Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika snowflake

snowflake

#6107098 Napisano: 05.11.2015 13:13:34 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

hmm.. od momentu, kiedy pisałam do nich, że wysłałam paragon i dane i nie dostałam bonu (okazało się, że mój mail zaginął gdzieś w przestworzach, ale udowodniłam im, że miałam rację, to bon dosłali mi później), to już nie wygrywam u nich emotka  

U mnie podobna sytuacja - brak bonu, agencja mnie olewała i nie odpisywała, to napisałam do Kauflanda. Po tym mailu z tqg odpisali chyba 2 dni później, tłumacząc sie, że mieli przy moich bonach zaznaczone, że dzwoniłam i prosiłam o póżniejszą wysyłkę bo mnie nie będzie w domu  emotka  Szkoda tylko, że nic takiego nie pamiętam emotka  Wygrane bony dotarły ale od tamtej pory zero wygranych w budżecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6106750 Napisano: 04.11.2015 22:31:35 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Ja szanuję tylko z ciekawości pytam...

Szanujesz uczucia innych ale w tym samym czasie piszesz do pioge, że odstawia szopkę? Ehe...fajnie emotka  Poza tym z tego, co mi się wydaje, nie Ty jesteś od ustalania granic ( stopnia wrażliwości?) dla każdego człowieka, i to, że Ty czujesz w taki a nie inny sposób nie znaczy, że inni z automatu muszą mieć tak samo.

Pioge - bardzo Ci współczuję utraty przyjaciela emotka  i jeszcze czytania po tym wszystkim takich "totalnych bzdur" emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6104716 Napisano: 01.11.2015 22:43:22 w Wkurza mnie...
przeziębienie emotka  a szczególnie katar i załzawione oczy :zbanowany: Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6103980 Napisano: 30.10.2015 15:41:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

mam jakieś nieodparte wrażenie, że Moc Nagród w ostatnich dniach konkursu nagradza dużo osób, które do tej pory mało lub nic jeszcze nie wygrały, a ci, którzy wygrywali każdego dnia poszli w odstawkę emotka poprawcie mnie proszę emotka

Wydaje Ci się emotka Z mojego miasta widzą cały czas te same osoby na listach, w różnych konfiguracjach ale te same emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6103933 Napisano: 30.10.2015 14:45:54 w SZUKAM....
banka-manka napisał(a):

Dziękuje.
A gdzie mogę znaleźć te oficjalne info - żebym mogła przesłać  link do firmy kurierskiej? Babka na infolinii mówi, że nie zadzwoni - jej to nic nie da. Musi mieć oficjalne pismo od Nadawcy. Piwo mam wydane. Jak nie podam nr lub nie będzie oficjalnego odwołania konieczności nr dowodu to kurier będzie mieć karę. A jak ani nie chce podawać nr, ani nie chcę żeby kurier miał karę. 

Na fb Pilsner szybko odpisuje i mi to odpisał, więc uderzaj do nich a nie do K-exa emotka Numer przesyłki masz, więc napisz do Pilsnera, opisz sytuację, podaj numer przesyłki to oni już sobie to wyjaśnią. Ewentualnie zadzwoń pod numer, który jest na opakowaniu piw, i tam wszystko powiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6103927 Napisano: 30.10.2015 14:40:33 w Biedronka
joan napisał(a):


Spadaj, od dziś piję tylko Nałęczowiankę emotka

Niewdzięczna Ty, chciałam tylko pomóc emotka

emotka

zwierzyniec napisał(a):

są, są, nawet Tropicana w promocji po 2,39 emotka

To już od 2 tygodni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6103901 Napisano: 30.10.2015 14:18:10 w Biedronka
Jakby kogoś to interesowało ( emotka ) to widziałam dziś 7up i Mirinde po 1,59 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6103894 Napisano: 30.10.2015 14:14:25 w SZUKAM....
magy2020 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

W jaki sposób mogę skontaktować się z nadawcą piwa Pilsner - tak by wysłali do mojego oddziału firmy kurierskiej pismo, że nie trzeba podać nr dowodu? Babka na infolinii nie odpuszcza, albo go podam, albo kurier będzie mieć karę. Oni muszą dostać oficjalne pismo. Jak to załatwić?

U mnie kurier wrócił następnego dnia po dostawie po numery dowodów, więc chyba tego wymagają.

Po pierwsze - na każdym 4paku macie numer telefonu, pod który kurier ma dzwonić w razie wątpliwości.
Po drugie nie trzeba podawać numeru i serii dowodu ( w regulaminie nic nie ma), a tu jest odpowiedź Pilsnera w tej sprawie "Dziękujemy za wiadomość. Kurier dostał dyspozycję wydania nagrody również w sytuacji, w której numer dowodu osobistego nie
zostanie wpisany do protokołu odbioru nagrody. Zgodnie z regulaminem,
kurier może natomiast poprosić o okazanie dowodu tożsamości, przed
wydaniem nagrody."
Po trzecie nigdy bym nie podała tych danych dla głupiego 4 paku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6103413 Napisano: 29.10.2015 22:29:39 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

Ale.... paczka juz nie ma emotka

Zawsze może kupić kilka na zapas  emotka

evita napisał(a):

Zaraz mnie trafi. Dodaję konkursy.  Każdy sprawdzam po tytule. Brak. Zatem dodaję, z tymże, sprawdzanym uprzednio tytułem. Jak już mam całość, to dostaję uprzejmą informację, że jest w bazie. Na tym etapie potrafi go odnaleźć..... Jest błąd gdzieś. Nie wkurzałabym się, ale to szósty konkurs taki. Synu i ojcze, ratunku!!!!!!!!!!!!!

