Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika infatne

infatne

#6391522 Napisano: 18.08.2017 17:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
AVANTI wygral ktos nagrode ! i !! stopnia ? odeslalam im paragon na II tydzien temu, teraz mi gratuluja nagrody I stopnia i kazda znowu paragon wyslac.... co robicie w tej sytuacji ???? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6389654 Napisano: 14.08.2017 14:57:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

spursman napisał(a):

Czy z Auchana wygrał ktoś kto w pierwszych dniach grał?? czy raczej im później tym większa szansa?? emotka

Ja w 1 dniu emotka

Ja w 2 dniu. Myślicie, że już dziś można odebrać bon ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6389600 Napisano: 14.08.2017 13:45:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon Auchan 2 dzien konkursu z 13:40. Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

infatne

#6387412 Napisano: 08.08.2017 12:15:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

bluegirl napisał(a):

W Calgon szykuje się chyba duża konkurencja, w moim Rossmanie w ciągu jednego dnia, ostał się z tyłu półki ostatni proszek, a wcześniej był cały szereg ;

byłam w 10 sklepach i Calgonu nie ma nigdzie emotka  

A ma ktoś regulamin do tego calgonu bo mi nie wyświetla.... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6386974 Napisano: 07.08.2017 11:22:12 w Lay's
mariolakal napisał(a):

infatne napisał(a):

ongis napisał(a):

mia napisał(a):

Uwaga na Lay's z Biedronki! emotka Właśnie nacięłam się na 2 opakowania promocyjne bez kodów. I proszę mi nie wmawiać, że są, tylko ich nie widzę. Akurat kody w tych paczkach są dobrze widoczne. Rozcięłam całe opakowania na płask - gładziutki zgrzew. Ponieważ obie feralne paczki były wzięte z jednego kartonu, więc najwyraźniej po prostu niektóre partie omyłkowo poszły bez kodów.Zła jestem jak sam diabeł - mało, że dziadostwa nie jem, to jeszcze opakowania do wyrzucenia. Tzn. właściwie do odesłania Avanti - jutro mnie mailowanie czeka. emotka

Odsyłasz do organizatora na ich koszt i dają dobre kody. Ja miałem chyba ze 20 takich opakowań

U mnie dokładnie to samo , ale się wkurzyłam. Szlam na pieszo 30 minut do biedry w tym słońcu emotka

W mojej biedrze pojawiły się dzisiaj konkursowe - 2 kartony... Wzięłam po jednej paczce z każdego /ser & zielona cebulka/ i w obydwóch były kody...  emotka

Pewnie tylko te pierwsze partie sa wybrakowane Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6386472 Napisano: 04.08.2017 22:29:42 w Lay's
migi napisał(a):

infatne napisał(a):

migi napisał(a):

A ja od kilku dni nie mogę w wielkim mieście znaleźć ani jednej sztuki oznaczonej konkursowo  emotka Przy okazji innych spraw zwiedziłam już z 20 sklepów mniejszych i większych i nic  emotka

Nie wiem co gorsze. Spoko te, które są w większości są bez kodów....  

:/ Odsyłacie do Avanti?

poki co mi kazali wyslac dane z paczki i fotki Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6386147 Napisano: 04.08.2017 07:51:41 w Lay's
migi napisał(a):

A ja od kilku dni nie mogę w wielkim mieście znaleźć ani jednej sztuki oznaczonej konkursowo  emotka Przy okazji innych spraw zwiedziłam już z 20 sklepów mniejszych i większych i nic  emotka

Nie wiem co gorsze. Spoko te, które są w większości są bez kodów....  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6386126 Napisano: 03.08.2017 23:08:52 w Lay's
ongis napisał(a):

mia napisał(a):

Uwaga na Lay's z Biedronki! emotka Właśnie nacięłam się na 2 opakowania promocyjne bez kodów. I proszę mi nie wmawiać, że są, tylko ich nie widzę. Akurat kody w tych paczkach są dobrze widoczne. Rozcięłam całe opakowania na płask - gładziutki zgrzew. Ponieważ obie feralne paczki były wzięte z jednego kartonu, więc najwyraźniej po prostu niektóre partie omyłkowo poszły bez kodów.Zła jestem jak sam diabeł - mało, że dziadostwa nie jem, to jeszcze opakowania do wyrzucenia. Tzn. właściwie do odesłania Avanti - jutro mnie mailowanie czeka. emotka

