Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika snowflake

snowflake

#6181358 Napisano: 07.04.2016 15:52:29 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

snowflake, z gimnazjum, to był tylko żart  emotka

Doskonale rozumiem, o co Ci chodzi, ale może i Ty postaraj się zrozumieć, że są osoby, które zamiast olewać dyskusje o nich na forum i komentarze "życzliwych", wolą ich unikać... Wcale nie znaczy, że przejmują się wyliczeniami i pytaniami wysyłanymi w wiadomościach prywatnych, tylko wolą ich wcale ni otrzymywać, tym bardziej, że wystarczy tylko przestać pisać o wygranych w mdw...

Wiem, że nie wiem kto i co np Tobie i o Tobie pisał. Pisałam głównie w aspekcie tych dzisiejszych komentarzy do xpaca. Dla mnie one były tak głupie i żałosne, że aż śmieszne. I naprawdę nie potrafiłabym pojąć, gdyby ktoś się takimi przejmował. 

W każdym razie, jak kiedyś ( oby emotka  ) wygram samochód albo inną równie wartościową nagrodę, to sie pochwalę w mdw i będe czekać na reakcje trolli  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6181327 Napisano: 07.04.2016 14:57:53 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):


Takich "nienormalnych" (jak ujęła to  snowflake) , którzy mają w nosie uszczęśliwianie na siłę innych jest na tym forum więcej emotka  

Pokaż mi gdzie nazwałam kogoś nienormalnym? Ale skoro tak bardzo dbasz o dobór słów...to w tej sytuacji napisałabym zamiast "nienormalnych" - "przewrażliwionych". Lepiej?  emotka



koper napisał(a):

Nie wiem, w gimnazjum nie byłam, więc na poziomie tekstów nie za bardzo się znam  emotka

Jak ktoś pisze w mdw bo ma potrzebę chwalenia się nagrodami, to pewnie dalej będzie to robił olewając głupie zaczepki na forum i w wiadomościach prywatnych, ale jak ktoś robi to, żeby "pomóc" innych rozeznać się, które konkursy są już rozwiązane, które startery warto sprawdzić i czy wszystkich zwycięzców poinformowali jednocześnie, to raczej przestanie. Ja przestałam. 

Tez nie chodziłam do gimnazjum i nie wiem, jakie to ma znaczenie emotka

To napiszę inaczej...mnie bardzo dziwi, jak ktoś, kto uważa się za dorosłwgo/dojrzałego/mądrego itp., itd. może się przejmować takimi komentarzami. Może zwykły troll, może zazdrosna osoba...co za różnica? Nie wierzę, że w życiu realnym też się przejmujecie każdym komentarzem na Wasz temat.

Juz nie wspomnę o pewnym forum skupiających fanów "hejtowania", którzy od czasu do czasu obierajją sobie cel i go atakują. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6181275 Napisano: 07.04.2016 13:39:11 w Wkurza mnie...
xpac napisał(a):

Dla mnie takie teksy sa po prostu śmieszne i żal mi tych ludzi emotka wzbudzają we mnie odwrotny skutek emotka nie ma co się spinać emotka

Aż poszłam do mdw sprawdzić, ile tych samochodów wygrałeś skoro takie komentarze sie pojawiły emotka  Mojego samochodu nie zgarnąłeś, więc mogę Ci spokojnie pogratulować emotka  emotka


koper napisał(a):Dziwię się osobom, które chwalą się na forum "większymi" nagrodami i nie dziwi mnie to, że coraz więcej osób nie chwali się nawet najmniejszymi "pierdołami". 

A ja sie nie dziwię. Serio ktoś normalny by sie przejął takimi tekstami prosto z gimnazjum lub niżej? emotka


Dziś znowu mnie coś wkurza...tym razem przeziebienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6181085 Napisano: 06.04.2016 23:50:22 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

karać oczywiście emotka  za przewinienia karać. Te sieroty za kółkiem będą jeździć mniej albo w końcu nauczą się zasad ruchu drogowego, a na te bez prawka mam nadzieję przyjdzie kiedyś czas (nie wspominam nawet o pijących). Kierowcę samochodu przede wszystkim łatwiej zidentyfikować/ukarać - kamerka + tablice rejestracyjne, albo policja. Za to rowerzyści na drodze są jak profile fejsbukowe wypowiadające się pod wynikami konkursów - anonimowi.