Nie ma żadnego blędu. Najlepiej sprawdzaj czy konkurs jest, podając tylko jego stronę www. Co do tytułów to zauważyłam, że chyba niektórzy sie wycwanili i dodają istniejący konkurs ale z lekko zmienionym tytułem i adresem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6103358 Napisano: 29.10.2015 21:30:46 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

http://images77.f...a9ee38e2c7b2egen.jpg
masakra tak to jest jak płaci się kartą a paragon ogląda w domu!!! emotka przed 25.10 nigdy takiej sytuacji nie miałem!!!
ale warto było <mniam> emotka

Nie ma sie o co wkurzać  emotka  Idziesz tam ponownie, pokazujesz w BOKu paragon i grzecznie zwracaja kasę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6102097 Napisano: 28.10.2015 00:04:24 w Biedronka
czarnygreg napisał(a):

Ktos pisał do nich w innej sprawie a w odpowiedzi była mowa ze nagrodza hasła reklamujące produkty promocyjne, niekoniecznie znajdujące sie na paragonie.

Tego maila nie mam u siebie, więc wole robić tak, jak jest w regulaminie  emotka

ziolko napisał(a):nie mam wygranych tysięcy, więc nie ryzykuję utraty ewentualnej 50 emotka  wysłałam na kupiony produkt

Też wysyłam na to, co mam na paragonie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6102093 Napisano: 27.10.2015 23:50:58 w Biedronka
ziolko napisał(a):

tak na szybko... jeśli mam na paragonie cheetosy to mogę wysłać hasło na laysy? bo coś mi się kojarzy, że ostatnio było to poruszane, ale nie mgoę znaleźć emotka

Są 2 obozy:
1. Możesz, i tak nie będą tego sprawdzac przy takiej ilości paragonów
2. Lepiej nie ryzykowacć i dmuchać na zimne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6102057 Napisano: 27.10.2015 21:54:47 w Wkurza mnie...
Jak mnie wkurzają niektórzy kurierzy emotka  2 godz temu przyszedł sąsiad ( którego chyba raz w życiu widziałam...), że od wczoraj czekaja u niego 2 paczki dla mnie. Gdyby nie jego uczciwość to pewnie bym się o nich dowiedziała pisząc z pretensjami do organizarotów i czekając dłuuugo aż ustalą, co sie z nimi stało emotka  Tak ciężko było zadzwonić albo napisać esa, gdzie zostawili paczki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6101546 Napisano: 26.10.2015 20:39:40 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Pierwsze reklamy bożonarodzeniowe w tivi emotka

W Kauflandzie już od jakiegos czasu mozna znaleźć czekoladowe Mikołaje emotka  Na dobre sie zacznie po Wszystkich Świętych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6101247 Napisano: 26.10.2015 14:35:19 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

co prawda nie obchodzę Halloween, ale znalazłam w necie takie coś... galaretkowe robaki  emotka emotka
może ktoś je zrobi? http://img.zszywk...laretkowe-robaki.jpg 

chociaż te w misce wyglądają na prawdziwe... emotka

rzeczywiście jak prawdziwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6100916 Napisano: 25.10.2015 23:07:35 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

A ty za wlazenie w d... platfusom liczysz na darmowe osmiorniczki?

emotka  Skoro taki mądry jesteś, to wskaż mi miejsce, w którym pisałam, że głosowałam na PO lub, że ich popieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6100911 Napisano: 25.10.2015 23:00:19 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

lepiej by było tyrac do 80 lat i zbierac te dechy na trumneemotka

Ty tak z nudów, czy myslisz, że wazelina propisowska zapewni Ci jakąś ciepłą posadkę w ich szeregach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6100864 Napisano: 25.10.2015 22:00:03 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

W zasadzie miałam na myśli właśnie elegancki, smukły krzyż, ładnie wkomponowany w iglaki, ale... Joan, o trumnie też przy okazji można pomyśleć! 

Szczególnie jeśli wątroba nie wytrzyma codziennego picia przez najbliższe 4 lata emotka  Oby tylko alkoholowe konkursy obrodziły emotka
joan napisał(a):

Dobrze, że nie mam ogrodu  

Mia chyba miała na myśli... że czas umierać emotka

W oknie i na balkonie też sie jakies małe zmieszczą  Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6100844 Napisano: 25.10.2015 21:37:47 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

No cóż... Trzeba będzie od jutra zacząć deski w piwnicy przeglądać, i co ładniejsze powybierać...emotka

żeby obowiązkowe krzyże w ogródkach wstawiać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

snowflake

#6099748 Napisano: 23.10.2015 13:43:51 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

nie spotkałam się z sytuacją zostawiania awizo przez kurierów typu DPD, UPS czy GLS....tylko Pocztex bo to Poczta Polska....tym bardziej z odbieraniem przesyłek z jakiś punktów ww. firm....emotka

Nie wiem, jak inne firmy ale GLS ma na 100% punkty odbioru. Juz kilka razy miałam od nich awizo i odbierałam w ten sposób. Ich punkty nazywają się chyba "Parcel shop" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0