Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrmax

mrmax

#7147319 Napisano: 15.12.2023 09:15:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś coś męczył fortisa odnośnie corona z żabka emotka  i ma jakieś wieści? czy zlewka z ich strony totalna i ponad 1000 nagród wyparowało? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7146615 Napisano: 13.12.2023 10:24:44 w Avanti
ZetZ napisał(a):

mrmax napisał(a):

ZetZ napisał(a):

pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka

akurat avanti robi akurat wszystko aby nagrody wydać emotka

No tak, zgadza się, ale to tylko taki luźny koments, do czytania i zgłoszeń i regulaminów emotka odnośnie wszystkich agencji...

tak wiem, może kiedyś fortis zacznie uczyć się od avanti emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

mrmax

#7146605 Napisano: 13.12.2023 10:11:22 w Avanti
ZetZ napisał(a):

pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka

akurat avanti robi akurat wszystko aby nagrody wydać emotka Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, anaesth 0

mrmax

#7145966 Napisano: 11.12.2023 08:51:10 w Czy informują/ informowali?
crunchips z delikatesów informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7139904 Napisano: 17.11.2023 08:20:45 w Czy informują/ informowali?
czy milka filmowe wieczory z itm już była? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7139554 Napisano: 16.11.2023 10:58:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
awangarda napisał(a):

mrmax napisał(a):

u fortisa znowu wyparowało z jacka mnóstwo nagród? konkurs krótki i raczej mniej chodliwy towar niż browary, i jak zwykle nawet koszulki? ...

też jestem zdziwiona 555 koszulek gdzie to poszło ;/

oni chyba do marketingu używają mnożnika jakiegoś do prezentacji, niż faktycznie tych nagród jest, kolejna akcja, kolejny cyrk w kooperacji żabka x fortis Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7139545 Napisano: 16.11.2023 10:39:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u fortisa znowu wyparowało z jacka mnóstwo nagród? konkurs krótki i raczej mniej chodliwy towar niż browary, i jak zwykle nawet koszulki? ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7139127 Napisano: 14.11.2023 21:13:02 w Czy informują/ informowali?
Catcat napisał(a):

Emememe napisał(a):

asper01 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktos dostał dzisiaj od Fortisa wiadomość z Jack Daniels w Żabce? mam zapisane, że do dziś info


Pewno wszystko już poszło emotka

Oby nie emotka  Przez niedopatrzenie dałam im szansę na odkupienie monsterowych win, więc niech tego nie zepsują emotka

Niestety tutaj jest znowu słynne combo Fortis plus Żabka emotka

fortis wydłużył ten konkurs do 10.11, a tym samym wydłużył obrady komisji do 17.11 Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7139114 Napisano: 14.11.2023 20:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

Czy ma ktoś link do formularza laureata konkursu http://naturazubra.pl?emotka

każdy link jest indywidualny Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7137745 Napisano: 09.11.2023 13:31:51 w Smolar
radziosny napisał(a):

mrmax napisał(a):

donia7 napisał(a):

Somersby przepuszcza emotka

przepuszcza ale w laureatach, w wynikach jeszcze nie

To jak mam pole do uzupełnienia danych, to znaczy, że wygrałem?

tak Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

mrmax

#7137738 Napisano: 09.11.2023 13:26:18 w Smolar
donia7 napisał(a):

Somersby przepuszcza emotka

przepuszcza ale w laureatach, w wynikach jeszcze nie Wyświetl w wątku >>

mrmax

#7136200 Napisano: 04.11.2023 12:31:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wyzwanie jack daniels x coca-cola w żabce, działa wam kod, pojawił się w ogóle, czy wyrzuca błąd w formularzu odnośnie poprawności kodu? jakieś problemy z tą akcją ktoś miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7135174 Napisano: 31.10.2023 07:11:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was kto brał udział w konkursie Nivea Black&White nie otrzymał do dziś potwierdzenia udziału na maila? Jeśli do tej pory nie dotarł do znaczy że odrzucili moją pracę?