Super wyidealizowany świat...nierealny  emotka  Równie dobrze w danym miejscu może nie być monitoringu a osoba poszkodowana może nie zdążyc spisać rejestracji. Zresztą wszyscy wiemy, jak policji aktualnie idzie łapanie kierowców łamiących przepisy. I wątpię, żeby te "sieroty" jeżdziły mniej lub sie czegos nauczyły. Wypadki nie są powodowane tylko przez nowych lub "niedzielnych" kierowców ale własnie przez tych, którzy uważają się za królów szos, maja prawko od x lat i wydaje im się, że są najlepszymi kierowcami i nigdy nie stracą panowania nad pojazdem.

Co do rowerzystów i prawa jazdy...jak wyżej - jego posiadanie wcale nie musi oznaczać dużych umiejętności. Można być genialnym kierowcą i tragicznym rowerzystą lub odwrotnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6181022 Napisano: 06.04.2016 20:51:15 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

Jestem jak najbardziej ZA wprowadzeniem jakiejś formy wyedukowania wielmożnych rowerzystów, ale tylko tych, którzy nie mają prawa jazdy. Ci ludzie, nie dość, że jeżdżą zarówno po drodze, jak i chodnikach, to jeszcze uważają, że mają wszędzie pierwszeństwo.
Ludzie nie posiadający prawka nie mają kompletnie pojęcia o zasadach ruchu drogowego - z jakiej racji oni mogą uczestniczyć w ruchu?

Czyli dokładnie tak, jak część kierowców ( zarówno tych posiadających prawo jazdy i często jeżdzących, jak i tych bez prawa jazdy) emotka  Co z nimi zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6180867 Napisano: 06.04.2016 14:42:37 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

u mojego męża też. Jest tak dlatego, że wybierają tylko niektóre adresy do testowania i akurat mój sie załapał. nie ma możliwości powrotu.

To dobrze, że już mnie nie chcą emotka


Wkurza mnie dziś pogoda...bo pewnie zacznie padać wtedy, jak będę wracać do domu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6180622 Napisano: 06.04.2016 00:12:54 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Okropny i nieczytelny! A najgorsze, ze tylko niektórym fundują ten "wspaniały" nowy wygląd w celu testów a jak prosisz, ze chcesz wrócić do poprzedniego to nie można. Nie, bo nie emotka

Nie wiem, jak u Ciebie ale u mnie już jest stara wersja strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6180526 Napisano: 05.04.2016 20:46:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Power Bank Małego Głoda  Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6180208 Napisano: 05.04.2016 13:47:51 w Wkurza mnie...
0 0

snowflake

#6179513 Napisano: 03.04.2016 21:35:47 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że wczoraj padł mi komputer stacjonarny-po włączeniu słychać tylko biiip, na monitorze czarny ekran.Teraz korzystam z laptopa mamy, bo wyjechała na tydzień,ale na nim ciągle mam komunikat,że to połączenie nie jest zaufane, kiedy tylko wchodzę na jakiś konkurs-np Desperados.Czy możecie mi podać model jakiegoś fajnego laptopa albo ewentualnie jakiejś akcji promocyjnej, gdzie za jego zakup dostanę jakiś zwrot?

Zobacz czy karta graficzna Ci się nie wysunęła 

Mnie to bardziej wyglada na spalony zasilacz  Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6174996 Napisano: 19.03.2016 23:30:40 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):


Się nie zgadzam. Nie wolno fakju pokazać nawet innemu kierowcy, a co dopiero klientowi w miejscu pracy. Odzywki kasjera również niesympatyczne - miałam podobną sytuację, gdy ukradli mi pieniądze z karty kredytowej, omal nie dostałam zawału w sklepie. Dobrze, że kasjerka jakaś milsza była, bo głupie komentarze nie były mi potrzebne.

