Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#4525927 Napisano: 11.07.2011 08:31:13 w Wkurza mnie...
Naprawdę
mama2006 napisał(a):

Parę lat temu byłam w zamku Książ.Bilety drogie jak ch..ra, tłum ludzi, bo to wakacje, przewodniczka drobna cicha kobietka.A w tłumie ludzi para z dwójką dzieci: kilkunastomiesięcznym i 3-4 latkiem.Dzieci na okrągło gadały albo płakały. Rodzice cały czas je uspokajali.Ze zwiedzania , a raczej ze słuchania nic nie wyszło ,bo po prostu nic nie było słychać.A na zwróconą przez kogoś uwagę,że prosimy o ciszę, rozsierdzony tatuś powiedział, że zapłacili za bilety i mają prawo tu być.A jak komuś się nie podoba, to....
I co byście na to powiedzieli?


I po co ta prowokacja? Przecież wszyscy dorze wiemy, że w społeczęństwie są ludzie, którzy znacznie bardziej utrudniają innym życie niż rodzice z krnąbrnymi dziećmi. Tylko niekórych jest łatwo wytykac palcem bo nie obcinają za to paluszków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4525602 Napisano: 11.07.2011 07:02:08 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

Leona, kurczę, sory ale bez konsekwencji nic nie wskórasz. I owszem, uważam, że kiedy dziecko zachowuje się nieodpowiednio, należy mu za każdym razem zwrócić uwagę. Dosłownie za każdym, nieważne czy to odniesie jakiś skutek czy nie. Nie reagując chowamy potworki, które za kilka lat tym bardziej nie zrozumieją, dlaczego postępują źle. Czasem krzyczą dzieci upośledzone w różny sposób i w takim wypadku nie odezwałabym się słowem.



Konekwencja nie u każdego dziecka daje szybkie i spektakuarne rezultaty. Takie podstawowe psychologiczne sztuczki nie zawsze działają. Temat jest złożony i nie na forum. Oczywiście, że trzeba reagować ale adekwatnie do sytuacji:) Gdyby wszystko było tak proste to programy typu Superniania nie miałyby racji bytu;) Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4525520 Napisano: 11.07.2011 06:34:26 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

Leona moja też czasem zachowuje się niefajnie, ale nie powiesz mi, że to normalne by dzieci wydzierały się jak opętane a mamy nie reagowały na takie zachowanie bo miały spokój. Naprawdę uważasz, że to jest normalne? Bo kiedy Majka głupieje to ją ustawiam a kiedy się nie słucha, po prostu zabieram z placu zabaw i kropka. I wkurzają mnie rodzice, którzy pozwalają swoim młodym na wszystko. Na tym kończę, bo to dyskusja nie na temat:).



Wierz mi, że wiele dzieci nie da się ustawić i o tym właśnie pisze Tracy Hogg, że niestety pewnych rzeczy w dzieciach nie da się zmienić.

Czy hałasliwe dziecko to już powód do rzucania kalumni na rodzica? Moim zdaniem nie bo wbrew pozorom taka matka może wkładać wiele więcej czasu i wysiłku w opiekę nad dzieckiem niż ktoś kto jest dumnym rodzicem grzecznego aniołka. Sama widzę różnicę między tym ile musiałam się nabiegać, napocić, nagłówkować i poświęcić czasu przy pierwszym dziecku podczas, gdy drugie bez kiwnięcia palcem w bucie zachowuje się jakby uczęszczało do francuskiej pensji dla grzecznych panienek.

