Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#3540799 Napisano: 12.07.2010 02:51:43 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Jestem zła,ponieważ pół godziny temu grałam uczciwie na persilu Graj i wygraj i miałam czas 0:48 sekund i nie zapisało mnie na liście.Nadal figuruję na 10 miejscu z czasem 0:54 s emotka emotka emotka .Myślałam,że nie można ugrać takiego czasu,ponieważ nigdy nie mogłam ugrać równe 0:50,a dziś udało się nawet 0:48 emotka emotka emotka



Mi nie zapisywało najlepszych wyników w ich poprzedniej grze - gościu na planecie. Od tamtego czasu uważam że to strata czasu


To niech dobrze zrobią weryfikację. emotka Na liście figurują osoby tylko z czasem pow.0:50s emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3540756 Napisano: 12.07.2010 02:30:03 w Wkurza mnie...
Jestem zła,ponieważ pół godziny temu grałam uczciwie na persilu Graj i wygraj i miałam czas 0:48 sekund i nie zapisało mnie na liście.Nadal figuruję na 10 miejscu z czasem 0:54 s emotka emotka emotka .Myślałam,że nie można ugrać takiego czasu,ponieważ nigdy nie mogłam ugrać równe 0:50,a dziś udało się nawet 0:48 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3540499 Napisano: 12.07.2010 12:43:01 w TESCO konkursy
tereniagno napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tereniagno napisał(a):

visserarthur napisał(a):

czy ktos wie z adidasa tesco jak wyslalem zwrotnie dane smsem to niby jak mi przekaza info, ze mam paragon wyslac? bo z tego co sie orientuje to tylko o mailach pisaliscie.


Przeczytaj mój post na szukam,tam dowiesz się wszystkiego emotka



przeczytalem, ale jak niby maja do mnie wyslac maila skoro im nie podawalem emotka

do poprzedniego postu: niebardzo rozumiem czym rozni sie numer telefonu od numeru koma
emotka


Skoro wysyłałeś sms,to wiadomo,że nie przyślą Tobie e-maila,tylko mogą odpisać na nr ,z którego wysyłałeś emotka Niczym się nie różni,nie czepiaj się drobnostki emotka


Skoro tak się czepiasz,to niebardzo pisze się osobno nie bardzo emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3540493 Napisano: 12.07.2010 12:40:25 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

tereniagno napisał(a):

visserarthur napisał(a):

czy ktos wie z adidasa tesco jak wyslalem zwrotnie dane smsem to niby jak mi przekaza info, ze mam paragon wyslac? bo z tego co sie orientuje to tylko o mailach pisaliscie.


Przeczytaj mój post na szukam,tam dowiesz się wszystkiego emotka



przeczytalem, ale jak niby maja do mnie wyslac maila skoro im nie podawalem emotka

do poprzedniego postu: niebardzo rozumiem czym rozni sie numer telefonu od numeru koma
emotka


Skoro wysyłałeś sms,to wiadomo,że nie przyślą Tobie e-maila,tylko mogą odpisać na nr ,z którego wysyłałeś emotka Niczym się nie różni,nie czepiaj się drobnostki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3536951 Napisano: 10.07.2010 06:59:21 w TESCO konkursy
katmich napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

krynia napisał(a):

kret74 napisał(a):

Kto bierze udział w konku - 6 tys w 6 m-cy ?? oni mieli powiadamiać od razu zwycięzców dziennych laptopów??
Chwalił się już ktoś może?? Nie widze na forum emotka



nikt się nie chwalił, więc wyniki będą pewnie już po wszystkim




ja dzisiaj bede gral.



ja wczoraj grałam i cisza.. może wyniki będą na końcu konkursu?


Ja grałam w tygodniu i do dziś cisza emotka ,ale myślę,że to będą wyniki po zakończeniu.Idę na mecz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3536922 Napisano: 10.07.2010 06:52:15 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

czy ktos wie z adidasa tesco jak wyslalem zwrotnie dane smsem to niby jak mi przekaza info, ze mam paragon wyslac? bo z tego co sie orientuje to tylko o mailach pisaliscie.


Za chwilę będą chcieli,żeby przysłać paragon z danymi.Jeżeli wysyłałeś sms to pamiętaj,żebyś napisał przy danych nr telefonu,z którego wysyłałeś,bo u mnie nie wystarczyło,że napisałam nr koma,dziś przysłali,że mam napisać maila,a ja paragon wysłałam w tym samym dniu.! Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3536906 Napisano: 10.07.2010 06:47:44 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

czy ktos wie z adidasa tesco jak wyslalem zwrotnie dane smsem to niby jak mi przekaza info, ze mam paragon wyslac? bo z tego co sie orientuje to tylko o mailach pisaliscie.


