Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika panryjek

panryjek

#7134105 Napisano: 26.10.2023 12:11:07 w Czy informują/ informowali?
Czy loteria Wielka Loteria w Carrefour jest aktywna ?  Minęło wiele dni i nikt nie chwalił się na forum, a jest dużo nagród. Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

panryjek

#7131447 Napisano: 16.10.2023 15:05:12 w Czy informują/ informowali?
czy loteria Carrefour kogoś poinformowała ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#7130765 Napisano: 13.10.2023 10:38:34 w Czy informują/ informowali?
Czy loteria Wielka Loteria w Carrefour jest aktywna ?  Minęło wiele dni i nikt nie chwalił się na forum, a jest dużo nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#7130584 Napisano: 12.10.2023 15:20:56 w Czy informują/ informowali?
Czy loteria Carrefour informuje ? Wyświetl w wątku >>
1 agnesita 0

panryjek

#7130454 Napisano: 12.10.2023 10:25:00 w Czy informują/ informowali?
Czy loteria Carrefour informuje ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6872233 Napisano: 25.07.2022 22:53:36 w Czy informują/ informowali?
Payback - loteria Kaufland. Informowano już ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6870832 Napisano: 18.07.2022 12:03:53 w Czy informują/ informowali?
Czy  informowali z konkursu Cappy w Auchan ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6870831 Napisano: 18.07.2022 12:03:53 w Czy informują/ informowali?
Czy  informowali z konkursu Cappy w Auchan ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6840930 Napisano: 27.01.2022 22:24:25 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś coś wie o wynikach konkursu foto na Oponeo. Wyniki powinny być wiele dni temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6838967 Napisano: 20.01.2022 16:26:47 w Czy informują/ informowali?
Konkurs fotograficzny Oponeo. Czy były już wyniki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6580739 Napisano: 15.03.2019 09:18:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

panryjek napisał(a):

Sprecyzuję pytanie: czy ktoś już wygrał pisząc SMS konkursowego używając polskich znaków. Czy coś zmieniło się  w tym temacie. Dawniej gdy pisałem SMS z polskimi znakami pomniejszało to liczbę dostępnych znaków, a dzisiaj gdy wysyłam SMS do osoby prywatnej z polskimi znakami ich użycie nie skraca SMS-a. Czy tak jest też w SMS-ach konkursowych ?

Często w regulaminie jest napisane dokładnie co i jak, np.:

Columbit: Ilość znaków w wiadomości SMS nie może przekraczać 160 (...)  W przypadku użycia polskich liter w zgłoszeniu, długość wiadomości SMS wynosi maksymalnie 70 znaków.
źródło: https://konkursy....s/1104/regulamin.pdf

Smolar: SMS zgłoszeniowy zawierający rozwiązanie zadania konkursowego może składać się zmaksimum 160 znaków w całości (...) i nie może zawierać polskich znaków. 
źródło: https://www.smola...lamin_konkursu_4.pdf

Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6580733 Napisano: 15.03.2019 08:58:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Sprecyzuję pytanie: czy ktoś już wygrał pisząc SMS konkursowego używając polskich znaków. Czy coś zmieniło się  w tym temacie. Dawniej gdy pisałem SMS z polskimi znakami pomniejszało to liczbę dostępnych znaków, a dzisiaj gdy wysyłam SMS do osoby prywatnej z polskimi znakami ich użycie nie skraca SMS-a. Czy tak jest też w SMS-ach konkursowych ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6580679 Napisano: 14.03.2019 21:36:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie techniczne. Czy konkursowe SMS można już pisać z polskimi znakami ?
Pytam bo dawno tu nie zaglądałem. A w regulaminach konkursowych nic już na ten temat nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6481458 Napisano: 12.04.2018 16:40:47 w Czy informują/ informowali?
Żabka Crunchips. Czy już były wyniki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#6008865 Napisano: 24.04.2015 11:36:21 w Visa Konkursy