Ja do nich napisałam, czy moje zgłoszenia dotarły, bo od tygodnia nie mam maila z weryfikacją. Interia

U mnie był mail na drugi dzień od Nivea w folderze Newslettery  na o2. Zglosze.nie wysyłałam ostatniego dnia.

na interie (i int.pl) nie dochodzą powiadomienia z nivea, ciekawe czy w takim razie dochodzą powiadomienia o wygranej emotka , podobny problem był już przy ostatnim konkursie z zegarkami, na te dwa serwisy pocztowe, nic nie dochodziło Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7133668 Napisano: 25.10.2023 05:58:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

CBlog z DPD to jakaś nagroda ?

Maskotka energizer Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7133097 Napisano: 23.10.2023 10:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Właśnie dotarł bon 100 zł do Netto z konkursu streetcom i jest bez pieczątki  emotka  a jak u Was ?
myślę ze może być problem z realizacją takiego bonu...

nie raz miałem bony bez pieczątek, robiłem w kilku sklepach zakupy na takowe, i nigdzie nie było problemu (poza zdziwieniem że w ogóle są jakieś bony i jak to nabijać, tak btw, trzeba zeskanować tak samo jak produkt kod kreskowy bonu i odejmuje wartość zakupów) Wyświetl w wątku >>

mrmax

#7132780 Napisano: 21.10.2023 12:14:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

harnas napisał(a):

mrmax napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mrmax napisał(a):

oni informują z reguły w piątki i dają czas do końca niedzieli, standardowa polityka by ktoś był na wyjeździe czy miał ogrom spraw domowych  emotka  wysłałem im paragon 14 min po północy, to była negatywna weryfikacja z z powodu spóźnienia. Robią  wszystko by nie wydać tych nagród, a ludzi rozliczają co do sekundy. Mam nadzieję że sponsorzy się obudzą i sięgną po inne, przyjaźniejsze agencje na rynku, bo można robić robotę dobrze, sumiennie, regulaminowo, ale być przyjaznym i pomocnym dla ludzi, a nie działać mechanicznie jak AI. Na wzór warto wskazać AVANTI, tylko oni dość mocno zawężone mają marki partnerskie emotka

To już jest czysta złośliwość. Naprawdę. Ja kiedyś uważałam fortis za fajną agencję, ale jak zrobili ten przekręcony konkurs w żabce, w którym było kilka tysięcy kodów do rozdania, a oni twierdzili, że rozdali wszystko, bo mieli kilkanaście tysięcy zgłoszeń, a na forum nie pochwalił się praktycznie nikt, to straciłam do nich szacunek, chociaż sama nie brałam w tamtym konkursie udziału. Ale takie jawne oszukiwanie i traktowanie ludzi jak idiotów jest dla mnie nie do przyjęcia.

i to jest właśnie to, sami regulaminu się nie trzymają (w kwestii powiadomienia jak w tej monsterowej żabce), a ludzi rozliczają co do sekundy

fortis już dawno miał markę agencji, co przygarnia sobie nagrody. Organizowali w dealz predatory chociażby i też jedna osoba się pochwaliła, a nagród setki. Przykładów jest więcej. Dobrze będzie jak fundatorzy się odwrócą od nich.

Ja ich kojarzę chyba tylko z konkursów BICa i niektórych coca-coli i tam raczej nigdy nie było problemów z rozdawaniem nagród. Może za energetyki, czyli predatory i monstery odpowiadają inne osoby w agencji i to jest źródłem problemów? Naprawdę chyba zacznę pisać do sponsorów konkursów organizowanych przez fortis, co myślę o takich sytuacjach. Jeśli sponsor nie będzie miał wiedzy o takich działaniach agencji, to sam z siebie nic nie zrobi.

Dlaczego maile od smolara czy avanti potrafią nie wpadać do spamu i u nich dużo więcej czasu jest na wysyłkę? Dlaczego smolar ma opcję sprawdzania online wyników, jakby sms nie dotarł (bo i takie akcje bywały)? I mimo że różne krążą legendy o smolarze, to przy ich skali działania, jest to naprawdę wzorowo przygotowana agencja. Kiedyś dla coca-cola dużo robił smolar, ale pewnie fortis był tańszy :). Dobrze byłoby by do sponsorów/producentów docierały sygnały, bo tak faktycznie na pewno nie wiedzą jakie cyrki nie raz się dzieją. Wyświetl w wątku >>

mrmax

#7132759 Napisano: 21.10.2023 10:43:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

mrmax napisał(a):

