Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6502058 Napisano: 25.06.2018 13:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimolotek napisał(a):

czy może ktoś wrzucić aktualną listę sklepów poinformowanych z Bricomarche? z góry dziękuję emotka

Chyba już wszystko poinformowane.
Edit. Patrzę, ze 10 dni roboczych, więc w sumie dzisiaj jeszcze mogą dzwonić. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6502029 Napisano: 25.06.2018 12:16:32 w Czy informują/ informowali?
staszek napisał(a):

1. Intermarche Palmolive, colgate http://wygrajusmiech.pl/akcje/53/Regulamin.pdf już informowali? Mało nagród było, więc możliwe, że nie widziałam.
2. Bic soleil ogólnopolski z rowerami do wygrania.
3. Smolar, woda Selenka z Kauflanda.

1. Tak
2. Nie wiem.
3. Nie wiem. Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

zaczytana-pola

#6501968 Napisano: 25.06.2018 10:35:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
InPost wozi walizki BAM i nagrody z Nestle Pure Life C4. Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6501952 Napisano: 25.06.2018 10:27:57 w Zdjęcia naszych wygranych
Zagłówek Nestle Pure Life C4 Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6501951 Napisano: 25.06.2018 10:26:58 w Zdjęcia naszych wygranych

zaczytana-pola

#6501905 Napisano: 25.06.2018 09:22:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://m.facebook.com/?_rdr napisał(a):

Czy w konkursie Henryka Kani w biedronce gdzie zaproszenia do energylandii do wygrania to rymowanke tylko można dodać? Bo jest tam też opcja zdjęcia i wideo i trochę się pogubilam... 

Przecież on nie jest w biedronce. emotka  W dowolnym sklepie  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6501684 Napisano: 24.06.2018 13:11:12 w Wkurza mnie...
judytkak napisał(a):

cb656 napisał(a):

judytkak napisał(a):

Zamiast voucheru do SPA w Willi Mała Pieniawa dostaliśmy zaproszenie do SANATORIUM Wielka Pieniawa 

A to się aby nie kwalifikuje do reklamacji?

Tak, zareklamuje nagrodę, nie mam wyjścia, do sanatorium się nie wybieram 

Dziwne, że tak zrobili. Przecież tam były zastrzeżone konkretne warunki, w tym konkretny pakiet  emotka .  Po raz kolejny cieszę się, że nie wzięłam udziału w konkursie, który kusił nagrodą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6501648 Napisano: 24.06.2018 09:26:46 w Wkurza mnie...
Ja ostatnio jednego dnia widziałam dwa przypadki bezmyślności rowerzystów. Czerwone swiato, samochody stoją, a rowerzysta jadący po ścieżce rura do przodu, prosto w jadącego za mną suva. Stanął dęba, wywrócił się, wstał i pojechał dalej jakby nigdy nic. Później dziadek jechał rowerem po chodniku. Dobrze, że facet w samochodzie miał refleks i w porę wyhamował, gdy ten mu nagle zza krzaków wyjechał. Do tego nagminne przypadki wyjeżdżania z chodnika na ulicę wprost pod samochód, bez rozejrzenia się. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

zaczytana-pola

#6501603 Napisano: 23.06.2018 23:03:45 w Wkurza mnie...
Mnie wymagania finansowe nie wkurzają. Cieszę się, że coś się zmienia. Wyżyć dzisiaj za najniższą krajową jest ciężko. Od młodych ludzi oczekuje się szybkiego usamodzielnienia się, wynajęcia mieszkania, pracowania "na siebie". A wszystko kosztuje... pamiętam jeszcze jakieś 8- 10 lat temu placiłam za pełen kosz zakupów w Tesco 300 zł. Dzisiaj za 300 zł mogę kupić 2 torby zakupów. Wszystko drożeje- zakupy, usługi, ubezpieczenia. Z czegoś trzeba na to wziąć pieniądze. A dyplom? Niestety w wielu przypadkach to tylko papierek emotka  I to mnie wkurza.
Wkurzam mnie też niedotrzymywanie terminów przez organizatorów emotka Wyświetl w wątku >>
2 kumulacja, ace 0

zaczytana-pola

#6501409 Napisano: 22.06.2018 23:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Jak to jest z Cheetos ? Kupiłam paczkę ale kodu brak emotka

Musi mieć banderolę z konkursem. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6501404 Napisano: 22.06.2018 23:08:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Co z  rowerami z konkursui  hebe Gosh????  Rozdane????

Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zaczytana-pola

#6501191 Napisano: 22.06.2018 14:59:41 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Rowery z Gosh to już chyba trzeba wykreślić z listy? Organizator chyba ich nie zamierza rozdać emotka

Napisali, że maile będą w tym tygodniu. Ale tydzień mija i cisza. 

