Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zaczytana-pola

zaczytana-pola

#6624995 Napisano: 29.07.2019 21:37:47 w SZUKAM....
glena napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Szukam treści SMS-a od Palmolive/ Lidl. Przez przypadek usunęłam emotka emotka

W ciagu 3 dni (do 1.08.2019) przeslij SMS-em swoje dane do wysylki nagrody (imie, nazwisko, dokladny adres). Wyslij SMS o tresci WAKACJE.
twoje dane... na numer 4321 (koszt wg taryfy operatora). Zgodnie z pkt.
12 i 28 Regulaminu Konkursu prosimy o przeslanie na adres
promocja@losmejores.pl w terminie 3 dni (do 1.08.2019), zdjecia lub
skanu dowodu zakupu produktu promocyjnego upowazniajacego do wziecia
udzialu w Konkursie. Wysylajac skan paragonu wpisz w temacie wiadomosci
WAKACJE i swoj numer telefonu. Dowod zakupu musi spelniac warunki
okreslone w pkt. 8 i 29 Regulaminu Konkursu. Niespelnienie tego warunku
skutkuje utrata prawa do nagrody.

Dziękuję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

zaczytana-pola

#6624970 Napisano: 29.07.2019 21:07:37 w SZUKAM....
Szukam treści SMS-a od Palmolive/ Lidl. Przez przypadek usunęłam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6624175 Napisano: 26.07.2019 18:23:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Brak słów do tych konkursów w wybranych sklepach tej samej sieci emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

zaczytana-pola

#6610306 Napisano: 15.06.2019 22:06:07 w SZUKAM....
monkakk napisał(a):

Właśnie wysłałam. Wszystko ok

Dzięki. To w takim razie chyba tylko u mnie coś nie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6610302 Napisano: 15.06.2019 21:51:03 w SZUKAM....
prosiaczek napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy sieć PLAY ma jakąś awarię?  emotka

minutę temu dzwoniłam i rozmawiałam

Z żadnego numeru nie chcą mi się wysłać sms-y PREMIUM. Normalne wychodzą normalnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6610299 Napisano: 15.06.2019 21:45:13 w SZUKAM....
Czy sieć PLAY ma jakąś awarię?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6602541 Napisano: 23.05.2019 11:42:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To chyba nie ma wpływu na fakt ewentualnej wygranej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6602370 Napisano: 22.05.2019 21:19:35 w Połączenia nieodebrane
Czy z numeru 605335... dzwonili dzisiaj z jakiegoś konkursu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6601278 Napisano: 19.05.2019 13:01:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

pikawka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

pikawka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

pikawka napisał(a):

SKYRLANDIA czy Skyr z Biedronki też się liczy?


Zakupu można dokonać w dowolnym sklepie, ale oczywiście tylko Skyr z Piątnicy.

Skyr vru vita emotka  ale wyprodukowany w Piątnicy  emotka


W sumie źle to ujęłam, nie tyle z Piątnicy, co marki Piątnica. Więc niestety ten nie.

Na paragonie mam tylko jogurt skyr  emotka


Pytanie, czy warto ryzykować.

Nie ryzykowałabym. Podobnie jest z Lidlem. Są Skyr, ale pod marką Pilos. W Biedronce są pod marką FruVita. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zaczytana-pola

#6598569 Napisano: 12.05.2019 20:18:47 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Takie rzeczy to tylko u mnie. Wczoraj patrzę na moją korkową tablicę i z uznaniem kiwam głową patrząc, że 11.05 kończy się konkurs Persil w C4. Mam czas, mam czas... zrobię to jutro. Ostatniego dnia. Tjaaaaa, jutro, czyli dzisiaj jest 12.05 i paragony poszły frrrrrruuuuuu... Tu nawet niedoczas nie pasuje emotka

Ale co ty,daty ci się pomyliły?

Tak. Kolejny raz emotka . Tzn. żyję dniem poprzednim emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6598559 Napisano: 12.05.2019 19:51:44 w Wkurza mnie...
Takie rzeczy to tylko u mnie. Wczoraj patrzę na moją korkową tablicę i z uznaniem kiwam głową patrząc, że 11.05 kończy się konkurs Persil w C4. Mam czas, mam czas... zrobię to jutro. Ostatniego dnia. Tjaaaaa, jutro, czyli dzisiaj jest 12.05 i paragony poszły frrrrrruuuuuu... Tu nawet niedoczas nie pasuje emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

zaczytana-pola

#6595749 Napisano: 05.05.2019 16:13:14 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

Ha ha i wkurzę się jeszcze raz na visę, bo akurat skoczyłam po jedną rzecz do żabki, standardowo nie dostałam potwierdzenia "bo komu to potrzebne" i wychodzi na to, że muszę czekać z loterią do jutra albo i wtorku, aż bank litościwie rozliczy transakcję i będę mogła pobrać wyciąg emotka Tym samym oszukują, że do loterii liczą się wszystkie zgłoszenia dokonane w "okresie promocyjnym", bo ktoś, kto kupi coś ostatniego dnia po 17:00 i nie weźmie papierowego świstka, nie będzie mógł zgłosić zakupu do loterii emotka

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?" emotka Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6593957 Napisano: 28.04.2019 18:38:39 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...?

