Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#6250129 Napisano: 05.09.2016 15:10:35 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurzył mnie dziś móju 10 letni syn,to kur......zero odpowiedzialności jak wróci ze szkoły to nie wiem co mu zrobię dziś. Od 2 lat ma chomika to jego ukochane zwierzątko,zawsze o niego dbał,a dziś sprzątałam mu klatkę i patrzę nie ma chomika w jego domku,zaglądam z tyłu za domek ,a chomik leży skulony,oczy zamknięte i się nie rusza.Myślałam,że zdechł ,ale go dotknełam poruszył się.Myślę sobie co z nim jest? Wziełam go na ręcę ,a on taki niemrawy,bez siły.Patrzę nie ma jedzenia biedak,wsypałam mu do miseczki to nawet nie miał siły podnieść główki.Nakarmiłam go z ręki i dopiero po jakiś 20 minutach zrobił się żywszy,teraz jest niby ok,bawi się w klatce.No kurde,aż się za nim poryczałam tak mi szkoda zwierzaka.Nie wiem co mam zrobić z tym moim czortem jaką karę mu dać? Czy zakaz gry na xboxie przez tydzień to nie za mało? Kurde jak zła jestem na niego codziennie przypominałam ,by go nakarmił i twierdził,że dawał mu jesc,fakt mogłam sprawdzić jeszcze po nim. Teraz już wiem,że dziecku nie ma co wierzyć do końca 

Spytaj syna, jak on by się czuł gdybyś to Ty jako matka przez kilka dni nie dała mu nic do jedzenia i picia. Zakaz na xboxie przez miesiąc a do tego ograniczenie kieszonkowego,aby na głupoty nie wydawał emotka

Przeżywam to samo z żółwiem mojego syna, ale wczoraj nie wytrzymałam i jak syn się spytał, czy mogłabym zrobić mu kanapeczkę na kolacje, to mu odpowiedziałam, że przecież jego żółw już nie jadł drugi dzień to i On może iść spać głodny, uwierz mi podziałało skutecznie emotka

Dlatego m.in. jestem twarda i nie dałam się do tej pory namówić na zwierzaka. Póki nie będę widzieć, że dziecko ogrania samo ciuchy, porządek w pokoju, odrabianie lekcji, to nie zamierzam sobie nowych obowiązków dokładać (bo przy braku odpowiedniego stopnia dojrzałości, wiem że obowiązek dbania o pupila spadłby ostatecznie na mnie). Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

leona

#6249334 Napisano: 02.09.2016 16:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie kupuję i nie sprzedaję paragonów. Jako politologa trochę rażą mnie te wtręty polityczne amatorskie i oparte na propagandzie i nieznajomości historii, ale zniosę. Jednak hipokryzja tu bywa wielka. Osoby walczące o uczciwość paragonową (też mi się marzy jak utopia), w innym wątku chwalą się, że wygrały np. w Auchan "dla przyjaciółki" - granie na cudze dane okazuje się już jest akceptowalne. Trudno mi pojąć takie dwoiste postawy. Wyświetl w wątku >>

leona

#6246486 Napisano: 26.08.2016 16:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W moim sklepie trzeba było mieć nazwisko na M. (i na imię Barbara) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6195549 Napisano: 12.05.2016 11:35:53 w Wkurza mnie...
Chyba mam szczęście. Zamawiałam w Smyku prezenty na gwiazdkę, jeszcze namówiłam koleżankę i obie paczki dotarły na czas. W zeszłym tygodniu w piątek zamówiłam 2 pary spodni, legginsy i bluzę i wszystko we wtorek było gotowe do odbioru w stacjonarnym. Ale mobilizujcie, mobilizujcie - niech się starają. Chciałabym jeszcze móc spokojnie korzystać. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6187771 Napisano: 23.04.2016 22:14:47 w Wkurza mnie...
Drogi snoflake przypuszczam, że urwałaś się z choinki. W Rosji nie ma rejestracji pre-paid i są akty terroru i chcesz rozumiem w tę stronę zmierzać. Wiesz lepiej od rzesz specjalistów jak zapewnić bezpieczeństwo emotka  Gdyby nie poprawianie standardów Kajetan P. nadal by biegał na wolności. Cytujesz retorykę mediów z niemieckim kapitałem. We Francji byłoby taką propagandę wbić Ci do głowy trudniej, bo tam kapitał niemiecki nie może przekraczać 20% w mediach, u nas dochodzi do 100. W dodatku  to za rządów poprzedników padł kilka razy rekord podsłuchiwanych rozmów. Codziennie podsłuchiwano od 2 do 4 mln rozmów. Każdego dnia zbiera dane o Tobie FB, Google, iPhon... (na to wszystko wyrażasz zgodę aktualizując oprogramowanie). A wtedy, gdy to eskalowało nawet terroryzm wydawał się incydentalny i odległy, a nie przypominam sobie byś wszczynała alarm sama z siebie. Miłego wieczoru.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6187735 Napisano: 23.04.2016 19:15:52 w Wkurza mnie...
Odnośnie telefonów pre-paid to wymóg rejestracji, to powszechna praktyka w większości europejskich krajów. Mapka ilustruje sytuację:  Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6187734 Napisano: 23.04.2016 19:06:46 w Wkurza mnie...
batistutek123 napisał(a):

