Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6523247 Napisano: 28.08.2018 21:12:36 w NA CO CZEKAMY?
03.09 - "Bądź oryginalny z Adidas Originals" Hebe FOTO
04.09 - Konkurs "Twoje małe wielkie aktywności" Kaufland
05.09 - Konkurs "Jak walczyć z nadwrażliwością?" Carrefour
06.09 - Auchan Miss&Mister Tornister I etap
07.09 - Konkurs "Jedź z rodziną na wakacje!" Kaufland
09.09 - Cono Suer Kaufland- wyniki na stronie
12.09 - Konkurs "Najlepszy wybór mam" Tesco
14.09 - Konkurs "Wakacje z Mustela"
17.09 - Grilluj z Tymbarkiem
18.09 - Konkurs "Męska pielęgnacja z NIVEA MEN" Intermarche
20.09 - Konkurs "Wspólnie dbamy o czystość w domu"
26.10 - Konkurs T-mobile "Podróż za jedno doładowanie"(12.10) + 10dr publik. (do 26.10), między 12 a 26 zapewne telefon Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6523153 Napisano: 28.08.2018 16:55:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Wiem, że różnie oceniano tu na forum wyniki z Piwniczanki, ale - jeżeli ktoś jest totalnie załamany przegraną (jak np. ja) i ma ochotę z rozpaczy powyrzucać wszystkie zatrzymane nakrętki oraz honorowo nie kupować jej przez najbliższy rok - niech weźmie głęboki wdech i … udział w konkursie na FB o wspomnieniach na temat tej wody (właśnie dodałam do bazy) emotka :
https://www.faceb.../?type=3&theater

Nie powyrzucam. Włożę do kartonu i oddam na zbiórkę emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, joan 0

zaczytana-pola

#6523148 Napisano: 28.08.2018 16:51:15 w Czy informują/ informowali?
loser9 napisał(a):

Ja tez liczę na wiadomość od nałęczowianki ... emotka  ciekawe czy będzie lista żeby obejzec zwycięskie prace emotka

Możesz wejść w hasztag #zróbtonał i obejrzeć zwycięskie prace. Pod każdą jest komentarz z gratulacjami.

Czy informowali z Nivea Tesco? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6523028 Napisano: 28.08.2018 12:35:28 w WC - rozmowy o wszystkim
luko922 napisał(a):

O, ziolko dzięki za te rady co do regulaminu! Przydadzą się emotka

Konkurs będzie polegał na zrobieniu zdjęcia lub nakręceniu video z produktem ;) A produkt kosztuje mniej więcej 1,2zł emotka

1. 1000 zł dla jednej osoby tygodniowo to niewielka zachęta.
2. 1000 zł można przeznaczyć na codzienne zakupy, a 5000 zł już na coś extra, np. na wycieczkę.
3. A może 1x 2000 zł i 3x 1000 zł? Zamiast 1x 5000 zł? Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6523013 Napisano: 28.08.2018 12:10:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

W Dino kawa Astra nie musi być tylko mielona? Może być i rozpuszczalna i każda inna, byleby wyszło 500 g?

Konkursem objęta jest kawa, której producentem jest Poznańska Palarnia Kawy ASTRA Sp. z o.o.
A więc wszystkie kawy tego producenta. Wyświetl w wątku >>
2 mia, staszek 0

zaczytana-pola

#6522735 Napisano: 27.08.2018 15:30:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bc142 napisał(a):

czy wszyscy już otrzymali z Redbulla potwierdzeniezgloszen z wczoraj?

Tak, wczoraj akceptowali. Sprawdź w galerii. Jeśli Twojego nie ma, to zapytaj organizatora o powód.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6522650 Napisano: 27.08.2018 12:12:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy były już wyniki z Nivea Men w Tesco?

Raczej nie. Nikt się nie chwalił nagrodą.  Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6522497 Napisano: 26.08.2018 21:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
skarb888 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

trebor1 napisał(a):

jak już po raz trzeci z rzędu podszedłem po paragon z vervą, to kasjer ledwie co panował nad swoją nervą... ale doradził, że trzeba było powiedzieć, to bym nie musiał trzy razy się kolejkować emotka

Mam nadzieję, że kolejki do dystrybutora nie było, gdy tak z werwą spacerowałeś w tę i we w tę emotka

A czytaliście regulamin?

pkt 3: Jeden Uczestnik może zarejestrować w Konkursie tylko jeden Dowód zakupu z danego dnia.

