Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika infatne

infatne

#6356019 Napisano: 14.05.2017 23:03:17 w Lay's
karolina651 napisał(a):

PH39AHM9N

dzięki Wyświetl w wątku >>

infatne

#6356009 Napisano: 14.05.2017 22:53:19 w Lay's
Osoby które wygrały 100 zł w TESCO dopisujecie dane Banku na oświadczeniu ? nie ma na nim miejsca na dane bankowe.... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6355905 Napisano: 14.05.2017 14:48:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
elmo napisał(a):

infatne napisał(a):

elmo napisał(a):

Kauflandzie! Dlaczego mnie zdradziłeś po latach przyjaźni??? 

Mnie również zdradził aż nie mogłam uwierzyć .......

W sumie wątek zadziałał, bo po powrocie do domu odkryłam jednego samotnego SMS-a od Kaufa, ale wiem, że nasz związek nie będzie trwał wiecznie i bardzo mnie to martwi... 

ja niestety z kaufa nic ale wpadla 100 z lays z Tesco wiec przyjmuje, ze watek działa. Moze zasugerowalam mi zeby sie przerzucila na TESCO emotka Wyświetl w wątku >>
1 elmo 0

infatne

#6354793 Napisano: 10.05.2017 19:44:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
elmo napisał(a):

Kauflandzie! Dlaczego mnie zdradziłeś po latach przyjaźni??? 

Mnie również zdradził aż nie mogłam uwierzyć ....... Wyświetl w wątku >>
1 elmo 0

infatne

#6353146 Napisano: 06.05.2017 11:47:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
columbit mnie olewa pomóż wątku  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6352933 Napisano: 05.05.2017 16:09:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może ktoś rzucić regulamin z lubelli z Carrfoura bo nie mogę się dokopać  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6352263 Napisano: 03.05.2017 20:02:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

bibeck napisał(a):

mattadore napisał(a):

Macie znajomych roszczeniowców co do nagród itp.???  Jeszcze za czasów Lays "Uśmiech" od kumpla brałem jeden kod z chipsów (on nie gra w takie coś), teraz gdy trafiłem TV, jego żona twierdzi , że to na ich kodzie trafiła się wygrana... emotka emotka Co tam , że inne opakowanie nawet było laysów. Jej mózg nie przyjmuję nic innego do wiadomości, robi awanture, że teraz mam coś dla nich 

Prawdopodobnie kobieta myśli, że wygrał KOD, czyli był przypisany do nagrody. Ludzie nie biorący udziału w tego typu konkursach mają blade pojęcie o tym jak to się odbywa.
Ja z kolei, jak już się komuś pochwalę wygraną (robię to jednak coraz rzadziej), najczęściej słyszę, "chyba łatwo było wygrać", albo "ale masz szczęście". Pomysł, strategia, poświęcony czas, tylko ja wiem ile mnie to kosztuje. Dlatego postanowiłem już sam nikomu się nie chwalić wygranymi w konkursach i Wam polecam to samo.

Skąd ja to znam "e to pewnie nikt tam za bardzo nie brał udziału" albo właśnie "masz szczęście i tyle". Ja to nawet dość długo byłam przekonana, że taka moja jedna "przyjaciółka" naprawdę się cieszy z moich wygranych dopóki nie zauważyłam, że zawsze gdy mówię o nagrodzie jej zaczyna tak dziwnie drgać lewa powieka no po prostu "oko jej skoko"). A robi jej się tak jak się zdenerwuje. No i już się nie chwalę a ona oko ma spokojne. emotka

U mnie o wygranych wie tylko najblizsza rodzina. W sumie czasem też coś chcą bo "przecież dałam Ci kod "ale nie rozumieja , że to nie loteria tylko trzeba też coś napisać. .... ale najlepsza jest mama. Wygrałam rower "ale dameczke mi taką miejska wygraj , a nie taki gorski! " " nowy samochód by mi się przydał widziałam konkursy z takim fajnym -wygraj mi "  Im się wydaje ze to.się tsk. da wygrać co się chce w danym momencie ; p Wyświetl w wątku >>
1 mayteq 0

infatne

#6352008 Napisano: 02.05.2017 09:32:33 w Czy informują/ informowali?
Był taki konkurs Velvet leclerc czy już z niego informowali były do wygrania bony do leclercka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6348913 Napisano: 21.04.2017 20:33:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

infatne napisał(a):

andii napisał(a):

