Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika snowflake

snowflake

#6286266 Napisano: 17.11.2016 21:31:27 w SZUKAM....
Wiecie może do kiedy ważne są karty do Hebe z zeszłorocznego konkursu organizowanego w Biedronce z Jogobellą? Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6244009 Napisano: 21.08.2016 23:16:40 w Kaufland konkursy
Dobrze, że robicie duży ruch w wątku - przypomniałam sobie, że mam paragon i muszę coś wysłać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6241592 Napisano: 16.08.2016 20:14:04 w Sport
giulietta napisał(a):

Stephane Antiga:„jesteśmy w stanie wygrać z każdym”  emotka  emotka  

Nie powiedział nic nowego, co było wiadome od dawna emotka

 taalvikki napisał(a):
ja osobiście takich deklaracji nie lubię. wolę, gdy sportowcy robią
swoje, a nie snują opowieści o tym, że gdyby żyli w latach 30-tych, to
by odsunęli Hitlera od władzy. 


A co to za deklaracja? To stan faktyczny trwający kilka(naście) lat emotka

Ale jutro będą emocje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6237588 Napisano: 04.08.2016 21:48:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

snowflake

#6221340 Napisano: 27.06.2016 23:32:49 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja bym oddała do domu dziecka itp.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6220801 Napisano: 26.06.2016 22:50:48 w Sport
defed napisał(a):

Jakie szanse ma Polska w meczu z Portugalia? Wiem tylko, ze wygraja albo przegraja emotka  Pytam znawcow i milosnikow footballu.

Wg mnie Polska ma szczęście dco przeciwników. Portugalia też się do tego zalicza. Na Euro nie pokazują dobrego poziomu, ledwo z grupy wyszli i rzutem na taśmę wygrali z Chorwacją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6216535 Napisano: 18.06.2016 23:50:30 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie, że towarzystwo w sąsiednim bloku się popiło a teraz fałszują głośno rózne piosenki na balkonie... cały repertuar - disco polo, religijne, weselne itp... kilkanaście metrów od moich okien emotka emotka emotka  i jak tu spać?? jak mają mordy rozdarte?? 
Taaak tak.. marudzę, ale jestem zmęczona po całym dniu roboty i chciałabym normalnie spać, a nie mogę emotka emotka

Mam podobnie...tylko u mnie w bliskiej odległości jest wesele emotka Aktualnie śpiewają "Wódko ma" Baciarów emotka emotka

Edit:  teraz "Facet to świnia" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6215779 Napisano: 16.06.2016 21:17:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
krówka Milka i premia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6214228 Napisano: 14.06.2016 22:42:34 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza pomysł zakazu handlu w niedzielęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6207751 Napisano: 04.06.2016 13:29:26 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


Ykhm, nie potrąci, bo nie wychodzi.
Nie otrują go, bo sąsiadów mam fajnych.
Nie strąci świeczki, bo ich nie palę.
Nie strąci doniczek, bo ich nie posiadam.
Nie przyniesie pcheł, bo siedzi w domu.
Ale masz rację: może zachorować i umrzeć, jak każdy z nas, taka jest kolej rzeczy w świecie, dlatego trzeba sobie wzajemnie okazywać miłość / czułość codziennie i żyć na 100% codziennie bez odkładania czegokolwiek "na potem" emotka

Zwierzę mam w ramach naprawiania spapranego świata, długo myślałam nad przygarnięciem kotełka, dla mnie zawsze musi istnieć jakiś logiczny powód do działania, nie wystarcza mi argumentacja typu bo mam taką potrzebę / bo zawsze o tym marzyłam / bo chcę emotka

A ja mam bo kocham zwierzęta i chciałam. Mnie ten argument wystarczy w tym przypadku. Poza tym dobrze wiesz, że chodziło mi o to, że nie da się wszystkiego zaplanować. Tzn zaplanować może i się da ale z realizacją bywa różnie i niekoniecznie mamy na to wpływ.

natala91 napisał(a):Pani z Lewiatana powiedziała że było za mało zgłoszeń na rowerek w moim
sklepie więc nikt go nie wygrał i odesłali emotka a tak chciałam go
miećemotka

Aż muszę o to zapytać u mnie

Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6207676 Napisano: 04.06.2016 00:17:55 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


Hehe, oto cała ja emotka
Nie mam kredytu.
Nie kupiłam samochodu.
Nie wzięłam ślubu.
Nie założyłam firmy.
Nie chodzę do pracy.
Kule, nie dosyć, że jestem konkursowym czubkiem, to chyba jeszcze czubkiem ogólnie emotka

