Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika maga120

maga120

#6338128 Napisano: 25.03.2017 15:52:13 w Lay's
Pochwali się ktoś wygranym hasełkiem na lays??? ja gram codziennie i mimo ,że mam wierszyk z lays i pepsi oraz kibicowaniem lipa-((( Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#6335980 Napisano: 21.03.2017 15:02:31 w Lay's
Kto wygrał dzienną w LAY'S i pochwali się hasełkiem??? Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#6291742 Napisano: 28.11.2016 10:54:05 w Lay's
aurorcia napisał(a):

Być jak Lewy na boisku, trzymaj lay'sy mocno w pysku! emotka

HE HE NIEZŁE Wyświetl w wątku >>
1 marysiam 0

maga120

#6290001 Napisano: 24.11.2016 16:22:02 w Lay's
paula9891 napisał(a):

maga120 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

maga120 napisał(a):

Ja mam pytanie czy konsole są wybierane z tych osób co wygrały piłki w danym tygodniu???

Tak emotka

Ale nagrodę codzienną mogę tylko raz wygrać czyli jak już wygrałam raz i wtedy się tygodniowej nie udało czyli już nie mam co grać dalej???

Prawdopodobnie Twoje rozumowanie jest poprawne emotka  Za to Twój mąż, czy sąsiadka jeszcze mogą wygrać emotka

monisss napisał(a):

paula9891 napisał(a):

bruce napisał(a):

Dziwi mnie dyskusja na forum o akurat moim mężu, który w 7 tygodniu istotnie wygrał piłkę, o czym zresztą napisałam publicznie na forum zaraz po ogłoszeniu wyników, bo nie mam się czego bać ani wstydzić, wygrana jest uczciwa i zgodna z regulaminem (post wykasowałam, jak to robię od pewnego czasu ze wszystkimi moimi wpisami, ponieważ po moim ostatnim powrocie na forum spotkałam się z przykrym PW - podsumowano kilkakrotnie ilość moich postów na forum, porównując ją następnie z ilością moich dodanych konkursów i wytykając mi ciągle olewanie - że tak to brzydko ujmę - konieczności zamieszczania w bazie kolejnych konków, choć przecież tutejszy regulamin, na który pewne Osoby ciągle się tu powołują, nie zabrania mieć miliarda postów i zera konkursów dodanych akurat w danym momencie; wspomniana  blokada wiadomości PW, zresztą zdjęta w okresie jubileuszowym (przy okazji - spóźnione, ale zawsze szczere:  STO LAT! emotka ) - wzięła się właśnie stąd). Miło mi, że Zezowaty Kot dobrodusznie odczytuje omawiany tu szeroko wpis jako gratulacje jego Autora pod moim adresem, ale daleka byłabym od aż tak optymistycznej wersji wypadków. emotka Jak sama wspomniałam na forum, włączając się niedawno do dyskusji o cenie piłek, wygrana ta jest przeznaczona na prezent mikołajowy, czego regulamin konkursu (a przecież pewne Osoby ciągle powołują się tylko na święte zapisy regulaminowe) też chyba nie zabrania. Rękawicy nie podnoszę, ponieważ naprawdę mam istotniejsze i dużo poważniejsze sprawy na głowie. Kto ma ochotę się żreć o takie - sorki - doooperele, niech to robi, Jego sprawa, mnie to nie bawi ani nie pociąga. emotka Raz jeszcze napiszę to, co na forum pisałam wielokrotnie - żal i zdumienie, że Ludziom się chce takimi rzeczami niszczyć wszystko, co dobre i optymistyczne. emotka  

Nie przejmuj się i nie przyjmuj zaczepek. Gdyby nie Twój post, nie wiedziałabym, że chodzi o Ciebie.
emotka
Też mam mnóstwo postów na koncie, a konkursów dodanych... Jak sami widzicie, mało  emotka Jeden woli wrzucać konkursy, drugi pomaga odpowiadając na posty, a inny korzysta z pomocy, doda 3 konkursy i ma to w d. emotka

nie przejmuj się emotka za to ja mam inne pytanie. czyli co w 7 tyg piłka i potem próbowaliście czy dopiero teraz i wpadła konsola?:) 

Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#6289705 Napisano: 24.11.2016 13:06:02 w Lay's
paula9891 napisał(a):

maga120 napisał(a):

Ja mam pytanie czy konsole są wybierane z tych osób co wygrały piłki w danym tygodniu???