Wiem, że pewien typ dzieci potrafi wycięczyć, wyssać wszelkie siły i dlatego to, co Ty bierzesz za niereagowanie, żeby mieć spokój ja częściej postrzegam jako brak reakcji z tego prozaicznego powodu, że w przypadku pewnych dzieci nic i tak nie można wskórać. Można próbować zachować pozory np. karcić słownie dziecko, żeby spełnić społeczne oczekiwania i zyskać akceptację osób będących świadkami złego zachowania dziecka ale to nie zmieni jego sposobu zachowania. Można też dziecko wziąć pod pachę i zabrać ale ze starszym to już nie przejdzie emotka Osobiście za złych rodziców uważam (i wkurzają mnie takie typy)takich, którzy narażają bezmyślnie zdrowie i życie dzieci np. paląc przy nich papierosy. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4525320 Napisano: 11.07.2011 05:38:08 w Wkurza mnie...
Moi drodzy - co do dzieci to niektórym się wydaje, że wszystko może załatwić tzw. dobre wychowanie. Ci co tak sądzą bardzo się mylą. Każde dziecko rodzi się z pewnym potencjałem i charakterem - to nie jest tak, że je kształtują rodzice i otoczenie jak plastelinę. Jeśli komuś się trafi grzeczne z natury dziecko to naprawę nie musi się bardzo wysilać, żeby je dobrze wychować. Ci którym trafi się żywczyk lub poprzeczniaczek raczej nie okiełznają bestii, choćby stanęli na rzęsach. Chyba, że zrobią to dokładnie wbrew ostatnio promowanym akcjom: Kocham nie biję i Kocham nie krzyczę. Więcej o tym u Tracy Hogg. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4522102 Napisano: 10.07.2011 11:05:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ktoś tu wyżej opisywał, że Pani monia zabrała na wygraną jednoosobową wycieczkę męża z synkiem oraz umiejetnie wykręcała się od wydania wygranej sumy na miejscu. JAkoś nie współczuję organizatormom, w końcu wszyscy podkreślają, że doceniają KREATYWNOŚÆ Pani moni i jej męża i właśnie tym się kierują przyznając im nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4515077 Napisano: 07.07.2011 01:00:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Stolik Ikea - wreszcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4513046 Napisano: 06.07.2011 07:33:27 w Wkurza mnie...
Daj spokój elhad nie ma co się wkurzać, widocznie siostra na gwałt potrzebowała kosmetyku przeciwstarzeniowego a Ty ewidentnie nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4506708 Napisano: 05.07.2011 10:11:32 w Rossmann


Ja dawałam starą szminkę. Odcienie są zanotowane przy nazwiskach na liście. Podali mi z koperty a nie z półki. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4504419 Napisano: 04.07.2011 01:53:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
kala405 napisał(a):

mia napisał(a):

ziolko napisał(a):

Zdjęcie stolika z Ikea, jakby ktoś chciał zobaczyć
http://www.fotosi...a42817c5a0130d3.html
http://www.fotosi...914af9446da8124.html


o tym pisała lily91 w mdw, a że mdw to nie dyskusje, więc przeniosłam tutaj emotka


Dżizaz... jak to mówią, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby... emotka


było by ok tylko ten wzór:/ nie da sie go jakos zdrapac emotka



Nie będziesz musiała drapać kilka razy postawisz coś wilgotnego i samo zejdzie - niestety nie wygląda to estetycznie dlatego ja na swoim dwuletnim LACKU trzymam lnianą serwetę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4487401 Napisano: 28.06.2011 10:56:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pani Wiolu była Pani wielokrotnie we Francji, ma Pani swoją ulubioną potrawę i szkoda, że nie pokusiła sie Pani o napisanie tekstu z głebi własnego serca i przemyśleń na ten temat nie ubrała Pani we własne słowa. Po co posiłkować się zdaniem innych w sprawie swojej ulubionej potrawy? Oryginalny tekst byłby pewnością interesujący i dla czytających strony internetowe Almy i dla komisji konkursowej a cała ta nieprzyjemna sprawa - hymm jej by nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4483887 Napisano: 27.06.2011 10:31:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szampon Timotei z FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4471910 Napisano: 22.06.2011 03:01:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Foremka zając i przyprawy Kamis - polecony. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4471779 Napisano: 22.06.2011 02:21:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