Wersja dla Ciebie:
1. Po co mieć jakieś zwierzę w domu? Potrąci go samochód, otruje sąsiad, zachoruje i odejdzie, trąci paląca się świeczkę i spali mieszkanie/dom, trąci doniczkę na balkonie/parapecie a ta spadnie komuś na głowę, przyniesie pchły lub inne bardziej  zabójcze mikroorganizmy itp., itd.  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6207612 Napisano: 03.06.2016 22:18:03 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):


tak zbaczając z tematu. nieco. choć wiem, że zaraz spadną na mnie gromy. ale wkurza mnie niezmiernie, że rodzicami zostają ludzie, którzy się do tego nie nadają z różnych powodów. ot, choćby takich, że wiedzą że nie będą mieli czasu ani dla siebie ani dla dziecka, nie będą mieli pieniędzy, nic, ale dziecko MIEĆ będą, bo przecież mieć trzeba, albo znalazło się je w kapuście. to nie "takie  życie", bo owo "takie życie" nie zmusza nas do płodzenia dzieci. same chęci "posiadania dziecka" to niestety nie wszystko.. nie wyobrażam sobie, że nie mając środków do życia i możliwości wychowywania dziecka choćby przez pierwsze kilka lat bez "odstawiania" ich gdziekolwiek, decyduję się na posiadanie dziecka... jakie to bowiem rodzicielstwo, gdy więcej czasu spędza się w pracy niż z dzieckiem? i jakie to partnerstwo, gdy małżonkowie zmieniają się rolami i mijają w przejsciu, bo jedno wraca z pracy,a  drugie właśnie wychodzi? tragedia. już wolę nie mieć dziecka, niż narażać je na brak opieki i wychowania z mojej strony. 

teraz czekam na bicie, ale i tak zdania nie zmienię, mimo tego, że już wiele osób przekonywało mnie, że nie mam racji, bo przecież każdy dziecko chce mieć, a pieniądze to nie wszystko. otóż: posiadanie dziecka to też nie wszystko, bo z dzieckiem TRZEBA spędzać czas. nie mam czasu = nie mam dzieci.

Idąc tym tropem, nikt nie powinien mieć dzieci. Bo kto ma pewność, że nagle nie straci pracy, poważnie nie zachoruje, nie dostanie awansu wiążącego się z mniejszą ilością czasu wolnego? emotka

I dlaczego piszesz tylko z perspektywy dzieci? Tak dla zabawy się uczepiłaś tematu czy po prostu chciałaś pokazać swój genialny tok myślenia?

Kilka przykładów:
1. Po co brać kredyt na mieszkanie? Utrata pracy/pożar, wybuch, ciężka choroba itp.
2. Po co kupować samochód? Wypadek/utrata prawa jazdy, itp.
3. Po co brać ślub? Zdrada/wypadek, ciężka choroba, itp.
4. Po co zakładać firmę? Rosnąca konkurencja/problemy z kontrahentami, pracownikami/bankructwo, itp.
5. Po co iść do pracy? Nerwica/molestowanie/utrata pracy, itp Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6207229 Napisano: 03.06.2016 15:33:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
znowu dodatkowa wylosowana z Lewiatana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6207206 Napisano: 03.06.2016 15:24:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Power bank i cukierki Wedel  Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6205590 Napisano: 01.06.2016 21:53:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
wylosowana nagroda dodatkowa z Lewiatana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6204927 Napisano: 31.05.2016 22:39:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

snowflake

#6203154 Napisano: 29.05.2016 22:15:51 w Biedronka
0 0

snowflake

#6201018 Napisano: 23.05.2016 16:10:48 w SZUKAM....
malgorzata_b napisał(a):

jest gładko nic tam nie ma

spróbuj wieczorem pod sztucznymi światłami ( jak przy jednym nie widać, idź do kolejnego) , pod każdym możliwym kątem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6200356 Napisano: 21.05.2016 00:00:02 w SZUKAM....
vazzz napisał(a):

No właśnie chcę mieć coś skutecznego. W dwa dni znalazłam u małego psa (mała rasa) cztery kleszcze ;o A te obróżkę się zdejmuje czy pies chodzi w niej cały czas?

Mój pies po kropelkach strasznie sie drapał. Teraz ma obrożę Bayer Kiltix i na razie jestesmy z niej zadowoleni. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6199431 Napisano: 19.05.2016 14:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

o, to chyba się przejadę do mojego lewiatana sprawdzić, czy rower stoi emotka

ja bym bez wahania brała udział, skoro są plakaty, urna, a nawet nagroda, którą można pomacać.

Przekonałaś mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0