Tak emotka

Ale nagrodę codzienną mogę tylko raz wygrać czyli jak już wygrałam raz i wtedy się tygodniowej nie udało czyli już nie mam co grać dalej??? Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#6289693 Napisano: 24.11.2016 12:55:27 w Lay's
Ja mam pytanie czy konsole są wybierane z tych osób co wygrały piłki w danym tygodniu??? Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#6224962 Napisano: 05.07.2016 10:27:47 w SZUKAM....
Szukam kodów z lays chętnie odkupię pw Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#6031033 Napisano: 12.06.2015 13:24:30 w Paragony
aguagu napisał(a):

Kupię DZIŚ paragon kaufland - loteria. 

cherry_coke napisał(a):

maga120 napisał(a):

kupię paragon na wełnę rockwool za minimum 1000zł  pv

brzmi jakbyś chciała tyle komuś zapłacić za paragon emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#6030638 Napisano: 11.06.2015 18:21:26 w Paragony
kupię paragon na wełnę rockwool za minimum 1000zł  pv Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3287667 Napisano: 11.04.2010 10:44:07 w Wkurza mnie...
ferinka24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

m3107 napisał(a):

a nie bede cytowac na pół strony ale chce powiedziec ze jakos od poczatku magi nie lubilam.a juz najbardziej mnie wkurza ze nie patrzy jakie fotki daje na konkursy, daje byle co a pozniej nabija emotka
a odkad pojawila sie na forum to tylko jakies nieporozumienia, kłótnie odchodzą.




ło matko ale jaja emotka emotka emotka
ale sie uśmiałam emotka emotka emotka
wiec wkurza mnie że to już nie te czasy kiedy na klikaniu była : Renata . dwie E(t, d) ki , Lale3ka, Emmilia , i parę innych fajnych lasek , kiedy nie było takich kłótni i pierdół jakie są teraz:/
Zresztą widać że 80% osob z tego topu odeszło, szkoda bo kiedyś była naprawdę fajna ekipa. I to były czasy kiedy nikt się nie bał przyznać do tego że ma zmienne ip. Na dzień dzisiejszy to grzech i nikt sie do tego nie pyrzyznaje:/
Ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło, dzięki tym kłótniom zaczełam wygrywać gdzie indziej i chwała Wam za to.
Tu pozdrowienia dla Ferinki, emotka emotka emotka emotka

i jeszcze mnie wkurza że od wtorku nie palę i jakas taka nerwowa jestem emotka



a dziękować że Mnie pozdrawiać emotka :):) emotka emotka

Mi też brakuje wielu fajnych ludzi z Kliknijcie, a nie brakuje tych nie fajnych co byli, są albo przybyli. Każdy nie jest święty, i jakoś potrafił zachować to dla siebie.
Teraz tylko tam kłótnie, awantury i ciągłe pretensje ( a większość -nie mówię o wszystkich- z tych osób co się kłóci to właśnie oszukuje.) No ale... mam nadzieje że zmieni się na tym forum kiedyś to... oby.

I tu cie popre kazdy prawie ma zmienne IP i na swoj sposob oszukuje ale uczepia sie mnie aby z siebie zrobic uczciwe graczki chociaz oszukuja tak samo jak inni!!!

Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3287664 Napisano: 11.04.2010 10:41:01 w Wkurza mnie...
I uszanowały byście chociaż ŻAŁOBE NARODOW¡ a nie już wojne akurat teraz zaczynały widać jacy z was ludzie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3287661 Napisano: 11.04.2010 10:39:46 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają takie osoby jak bridget oraz Edka13 oraz M3107 które obgadują zaplecami a nie umią załatwic sprawy między sobą!!!same oszukuja a na innych piszą co widać np w bobasie M3107 gdzie wygrała kase a fotka beznadziejna,nabijała sobie glosy sama.EDKA13 w angel nivea 2tys glosow w 3 dni albo swieta KETIE w bencu tyle glosow z samego forum???hm....no i żelki i w tamtej edycji i w tej wyleciałas w tamtej cie przywrócili ale odjeli ci oszukanskie pkt.Wiec odczepcie sie ode mnie i spojrzcie na siebie ok?a jak cos masz to pisz do mnie a nie za plecami!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3287639 Napisano: 11.04.2010 10:25:51 w Wkurza mnie...
plocia napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