stenka napisał(a):

ignam napisał(a):

snowflake napisał(a):

PiS, ich totalitarne zapędy, chore pomysły itp. emotka
http://wiadomosci...-tozsamosci-00020478

A jak czytałam jako nastolatka "Rok 1984" to wydawało mi się wszystko taaaaaaaaaką abstrakcją...a tu niespodzianka  emotka

To jeszcze nie wszystko:
http://serwisy.ga...yterrorystyczna.html

Tylko szaleńcy mogli coś takiego wymyśleć


To lepiej popatrz na to, dla mnie SZOK!!!! Ciekawe co z tymi osobami, które mają licznik na działce a nie oglądają Tv i nie korzystają z radia, wie ktoś?
http://www.fakt.p...artykuly,628472.html

Apropo wątku wkurza mnie zostałem zaproszony przez kuzynkę na Fb na koncert zespołu "Gang Albanii" do Nowego Sącza, a ja nic nie wiem o tym zespole!!! Zna ktoś?

To bzdura, że trzeba będzie płacić dodatkowo np. mając licznik na działce. Te kłamstwa są kolportowane przez Fakt. Wiem o tym, bo korzystam z szerokiego zakresu mediów m.in. z Twittera. Trwa tam właśnie oburzenie, że "Onet nagłaśnia łgarstwa Faktu". Spokojnie można przestać się wkurzać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6165765 Napisano: 26.02.2016 18:07:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
tomniewkurza napisał(a):

leona napisał(a):

dolly napisał(a):

leona napisał(a):

Mąż wczoraj obserwując moje kolejne selfie ciacho wysiłki: "jeśli tak bardzo czegoś chcesz, to ja ci to kupię". To chyba mało delikatna sugestia, żebym dała sobie spokój emotka

Nieeee to sie nazywa liczenie w pamięci. Tyle  czasu co poświęcasz na selfie, mogłabyś poświęcić na coś innego,  co wg Niego jest ważniejsze. Im szybciej Ci kupi, tym szybciej zajmiesz się czymś innym

Trochę może być racji w tym, co wywnioskowałaś. Dom w stanie mojej "kreatywności" wygląda jak pobojowisko emotka   

Poza sferą materialną w życiu liczą się też sprawy niemierzalne żadną miarą, takie jak realizowanie własnych potrzeb. Tu: potrzeby kreacji, rywalizacji i zwycięstwa emotka  emotka

O to chodzi - lubię konkursy bo są pretekstem do zabawy i realizacji w/w potrzeb. A jak uda się coś wygrać, tym milej i większa satysfakcja. Zakupy tekiej frajdy nie dają, chyba że zakupy za wygraną kasę i bony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6165682 Napisano: 26.02.2016 15:54:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
dolly napisał(a):

leona napisał(a):

Mąż wczoraj obserwując moje kolejne selfie ciacho wysiłki: "jeśli tak bardzo czegoś chcesz, to ja ci to kupię". To chyba mało delikatna sugestia, żebym dała sobie spokój emotka

Nieeee to sie nazywa liczenie w pamięci. Tyle  czasu co poświęcasz na selfie, mogłabyś poświęcić na coś innego,  co wg.Niego jest ważniejsze.
Im szybciej Ci kupi, tym szybciej zajmiesz się czymś innym :