W biedronkach szafki? Pierwsze slyszę... emotka

Są zaraz przy wejściu.  Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6591937 Napisano: 21.04.2019 19:16:41 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
U mnie również od wczoraj problem z kropkami. Wszystkie są czerwone. Nawet te wcześniej pozaznaczane na żółto, zielono, czy niebiesko. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zaczytana-pola

#6587047 Napisano: 04.04.2019 12:27:14 w Czy informują/ informowali?
ann93 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu Intermarche & Henkel?  emotka

Tak. Wyświetl w wątku >>
1 ann93 0

zaczytana-pola

#6586608 Napisano: 03.04.2019 12:18:52 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Tesco somersby 
Polomarket hortex?  
Były?  emotka

Tak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6586607 Napisano: 03.04.2019 12:18:02 w Wkurza mnie...
Praca nauczyciela to nie tylko praca wykonywana w szkole- max 5 h. To przygotowanie się do zajęć, sprawdzanie testów, sprawdzianów, prac domowych. To też wywiadówki, rady pedagogiczne, uroczystości, wydarzenia, konkursy, wycieczki. To nie tylko "użeranie się" z dziećmi, ale tez z rodzicami. I właśnie te niskie pensje są po części powodem braku szacunku dla zawodu nauczyciela, bo wielu powie, że za takie marne pieniądze nikt normalny nie będzie pracował z dziećmi...  Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6574989 Napisano: 26.02.2019 07:18:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

jak Wam się podobają aktualne konkursy? nie wiem, czy to pora roku, ale mam wrażenie, że od kilku tygodni praktycznie nic nowego nie przybywa, a te, które są mają jakieś śmieszne nagrody emotka  będzie lepiej? emotka

wątpię emotka  patrząc na "raport wygenerowany przez Albedo". 
Dzień Kobiet za pasem...a ciekawych konkursów promo w gazetkach 0.
Obawiam się, że "czasy światłości" konkursy promo mają już za sobą. 

co to za raport? emotka

Ktoś wrzucał kiedyś artykuł na podstawie raportu Albedo, mówiącego o tym, że konsumenci niechętnie biorą udział w konkursach kreatywnych, a jedynie "rozdawajki" mają znaczenie z marketingowego punktu widzenia...i na to powinni postawić sponsorzy. Linku nie mam - nie zapisałam, może ktoś inny ma i zechce się podzielić emotka

Mam emotka
https://nowymarke...ie-robic-w-2019-roku

chcesz dotrzeć do wyrazistej niszy – postaw na konkurs. 
Niszy... emotka
Antytrendem jednak mogą tu być duże nagrody, głównie auta. Będą one działać – i już działają –  coraz słabiej.
I co się dziwić jak dają 1 auto i 100 cenzurareli.  Wyświetl w wątku >>
0 0

zaczytana-pola

#6573483 Napisano: 20.02.2019 20:06:38 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Życie i codzienność mnie wkurza. Wróciłam po dwutygodniowej chorobie do pracy i od razu z każdej strony "w łeb". A nie jestem z tych, co potrafią olać i się nie przejmować. No to się przejmuję i odezwały mi się kwasy żołądkowe. Jasny pierun by to.
Posucha konkursowa też mnie, bardziej niż wkurza, ale wyrażać się nie można na forum.
I władze mojej mieściny mnie do szału doprowadzają swoimi pomysłami. A miało być tak pięknie (w kampanii).

Ja dziś wróciłam do pracy po 7 dniach roboczych zwolnienia lekarskiego i poczułam się tak jakoś dziwnie, miałam ochotę stamtąd wyjść i wrócić z powrotem do łóżka emotka Mam tak za każdym razem, gdy wracam z urlopu/l4, mam poczucie,że mogłabym w zasadzie pracować całkiem gdzie indziej,ale w sumie sama nie mam pomysłu, gdzie by tu uderzyć.Pewnie 35 lat życia to już nie czas na zmiany emotka

Kasia, kiedy jak nie teraz? Wyświetl w wątku >>

zaczytana-pola

#6569195 Napisano: 05.02.2019 18:12:42 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Listonosze chcą masowo pójść na zwolnienia.
Wtedy nasze listy dotrą mocno po terminie emotka
https://www.fakt....i-pocztowych/28ds0mr

Zdarza się, że moje polecone "szły" 9- 13 dni z miasta oddalonego o 50 km. I bez zwolnień wśród listonoszy. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0