Przeczytałem i .... jestem pod wrażeniem. Myślę, że organizatorzy konkursów powinni to sobie przemyśleć: czy ma liczyć się technika, fotoshop, filmy i zdjęcia . Może, zamiast półprofesjonalnych filmów z jednej strony i głupich, narcystycznych słitfoci z drugiej, wrócimy do korzeni i będziemy nagradzać hasła i teksty napisane w języku polskim i bez emotikonów . Proponuje powrót do klasyki i niech znów liczy się tylko to co kto ma w głowie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#5899167 Napisano: 06.08.2014 11:59:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

tabaza209 napisał(a):

Co z megaloterią , wiadomo coś ?


wszyscy czekaja, nikt nie ogłaszał wygranej;(


A może ktoś odważny zadzwoni i zapyta, jeżeli grzecznie to może odpowie mu kobita ? Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#5776518 Napisano: 20.11.2013 13:27:00 w Czas na zmiany...
claudia napisał(a):

mallina napisał(a):

bip napisał(a):

otóż Szanowny Panie Administratorze!
Od godziny staram sie dodac do bazy konkursy- bezskutecznie! Wszystkie są juz dodane. I co teraz? Jestem mało skuteczny wiec należy mnie wykluczyć? Niestety nie mam 3-4 godzin czasu dziennie żeby dodawać, sprawdzac, szukać. Moja gra w konkursach opiera sie na wysłaniu 1 czasem 2 smsów na konkurs. Nie zajmuje mi to połowy dnia bo nie moge sobie na to pozwolic. A teraz nie moge nawet sprawdzic czy konkurs jest rozwiazany czy nie. Brawo , pogratulowac pomysłowości.
Działanie jest moim zdaniem bezcelowe. Nalezy pamiętać, że forum to jednak są ludzie. Fora konkursowe pojawiają się ostatnio jak grzyby po deszczu, skoro nie tu to ludzie pojdą gdzies indziej... (pewnie zaraz usłysze- idz, droga wolna).
Prawda jest jednak taka, że jeśli ktoś znalazł konkurs o którym mało osob ma pojęcie a co za tym idzie jego szanse są wieksze to i tak nie doda go do bazy tylko po to zeby przeglądać wątek. Doda- coś! Doda konkurs gdzie rozdaja 200 penów na fb albo inne pierdoły. Zadnej poprawy ani lepszej współpracy forumowiczów bym tutaj nie oczekiwał.



Jak to by powiedział mój mąż "dobrze gada, polać mu" emotka



Dokładnie.

A co z osobami które interesują tylko konkursy promocyjne? Jest ich mniej,będzie trudno znależć nowe przed innymi,zwłaszcza, że większości dużych marketów w mojej małej miejscowości nie ma i też nie biorę udziału. Bo nie wyobrażam sobie szukać innych,"aktualnych", "foto", "sms" jeśli nie mam zielonego pojęcia co jest już w bazie, bo tam nie zaglądam. Mogę znaleść i 30, tylko okaże się, że są już w bazie.


Panie Administratorze. Dwója z matematyki, a zwłaszcza z działu zwanego STATYSTYKĄ. Tylko w dużej masie wyniki są wiarygodne. Im mniej będzie wpisów w tych działach tym mniej wiarygodne będą w nich informacje. Ograniczanie dostępu wpłynie zdecydowanie na wiarygodność tych stron. Wprowadzone właśnie ograniczenia są zwykłą dziecinadą, nie przybędzie od nich informacji o ciekawych konkursach. Niech pan nie traktuje konkursowiczów jak dzieci. Oczywiście może Pan zabrać zabawki i przegonić nas na inne podwórko ....... Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#5164453 Napisano: 28.04.2012 09:10:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
Kochani

Jestem autorem tekstu dla ADIDASA, o którym dyskutujecie obecnie na forum. Nie mam absolutnie nic wspólnego z państwem Urbaniak zwycięzcami w konkursie banku Santander. Jestem zdumiony tupetem pana Urbaniak z jakim wykorzystał mój tekst, zastrzegając na końcu swojego plagiatu prawa autorskie które należą do mnie, a w zasadzie do firma Adidas, która jest obecnie właścicielem tych praw. Do waszej wiadomości: Jestem po burzliwej rozmowie z agencją która nagrodziła Państwa Urbaniak. Nie rozmawiałem jeszcze z firmą ADIDAS ( o całej sprawie dowiedziałem się dopiero w piątek z wpisu Nocti na tutejszym forum ).
Myślę, że ta sprawa jest naszą wspólną sprawą i chętnie skorzystam z waszych podpowiedzi. Oczywiście poinformuję Was o przebiegu rozmowy z firmą organizującą konkurs Adidasa.