Chyba, że macie duuużo chomików;)

Ja zgłaszałam po jednym dziennie( nie codziennie oczywiście emotka ). Nie dałabym rady napisać teraz wszystkiego na raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6522491 Napisano: 26.08.2018 21:37:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

jak już po raz trzeci z rzędu podszedłem po paragon z vervą, to kasjer ledwie co panował nad swoją nervą... ale doradził, że trzeba było powiedzieć, to bym nie musiał trzy razy się kolejkować emotka

Mam nadzieję, że kolejki do dystrybutora nie było, gdy tak z werwą spacerowałeś w tę i we w tę emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6522481 Napisano: 26.08.2018 21:16:11 w NA CO CZEKAMY?
27.08 - Konkurs "Nivea Men" Tesco
27.08 - Konkurs dla Klientów "Przedłużamy Wakacje" Lewiatan
28.08 - Konkurs "Lato z Family" Carrefour
28.08 - Konkurs fotograficzny "Aktywna z Nał" Carrefour
29.08 - Konkurs "Wygrywaj z Activią" Intermarche
29.08 - Redbull VI etap
31.08 - Verva Street Racing 2018 Orlen
01.09 - Konkurs "Wszystkie kolory piękna z BIC" 30.08+ 2 dni
03.09 - Konkurs "Dbaj o dłonie pełne delikatności"
04.09 - Konkurs "Ekspert wieku"
04.09 - Konkurs "Pozwól ekspertom zadbać o Twój uśmiech" Biedronka
05.09 - Konkurs "Jak walczyć z nadwrażliwością?" Carrefour
06.09 - Auchan Miss&Mister Tornister I etap
07.09 - Konkurs "Jedź z rodziną na wakacje!" Kaufland
07.09 - Konkurs "Poczuj się wyjątkowo z Garnier" Intermarche 29.08+ 7dr
12.09 - Konkurs "Najlepszy wybór mam" Tesco
14.09 - Konkurs "Wakacje z Mustela"
18.09 - Konkurs "Męska pielęgnacja z NIVEA MEN" Intermarche
20.09 - Konkurs "Wspólnie dbamy o czystość w domu"
26.10 - Konkurs T-mobile "Podróż za jedno doładowanie"(12.10) + 10dr publik. (do 26.10), między 12 a 26 zapewne telefon Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6522461 Napisano: 26.08.2018 19:43:14 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Wiem, jaki mam okres wypowiedzenia. Zresztą chyba każdy kto pracuje powyżej 3 lat ma taki okres wypowiedzenia. Ale ja chciałam rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Być może to moje błędy młodości, ale tak już mam. Traktowałam firmę jak drugi dom. I na dodatek zawsze wierzę w dobre intencje innych. 

Niestety tak w życiu bywa, że ci, którym robisz dobrze nie zawsze chcą zrobić dobrze tobie. Właściciel pewnie świata poza swoją firmą nie widzi i nie może zrozumieć, że chcesz go zostawić dla kogoś innego. Fakt, wg mnie czysta złośliwość. Ale mam nadzieję, że jakoś się ta sprawa pozytywnie potoczy emotka . A jeśli chodzi o dawanie z siebie wszystkiego, to szacunek. Nie każdy jest w stanie się zdobyć na to, żeby dać z siebie więcej, niż to minimalne minimum. A twój szef pewnie wie, że drugą taką ciężko będzie znaleźć. Jestem po pierwszym roku nowych studiów i, gdy słucham koleżanek o dobrą dekadę młodszych ode mnie, to przecieram oczy ze zdumienia, a czasem nóż mi się w kieszeni otwiera. Wyrosło nam pokolenie- jak nie tu, to tam, a jak nie tam to matka z ojcem dadzą emotka . Przeraża mnie to.*

* żeby nie było niejasności, trzeba się szanować, ale totalne olewactwo obowiązków mnie wkurza. W końcu pracodawca nie będzie co miesiąc przelewu puszczał za samą obecność w pracy. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6521899 Napisano: 24.08.2018 12:14:43 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Wydaje mi się, że paradoksalnie to trochę Wasza "wina" emotka . Jeśli mają w rodzinie konkursowicza to należą do tej grupy ludzi, która wie, że wygrane są realne i na wyciągnięcie ręki. Więc pewnie pomyśleli sobie - córka/syn tyle nawygrywali, a tu  proszę i mnie się udało i to ile ho ho emotka .

To ja już wiem dlaczego mugole myślą, że nam z nieba spada. Konkursowicz wie, że żeby wygrać trzeba zagrać. A mugol udziału w niczym nie brał, a wierzy w wygraną. emotka
Swoją drogą wciąż zadziwia mnie ludzka głupota. Tyle teraz o tym mówią w TV, piszą w gazetach, a ludzie i tak się nabierają. Jak nie na wnuczka, to na garnki. Chociaż za 6 tys, to chyba same powinny gotować i do stołu podać. emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6521834 Napisano: 24.08.2018 10:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Już wiem. Konkurs trwał do 15 sierpnia. Dziś wybierają laureatów. A nie wiedzą dlaczego nie było wcześniej regulaminu


Brak profesjonalizmu u pracowników agencji reklamowych jest porażający. Nikt tam za nic nie odpowiada, ani żadnych konsekwencji nie ponosi. Nie było nigdzie regulaminu? Odpowiedzi, jak na komisji Amber Gold: nie wiem / nie pamiętam / dla mnie to koniec tematu.