Hello, czy ktoś brał  udział tutaj https://www.delik...17/4/bilety-jurapark ? po zgłoszeniu paragonu przysłali mi 2 ebilety... czy ktoś tez tak miał emotka

to 2 sie dostaje z tego regulaminu zrozumialam, że 1 hym

no tez tak myślę że ma być jeden emotka

Właśnie zarejstrowalam paragon i tez dostałam 2 ale na to samo nazwisko. Kod QR tez się wydaje taki sam. Weszlam na stronę Bałtówa i nie ma tak biletu za 39 zł normalny kosztuje 30 wiec nadal nic nie wiem emotka chyba trzeba do nich  napisać  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

infatne

#6348633 Napisano: 21.04.2017 10:39:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hello, czy ktoś brał  udział tutaj https://www.delik...17/4/bilety-jurapark ? po zgłoszeniu paragonu przysłali mi 2 ebilety... czy ktoś tez tak miał emotka

to 2 sie dostaje z tego regulaminu zrozumialam, że 1 hym Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6348630 Napisano: 21.04.2017 10:29:37 w Albedo Marketing
deva napisał(a):

asper01 napisał(a):

Kurcze, a ja nigdy nie miałem z nimi problemów. Nawet paragony mi odesłali kiedyś, bo nie wiedziałem, który wygrał i 2 x przekładali paragony Kamisa między różnymi konkursami. Wszystko załatwiałem poprzez pisemne prośby, załączane do oświadczeń. Pewno zależy na kogo się trafi...

Ja też nigdy nie miałam problemów, ale to było kiedyś....teraz jak czytam o przywłaszczaniu nagród to nerwy mnie biorą emotka

u mnie dokładnie jak u was wczesniej nie mialam problemu ale odkąd sie przeprowadzili wszystko im ginie. Raz mi powiedzieli, że kierownik budowy obiera listy i nie wszystko im przekazuje. Ok ale co MNIE to obchodzi ? I czemu ja mam nie dostać nagrody przez ich problem ??? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

infatne

#6348177 Napisano: 20.04.2017 12:34:26 w Albedo Marketing
Potwierdzam, ja czekam na swoje standy z rezerwy. Mam potwierdzenie odbioru mojego listu z paragonem ale agencja go nie dostała. Potem dosyłałam skan potwierdzenia maile  i znowu podobno nie poszedł. Kiedy już doszedł i standy miały by następnego dnia wysłane czekać na nie już 2 tydzień. Serio mam już dość  Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

infatne

#6343087 Napisano: 06.04.2017 13:49:54 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

darog napisał(a):

giulietta napisał(a):

renatak0 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Odgrzewam temat, czy ktoś wygrał w II etapie loterii Wedel w Carrefour? Ponoć zwycięzcy poinformowani, nikt na forum się jednak nie chwalił, a nie wierzę, że na 100 nagród na etap nikt z nas nie trafił. Może im się pomyrdało i rozwiązali tylko I etap, zapomnieli, że tam był jeszcze drugi do rozwiązania emotka . Dziwnie to wygląda.

pisałam do nich pod koniec zeszłego tygodnia , nadal twardo twierdzą,ze już dawno laureaci zostali powiadomieni....

http://www.slodkiprezentodserca.pl/

Dziwne...owszem, nikt ode mnie z pracy mógł nie wygrać, choć Wedla nam starczy do końca roku, mam z dziewczynami jakieś 40 paragonów, zero wygranej
Kończymy konkursy z zapasem słodyczy...

W Albedo ewidentnie źle się dzieje, czekam również na rezerwę nerek z kauflandu,  rezerwa powinna być, ale mam przeczucie że raczej się jej nie doczekamy emotka  

Bardzo zle sie dzieje ja czekam na moje standy z kamis . Zgubili moje oswiadczenie wyslalam im potwierdzenie, wysylki + info ze odebrali, nadal cisza.... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341602 Napisano: 03.04.2017 18:29:53 w Lay's
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

cb656 napisał(a):

olivia92 napisał(a):

Powiedzcie mi piszecie na tych szalikach teksty dopingujące? czy jakieś inne? bo ja już mam w głowie burdel od tego konkursu..

