Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika snowflake

snowflake

#6113297 Napisano: 17.11.2015 14:57:43 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

ja mam konto komfort w ing i nadal będę miała bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów emotka

Ale chyba masz 12 zł za prowadzenie konta  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6113290 Napisano: 17.11.2015 14:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Biorąc pod uwagę że jest ponad 50000 prac to chyba nie mają znaczenia puste projekty, wygranie i tak będzie graniczyło z cudem. 

Ja bym chciała, żeby w każdym konkursie były takie szanse, jak tutaj  emotka
elotta napisał(a):

o patrz, nawet nie przyszło mi to do głowy emotka

emotka

aniolka2310 napisał(a):

Np. tutaj emotka  :
http://static.prz....com/cup_120_1_1.png

Projekty 1-13 też są ciekawe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6113266 Napisano: 17.11.2015 14:33:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Ooo to jest gdzieś dostępna galeria? Bo jakoś nigdzie nie rzuciła mi się w oczy

Tak, jak napisała cherry - trzeba zmieniać w linku numerki zgłoszeń  emotka

elotta napisał(a):

Nawet przed chwilą szukałam i dalej nie wiem gdzie to jestemotka

jak wyżej ^ Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6113254 Napisano: 17.11.2015 14:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Puste? 

Dokładnie  emotka  Ramka i białe pole emotka  Przejrzyj sobie sama inne projekty, na pewno na takie trafisz. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6113249 Napisano: 17.11.2015 14:21:02 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

Też mnie to wkurza, będę miała w moim mieście 3 bankomaty z których będę mogła korzystać za darmo...

Niestety, ale banki przygotowują się to zapowiadanego "podatku bankowego". Pieniądze publiczne nie biorą się z kosmosu, wszyscy się na nie składamy... 

Niby to rozumiem ale niesmak pozostał emotka

joan napisał(a):

Powaga? No niech to szlag, a mój facet dopiero co założył konto w ING, żebyśmy nie musieli nabijać kilometrów do bankomatu w centrum - dojście zajmuje ok. 30 minut w jedną stronę emotka

Niestety emotka
Taką wiadomośc dostałam na konto internetowe:
"Dzień dobry, od 29 stycznia 2016 r. zmienią się m.in. zasady korzystania z bankomatów oraz sposób rozliczania transakcji zagranicznych. Znajdzie to odzwierciedlenie w Tabeli Opłat i Prowizji ING Banku Śląskiego Spółka Akcyjna dla osób fizycznych. Poniżej przedstawiamy informacje o tych zmianach. Ponieważ są one bardzo ważne, prosimy dokładnie się z nimi zapoznać.
- 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów ING Banku. Aby ułatwić dostęp do naszych bankomatów, ciągle zwiększamy ich liczbę – w styczniu 2016 roku będzie ich już 1200;
- 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci Planet Cash. Dzięki współpracy z siecią Planet Cash, z końcem stycznia 2016 roku, do Twojej dyspozycji będzie dodatkowo 2100 bankomatów;
- 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki ze wszystkich pozostałych bankomatów w kraju, z wyjątkiem pierwszej wypłaty rozliczonej w danym miesiącu (miesiąc liczymy od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca). Jeśli więc będziesz potrzebować gotówki szybko i niezależnie od miejsca, raz w miesiącu wypłacisz ją za darmo z dowolnego bankomatu. emotka  W każdej chwili – w aplikacji mobilnej oraz na www.ingbank.pl/wyplacam – możesz też sprawdzić, gdzie jest najbliższy bezpłatny bankomat (ING Banku lub sieci Planet Cash).
- saldo swojego konta sprawdzisz również w bankomatach, które nie należą do naszego banku ani do sieci Planet Cash. Koszt jednego sprawdzenia salda to 1,50 zł. W bankomatach ING Banku oraz sieci Planet Cash usługa ta jest bezpłatna." 