edka13 napisał(a):

edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala



a oto jakie gg od maga120 dostala potem na pw podobne ale usunełam wkoncu nie wytrzymalam i napsalam jej podobne obelgi nie bedzie mnie jakas hamowata baba obrażac


tam
2010-04-05 00:04:02
wredna to ty jesteś suko i liżesz cenzura tam gdzie mozesz coś zyskac.A wredna to ty jestes i ścierka to ty.Dwulicowa ścierka w dodatku.A zastanow sie nad soba bo sama wyzywasz ludzi tylko nie masz odwagi prosto w oczy,A jak zobaczylam twoja morde wiedzialam ze z tego beda same problemy bo ty poprostu jestes sama zawistna i chamska a propo wez slownik i pisz ze slownikiem bo robisz bledy gorsze niz niejeden pierwszoklasista ale coz od prostaczki sie mozna spodziewac.
2010-04-05 00:04:15
a blokowac to umiesz bo prawda w oczy kole
2010-04-05 00:04:29
tylko na tyle cie stac suko????
2010-04-05 00:04:52
spojrz w lustro na swoja wredna parszywa morde
2010-04-05 00:07:06
i sie zdecyduj bo poki bylo ok pisalas ze jestem ok spoko a teraz ????lizesz cenzura jak jest ok a jak nie to wyzywasz to sie nazywa wredna suka




ło ja to poleciała.... ja chyba równiez napisze do pionasa i karniaczka kolejnego dostanie. emotka . Ja z nia w konwersacje nie wchodze , bo szkoda mojego czasu i nerwów.




Taką odp. dostałam dziś od organizatorów żelkowców:

Witam serdecznie,

Jak słusznie Pani zauważyła chodzi o głosy, a uściślając - o sposób ich pozyskiwania. Wszelkie próby „handlu głosami”, kłócą się z ideą konkursu mającego odbywać się w atmosferze fair play, którego finał ma wyłonić najciekawszą pracę, a nie najsprawniejszego lobbystę. Sukcesywnie każdy użytkownik naruszający idee konkursu – zostanie z niego wykluczony.

także niech maga sobie to przeczyta i niech do nikogo nie ma pretensji, bo jak widać niektórzy to wariują na punkcie nagród zamiast dobrze się bawić emotka
pozdrawiam nerwusów emotka




DO PLOCIA NIE ZNAM CIE I NIWIEM O JAKIE MINI MINI CI CHODZI TY SIE ZASTANOW ZANIM NA KOGOS COS NAPISZESZ Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3287636 Napisano: 11.04.2010 10:23:41 w Wkurza mnie...
m3107 napisał(a):

a nie bede cytowac na pół strony ale chce powiedziec ze jakos od poczatku magi nie lubilam.a juz najbardziej mnie wkurza ze nie patrzy jakie fotki daje na konkursy, daje byle co a pozniej nabija emotka
a odkad pojawila sie na forum to tylko jakies nieporozumienia, kłótnie odchodzą.




JAK JUZ ZACZNIESZ KOGOS OBRAZA O FOTKI SPOJRZ NA SWOJE I NA OSZUKIWANIE NA EBOBASIE A PROPO DUZO OSOB CIE NIE LUBIE ZA OSZUSTWA!!!
edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala




TY EDKA13 JESTES FAŁSZYWA JAK PISALAS ZE MNA I GLOSOWALAM CI BYLO OK A NA INNE DZIEWCZYNY MOWILAS A SUKA,TA OSZUSTKA,TA MAŁPA A TERAZ LIŻESZ cenzura ABY CIE LUBILY???CIEBIE TEZ TU NIKT NIE LUBI,A OSZUKUJESZ TAK SAMO JAK I JA A NAWET LEPIEJ 2TYS GLOSOW NA NIVEA W CIAGU 3 DNI DAJE COS DO MYSLENIA Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3287632 Napisano: 11.04.2010 10:21:49 w Wkurza mnie...
m3107 napisał(a):

a nie bede cytowac na pół strony ale chce powiedziec ze jakos od poczatku magi nie lubilam.a juz najbardziej mnie wkurza ze nie patrzy jakie fotki daje na konkursy, daje byle co a pozniej nabija emotka
a odkad pojawila sie na forum to tylko jakies nieporozumienia, kłótnie odchodzą.




