestawów Winiar w ABC? emotka

(zapomniałam eska posłać emotka )



Właśnie dostałam sms o wygranym zestawie z Winiar Lubię Winiary emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3463333 Napisano: 16.06.2010 11:36:23 w PODZIĘKOWANIA
mariolakal napisał(a):

tereniagno i lidzia - dziękuję za bezinteresowną pomoc... Wasze serca są olbrzymie !!! emotka emotka emotka emotka


Nie wygłupiaj się,to Twoje serce jest wielkie,zawsze służysz pomocą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0