===========
Wkurza mnie tez poczta na wp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6113217 Napisano: 17.11.2015 13:45:16 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza ING - właśnie przeczytałam, że od końca stycznia nie będzie darmowych wypłat z wszystkich bankomatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6113206 Napisano: 17.11.2015 13:38:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

W łaciatym to zalezy od skrzynki mailowej, tak mi sie wydaje.

Ja wczoraj wysylalam 2 x zyczenia i na wp.pl zaraz mi przyszlo powiadomienie, a na onet.pl nie przyszlo. Tak samo mialam tydzien wczesniej. Wszystkie kwadraciki mialam pozaznaczane.

Też mi sie tak wydaje. Na o2 czasami nie dostaję maila potwierdzającego a mam zaznaczone wszystkie kwadraciki - nie wiem od czego to zależy emotka

lola.lola napisał(a):

Taką miałam nadzieję na kubki Jacobs ale jak widzę ile już jest zgłoszeń to szansa na wygranie jest minimalna... emotka

Ale wśród nich są też puste zgłoszenia...a takie mam nadzieję, nie wygrają  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6112884 Napisano: 16.11.2015 21:47:23 w Rossmann
taalvikki napisał(a):


a kiedy w innych konkursach w regulaminie jest ciągle pisane "laureat", a nie laureatka, to nikt się nie oburza. może nie doprecyzowali i chodziło im o to, że na zdjęciu może być tylko kobieta. 

dla mnie to żadna różnica, czy wygrała kobieta czy facet. w ogóle nawet na to nie patrzę. nie widzę też problemu, by facet wygrał suknię dla swojej kobiety. u mnie to nic nie zmienia, więc osobiście bym się nie czepiała. zwłaszcza, że sami konkursowicze też nieraz naginają regulaminy pod siebie.. 

1. Własnie w tym przypadku bardzo dobrze doprecyzowali, kto może wziąć udział w tym konkursie  emotka

2. Dla mnie różnica jest ogromna między
a) W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne
a
b) W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletnie kobiety  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6111721 Napisano: 13.11.2015 23:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

Jak to jest z łaciatym ,jestem na liście laureatów ,ale meila nie mam -wysłałąm pierwszy raz i wygrałam -w ogóle są mi obce reguły emotka
:)

Czekasz na kuriera  emotka  Ale kodu nie wyrzucaj bo jeszcze mogą zadzwonić i poprosić o jego wysłanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6111715 Napisano: 13.11.2015 23:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

czy w tym konkursie mozna wziac udział tylko raz na cały konkurs czy raz na etap ?

zdobądz produkty  philips ....    https://www.e-konkursy.info/konkursy/show/164436/#.VkZWuvR5M8E

brałam udział w 1 etapie, a teraz nie przyjmuje zgloszenia, bo mail w bazie

Paragraf 3, punkt 7 - Uczestnik może wziąć udział w Konkursie tylko raz.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6111659 Napisano: 13.11.2015 20:44:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiaskabek napisał(a):

czy wiecie może czy w Rossmannie -49% na podkłady, pudry itp. Obowiązuję też przez zakupy internetowe ?

Tak, tylko jak chcesz kupić coś np Revlona to w drogerii internetowej nie ma tej szafy. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6111345 Napisano: 13.11.2015 14:12:30 w Rossmann
benasia napisał(a):

Orientuje się ktoś czy robiąc zakupy w Rossmanie za kwote ponad 60zł mogę użyć 3 x 5zł zniżkę z tic tac na ten paragon?

Nie. 1paragon - 1 zniżka z Tic Tac emotka Musisz zakupy rozłożyć na 3 paragony po minimum 20 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6110759 Napisano: 12.11.2015 16:05:28 w Biedronka
bonitta napisał(a):

To nie ma znaczenia, ja rowniez robilam skany paragonow,dostalam mail od nich w zeszlym tygodniu,ze paragonu przy oswiadczeniu brak (na sto procent wlozylam a nawet spielamzszywaczem)  odeslalam skan przez mail i mi odpisali,ze musi byc oryginal,wiec odeslalam skan poczta. W tym tygodniu info,ze skan dotarl ale musi byc oryginal albo skan potwierdzony notarialnie. Za drogi interes na to 50 zl.