Odsyłasz do organizatora na ich koszt i dają dobre kody. Ja miałem chyba ze 20 takich opakowań

U mnie dokładnie to samo , ale się wkurzyłam. Szlam na pieszo 30 minut do biedry w tym słońcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6385422 Napisano: 02.08.2017 13:22:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wykorzystywał ktoś bilet do Bałtowa i innych dinoparków  z Delikatesów Centrum ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6385347 Napisano: 02.08.2017 10:56:00 w Lay's
jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Wreszcie znalazłem laysy emotka  masakra żeby promocja była a w sklepach pustki emotka

u mnie nawet w zabce nie ma emotka

a gdzie znajdujecie ? u mnie w Kauflandzie pustki Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6385346 Napisano: 02.08.2017 10:54:25 w Lay's
mia napisał(a):

picola napisał(a):

mia - nie otwiera mi się link do allegro, więc nie wiem jak ta zgrzewarka wygląda, ale mój tato ma zgrzewarkę do spożywki  kupioną w necie i bardzo często z niej korzysta. Przede wszystkim wkłada do woreczków suszone owoce, zioła, grzyby.  Korzystam z tych dobrodziejstw przez cała zimę i muszę przyznać, że taka zgrzewarka to świetny patent.

Ta wygląda tak:

Trochę badziewna jest ta zgrzewarka. U mnie w chińczyku jest za 4 zł i wyglada jakby miała się zaraz rozpasc emotka  Stwierdziłam, że daruje sobie zakup. Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6384610 Napisano: 31.07.2017 16:43:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

infatne napisał(a):

Czy ktoś nie dostał maila o wygranej z konkursu yasumi kaufland, a jest w laureatach ?  

sprawdź w spamie emotka

Kurcze mam zapchana skrzynkę na gmailu chyba o to chodzi... i się zablokowała. Mogłyby mi ktoś podać maila na jaki trzeba odesłać paragon z tego konkursu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6384597 Napisano: 31.07.2017 16:10:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś nie dostał maila o wygranej z konkursu yasumi kaufland, a jest w laureatach ?   Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6384590 Napisano: 31.07.2017 15:55:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland yasumi u mnie i u mamy emotka Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

infatne

#6381924 Napisano: 23.07.2017 13:23:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozkomania - mam paragon z przed 2 tygodni czy mogę wziąć w tym udział ? ktoś praktykowal ?  widzę , że jest podział na etapy ale o paragon nic nie ma w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6381823 Napisano: 22.07.2017 18:36:38 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

Na nowy konkurs kupujemy tylko produkty z serii Fa ?? ( to z reg ) z ze strony głownej Kup produkty Schwarzkopf & Henkel hmmm

tez się zastanawiam bo regulamin sobie strona sobie..... Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6378496 Napisano: 12.07.2017 13:01:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wykorzystwal ktos juz bilet do JuraParku z konkursu z DC ?? Troche mi wyblakły paragony i nie wiem czy bardzo je sprawdzaja.. Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6378340 Napisano: 12.07.2017 08:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

giulietta napisał(a):

w zabce gillette juz zmienione haslo? od kiedy?

Faktycznie teraz nagle "wyboerając gillette mam pewność że" a wczesniej bylo: „Używam maszynkiGillette ponieważ…"jakies jaja, hasla juz poslane a tu nagle zmiana  emotka

no zartujecie.... pogrzalo ich  Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6377427 Napisano: 09.07.2017 08:35:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

delvitto napisał(a):

chciałam dodać zgłoszenie do nałęczowianki (dodajgazupasjom.pl), kupione w kauflandzie, i patrzę, mam napisane tylko NałęczowiankaWoda1,5 . Do kauflanda mam daleko, bywam rzadko, jak myślicie, czy w razie czego uwzględnią mi ten opis, skoro brak info że delikatnie gazowana?

tam chyba jest Albedo, a oni wymagają jasno sprecyzowanych paragonów, ja też mam taki i wzięłam pieczątkę ze sklepu w razie "W"

To gdzie kupowac zeby paragon byl dobrze opisany ? Wyświetl w wątku >>
0 0

infatne

#6377211 Napisano: 07.07.2017 22:44:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nestle porusza. Kliknelam wyślij zgłoszenie i wyskoczyło , że taki paragon  jest juz zarejstrowany. Potem przyszło mi normalne potwierdzenie na maila , że przyjęli zgłoszenie. I teraz nie wiem czy siadło czy nie ?  Miał ktoś tak ? Wyświetl w wątku >>
0 0