Ale wiesz - słowo przeciw słowu, nie poznamy jedynej prawdy o zaistniałej sytuacji. Po każdej stronie taśmy może być burak emotka

Zdjęć innym tez nie wolno robić. Sądząc po stanowisku pracy "poszkodowanego" ( windykator terenowy) i stylu, w jakim odpowiada innym w komentarzach, jestem prawie pewna, że ta sytuacja nie jest opisana adekwatnie do zaistniałej. Równie dobrze "poszkodowany" na informację o braku środków na koncie, mógł powiedzieć do kasjera "ku... na pewno są, naucz się idioto obsługiwać terminal". Żale w takich sytuacjach są często przekoloryzowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6173510 Napisano: 15.03.2016 23:42:07 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

tylko w Niemczech statystycznie chyba cena 2  -3 wieksza  biorac  przelicznik złotówki do euro?

Nie wiem, jak elektronika ale np kosmetyki i lepszy alkohol są w Niemczech tańsze niż u nas ( porównując przeliczoną cenę). Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6172599 Napisano: 14.03.2016 15:37:16 w BelVita - konkurs śniadaniowy
stefania7 napisał(a):

nikt tu nikogo nie wkręca
to tajne hasło to kod, który każdy dostaje mailem - każde zgłoszenie ma swój niepowtarzalny kod

A przeczytałaś to, co napisałam? Te "tajne kody" to data, numer paragonu oraz numer systemowy paragonu, który wygrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6172556 Napisano: 14.03.2016 14:31:11 w BelVita - konkurs śniadaniowy
jokan napisał(a):

icotynato napisał(a):

stefania7 napisał(a):

Pawel91 napisał(a):

Trzeba pokazać paragon lub wydrukowanego maila ? Czy poprostu podaje się nazwisko i wydają według swojej listy ?

trzeba podać tajne hasło

to tajne hasło jest najważniejsze...bez niej tej drogocennej śniadaniowki Ci nie dadzą jak ostatnio mi nie dali emotka


a które to tajne haslo? taki kod czy co (sprawdze u siebie dopiero wieczorem)

Wydaje mi się, że Cię wkręcają emotka Te "tajemnicze" dane z maila to dane z wygranego paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6171224 Napisano: 10.03.2016 15:59:05 w Czas na zmiany...
pionas napisał(a):

już powinny być, wgrywana była nowsza wersja BBCode.

Tak, teraz już są  emotka

Tylko u mnie im niższy rząd emotek, tym są mniejsze i mniej ostre. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6171198 Napisano: 10.03.2016 15:23:18 w Czas na zmiany...
Mam pytanie: zauwazyłam, że przy pisaniu posta nie mam ikonki z emotkami. To wina mojego kompa/przeglądarki itp. ( Chrome) czy zmian na forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6171191 Napisano: 10.03.2016 15:13:22 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

Jeszcze niech ktoś napisze o tej szklance wody na starość...

I zacznie obrażać myszanię - jaką to złą i wyrodną matką jest bo śmiała publicznie sie przyznać, że czasami ma dość emotka I że wychodzi dziś z domu zrobić paznokcie zamiast się zajmować dziećmi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6169109 Napisano: 04.03.2016 23:13:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zagubiona gdzieś Bioderma  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6168888 Napisano: 04.03.2016 15:46:27 w Wkurza mnie...
ostatnio bardzo wiele rzeczy i ludzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6165628 Napisano: 26.02.2016 14:34:55 w Wkurza mnie...
aniabania napisał(a):

Wkurza mnie fatalne przeziębienie. Zaczęło się w poniedziałek od bólu gardła i z dnia na dzień jest coraz gorzej   emotka    A leków nie mogę brać prawie żadnych, bo jestem w ciąży. Czekam na moment, kiedy zamiast gorzej zacznie mi się poprawiać, ale to chyba jeszcze długo nie nastąpi...
Dobrze, że babcia się zlitowała i zabrała małą do siebie na pół dnia, to trochę odpocznę.

Na ból gardła dobry jest grapefruit emotka Do tego herbata z miodem ( najlepszy oczywiście spadziowy lub lipowy) , cytryną i dużą ilością imbiru emotka Pali jak diabli ale pomaga. Wyświetl w wątku >>
0 0