Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#7159006 Napisano: 13.02.2024 17:14:27 w Wkurza mnie...
mima napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Jestem twardy zawodnik ale na jakich pracowników dzisiaj trafiłam w Auchan to zgroza. Naparli się,ze nie przyłożą pieczątki,a o parafce ..zapomnij. Nie wiadomo do czego to użyje 🤣. Bonduelle. Tłumaczenie po 10 razy. Powtarzali mantre, potem chciałam kierownika. Telefony i przyłożyli pieczątke.🤣🤣 parafki odmówili więc od nowa taniec. Kierownik,zastępca kierownika i mam ...parafke pracownika Auchan jak autigraf Lewandowskiego. Rownie trudny do zdobycia

Bylo sobie samemu parafke postawic emotka

Ja miałam taką walkę w IM. Przegraną. Pani kierownik kazała pracownicy napisać imię i nazwisko,  a pieczątki nie da, bo nie widzi potrzeby.... W rezultacie nie biorę udziału w ich konkursach, a szkoda, bo sporo fajnych nagród i IM mam praktycznie pod domem...

Oj, znam to w ITM, bo sama to przerabiałam, jakbym nie wiadomo co od nich chciała Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7158568 Napisano: 10.02.2024 17:59:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Witam, co zaznaczacie w konkursie Lisnera gdy kupiliście śledzika na raz na stronie konkursowej w kategorii produkt?

przekąski śledziowe

Też zaznaczam przekąski śledziowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7158530 Napisano: 10.02.2024 13:19:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Majkii napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Milka 3:0 , Gellwe 3:0 ... emotka Szkoda że wszystkie bramki nie są tak łaskawe jak Evelineemotka

bo jest ich znacznie mniej i trudno trafić...

To trzeba mieć szczęście jeszcze, bo ja nawet w Eveline nie trafiłamemotka
Nie mówiąc o innych.emotka Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

tereniagno

#7158529 Napisano: 10.02.2024 13:14:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

nienia napisał(a):

ZetZ napisał(a):

nienia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Milki: zawsze głosujcie na ten sam smak, czy różnie?

Ja głosuję na różne. emotka

No właśnie ja też,  ale tak sobie myślę,  że to może błąd emotka

Myślę, że te obrazki różnych czekolad mają na celu zrobienie konsumentowi apetytu na słodkie i/lub pokazanie, jakie są jeszcze inne smaki, których być może ktoś jeszcze nie zna i chętnie kupi na spróbowanie emotka  A statystyka to tak przy okazji. Wątpię, żeby głosowanie na różne smaki wpływało na to, czy się wygra emotka

Też myślę, że to nie ma znaczenia na jaki głosujesz, obrazki pokazują jakie mają smaki.
Wygrywa kiedy otworzy się bramka, ale niestety przede mną nie chce się otworzyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7158352 Napisano: 09.02.2024 11:05:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś znowu NICO.emotka Wysłałam z Milki zgłoszenie-Pokazało FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Myślałam, że wygrałam, a tu komunikat - Wykorzystałaś limit dzienny emotka
Oczywiście same pudła, chyba czas odpoczynku od konkursów  emotka emotka emotka
Do dzisiejszej pustki dołączył Heinzemotka Chyba już wystarczy tej pustki,wątku zadziałaj w końcu!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7158345 Napisano: 09.02.2024 10:43:04 w Wkurza mnie...
bogna77 napisał(a):

bezsilność w walce z tak zwaną opieką zdrowotną... człowiek płaci składki, a w razie potrzeby zostaje sam, bo dostać się gdzieś na rehabilitację szpitalną lub zakład opiekuńczy graniczy z cudem... Mama miała w styczniu udar, jeszcze jest w szpitalu, cały czas śpiąca, karmiona dojelitowo, nie mówiąca...

A w szpitalu nie przychodzi do niej rehabilitant?
Córka jak miała udar, to codziennie przychodził do niej rehabilitant,
a gdy już było lepiej, to była w tym samym szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym 3 tygodnie.
Miała udar całej prawej strony, nie mówiła, nie chodziła. W szpitalu jeszcze uczyli ją chodzić. Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

tereniagno

#7158312 Napisano: 09.02.2024 09:58:34 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Też do Was przyszły jakieś powiadomienia mailem z gellwe po czasie?:) ze trzy tygodnie temu chyba wysyłałam a dopiero wczoraj i dzisiaj mail przyszedl

15 w ciągu kilku minut. Od trzech dni schodzą emotka

Dziś znowu przyszły maile z Gellwe następne.
Żeby tak przychodziły maile z wygranymi, a tu nic  emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7158293 Napisano: 09.02.2024 08:25:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Chyba coś ruszyli z Budyniowe, ponieważ dziś przed g.8 dzwonił Pan do córki
w celu uzupełnienia danych. Coś kazał jej dosłać. Wygrała 7 listopada. Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7157997 Napisano: 07.02.2024 19:48:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

Głupi Ariel, głupi Kaufland ☹️

Kaufland z Arielem totalnie mnie zlekceważył,
a codziennie sprawdzałam czy już informowali emotka
I znowu same pudła z innychemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7157991 Napisano: 07.02.2024 19:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Gellwe chyba rozsypał się im system.
Wczoraj dostałam 10 potwierdzeń udziału, a dziś 17 emotka
Nie brałam tyle udziału, bo sporadycznie wysyłamemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7157302 Napisano: 05.02.2024 17:11:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ReneK napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tereniagno napisał(a):

A co z tymi Winiarami ,,budyniowelove",  bo jeszcze nic nie dostałam.
Żadna kasa na konto jeszcze nie wpłynęła.emotka

Jakaś wpłynęła z początku loterii.