Przeczytaj mój post na szukam,tam dowiesz się wszystkiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3536901 Napisano: 10.07.2010 06:45:55 w TESCO konkursy
alaalex40 napisał(a):

krynia napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

bylo juz rozwiazanie konkursu adidasa z pilkami?:)



było


emotka
juz sobie wlasnie czytam poprzednie strony i widze ze bylo niestety:(
czyli posucha trwa..a mialam nadzieje chociaz na pilke emotka


Właśnie pisałam,bo wygrałam piłkę i codziennie przysyłają mi na skrzynkę przypomnienie i wymyślają nowe dane.Już się na nich teraz wkurzyłam Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3535166 Napisano: 09.07.2010 09:19:09 w Pomocy!!!!
muzulmanka napisał(a):

szukam pomocy przy wygraniu torby z Coli z Bidronki
może ktoś się zlituje?????
pięknie proszęęęęę emotka emotka emotka


Na litość już teraz nikt nie reaguje,chyba że torba z Tymbarka,bo oni robili dogrywkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3534860 Napisano: 09.07.2010 07:49:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła dziś 1 bluzka z Wawela emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3524431 Napisano: 06.07.2010 08:25:44 w PODZIĘKOWANIA
mariolakal napisał(a):

dzięki annb, że ciągle służysz pomocą niekumatej... emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3522311 Napisano: 06.07.2010 09:18:26 w TESCO konkursy
leelee napisał(a):

smsowicz napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Moze ktoś wie, jaka agencja organizuje ten konkurs Adidas ZAFRIKO na zlecenie COTY ?


jakbys sie cos dowiedział to napisz proszę! emotka



tak dzwonilem, jak by ktoś chciał mam bezpośredni numer do Pani od konkursu. Twierdza ze juz wszystko poszło, że zarówno mailowo jak i smsowo wszyscy zostali poinformowani ....


350 zgłoszeń,loooooool:D No to się nazywa niefart. Na pewno ściemniają albo jeszcze inni większym hurtem przystąpili do konkursu. W każdym razie nigdy więcej losowań! To ZUO!


Ściemy nie ma. Było tylko oszustwo ze strony hurtowników. Np. nie kupiony żaden żel, a zgłoszeń 1000 - bo przecież zgłoszenia za darmo, a paragon się znajdzie.



Paragonów nie chcą,


Mam maila z wczoraj o wygranej,tylko chcą dane,ale nie wiem co wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3522140 Napisano: 06.07.2010 08:16:22 w TESCO konkursy
yaro2004 napisał(a):

maryja70 napisał(a):

dzwoniłam na nr tel607073333 kon zafriko z tesco czeba miec paragony ibedzie lista rezerwowa



ten konkurs to jedna wielka ściema.
Nie możliwe że na 304 nagrody i 350 moich zgłoszen nie trafiłem nawet piłki emotka

A zapas adidasow mam na rok emotka


To codziennie zużywasz całą butelkę??? emotka emotka no nie,bo rok ma 365 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3522089 Napisano: 06.07.2010 07:55:03 w Paragony
rafal100 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

kupie paragon żywiec Smakołyk z carefur sprzed 25 czerwca, mam jeden paragon, a dwie wygrane.



mam paragon 26.06 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3521746 Napisano: 05.07.2010 10:02:49 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

79magda napisał(a):

karolkas napisał(a):

tereniagno napisał(a):

79magda napisał(a):

Kurczę, czy tylko jedna osoba zgarnęła blenderek w Smakołyku? (Nie to, żebym narzekała na brak blenderów emotka ale weekend w Zakopcu to już coś innego emotka )


Czy gdzieś są wyniki,czy tylko dzwonią lub sms wysyłają?



czy jest jeszcze szansa ze zadzwonią np jutro, czy już mam sie nie łudzić?



Pierwsze info czytałam na forum przed południem, a do mnie Pani dzwoniła o 17.30. Do obdzwonienia było 28 osób - możliwe, że się dziś uwinęła, bo rozmowa nie trwała długo.



no to szkoda



Ale nigdy nie należy tracić nadziei przy takich konkach - zawsze jest szansa na listę rezerwową
emotka


Coś nie mam szczęścia do wygranych z Carrefoura i z Tesco,a wysyłam często emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3521730 Napisano: 05.07.2010 09:53:46 w Carrefour konkursy
smsowicz napisał(a):

tereniagno napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Czy ktoś grał w pepsi-Carrefour?
W etapach dziennych też nie mieliście zwrotki?
Z finału dostałem 2x sms na ten sam numer po 17 i przed 21 emotka


Miałam tak samo i do dziś cisza,a na drugim komie córki tylko 1 raz był sms.


Na 5 fonach miałem raz, na 1 dwa razy było pytanie.
A wyniki kiedy? Finał i tak przegapiłem, ale dzienne etapy chociaż emotka


Też nic nie wiem,nawet o dziennych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3521718 Napisano: 05.07.2010 09:47:44 w Carrefour konkursy
smsowicz napisał(a):

Czy ktoś grał w pepsi-Carrefour?
W etapach dziennych też nie mieliście zwrotki?
Z finału dostałem 2x sms na ten sam numer po 17 i przed 21 emotka


Miałam tak samo i do dziś cisza,a na drugim komie córki tylko 1 raz był sms. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3521702 Napisano: 05.07.2010 09:40:12 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

Kurczę, czy tylko jedna osoba zgarnęła blenderek w Smakołyku? (Nie to, żebym narzekała na brak blenderów emotka ale weekend w Zakopcu to już coś innego emotka )


Czy gdzieś są wyniki,czy tylko dzwonią lub sms wysyłają? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3521401 Napisano: 05.07.2010 07:08:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
He,,,he,,,wczoraj pisałam,że Tymbark nie przysłał toreb,dziś przyszła 1 emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#3513657 Napisano: 02.07.2010 01:03:03 w Inne mniejsze markety
krynia napisał(a):

aswiercinska napisał(a):

były wyniki z tymbarka abc?



raczej nie


Nic nie słychać,ale oni się guzdrają.Z ABC Winiary był konk w tym samym czasie i już dawno dostałam sms o wygranej
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0