oni informują z reguły w piątki i dają czas do końca niedzieli, standardowa polityka by ktoś był na wyjeździe czy miał ogrom spraw domowych  emotka  wysłałem im paragon 14 min po północy, to była negatywna weryfikacja z z powodu spóźnienia. Robią  wszystko by nie wydać tych nagród, a ludzi rozliczają co do sekundy. Mam nadzieję że sponsorzy się obudzą i sięgną po inne, przyjaźniejsze agencje na rynku, bo można robić robotę dobrze, sumiennie, regulaminowo, ale być przyjaznym i pomocnym dla ludzi, a nie działać mechanicznie jak AI. Na wzór warto wskazać AVANTI, tylko oni dość mocno zawężone mają marki partnerskie emotka

To już jest czysta złośliwość. Naprawdę. Ja kiedyś uważałam fortis za fajną agencję, ale jak zrobili ten przekręcony konkurs w żabce, w którym było kilka tysięcy kodów do rozdania, a oni twierdzili, że rozdali wszystko, bo mieli kilkanaście tysięcy zgłoszeń, a na forum nie pochwalił się praktycznie nikt, to straciłam do nich szacunek, chociaż sama nie brałam w tamtym konkursie udziału. Ale takie jawne oszukiwanie i traktowanie ludzi jak idiotów jest dla mnie nie do przyjęcia.

i to jest właśnie to, sami regulaminu się nie trzymają (w kwestii powiadomienia jak w tej monsterowej żabce), a ludzi rozliczają co do sekundy Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7132755 Napisano: 21.10.2023 10:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

vifordist napisał(a):

mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka

No tak.

Przykro mi, że przepadła Ci taka nagroda.
Ale wiecie, co jest w tej sytuacji najgorsze? Że vifordist prawdopodobnie był już druga osobą rezerwową! Jeśli to loteria odido, to nagrody losowali 2 października. W ciągu trzech dni roboczych od losowania mieli informować laureatów, czyli 5 października. Laureat główny miał trzy dni na odesłanie danych, dopiero rezerwowi mieli dwa dni, tak jak vifordist. Jeśli pierwszy laureat nie wypełnił formularza w ciągu trzech dni, to oni czekali kolejne trzy dni robocze i słali maila do pierwszej rezerwy. Rezerwa miała już tylko dwa dni na odpowiedź. Czyli gdzieś w okolicach 13 października mijał maksymalny czas dla pierwszej rezerwy na odesłanie danych. Skoro vifordist miał maila w tym tygodniu to zapewne był już drugą rezerwą. Postępowanie agencji jest dla mnie po prostu chamskie. Sami sobie dają dni robocze na działania, a laureat ma dni kalendarzowe. Dodatkowo te dwa czy nawet trzy dni kalendarzowe to jest naprawdę mało, biorąc pod uwagę, że często maile od agencji wpadają do spamu. Sprawdzacie codziennie folder spam? Ale nawet wystarczy, że agencja wyśle maila z formularzem późnym wieczorem w piątek jak u melancholii. W sobotę masz mnóstwo rzeczy do ogarnięcia, niedzielę spędzasz z rodziną i wieczorem siadasz do kompa (albo i to nawet nie), a tu się okazuje, że jesteś już po terminie na odesłanie danych. Jak już miałam złe zdanie o fortisie, tak teraz mam fatalne.

oni informują z reguły w piątki i dają czas do końca niedzieli, standardowa polityka by ktoś był na wyjeździe czy miał ogrom spraw domowych  emotka  wysłałem im paragon 14 min po północy, to była negatywna weryfikacja z z powodu spóźnienia. Robią  wszystko by nie wydać tych nagród, a ludzi rozliczają co do sekundy. Mam nadzieję że sponsorzy się obudzą i sięgną po inne, przyjaźniejsze agencje na rynku, bo można robić robotę dobrze, sumiennie, regulaminowo, ale być przyjaznym i pomocnym dla ludzi, a nie działać mechanicznie jak AI. Na wzór warto wskazać AVANTI, tylko oni dość mocno zawężone mają marki partnerskie emotka Wyświetl w wątku >>

mrmax

#7132694 Napisano: 20.10.2023 20:08:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

mrmax

#7131859 Napisano: 18.10.2023 10:11:09 w Czy informują/ informowali?
jak kaufland gratisobranie informuje (mail czy tel)? Wyświetl w wątku >>
0 0