Trochę może być racji w tym, co wywnioskowałaś. Dom w stanie mojej "kreatywności" wygląda jak pobojowisko emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6165633 Napisano: 26.02.2016 14:48:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mąż wczoraj obserwując moje kolejne selfie ciacho wysiłki: "jeśli tak bardzo czegoś chcesz, to ja ci to kupię". To chyba mało delikatna sugestia, żebym dała sobie spokój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6163844 Napisano: 23.02.2016 11:48:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

defed napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Jest już w galerii ciachnijselfie zwycięzca z soboty 20.02  emotka  

O - znowu pościelówa emotka  Nie mam nic przeciwko, może jednak sama spróbuję, bo jest to temat w zasięgu moich możliwości fotograficznych emotka

Też odnoszę wrażenie, że jury preferuje opcję "na leżąco" emotka  

To chyba nie jest takie proste - ja się położyłam kilka razy i wciąż nic. Prostsze koncepcje chyba wolą od wymuskanych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6158512 Napisano: 10.02.2016 17:04:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślałam, że przesadzacie ale jak widzę wygrywają praktycznie tylko zdjęcia w pościeli emotka  w ciachnijselfie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6150325 Napisano: 26.01.2016 11:45:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A casting na dziennikarza TVP można dodać jako konkurs? Jeśli tak, to może ktoś doda zanim się skończy. Trzeba nakręcić krótki materiał telefonem komórkowym https://www.youtube.com/embed/jVI-v-2hS_0 Wiem, że jeszcze trwa, ale nie wiem do kiedy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6102619 Napisano: 28.10.2015 19:33:47 w Wkurza mnie...
Pozaregulaminowe opóźnienia w informowaniu o wynikach konkursu. Mam wrażenie, że zjawisko się nasila. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6097939 Napisano: 21.10.2015 11:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bosze, jakie atrakcje mnie omijają... O co się kłócić? Te kosmetyki są tak perfumowane i pełne alergenów, że zaczynam smarkać jak tylko wejdę do drogerii. Powinni jeszcze dopłacać, że ktoś je chce Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6095849 Napisano: 18.10.2015 00:14:48 w Wkurza mnie...

joan napisał(a):

staszek napisał(a):

(...) A na długie zakupy małego dziecka się nie zabiera i tyle. No normalnie "beka z mamus na forach".


Yesss emotka

Nie wiem, co to by miały być za długie zakupy, podczas których dziecko musi być obecne. Się robi duże sprawunki w internecie i tyle.

 Wiem, że to ironia Joan  ale i tak spytam w konwencji: A gdzie się zostawia dziecko jak chce się zrobić dłuższe (bo kolejki i inne obiektywne trudności) zakupy po pracy i odebraniu dziecka z przedszkola, albo w sobotę, a sklep internetowy nie dostarcza dalej mleka, niż w promieniu 30km? Taka zagadka teoretyczna emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6085398 Napisano: 01.10.2015 23:04:50 w Wkurza mnie...
Teraz nie mam wyjścia, śmieję się , bo faktycznie to jednak były tory a nie jakieś gadżety z sex shopu,. Chociaż z drugiej strony może powinnam nabyć, żeby te przeszukania były bardziej ekscytujące na przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6085294 Napisano: 01.10.2015 20:27:30 w Wkurza mnie...
Wyszłam na 7.00 do lekarza, więc wyjątkowo poprosiłam teściową o odprowadzenie dzieci do przedszkola, żebym zdążyła do pracy. Wieczorem mąż odbiera telefon, że teściowa wie, gdzie są szyny do kolejki, którą kupiła wnukom pod choinkę - otóż są za naszą kanapą. Pokój dzieci jest w sporej odległości od naszej sypialni - nie było powodu tam iść. Teraz nie wiem czy śmiać się, czy płakać, że teściowa pod moją nieobecność tak dokładnie przewertowała wszystkie zakamarki  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6062931 Napisano: 28.08.2015 18:00:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam 3 stopień, ale nakład czasu i środków nieproporcjonalny do wygranej w moim przypadku. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#6058941 Napisano: 20.08.2015 10:20:47 w Wkurza mnie...
Domyślam się co czujesz. Moja córka miała tylko 1 mleczak problemowy ale dopiero czwarty polecony dentysta, skłonił ją do otwarcia buzi do leczenia, prawie ją zahipnotyzował gadką i jakimiś akcesoriami dla księżniczek - sama byłam zdumiona. To są trudne sprawy, każdy przypadek indywidualny.  Będzie dobrze, pociesz się, że mamy XXI w. Wyświetl w wątku >>
0 0