Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delfinka101

delfinka101

#2639563 Napisano: 07.09.2009 09:05:59 w Zostań testerem.
Dziś dotarły pieluszki.Mam pytanie; Czy mogę dac komus na wyprobowanie pieluszke po to by mi potem powiedział co o tych pieluszkach sądzi?? Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2636652 Napisano: 05.09.2009 07:44:18 w Dziś cieszę się z.....
pegaz napisał(a):

po zakupie Kubusia Play okazalo sie ze pod etykieta sa 2 naklejki z kodami emotka


a wlasnie ja mam 5 kodów już:) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2636167 Napisano: 05.09.2009 05:06:27 w Dziś cieszę się z.....
Ja się ciesze,że po moim mało przyjemnym mailu do coca cola serwis zapunktowani dostałam odpowiedź-bardzo szybko zreszta,ze przepraszają ze za pare dni wyślą,że nawalił dostawca..ciekawe czy dołożą coś na przeprosiny hihihii
Do owieczek tez takiego maila więc wysłałam.Ciekawe czy tez bedzie taka szybka odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2636160 Napisano: 05.09.2009 05:04:30 w Wkurza mnie...
sweetdream napisał(a):

O kurcze to niezła wtopa z tym Streetcomem :-/ Ja cały czas czekam na pieluszki i miałam nadzieje że kurier w końcu zawita do mnie w poniedziałek. A dostałaś maila od Streetcomu o tym że paczka została wysłana i za kilka dni wyśle ją kurier?


Ja zadzwoniłam do streetcomu i miła pani poinformowała mnie,ze owszem maja opóźnienie i ze w poniedziałek najpóźniej bedą pieluszki.Jezeli w poniedzialek niedojda to trzeba dzwonic do nich we wtorek.Maila niedostałam.Ja miałam tylko maila ze pieluszki juz do mnie jadą.Zobaczymy w poniedziałek Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2633626 Napisano: 04.09.2009 03:41:58 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
Ja zapraszam na pierniczki do Torunia emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2633288 Napisano: 04.09.2009 01:30:45 w Zostań testerem.
UWAGA; CI CO NIE DOSTALI JESZCZE PIELUSZEK;

Zadzwoniłam do streetcom'u i miła Pani wyjaśniła mi,ze mają małe opóźnienie ale do konca dnia w poniedziałek wszyscy powinni mieć pieluszki w domu.Dodatkowo poprosiła o telefon we wtorek gdyby pieluszki z jakiegoś powodu niedotarły.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2632468 Napisano: 04.09.2009 09:09:29 w Zostań testerem.
Wiecie co zaczynam się denerwowac.Maila dostałam we wtorek i nadal pieluszek niemam Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2632237 Napisano: 04.09.2009 08:08:02 w Wkurza mnie...
mnie ,ze znowu niezałapałam sie na zestaw pasta+ szczoteczka..ani jeden wryyyy Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2632221 Napisano: 04.09.2009 08:01:21 w Wkurza mnie...
ignam napisał(a):

Wkurza mnie, że właśnie skończyło się lato. emotka


Niewierz we wszystko co mówią..lato trwa cały rok..Musisz jedynie zmienic swoje połozenie.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2632217 Napisano: 04.09.2009 08:00:04 w Pomocy!!!!
snupy3 napisał(a):

jola17 napisał(a):



Szanowna Pani e..........,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 12.08.2009 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres:

Natalia e..........
43-173 Łaziska Górne
G........... 17a

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 12.08.2009 to 195.82.169.33. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpa...H4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - natulka97@interia.pl
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobier...E9ALbEsWvzbzdEU5Y%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl kto mial taki problem co mam zrobic



Tak, chcę testować przez 10 dni!

a dalej...

Podczas 10-dniowego darmowego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego wypowiedzenia zamówienia (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność umowy od 3 miesięcy i koszt od 7,90 PLN miesięcznie

czyli niby reklamują że przez 10 dni możesz testować a to oznacza ni mniej ni wiecej jak to ze zawierasz z nimi umowe i tylko 10 dni masz gratis... emotka


snupy3 napisał(a):

jola17 napisał(a):



Szanowna Pani e..........,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 12.08.2009 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres:

Natalia e..........
43-173 Łaziska Górne
G........... 17a

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 12.08.2009 to 195.82.169.33. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpa...H4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - natulka97@interia.pl
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobier...E9ALbEsWvzbzdEU5Y%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl kto mial taki problem co mam zrobic



Tak, chcę testować przez 10 dni!

a dalej...

