Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrmax

mrmax

#7129061 Napisano: 06.10.2023 12:39:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

I udało wam się  wysłać Knopers?

nie idzie dalej, żadnych nazw, znaków specjalnych i enterów, błąd musi być po stronie smolara Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7126974 Napisano: 28.09.2023 10:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Działa Wam aplikacja Żabka? Zeskanowała mi aplikacje ale już drugą godzinę nic nie mam, a net w sklepie jest.

działa, ta apka ma to do siebie że działa jak chce emotka , jak nawet żapsy nie wpadły to możliwe że nie został zeskanowany kod apki Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7125547 Napisano: 22.09.2023 11:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkodnik1988 napisał(a):

Dostał ktoś SMS o błędnym kodzie do Deichmann z Żywiec ?

dostałem Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7125028 Napisano: 20.09.2023 14:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

W waszych biedrach sa przyprawy kamis w sloikach inne niz pieprz i sol?

papryka wędzona i słodka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

mrmax

#7124921 Napisano: 20.09.2023 07:30:33 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
sprzedam voucher na Drive Day z Hołkiem na Ty z konkursu Tyskie w Żabce Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7121981 Napisano: 07.09.2023 12:30:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

asper01 napisał(a):

Nie wiem jak poszczególne agencje ogarnęły te zwroty, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyłożyli "ze swoich". A każdy organizator raczej kupował te bilety w ten sam sposób...

Trochę czytam o tej sprawie na grupie poszkodowanych z going. Raczej ze swoich, bo spółka od festiwalu żądnych zobowiązań obecnie nie spłaca, Dopiero wprowadzany jest plan restrukturyzacji, a spłaty mają być rozłożone na 3 lata. Najprawdopodobniej będzie kolejna edycja, a ten bilety zachowają ważność. Dla nas oreowców to chyba jedyna realna szansa na jakiś zysk z tych biletów


jest tak jak piszesz, jeśli kupowali to mają paragon/fakturę na agencję, ale w kupowanie karnetów tak szczerze to wątpię, bo na bank były one z puli sponsorskiej Oreo/Froneri, które otrzymali w ramach współpracy, może w barterze, bo karnety miały przecież zerową wartość, więc jak dochodzić odzyskania zerowej wartości? klasyczna spychologia, bez żadnego sensu, po co wysyłać to pocztą? to oni są jedynym prawnym podmiotem który może domagać się roszczeń, laureatom nic do tego, tylko że im się zwyczajnie nie chce i mają to w d...ie emotka , i wolą słać ten korporacyjny bełkot który nie ma w sobie żadnej logiki, warto zatem zainteresować inne instytucje tą sytuacją
a to czy zachowają ważność to szczerze też wątpię, tak jak w ideę kontynuacji tego festiwalu pod tą samą nazwą, za dużo ludzi wydymali, by wzbudzić zaufanie do zakupu biletów na kolejne edycje Wyświetl w wątku >>
2 joan, atyde25 0

mrmax

#7121938 Napisano: 07.09.2023 09:55:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

mrmax napisał(a):

czy komuś udało się załatwić coś z 4ALL w sprawie Oreo i FEST czy to jedyna agencja która ma w głębokim poważaniu laureatów i umywa kompletnie ręcę od poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialności za swój konkurs?

Razem z Froneri zupełnie się wypieli niestety. Spróbuję coś podziałać z instytucjami, jak znajdę chwilę czasu

też bym jeszcze chciał to zgłosić, bo jako jedyni się wypięli, wszyscy inni wyszli z twarzą, totalna amatorszczyzna, a te ich odpowiedzi to taki bełkot że szkoda słów, zero logiki w tym co piszą Wyświetl w wątku >>
1 amastowa 0

mrmax

#7121926 Napisano: 07.09.2023 08:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś udało się załatwić coś z 4ALL w sprawie Oreo i FEST czy to jedyna agencja która ma w głębokim poważaniu laureatów i umywa kompletnie ręcę od poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialności za swój konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7119486 Napisano: 28.08.2023 10:24:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaga napisał(a):

mrmax napisał(a):

czy ktoś coś załatwił z 4ALL z sprawie karnetów na FEST?