Najpierw Schauma, teraz to. Ciekawe ile jeszcze regulaminów leży pod ladą emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, darog 0

zaczytana-pola

#6521490 Napisano: 23.08.2018 10:58:26 w SZUKAM....
zubi napisał(a):

Mam nieodebrane od Albedo, może ktoś wie w jakiej sprawie mogli dziś dzwonić? pw

Może II etap Nestle? Wyświetl w wątku >>
1 zubi 0

zaczytana-pola

#6521354 Napisano: 22.08.2018 21:24:44 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie brak ludzkiej odpowiedzialności i to, że niektórzy porywają się na adopcję kota, a potem o niego nie dbają. To już kolejny taki przypadek. Kot odłowiony z ulicy, po leczeniu, po resocjalizacji... Żeby coś takiego przeprowadzić potrzeba wielkiego zaangażowania wielu ludzi. To ciągła walka o pieniądze na karmy i leczenie. To poświęcanie czasu i energii na łapanie tych kotów, na siedzenie z nimi, na opiekę... Tyle starań, tyle pracy, żeby uratować zwierze, żeby zapewnić mu choć godną końcówkę życia... I potem zgłasza się ktoś, kto oferuje stały dom, niby wszystko w porządku, niby dobre pierwsze wrażenie, a po kilku miesiącach okazuje się, że kot niby uciekł... że ślad po nim zaginął. Masakra, aż ręce opadają i płakać się chce, że ktoś tak nie dba potem o tego kota... i że nie da się przewidzieć kto nadaje się na dom stały. Czasem człowiek jest z siebie dumny, że pomógł, że się udało... a tu ktoś to wszystko zniszczy swoją głupotą, bo jak nie dał rady, to wolał się pozbyć kota... albo po prostu o niego nie dbał emotka  

Bo ludzie nie kapują, że kot to inwestycja a nie pluszak do głaskania. Nie każdy kot wytrzyma zamknięcie w 4 ścianach. Nie każdy właściciel ma czas, kiedy zachwyt blaknie. Nie każdy ma sąsiadów, co kota wpuszczą do klatki... bo właścicielka nie ma siły z 2ego piętra zejść. 

Czasem brak mi słów. Sąsiedzi wzięli kota. Konkretnie mała kotkę. Tłumaczę, że trzeba zrobić sterylizację kotce. Ale po co? Nie zrobimy, bo Dżesika chce mieć malutkie kotki. Tak bardzo chce. Nie mają serca jej odmówić. A kuwetę ma? Nie, sika na razie w garażu na podłogę. Ale kupią, jak znajdą czas. Na razie nie mają. Odrobaczona(jest w domu z dwójką dzieci)? Nie, nie zdążyli, ale jak będą mieli czas... emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6521254 Napisano: 22.08.2018 15:32:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
agnike napisał(a):

Napisałam do nich na @ jak to jest,że ktoś wygrywa hasłem niemal identycznym jak moje,zgłoszonym 3 dni później po moim.
Dostałam odpowiedź szybką niczym pendolino. 

"Szanowna Pani,Hasla wybierane sa przez trzyosobowe jury.
Brane sa pod uwage rozne czynniki (kreatywnosc, unikalnosc, pomysl) ale rowniez, zgodnie z regulaminem fakt wczesniejszej wygranej.
W ramach kazdego z etapow oceniane sa hasla w nim zgloszone - niestety nie jestesmy w stanie oceniac kazdego z ich pod katem hasel innych uczestnikow.
Mamy nadzieje, ze powyzsze wyjasnienia beda wystarczające."

Za coś jednak biorą pieniądze... jaka tu zatem unikalność? Jaki pomysł? Chyba zerżnięty z galerii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6521226 Napisano: 22.08.2018 15:02:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jest jeden plus. Na przyszłość człowiek będzie wiedział które agencje omijać szerokim łukiem. emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6521191 Napisano: 22.08.2018 14:32:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
gizmo napisał(a):

W Biedra Red Bull Contest chyba dali już sobie spokój z czytaniem haseł.
Rowery - tydzień 4 Robert, teraz Rafał.
Jeżeli nie liczyć spacji, hasła identyczne znak w znak.

Ten konkurs to porażka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

zaczytana-pola

#6521188 Napisano: 22.08.2018 14:24:07 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

NAV Activia Carrefour informowali?

Nie. Do dzisiaj mają czas.  Wyświetl w wątku >>
0 0