Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#7163924 Napisano: 12.03.2024 12:49:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
primo2219 napisał(a):

mam pytanie czy jak Smolar ma min. zakup na 30 zł to czy przechodzi czasami 29.99, bo mam  taki paragon i akurat wyszło 29.99.

Nie. Wyświetl w wątku >>
1 primo2219 0

zaczytana-pola

#7161295 Napisano: 26.02.2024 18:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie?

Dzięki. Pozostaje chyba czekać 😏 Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#7161294 Napisano: 26.02.2024 18:56:38 w Pelargos
Czy dostaliście dziś maila z informacją o wysyłce nagrody od Pelargos? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#7161291 Napisano: 26.02.2024 18:53:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏 Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#7161288 Napisano: 26.02.2024 18:50:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu... Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#7161285 Napisano: 26.02.2024 18:47:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏 Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#7151346 Napisano: 05.01.2024 10:18:59 w Czy informują/ informowali?
Czy Olewnik Dino informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#7149168 Napisano: 22.12.2023 10:13:58 w Żegnamy zmarłych
Ewcia, nie wierzę 😭. Tak mi przykro. Zawsze oglądałam Wasze zdjęcia na FB, cieszyłam się razem z Tobą. Brakuje mi słów, żeby cokolwiek napisać. Ściskam mocno i myślami jestem z Wami. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mia

zaczytana-pola

#7119111 Napisano: 25.08.2023 17:48:58 w Informują
Informują z Konkurs "Wjedź z nami w lato" Kaufland

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
Informacja o nagrodzie II stopnia. Wygląda na to, że rezerwa. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#7050977 Napisano: 04.10.2022 11:03:57 w Informują
Informują z Loteria "Dooti Donuts x EKIPA” Biedronka

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
Info, że będą dzwonić Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6868434 Napisano: 05.07.2022 19:00:43 w Żegnamy zmarłych
Nie wierzę emotka  Mariolka (*) emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

zaczytana-pola

#6848145 Napisano: 05.03.2022 22:04:47 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wszystko. emotka Zaczęłam pisać piękny elaborat w temacie, ale nie mam nawet siły wymieniać. I jeszcze ta wojna. emotka Proszę o jakiś przełom,  promyk nadziei, światełko w tunelu, nic więcej... 
Przepraszam, ale musiałam gdzieś to dzisiaj z siebie wyrzucić. A mimo że w konkursach już praktycznie nie istnieję, to to forum nadal jest mi najbliższe.emotka

Mam to samo. Jak było pięknie, to wszędzie było pięknie. A jak się wali to też wszystko. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

zaczytana-pola

#6846856 Napisano: 26.02.2022 21:44:29 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dokładnie to samo pomyślałam. Boje się co on zrobi jak zostanie postawiony pod ściana .aby nie walnął bomby na cały świat. Sam zginie i ludzie z nim. A on jest zdolny do wszystkiego

Przypomniała mi się egzekucja pewnego znienawidzonego przywódcy europejskiego z 1989 r. , wykonana w Boże Narodzenie i filmowana na cały świat. 

Wojna jest straszna. Z każdej strony. Przede wszystkim dlatego, że wyzwala w ludziach najgorsze instynkty. emotka To o czym piszesz, było potworne. A mnie się przypomina jeszcze to, co działo się w Jugosławii... Rwanda, Hutu... Nie musimy wcale sięgać aż do Hitlera.emotka
I wcale mnie nie cieszą teksty na Onecie typu "Gwardia Narodowa Ukrainy opublikowała nagranie, na którym widać płonące pojazdy wojskowe należące do Rosjan". Bo przypomina mi się... Wołyń. Czy tego chcę, czy nie.emotka
Wiem, tu jest jasne, kto napadł, a kto się broni. Ale... Boję się wojny, boję się ludzi czasu wojny. A teraz niech się posypie hejt.

Nie ma co rozdrapywać starych ran. Liczy się to co tu i teraz. To inne czasy i inni ludzie. To Europa, w której dzieją się straszne rzeczy. Dokąd zmierza Świat?  Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6845673 Napisano: 20.02.2022 09:09:32 w Wkurza mnie...
To wczoraj był jakiś pechowy dzień. Poszłam do Rossmanna. Zrobiłam zakupy, w tym konkursowe. I co? Okazało się, że w kasie samoobsługowej pozawijały się paragony i nie wychodziły z niej. Mój paragon też się tam pozawijał w środku. Udało się go wyciągnąć,  ale okazało się, że wydrukował się tylko do końca zakupów. Dalej nie ma. Jedyne co kasjerka mogła zrobić to wydrukować mi na kartce A4 "paragon". Kasa w błoto emotka
Jedyny plus to fakt, że wyjelam z kasy 2 paragony na Rexonę. Jeden niestety już nie wygrał... Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6844456 Napisano: 14.02.2022 20:39:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bolek2323 napisał(a):

Kwota na konkurs wymagana jest na 35 zlotych , jeśli brakuje 2 groszy do tej kwoty to myślicie ze przejdzie taki paragon? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ? Dzięki z góry za odpowiedzi. 