JAK JUZ ZACZNIESZ KOGOS OBRAZA O FOTKI SPOJRZ NA SWOJE I NA OSZUKIWANIE NA EBOBASIE A PROPO DUZO OSOB CIE NIE LUBIE ZA OSZUSTWA!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3287627 Napisano: 11.04.2010 10:19:44 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

edka13 napisał(a):

psika napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

A mnie wkurza osobniczka o nicku Maga 120 , która zaczyna atakowac mnie na gg-ignor, ma wielki żal, iz w konkursie poprosiłam organizatorów o regulamiowe podejscie w zwiazku z nabijaniem dużej ilosci głosów ze zmiennego IP, co jest nieregulaminowe . Nie moze sie z tym jednak pogodzić. Zycze jej dystansu, bo konkursy to nie wszytsko, czego ów dziewcze nie rozumie;) i niech nauczy sie przegrywać:)

Pamietam był konkurs na mini-mini dla dzieci i tez zwrócilam jej uwage, a ona zeby pokazac mi to przekrecila tak wyniki ze miala czas 00:00 a trzeba bylo ulozyc 3 plansze puzzli. Tez mnie wkurza!




ja mialam to saMO ZABLOKOWALM JA NA GG I NA FORUM TO ZAŁOZYLA NOWE GG I OD suk mnie zwyzywala



najgorsze że ów laska nie ma dystansu, żyje tymi konkursami i chyba nic więcej nie potrafi robić. Poza tym zadnej samokrytyki nie ma, nie dosc , ze oszukuje poprzez dostęp do komputeraz ze zmiennym ip i to na duzą skale, to jeszcze potrafi innym to wmawiać, co jest oczywiscie nieprawda. Poza tym ma tak wulgarny język i nie omieszka go używac, nie stac jej na odrobinę dyplomacji. Nie potrafi zrozumiec, ze w konkursach potrafią ludzie równiez uczciwie wygrywać;)




ODCZEPCIE SIE ODE MNIES SPOJRZCIENA SIEBIE EDKA13 JAK SAMA SOBIE NABIJASZ NA NIVEA GLOSY I SAMA WYZYWASZ OSZUKUJESZ W KAZDYM JEDNYM KONKURSIE NA CIAZOWYM NA 3D I NA NIVEA ROWNIEZ TEGO NIE WIDZISZ KETIE????? Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3015793 Napisano: 12.01.2010 09:28:13 w Rossmann
KOMU KLIKNAÆ NA ROSSENT ZOSTAN TWARZA MAGAZYNU W ZAMIAN ZA GLOS BEZ LOGOWANIA:

http://pl.lennyla...#user/show_photo/137

PISAC NA PRIWAT NIE SLEDZE FORUM REWANŻ PEWNY Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3015789 Napisano: 12.01.2010 09:24:16 w Rossmann
KOMU KLIKNAÆ NA ROSSENT ZOSTAN TWARZA MAGAZYNU W ZAMIAN ZA GLOS BEZ LOGOWANIA:

http://pl.lennyla...#user/show_photo/137

PISAC NA PRIWAT NIE SLEDZE FORUM REWANŻ PEWNY emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3014439 Napisano: 12.01.2010 01:41:30 w Rossmann
KTO MOŻE ODDAC GLOSIK BEZ LOGOWANIA PROSZE POMOŻCIE

http://pl.lennyla...#user/show_photo/137

dziekuje i milego dnia
Wyświetl w wątku >>
0 0

maga120

#3012222 Napisano: 11.01.2010 04:17:24 w Rossmann
MAM WOLE GLOSY NA ROSSENT KOMUS KLIKANC??

W ZAMIAN ZA GLOS BEZ REJESTRACJI:

http://pl.lennyla...#user/show_photo/137

A MOŻE WOGOLE KTOS MA DOBRE SERDUSZKO I KLIKNIE NA MOJA CORECZKE:)
Wyświetl w wątku >>
0 0