Ja na szczęście odpuściłam po ostatnim konkursie bo czułam że tak będzie, ale dla mnie spierdzielili sobie markę takim zachowaniem, bo ja już na Gosie nie popatrzę. Wracam do Jana emotka



Mnie skusiło playstation
iunika napisał(a):

żałośni jesteście i tyle. Wysilcie się bardziej a nie pier...cie bez potrzeby. Skoro taką tandetę wysłaliście, że nawet Wam sztućców nie dali, to znaczy, że musiała to być chała, skoro za niektóre zdjęcia z dolnej pułki ktoś nawet PS3 dostał.



Mogę Ci wysłac moje zdjęcie - moim zdaniem nie było gorsze niż większosc z tych fotek, które wygrały playstation. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4471693 Napisano: 22.06.2011 02:01:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
O patrzę, że dali mi pomniejszą nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4470170 Napisano: 21.06.2011 10:32:33 w Giełda Kodów ; )
Oddam kod jupik w zamian za kod kubusia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4468571 Napisano: 21.06.2011 02:43:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
ewaewa napisał(a):

ziolko napisał(a):

skopiowanie pracy i podpisanie się pod nią ===>>> plagiat emotka



wg mnie to nawet częściowe skopiowanie pracy jest plagiatem. Pamiętam ,że na mojej uczelni jedna osoba skopiowała i wstawiła do swojej pracy licencjackiej tylko 1 zdanie! (20 wyrazów) z książki i wycofano jej pracę emotka tzn. musiała to poprawić emotka



To jeszcze nic na moim kochanym UJ jeda profesorka dopatrzyła się w pracy studentki nieopatrzonego przypisem fragmentu tekstu włąsnego artykułu o tematyce ekonomicznej. Wywiesiła na ścianie ogłoszenie, w którym dokładnie poinformowała, która to studentka była i czym zawiniła. Współczułyśmy bo jednak taki wstyd był... i kara dość surowa bo publiczne upokorzenie miłe nie jest.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4468064 Napisano: 21.06.2011 12:33:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

isiulka napisał(a):

A wy tak w imię prawdy walczycie z plagiatami, czy ktoś z was jest pokrzywdzony bo brał tam udział? Z ciekawości pytam emotka



ja mieć 2 lewe ręce do gotowania, więc kulinarne nie moa broszka emotka



Osobiście nie brałam udziału bo uznałam, że nie warto wydawać w Almie 100zł tylko po to, żeby przystąpić do tego konkursu. W sumie jak trza za udział niejako wpłacić wpisowe to mogliby chociaż dopilnować, żeby konkurs i wyniki były przejrzyste jak kryształ. Ale ja idealistyka jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4467815 Napisano: 21.06.2011 11:29:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

ale umiejętności fotografa nie zależą tylko i wyłącznie od aparatu emotka

dobry fotograf zrobi dobre zdjęcie nawet kiepskim aparatem emotka



Dobry aparat to podstawa - wiem z doświadczenia. Niestety niedawno zamieniłam Samsunga na Lumixa i zdjęcia straciły duszę. To wręcz niewiarygodne co dobry aparat potrafi, nawet jak fotograf marny. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4465174 Napisano: 20.06.2011 02:22:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Torba ekologiczna od Panasonic. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4465149 Napisano: 20.06.2011 02:16:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

monisia23 napisał(a):

ElixirZdrowia.pl Niestety skrypt dodał automatycznie dane jako tytuły zdjęć. Natychmiast poprawiliśmy galerię.


No to przynajmniej jedni przyzwoici...
A Home&You ma u mnie przekichane! emotka


He he przyłączam się do bojkotu postawię prędzej na Ikea, czerwonąmaszynę, rossi i BRW bo akurat urządzam mieszkanie:) Zawsze jek jestem w H&Y to dochodzę do wniosku, że jakoś drogo i plastikowo. Od ich poduszki odpadają mi pompony...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0