Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika snowflake

snowflake

#6165084 Napisano: 25.02.2016 14:52:24 w Wkurza mnie...
@asante napisał(a):

Oszuści w Tesco emotka
Czwartek, nowe promocje gazetkowe, na półkach ceny promocyjne, a przy kasie płacisz normalną cenę. Dlaczego? Bo promocje obowiązują od 8.00  emotka  Ile osób kupujących wcześnie rano lub nawet w nocy w sklepach całodobowych tak naciągną, bo przy większych zakupach nie zauważą różnicy. emotka  

No własnie, dlaczego? Klienta obowiązują ceny na półkach/przy produktach. Jeśli sie nie zgadzają z tymi na kasie, to juz problem sklepu i kierownika.

defed napisał(a):

Mi kiedys ktos probowal wmowic, ze jesli w sklepie sa czytniki cen, to sklep jest bez winy. Ale nie wiem na ile to prawda emotka

 Ściema jak nic  emotka  W Biedr np czasami cena na czytniku i na kasie jest różna  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6164246 Napisano: 23.02.2016 23:35:31 w Wkurza mnie...
batistutek123 napisał(a):


Fakt dobrze że napisałaś, trzeba uważać na przypadkowe dziecko później płacenie 26 lat alimentów. Spotkanie raz w tygodniu co to za życie.
Jest więcej niebezpieczeństw niż korzyści!
Co robić i jak żyć?

Całkowicie sie z tym zgadzam. Jedynie słowo "przypadkowe" zamieniłabym na "każde"  emotka

Trzeba uważać na każde dziecko w ciele rzekomo dojrzałego i odpowiedzialnego mężczyzny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6163192 Napisano: 21.02.2016 16:35:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate87 napisał(a):

na batoniku pisze że trzeba miec wygrane opakowanie do odbioru nagridy wiec wg mnie nie trzeba paragonu i tym samym mozna kupowac przed 1 marca:)

Na batoniku to może wszystko pisać, obowiązuje regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6163050 Napisano: 20.02.2016 23:15:10 w Wkurza mnie...
kadett33 napisał(a):

Podwyżka cen listów emotka

http://wyborcza.b...gach.html#BoxBizLink

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6162810 Napisano: 20.02.2016 00:18:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Wydaje mi się, że już to gdzieś czytałam niedawno... Deja vu? emotka

Już po formacie tekstu widać, że skądś skopiowane  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

snowflake

#6161060 Napisano: 17.02.2016 00:18:55 w WC - rozmowy o wszystkim
batistutek123 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie fejsbuka. Jak ustawić żeby to co ja piszę w komentarzu np. na jakimś dodanym wydarzeniu (które dodałem do lubię to) nie widziały inne osoby dodane przeze mnie do znajomych? Albo inaczej zadam pytanie, jak ustawić i co żeby inni nie widzieli co ja piszę u innych w komentarzach. Dzisiaj jak patrzyłem z innego konta dodanego na swoim koncie do znajomych, widziałem że wszystko widać.

Nie da się  emotka  Jak piszesz post na jakimś innym profilu to on z automatu jest publiczny i każdy go może zobaczyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6161055 Napisano: 16.02.2016 23:48:26 w Biedronka
Jakby w czwartek ktoś chciał wysłać po jogurty męża, żonę itp. to uważajcie, bo znowu będą w promocji -20%  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6160541 Napisano: 15.02.2016 22:47:27 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Też dzis poszłam po śniadaniówki emotka  Miła Pani powiedziała, że o niczym nie wie ale żebym przyszła jutro, bo będzie na zmianie inna - bardziej zorientowana w takich różnych sprawach  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6159594 Napisano: 12.02.2016 21:11:45 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

6 supermarketów 3 drogerie i 8 mniejszych sklepów i na pytanie o BRYZA VANISH robią takie oczy:  emotka  czy to tak ekskluzywny towar że u mnie w mieście go nie ma emotka  i to mnie dziś wkurza,,., emotka

A masz w okolicy drogerię Koliber lub Laboo? W gazetce mają w promocji małe 1kg Bryzy Vanish, może duże też będą mieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6159188 Napisano: 11.02.2016 23:23:04 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Czytałam dzisiaj prognozy "biznesów" na Money.pl ...pod tym względem nie pozostawiają złudzeń emotka

Czyli znowu jestem z gorszego sortu, bo nie planuje takiej "inwestycji"? emotka

zaczytana-pola napisał(a):

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że teraz jak człowiek zdecyduje się na drugie dziecko, to zaraz usłyszy: Co, na pińcet poleciałaś? emotka

Trzeba takiemu odpowiedzieć: "Na 1000, mamy nadzieję na bliżnięta emotka  "  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6159177 Napisano: 11.02.2016 23:09:22 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Teraz tylko czekać, aż matki znajdą sposób na biznes, rezygnując z pracy na rzecz rodzenia gromadki...a później będzie: "Gdzie moja emerytura?! - to wina T...ska"  emotka

Raczej patologia sie zacznie rozmnażać...zawsze to więcej kasy na wódkę.