Do mnie napisali w piątek:
Dzień dobry,Zgodnie z ustaleniami z firmą Froneri Polska Sp. z o.o. i rozmowami z organizatorem Fest Festivalu prawo do domagania się rekompensaty za odwołanie konkursu przysługuje wyłącznie posiadaczom biletów. Załączam w mailu oficjalne stanowisko wraz z protokołem przekazania (wysłania na podany adres e-mail) nagrody - jako dowodem na wygranie jej w konkursie. W razie problemów podczas zgłoszenia swoich roszczeń na stronie https://festfestival.pl/odwolanie/ proszę o kontakt.

czyli ten sam bełkot, który nie ma sensu, brak dowodu zakupu (faktury lub paragonu) potwierdzających przez nich zakup tych karnetów (które przecież były o zerowej wartości, zapewne z puli sponsorskiej), umywają ręce i w d...e mają emotka  ten ich marny protokół nie ma prawnego zastosowania w roszczeniu u organizatora fest, kpiny, działasz coś dalej?

ps. pomijam że ten formularz odwołania oczywiście nie działa, bo zapchali serwery pewnie inni swoimi roszczeniami, i nic tam nowego do nich i tak nie dotrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7119483 Napisano: 28.08.2023 10:12:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś coś załatwił z 4ALL z sprawie karnetów na FEST? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7118580 Napisano: 23.08.2023 17:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy wysłał ktoś paragon do organiatora na roleski z lidla ze złym numerem (tym u góry) i dostał nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7115934 Napisano: 11.08.2023 10:39:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

mrmax napisał(a):

andzi18 napisał(a):

mrmax napisał(a):

mrmax napisał(a):

agaga napisał(a):

amastowa napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agata1221 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Czyli co… słodki upominek i umywamy ręce?

O jakiej "procedurze zwrotu karnetów" oni piszą? Ja nie wiem jak te karnety z Oreo, ale np. te z Lecha mają wpisaną wartość "0 zł" (czyli na ten moment jak najbardziej aktualną)... Kto, co, komu ma oddawać? To oni zrobili konkurs, bilety pewnie dostali z jakiejś puli dla partnerów, ale w momencie gdy nagroda jest warta guzik z pętelką, a wartość regulaminowa jest znacznie wyższa, to powinni chyba starać się to jakoś zrekompensować... Słodki upominek... masakra...


uważam, że organizator konkursu nie wywiązał się z regulaminu, wg którego wartość biletu była inna niż na bilecie.

Nie ma procedury upadłościowej, gdyż organizatorzy Fest festiwalu wycofują się z niej. Skąd te informacje? Z pudelka?

śmiech na sali, trzeba zawiadomić UOKiK, bo nie dość że przerzucają całą odpowiedzialność na laureatów, to jeszcze sami nie wywiązali się z regulaminu przesyłając karnety o zerowej wartości, nie ma co odpuszczać, bo to plucie w twarz

co robicie z 4ALL i Froneri od lodów Oreo? Smolar jakoś poradził sobie z tematem, a taka wielka firma (Froneri) co ma ponad 13 mln w kapitale zakładowym, proponuje śmieszne słodkie upominki zamiast karnetów za ~1150 zł?

A co takiego zrobił Smolar? Nie dostałem żadnej informacji.

w crispers od felixa, gdzie były bilety na FEST, dali vouchery do ebilet

Dali czy dadza?

dadzą Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

mrmax

#7115925 Napisano: 11.08.2023 10:09:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andzi18 napisał(a):

mrmax napisał(a):

mrmax napisał(a):

agaga napisał(a):

amastowa napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agata1221 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Czyli co… słodki upominek i umywamy ręce?

O jakiej "procedurze zwrotu karnetów" oni piszą? Ja nie wiem jak te karnety z Oreo, ale np. te z Lecha mają wpisaną wartość "0 zł" (czyli na ten moment jak najbardziej aktualną)... Kto, co, komu ma oddawać? To oni zrobili konkurs, bilety pewnie dostali z jakiejś puli dla partnerów, ale w momencie gdy nagroda jest warta guzik z pętelką, a wartość regulaminowa jest znacznie wyższa, to powinni chyba starać się to jakoś zrekompensować... Słodki upominek... masakra...


uważam, że organizator konkursu nie wywiązał się z regulaminu, wg którego wartość biletu była inna niż na bilecie.

Nie ma procedury upadłościowej, gdyż organizatorzy Fest festiwalu wycofują się z niej. Skąd te informacje? Z pudelka?