Nie sądzę żeby przeszedł. Musiałby ktoś nie zauważyć przy większej ilości zakupów, że produkty promocyjne są za niższą kwotę. Jeśli to tylko promocyjne i paragon na 34.98  to na 99 procent nie przejdzie .  Wyświetl w wątku >>
2 Agulina, darog 0

zaczytana-pola

#6844084 Napisano: 12.02.2022 20:14:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie słowo LOTERIA. O ile ładniej wyglądałoby: Wielki Konkurs - Wygraj mieszkanie! albo Łaciaty Konkurs - wygraj wakacje! Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6843023 Napisano: 07.02.2022 16:08:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów...

a widzisz mi się ubzdurało, że trzeba okazać później ten paragon. Czyli nie trzeba tego trzymać później? 

Nie trzeba, trzeba tylko odebrać telefon

I trzeba mieć niebywałe szczęście. Ale w totka też ktoś wygrywa. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6842707 Napisano: 05.02.2022 15:54:21 w Zapowiedzi konkursów
mietowa napisał(a):

incendio12 napisał(a):

gregory napisał(a):

Biedronka zaszalała. No po prostu wow. takiej loterii chyba nigdy nie było. 50 nagród po 500 000 zł.

Oprócz tego by mogli dać jeszcze pulę jakiś mniejszych nagród. Bo szanse na wygraną są chyba mniejsze niż w jakiejkolwiek innej loterii. Ale fakt, bardzo "bogata" loteria  emotka  Żal nie zrobić zakupów choć raz. Nie mogę się doszukać w regulaminie czy jeśli posiałam gdzieś fizyczną kartę moja biedronka to czy nie będzie problemu? Jest informacja, że można podać nr telefonu przy kupnie jak zawsze, tylko czy w razie wygranej nie trzeba będzie pokazać fizycznej karty? Pewnie dużo osób ma ten problem, że zawsze podają tylko nr telefonu, a karta gdzieś się zagubiła  emotka

Dołączam do pytania emotka

dokonać w Sklepie Biedronka w okresie od dnia 7 lutego 2022 roku do dnia 16
kwietnia 2022 roku jednorazowego zakupu Produktu lub Produktów (tj.
potwierdzonego jednym dowodem zakupu) na łączną kwotę co najmniej 99 zł
brutto (słownie: dziewięćdziesiąt dziewięć złotych brutto) przy jednoczesnym
użyciu:
(i) Karty Lojalnościowej Moja Biedronka, lub
(ii) breloku przypisanego do Karty Lojalnościowej Moja Biedronka
(zwanego dalej „Brelok”),
tj. w czasie ww. zakupu, nie później jednak niż przed zakończeniem transakcji
i wyborem płatności, okazać kasjerowi w Sklepie Kartę Lojalnościową Moja
Biedronka albo Brelok, albo w przypadku gdy korzysta z kasy samoobsługowej
zeskanować samodzielne, nie później jednak niż przed zakończeniem transakcji
i wyborem płatności, Kartę Lojalnościową Moja Biedronka, lub Brelok.

Zamiast zeskanowania Karty Lojalnościowej Moja Biedronka lub Breloka,
celem identyfikacji osoba może podać kasjerowi swój numer telefonu
przypisany do Karty Lojalnościowej Moja Biedronka.
Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6842607 Napisano: 04.02.2022 18:21:18 w Zapowiedzi konkursów
gregory napisał(a):

joan napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Od 7 lutego Biedronka, loteria, do wygrania kasa na dom. Takiej loterii to w mojej krótkiej konkursowej karierze jeszcze nie widziałam emotka

Się nie drocz ino napisz, co mniej więcej trzeba zrobić, czy już makietę z ryżu od Morawieckiego lepić, czy może łąki kwietne biedronkom siać, nie zostawiaj nas proszę na weekend w takiej niepewności emotka

jakis link? bo ciekawość spać nie pozwala, dom by sie przydał. albo szczególy o nagrodach prosimy.

Pewnie każdy zakup z kartą MB zostanie automatycznie zarejestrowany. Wiec szanse będą nikłe. Ale czekam na szczegóły . Wyświetl w wątku >>
0 0