Nie wierzę, że ktoś, kto ma odrobinę zdrowego rozsądku myśli, że to 500 to długoterminowy dodatek. A emerytura to całkiem inna bajka. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6158954 Napisano: 11.02.2016 15:00:57 w Biedronka
joan napisał(a):


Mnie koleżanka powiedziała, że czekolady Magnetic są fuuj niedobre. Myślałam, że mogę więc bezpiecznie odłamać i zjeść tę jedną, jedyną kostkę emotka

Koleżanka się chyba bawi w autosugestie  emotka

bonawentura napisał(a):

Powiedzcie mi tylko, dlaczego ona zawsze mówi "kup gorzką" a później zjada tą słodką, którą ja kupuję dla siebie? emotka  

Dba o Twoje zdrowie   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6158458 Napisano: 10.02.2016 15:36:57 w Biedronka
dolly napisał(a):

Teraz trwa 4 czy 5 etap zott?

4 - do jutra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6158417 Napisano: 10.02.2016 14:50:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

snowflake

#6158415 Napisano: 10.02.2016 14:49:03 w Biedronka
bzowapani napisał(a):


monikar - powiadasz, że wygrała Basia Basia? Ktoś chyba na wiewiórki gra emotka

nr 161 emotka

Maile już były? Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6158132 Napisano: 09.02.2016 23:33:14 w Biedronka
dejzi napisał(a):

snowflake napisał(a):

dejzi napisał(a):

Czy z Biedronki Bell informowała zwycięzców, że chce paragon?? 

Czy czytałaś regulamin?

Czytałam, mam paragon i jestem na liście zwycięzców.  Osoby wymienione na liście bardzo prosimy o kontakt i wysłanie swojego imienia, nazwiska, adresu oraz numeru telefonu (w celu kontaktu z doręczycielami) na adres mailowy [email protected] . TO zrobiłam.

Chodzi mi o zapis : 11.4. Organizator skontaktuje się ze Zwycięzcami poprzez profil na facebooku informując ich o przyznaniu nagrody. Organizator podejmie w ciągu dziesięciu dni od dnia ogłoszenia listy Laureatów po trzy próby dziennie skontaktowania się w godzinach od 10:00 do 20:00 ze Zwycięzcą. Organizator uznawać będzie kontakt ze Zwycięzcą za zrealizowany, jeśli Zwycięzca prześle potwierdzenie otrzymania informacji przekazanej drogą elektroniczną (wiadomość na facebooku). 

Ponieważ nie dostałam żadnej odpowiedzi na emial, że chcą paragon, więc o to się pytam. 

Na profilu Bell ( post z podamym linkiem do wyników):
"Jeśli komentowałaś zdjęcia uczestniczek w styczniowej edycji konkursu Dziewczyna Miesiąca, sprawdź czy wygrałaś: http://bit.ly/1WZowxB Emotikon winkWyślij swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz skan paragonu dokumentujący zakup kosmetyków Bell w Biedronce na adres 200komentarzy@gmail.com. Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego. Po tym terminie nagrody przepadają!" Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6158121 Napisano: 09.02.2016 23:01:15 w Biedronka
dejzi napisał(a):

Czy z Biedronki Bell informowała zwycięzców, że chce paragon?? 

Czy czytałaś regulamin?

Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6157538 Napisano: 08.02.2016 20:48:05 w Biedronka
Mysia napisał(a):

Mi kiedyś wyskoczył post o tym konkursie na stronie fb jogobella, więc pewnie tam wiadomość można napisać. Ja jeszcze nie brałam udziału bo
kupiłam produkty ciesząc się, że jutro sobie napiszę odpowiedź na
trwający  etap (ale myślałam że etap jest od pn. do nd.) jednak wyszło na to, że zaczął się kolejny etap a ja już nie wiem czy trzeba
mieć paragon z danego etapu czy nie
emotka

trzeba  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6153216 Napisano: 01.02.2016 15:47:39 w BelVita - konkurs śniadaniowy
dolly napisał(a):

Haha a doczytalas do konca? Bo ja nie, znudzilo mnie, ale film bym obejrzala ( nie wdszialam jeszcze)

Film Cię znudzi jeszcze bardziej. Oglądaliśmy go z moim, oboje stwierdziliśmy, że dawno tak nudnego i głupiego filmu nie widzieliśmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0