MAXymalny czas wydania Nagrody 11.03! emotka

Nooo, od października nie mam jeszcze żadnego przelewu,
a mogliby już przelać coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7157298 Napisano: 05.02.2024 17:06:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fan-mandaryny napisał(a):

Colian, już myślałem, ze zbliżyliśmy się do siebie. Czekam na telefon. emotka

Jestem zawiedziona, NICO emotka
Piniatę po pudłach- odpuściłam już, nie robię konkurencji emotka
Dziś też same pudła: Lisner, Wielkopolski, Grześki, Gellwe, Duda, Kit Kat....dlaczegoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7157080 Napisano: 04.02.2024 19:19:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
A co z tymi Winiarami ,,budyniowelove",  bo jeszcze nic nie dostałam.
Żadna kasa na konto jeszcze nie wpłynęła.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7156940 Napisano: 03.02.2024 19:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czytałam regulamin Lisnera i tak myślę,  ze coraz więcej Organizatorów stosuje taktykę wgrywania paragonów w zgłoszeniu.
Uważam, że nie powinno tak być, ponieważ w sklepach mają różne opisy towaru wprowadzone w system,
a potem jest dużo negatywnych weryfikacji.(źle opisany paragon)emotka
Organizator bardzo już sobie ułatwia.
Powinni wrócić do tego, że wygrasz, masz źle opisany paragon,
iść dopiero po pieczątkę do sklepu - to rozumiememotka
Po Bonduelle, następnym (myślę), że będzie Lisner,
a łatwiej byłoby gdyby żądali pieczątkę po wygranej nagrodzie.
W regulaminie Lisnera nie wyczytałam ile nagród natychmiastowych może wygrać 1 osoba?
Mam 3 paragony  z 2 sklepów:śledzik na raz z cebulką, śledzik na raz w sos. m, śledzik na raz w sosie koperkowym.Na żadnym nie ma wpisanej firmy. Mam latać po  sklepach i prosić jak piesek o pieczątkę nawet jak nie wygram i robić z siebie pośmiewisko,albo usłyszeć głupie komentarze( które już nieraz słyszałamemotka ?
żenadaemotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 dorcia77, Yoko 0

tereniagno

#7156632 Napisano: 02.02.2024 14:47:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Hej! Wracając do Bonduelle wysłałem mail do menadżer marketingu że w sklepie odmówiono mi przystawienia pieczątki, a paragon został  zgłoszony...wraz ze zdjęciem zakupionego towaru. Oczywiście odpisała że jej bardzo przykro, że zgłosiła swoje zastrzeżenia do agencji i niestety nic więcej nie może zrobić. Mam wrażenie że robią nas w .... ! To nie mój problem że sklepy źle opisują towar na paragonach i nie chcą przystawiać pieczątek! A jak widzicie jednak mój problem....bo nagroda przepadła! Dla mnie to jakaś kpina z ucZciwych uczestników...po Bonduelle i PROMO MAKERS zostanie jedynie NIESMAK.

Ten temat wałkowałam już kilka razy i walczyłam z Organizatorem.
Tym ich sposobem(nic sobie z tego nie robiąemotka ) przepadły mi 2 nagrody.
Temat zamknęłam i pogodziłam się z tym, ale to boli, bo starasz się, a Oni mają konkursowicza w .....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7156238 Napisano: 31.01.2024 22:49:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatni dzień miesiąca i niektórych konkursów, same pudła emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7155996 Napisano: 30.01.2024 20:12:29 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

pawel1524 napisał(a):

PINATĘ MOGĄ WYGRAĆ DWIE OSOBY Z JEDNEGO ADRESU BO MAM DRUGĄ I NIE WIEM CO ROBIĆ...

Jeśli w regulaminie nie ma ograniczenia na gospodarstwo, to nie powinno być problemu.

Sprawdź w regulaminie, bo nie chcę wprowadzać w błąd, ale wydaje mi się, że 1 na gospodarstwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7155995 Napisano: 30.01.2024 20:10:06 w WC - rozmowy o wszystkim
MamaKinga napisał(a):

Wraca mój m.z biedry zadowolony, że kupił 7daysy w promocji 2+2, na szczęście wziął paragon:p ja bym tyle kupiła na 5/4 paragony emotka

Kupił tyle, bo są w promocji 2+2 po  1,39 bodajże, a ja kupiłam 1 i płaciłam 2,66
Uważam, że zrobił dobry interesemotka i wrócił dlatego zadowolony z zakupówemotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

tereniagno

#7155993 Napisano: 30.01.2024 20:02:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Rybcia0707 napisał(a):

Aliszka napisał(a):

Czy dostaliście już nagrody natychmiastowe z Budyniowe Love Winiary?
Nieszczęsne 50 złotych 🤦🏼‍♀️

Nie x kilka tyle, że oni zawsze wysyłają po długimmmmm czasie.

Od października cisza, ani bee, ani mee,ani kukuryku emotka
Ciekawe jak Oni zamykają rok w księgowościemotka Wyświetl w wątku >>
1 Aliszka 0

tereniagno

#7155755 Napisano: 29.01.2024 19:43:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agnesita napisał(a):

No i gdzie ta piniata? emotka

No, gdzie? u mnie z 1 etapu 3/0 z 2 3/0.
Góralki z Lidl 3/0, Somat 2/0, Wielkopolski 4/0,
Duda 7/0 , Olewnik 2/0
Masakra emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0