Ponieważ od wielu lat czytam wszystkie wasze wpisy chciałbym skorzystać z tej jedynej i nie do końca szczęśliwej okazji by podziękować za liczne pochlebne recenzje.
Wyświetl w wątku >>
0 0

panryjek

#5164450 Napisano: 28.04.2012 09:08:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
nocti napisał(a):

ewaewa napisał(a):

a filmiki z konkursu netia - rewelacja, ludzie mają często o wiele lepsze pomysły niż agencje reklamowe emotka


I dlatego konkursy zawsze będą bo agencje nabywając prawa do twórczości uczestników łapią czasem doskonałe pomysły emotka

ewaewa napisał(a):

https://www.direc...ienawidze/galeria/49

jak dla mnie to żywcem zerżnięte z adidasa, a to co dodane od siebie to nudne - ogólnie pisząc, wieje nudą i mało oryginalne emotka



Nie podoba mi się całokształt chociaż trzeba im przyznać, że mają mnóstwo fotek i czas by te prezentacje tworzyć.
Hasło mocno zalatuje pomysłem z Adidasa, ale chyba nie mamy pewności czy hasło Adidasa nie było ich? A jeśli nie było to cóż... słowo w słowo nie jest ściągnięte więc nie ma się czego czepiać, ale można być zniesmaczonym.


nocti napisał(a):

ewaewa napisał(a):

a filmiki z konkursu netia - rewelacja, ludzie mają często o wiele lepsze pomysły niż agencje reklamowe emotka


I dlatego konkursy zawsze będą bo agencje nabywając prawa do twórczości uczestników łapią czasem doskonałe pomysły emotka

ewaewa napisał(a):

https://www.direc...ienawidze/galeria/49

jak dla mnie to żywcem zerżnięte z adidasa, a to co dodane od siebie to nudne - ogólnie pisząc, wieje nudą i mało oryginalne emotka



Nie podoba mi się całokształt chociaż trzeba im przyznać, że mają mnóstwo fotek i czas by te prezentacje tworzyć.
Hasło mocno zalatuje pomysłem z Adidasa, ale chyba nie mamy pewności czy hasło Adidasa nie było ich? A jeśli nie było to cóż... słowo w słowo nie jest ściągnięte więc nie ma się czego czepiać, ale można być zniesmaczonym.

Kochani

Jestem autorem tekstu dla ADIDASA, o którym dyskutujecie obecnie na forum. Nie mam absolutnie nic wspólnego z państwem Urbaniak zwycięzcami w konkursie banku Santander. Jestem zdumiony tupetem pana Urbaniak z jakim wykorzystał mój tekst, zastrzegając na końcu swojego plagiatu prawa autorskie które należą do mnie, a w zasadzie do firma Adidas, która jest obecnie właścicielem tych praw. Do waszej wiadomości: Jestem po burzliwej rozmowie z agencją która nagrodziła Państwa Urbaniak. Nie rozmawiałem jeszcze z firmą ADIDAS ( o całej sprawie dowiedziałem się dopiero w piątek z wpisu Nocti na tutejszym forum ).
Myślę, że ta sprawa jest naszą wspólną sprawą i chętnie skorzystam z waszych podpowiedzi. Oczywiście poinformuję Was o przebiegu rozmowy z firmą organizującą konkurs Adidasa.

Ponieważ od wielu lat czytam wszystkie wasze wpisy chciałbym skorzystać z tej jedynej i nie do końca szczęśliwej okazji by podziękować za liczne pochlebne recenzje.


Wyświetl w wątku >>
0 0