Poważnie? emotka  Chyba ich pogięło emotka  Na prawie sie nie znam ale czy przypadkiem, żeby notariusz potwierdził zgodność kopii z oryginałem, nie trzeba mieć oryginału?  emotka


tomasz3 napisał(a):

Coś czuję że oni specjalnie to robią.... aby część pieniędzy została u nich.Bo jak dla mnie poczyniłaś trochę zachodu z listem a oni to tak olali.

Też mi sie tak wydaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6109986 Napisano: 10.11.2015 15:15:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

snowflake

#6109706 Napisano: 09.11.2015 23:43:46 w Biedronka
agamaty napisał(a):

dostałam dziś maila od Mocy Nagród z prośbą o uzupełnienie paragonu do wygranej z 18 września.... Choroba... no nie mam tego paragonu. Niestety nie zapisywałam sobie co i kiedy odsyłałam, ale akurat ten paragon pamiętam, bo była na nim pierwsza Tropicana, jaką udało mi się kupić. Mam z tego dnia pozostałe paragony z kolejnymi numerami na inny konkurs nabyte...  No nie udowodnię, że go wysłałam, ale przecież nie włożyłam chyba do koperty samego oświadczenia, bo niby z maila wynika, że oświadczenie mają, Ech... no cóż, za gapowe się płaci, może przypięłam spinaczem i się odpiął? No cóż, bywa emotka
Ale skoro weryfikacja w toku to może niedługo pójdą kolejne przelewy emotka

Witaj w klubie emotka  U brata wygrana z 1szego tyg września. Na 99% paragon był wysłany, wsród "przegranych" go nie ma. Nie podoba mi sie to. Wg mnie im wypadł i go zgubili. Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6109653 Napisano: 09.11.2015 21:37:25 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):


Nie ma czegoś takiego, jak duplikat paragonu.

Kopia paragonu = ksero paragonu, nie jest DOKUMENTEM.

W niektórych sklepach możesz dostać coś a'la 'podgląd paragonu" (np. Kaufland, C4) i masz tam pełne nazwy zakupionych produktów. Ale uwaga - w C4 numer paragonu nie będzie się zgadzał z numerem na podglądzie paragonu i to może być problem w przypadku konkursów, gdzie ten numer się podaje. Podgląd paragonu oczywiście również nie jest DOKUMENTEM, to taki se wydruczek.

Czyli pozamiatane emotka  Brat dzwonił, że dostał maila z Mocy Nagród, że przy jednym zgłoszeniu nie było paragonu emotka
Dzięki Joan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6109642 Napisano: 09.11.2015 21:20:46 w Pomocy!!!!
Help emotka
Jak to jest z kopiami/duplikatami paragonów? Ktoś mi to może wyjaśnić? Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6108132 Napisano: 06.11.2015 15:19:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Snowflake: Jak się wygrało więcej razy, na liście jest się tylko raz. Taką niespodziankę miałam z kubeczkami, bo spodziewałam się tylko 3 emotka

To chyba tego nie ogarniają emotka bo mnie się zgadzały wygrane z listą. Teraz też widzę powtarzające sie osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6108129 Napisano: 06.11.2015 15:16:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

a kiedy maja byc wyniki z Laciatego z IV etapu? w przyszly piatek?

Maile dziś, na stronie pewnie za tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6108120 Napisano: 06.11.2015 15:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Ciekawe tylko po ile talerzy się wygrało na osobę. Jak były maile w 2 etapie z kodami to chociaż to było wiadomo:-)

Przecież jest wyraźnie wszystko napisane na liście laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0