Drobna inspiracja 

inspirując się Twoimi zdjęciami stworzymy szaliki z napisem PEPSI I LAY'S które będą się różnić jedynie kolorami i znaczkami po bokach emotka  

Ej, Misiu emotka ja tylko się nabijam z tematu przewodniego jakim jest "SZALIK Kibica" emotka
Typowy szalik kibica wygląda tak, jak na zdjęciach, to wszystko.
Czego oczekuje Organizator - to jedna wielka niewiadoma emotka

Zgadzam się. Pewnie wypadalo by coś z nuta ma lays i pepsi napisać ale serio taki napisz na szaliku kibica emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341566 Napisano: 03.04.2017 17:02:40 w Kaufland konkursy
Sms na budżet piszecie z polskimi znakami ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341560 Napisano: 03.04.2017 16:46:16 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy smaki malucha czyli bobovita / bebiko ITM poszły bony ?nikt nic nie mówił 

skoro nikt nic nie mówi to zapewne nie poszły, a dlaczego nie poszły...to juz musisz agencyjki pytac  emotka

Jak do przyszłego tygodnia nic nie ruszy to serio tam zadzwonię.... nie to ze wyniki miały być do 29 a zaczęli informować 31 to jescze jakimiś dziwnymi partiami.  

Jak ktoś dostanie info o bonach byłabym wdzięczna to odpuszczę sobie dzwonienie  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

infatne

#6341542 Napisano: 03.04.2017 16:21:31 w Czy informują/ informowali?
Czy smaki malucha czyli bobovita / bebiko ITM poszły bony ?nikt nic nie mówił  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341508 Napisano: 03.04.2017 15:38:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
columbit mnie olał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341380 Napisano: 03.04.2017 10:53:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rafi323raf napisał(a):

infatne napisał(a):

asantesana napisał(a):

Ja też, a kompletnie mi jutro nie pasuje. To najgorszy ITM jaki kiedykolwiek widziałam, ciągle puste półki, jakieś inwentaryzacje w ciągu dnia, zmiany właścicieli, masakra.  

Mi  się często zdarza , że wbijaja mi inna cenę niż na półce. Oczywiście zawsze wyższa . .....

Raz w tym Intermarche zwróciłem produkty bo mi nabiło... na niską cenę emotka   Także nawet je lubię, ale tylko konkursowe zakupy tam robię.
Dzisiaj też miałem do krakowskiego pojechać, ale lenistwo zwyciężyło. Widzę, że dobrze. Cieszmy się, że w ogóle jakieś jest emotka  

Tak też kiedyś miałam z konkursowymi produktami ale to inna bajka. Teraz się nauczyłam, że jak jest na cos konkurs to przeważnie jest na to zniżka która NIGDY nie jest uwzgledniona na cenie w sklepie. Potem jako sobie juz wyliczysz czasie bo kupić żeby było to 25 przychodzisz do kasy i sie okazuje, że jest zniżka i wszystko do zwrotu do nie wychodzi do 25. Mnie to mega irytuje ! Bo to chyba ich lenistwo Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6341280 Napisano: 02.04.2017 20:38:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

infatne napisał(a):

asantesana napisał(a):

infatne napisał(a):

mixik napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy w waszych intermarche tez dzisiaj jest inwentaryzacja ?  bo spotkała mnie niemiła niespodzianka vemots/tongue.gif może ktoś dziś był no nie wiem czy jechać do 2

W moim tez. W piatek byla kartka na drzwiach z ta informacja

A jakie miasto bo może mówimy o tym samym intermarche  :D

Kraków ma inwentaryzację, szłam do sklepu 40 minut i mnie coś trafiło.

Haha no to ja dokładnie tak samo tylko 40 jechałam z 2 końca Krakowa. Myślałam  , że mnie coś strzeli jak zobaczyłam tą kartkę vemots/tongue.gif Jutro musze powtórzyć wycieczkę . ....

Ja też, a kompletnie mi jutro nie pasuje. To najgorszy ITM jaki kiedykolwiek widziałam, ciągle puste półki, jakieś inwentaryzacje w ciągu dnia, zmiany właścicieli, masakra.  

Mi  się często zdarza , że wbijaja mi inna cenę niż na półce. Oczywiście zawsze wyższa . ..... Wyświetl w wątku >>
0 0