Może trzeba ich dźgnąć na FB? emotka Jeśli tam mają jakąś stronę...
Jak odpiszą, że laureaci poinformowani, to przynajmniej padnę ze śmiechu - a przyda mi  się dziś poprawa humoru. emotka

Mają- Gosh Copenhagen Polska.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

zaczytana-pola

#6501120 Napisano: 22.06.2018 12:38:45 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Rowery z Gosh to już chyba trzeba wykreślić z listy? Organizator chyba ich nie zamierza rozdać emotka

Napisali, że maile będą w tym tygodniu. Ale tydzień mija i cisza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6500962 Napisano: 21.06.2018 22:16:46 w Intermarche
luko922 napisał(a):

https://www.e-kon...he.html#.Wyq_-lYzY6g

Jak rozumiecie ORGANIZERY w regulaminie? To mają być jakieś organizery na narzędzia? Czy jakieś tam zwykłe pudełeczka CURVER do kuchni czy biura np.? Ktoś wie?

Jak wejdziesz na stronę konkursu, to zobaczysz zdjęcie skrzynki. W tej skrzynce są takie szufladki zwane organizerami. Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

zaczytana-pola

#6500891 Napisano: 21.06.2018 18:44:00 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

Kiora / Disney / auchan /help

Ratunku jestem w auchanie i stoję jak czubek przy zabawkach, ktoś tu gdzieś pisał że jakaś tanią rzecz z jurassic parku kupił. Co to było o gdzie tego szukać? Heeell

Ja znalazłam na zabawkach, na takich małych wieszaczkach wisiały samochodziki. Chyba po 9,99 zł. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

zaczytana-pola

#6500877 Napisano: 21.06.2018 18:25:19 w Intermarche
Podawane w wątku są te markety, w których ktoś z forum wygrał i pochwalił się nagrodą. Nie wykluczone, że inne też są już poinformowane. A może jeszcze jutro, w weekend i w poniedziałek będą dzwonić. Kto ich tam wie... Wyświetl w wątku >>
3 brucee, bethan, mia 0

zaczytana-pola

#6500875 Napisano: 21.06.2018 18:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

mia napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Nie moge otworzyć regulaminu, ale może ktoś pamięta, jak to było z etapami w tym konkursie? https://www.e-kon...ur.html#.WyvId_6UG00 (Pure Life C4). To były jakieś etapy? 

Brałam udział na sam koniec, ale podobno były:
https://www.carre...e-dzieciom_74011.pdf

były w poniedziałek, a konkurs trwał do wczoraj chyba. Wyczytałam, że są 3 etapy. To za który informowali, pierwszy czy drugi?

wychodziłoby, że z 2. Jakoś musiał mi umknąć ten 1 etap. 

1 rozwiązany był już dość dawno temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6500742 Napisano: 21.06.2018 13:48:01 w Dziś cieszę się z.....
mia napisał(a):

Deszcz, deszcz, deszcz! emotka emotka emotka Pierwszy od co najmniej miesiąca! Niech leje strumieniami i nie przestaje przynajmniej ze 24 h! emotka

Też czekam niecierpliwie, bo jak tak dalej pójdzie to rachunek za wodę do podlewania ogródka będzie kosmiczny. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6500512 Napisano: 20.06.2018 22:17:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Tak w ogóle trochę smutne jest to, że od konkursowiczów wymaga się jednego numeru i adresu e-mail, a samemu można pod dwoma szyldami działać i problemu nie ma emotka W sumie inny prezes, ale regulaminy takie same, na podstawie tego samego szablonu.

Dlaczego smutne?
Od konkursowiczów nie wymaga się tego, o czym piszesz. Wymaga się uczciwości. W przypadku Smolara jest to wyrażone w postaci zapisu, że chcą wiedzieć, jakie numery telefonów należą do Uczestnika. Czyli - JAWNOŚĆ. A nie kombinowanie - na przykład jeden i ten sam numer paragonu wysyłany z kilku numerów telefonów, by zwiększyć szanse, bo akurat Autor był płodny w pomysły na teksty konkursowe, ale żydził na wymaganych zakupach.
Smolar/UG Media też nie ukrywa swoich danych - wszystko jest jawne i dostępne, choćby w KRS.

Abstrahując od tej konkretnej agencji. Naprawdę wierzysz w to, że agencje reklamowe nie prowadzą bazy danych i numerów, świadomie i z premedytacją wykluczając uczestników tylko dlatego, że są Janem Kowalskim i za dużo u nich wygrywają? Rozumiem, że do wszystkiego można dorabiać sobie jakąś pozytywną ideologię, ale life is life. Nie wszystko jest takie pozytywne, jakim chciałbyś to widzieć.  Wyświetl w wątku >>
0 0