śmiech na sali, trzeba zawiadomić UOKiK, bo nie dość że przerzucają całą odpowiedzialność na laureatów, to jeszcze sami nie wywiązali się z regulaminu przesyłając karnety o zerowej wartości, nie ma co odpuszczać, bo to plucie w twarz

co robicie z 4ALL i Froneri od lodów Oreo? Smolar jakoś poradził sobie z tematem, a taka wielka firma (Froneri) co ma ponad 13 mln w kapitale zakładowym, proponuje śmieszne słodkie upominki zamiast karnetów za ~1150 zł?

A co takiego zrobił Smolar? Nie dostałem żadnej informacji.

w crispers od felixa, gdzie były bilety na FEST, dali vouchery do ebilet Wyświetl w wątku >>
1 andzi18 0

mrmax

#7115886 Napisano: 11.08.2023 07:37:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

agaga napisał(a):

amastowa napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agata1221 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Czyli co… słodki upominek i umywamy ręce?

O jakiej "procedurze zwrotu karnetów" oni piszą? Ja nie wiem jak te karnety z Oreo, ale np. te z Lecha mają wpisaną wartość "0 zł" (czyli na ten moment jak najbardziej aktualną)... Kto, co, komu ma oddawać? To oni zrobili konkurs, bilety pewnie dostali z jakiejś puli dla partnerów, ale w momencie gdy nagroda jest warta guzik z pętelką, a wartość regulaminowa jest znacznie wyższa, to powinni chyba starać się to jakoś zrekompensować... Słodki upominek... masakra...


uważam, że organizator konkursu nie wywiązał się z regulaminu, wg którego wartość biletu była inna niż na bilecie.

Nie ma procedury upadłościowej, gdyż organizatorzy Fest festiwalu wycofują się z niej. Skąd te informacje? Z pudelka?

śmiech na sali, trzeba zawiadomić UOKiK, bo nie dość że przerzucają całą odpowiedzialność na laureatów, to jeszcze sami nie wywiązali się z regulaminu przesyłając karnety o zerowej wartości, nie ma co odpuszczać, bo to plucie w twarz

co robicie z 4ALL i Froneri od lodów Oreo? Smolar jakoś poradził sobie z tematem, a taka wielka firma (Froneri) co ma ponad 13 mln w kapitale zakładowym, proponuje śmieszne słodkie upominki zamiast karnetów za ~1150 zł? Wyświetl w wątku >>

mrmax

#7115790 Napisano: 10.08.2023 16:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaga napisał(a):

amastowa napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agata1221 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Czyli co… słodki upominek i umywamy ręce?

O jakiej "procedurze zwrotu karnetów" oni piszą? Ja nie wiem jak te karnety z Oreo, ale np. te z Lecha mają wpisaną wartość "0 zł" (czyli na ten moment jak najbardziej aktualną)... Kto, co, komu ma oddawać? To oni zrobili konkurs, bilety pewnie dostali z jakiejś puli dla partnerów, ale w momencie gdy nagroda jest warta guzik z pętelką, a wartość regulaminowa jest znacznie wyższa, to powinni chyba starać się to jakoś zrekompensować... Słodki upominek... masakra...


uważam, że organizator konkursu nie wywiązał się z regulaminu, wg którego wartość biletu była inna niż na bilecie.

Nie ma procedury upadłościowej, gdyż organizatorzy Fest festiwalu wycofują się z niej. Skąd te informacje? Z pudelka?

śmiech na sali, trzeba zawiadomić UOKiK, bo nie dość że przerzucają całą odpowiedzialność na laureatów, to jeszcze sami nie wywiązali się z regulaminu przesyłając karnety o zerowej wartości, nie ma co odpuszczać, bo to plucie w twarz Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7115151 Napisano: 08.08.2023 09:25:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś ma jakąś odpowiedź z 4ALL/Froneri w sprawie karnetów na FEST z lodów Oreo z Żabki? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7111979 Napisano: 27.07.2023 10:51:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy aspe wysłało już te bony netto z otwieramy sezon piwnego? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7111013 Napisano: 24.07.2023 12:29:30 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam zestaw plażowy Jack Daniels & Coca-Cola (ręcznik + leżak) z wysyłką od organizatora za 150 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7109846 Napisano: 18.07.2023 17:41:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy wszyscy dziś dostali karty rossmann z listerine od albedo, czy ktoś jeszcze czeka? Wyświetl w wątku >>
0 0

mrmax

#7108987 Napisano: 14.07.2023 21:22:21 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

Czy inPostem ze Smolara idą koce piknikowe z Mieszko?

Tak Wyświetl w wątku >>