Podczas 10-dniowego darmowego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego wypowiedzenia zamówienia (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność umowy od 3 miesięcy i koszt od 7,90 PLN miesięcznie

czyli niby reklamują że przez 10 dni możesz testować a to oznacza ni mniej ni wiecej jak to ze zawierasz z nimi umowe i tylko 10 dni masz gratis... emotka



Na dodatek podpisujac na 10 dni gratisowych podpisujesz odrazu na 3 iesiące .Jezeli niehcesz na 3 miesiące to musisz pisemne wypowiedzenie zrobic.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2631572 Napisano: 03.09.2009 08:33:30 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

emotka


a nie będzie ci przeszkadzać że puszam śmierdzące bąki emotka emotka emotka


hahahhahaa...właśnie męza wypędziłam..ma kwarantanne w syna pokoju a syn spi ze mną..najadł się kapusty..najwyżej wyeksmituje CIe do kuchni albo do łazienki i będziesz w wannie spać emotka



oj!!jak miło że ktoś się troszczy o mnie
emotka


przyjade na moim skuterku z coke.pl emotka tylko paliwa nie mam , ale to nic nasikam może ruszy! emotka emotka emotka


Przyjedź, przyjedx poznam osobę która mi skuterek podprowadziła..hahahaha Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2631569 Napisano: 03.09.2009 08:31:25 w Dziś cieszę się z.....
mama2006 napisał(a):

potworkaa napisał(a):

a ja się cieszę, że w końcu udało mi się zorganizować moją wymarzoną wyprawę na Kubę emotka


wow, gratuluję takiej wyprawy.I po cichu trochę zazdroszczę. emotka


emotka ja też zazdroszcze..wymienię sie..dam ci...hmmmmparasol za tę wyprawę... emotka Żartuje ale zazdroszcze poważnie ( w tym pozytywnym znaczeniu) Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2631397 Napisano: 03.09.2009 07:50:40 w Dziś cieszę się z.....
I znowu dzieciak mój jest szczęsliwy, bo zamiast wyczekiwanej owieczki odebrałam nagrodę o której niewiedziałam,ze wygrałam:0 a jest nią..film Włatcy móch ćmoki moski i mondzioły.. Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2631387 Napisano: 03.09.2009 07:48:57 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

emotka


a nie będzie ci przeszkadzać że puszam śmierdzące bąki emotka emotka emotka


hahahhahaa...właśnie męza wypędziłam..ma kwarantanne w syna pokoju a syn spi ze mną..najadł się kapusty..najwyżej wyeksmituje CIe do kuchni albo do łazienki i będziesz w wannie spać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2631383 Napisano: 03.09.2009 07:47:35 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

wkurza mnie Teściowa!mam jej dość i tyle! jutro ide spać pod most! emotka


Nie idź pod most mozesz u mnie spać emotka emotka Jak ja Cię wkurzę to w Toruniu mamy też most a do tego przepiękną panoramę i nocą tam jest przepięknie i romantycznie Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2631370 Napisano: 03.09.2009 07:45:32 w Wkurza mnie...

delfinka101

#2630662 Napisano: 03.09.2009 02:52:17 w Wkurza mnie...
martu18 napisał(a):

mój facet mnie wkurza!


Mnie mój tez..i to 11 lat po śubie..wryyy Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2630549 Napisano: 03.09.2009 02:03:05 w Zostań testerem.
pegaz napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Ja dostałam maial ze już pieluszki są w drodze ale nadal ich niedostałam.Ciekawe kiedy będą u mnie


u mnie były nastepnego dnia po otrzymaniu @


Kurde ja miałam @ we wtorek a dziś czwartek i nadal niemam pieluszek.. emotka
Jaka firma rozwozi te pieluszki?? Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2630538 Napisano: 03.09.2009 01:58:46 w Nasze kochane zwierzątka
Ja mam psa na imię mu IMBIR - kupiony jako white terier ale wyrósł nam white kundel emotka
Mam też świnkę morską długowłosa shitle z rodowodem( dzieciak dostał w prezencie na jego prosbe od włascicielki hodowli)
Pies biały swinka czarna..musze zrobić im fotki jak się przytulają i spią..smiesznie to wyglada Wyświetl w wątku >>
0 0

delfinka101

#2630406 Napisano: 03.09.2009 01:10:32 w Zostań testerem.
pegaz napisał(a):

beataa81 napisał(a):

hej...pytanie do osób wybranych do testowania pieluszek...wysyłaliście wcześniej oświadczenie?





Ja nieeee

Wyświetl w wątku >>
0 0