Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#4465076 Napisano: 20.06.2011 02:01:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

http://www.facebo...=app_201742856511228

czy mi się wydaję, czy podali adresy nagrodzonych osób emotka


Na to wychodzi... emotka emotka emotka



Na szczęście nie brałam udziału - doszłam do wniosku, że jedno dziecko już za duże a drugie jeszcze za małe. Wspołczuję - ale może szybko się zreflektują i naprawią gafę. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4463798 Napisano: 20.06.2011 08:59:20 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

mia napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

Wkurza mnie, że już tyle gram na ibeauty i ani razu nie udało mi się wygrać, a zawsze w wynikach jest mamadwojga to jest przegięcie. emotka emotka Czemu oni ciągle tę samą osobę wybierają, może to ktoś z rodziny emotka emotka


Może mamadwojga, to zaszyfrowana MoniaU? emotka
Trudno mi coś poradzić - na IB udało mi się wygrać sporo razy, ale np. na polkach nigdy, choć wiele razy wysyłałam naprawdę dobre teksty; więc po prostu sobie ten portal darowałam, bo szkoda mojego czasu - może na czarnej liście jestem emotka

P.S.
Wkurzył mnie Veet, gdzie za śmieszną wygraną żądają NIP-u (już chyba była o tym dyskusja), oczywiście im go nie podam, oraz to, że leje strumieniami drugi dzień... emotka
No i to, że wieczorem mam mieć ząb usuwany... wspaniały wieczór! emotka



a mnie wkurza veet, bo gram, granm, ale nie wiem jak kliknąć, żeby wygrać emotka


Już Ci mówię, co ja zrobiłam:
Wczoraj o 19.59.59 kliknęłam wg czasu Greenwich na głosuję i szybko zaznaczyłam odpowiedni produkt.
Fakt, że może znaczenie miało też to, że od momentu jak wiem o NIP-ie, to specjalnie nie zależało mi, głównie chodziło o głos dla koleżanki, a jak wiadomo los sobie lubi z nas kpić emotka



U mnie to polki i ibeauty są na czarnej liście od dawna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4455247 Napisano: 16.06.2011 08:54:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

leona napisał(a):

Tego, że stoi do kasy dla inwalidów, kobiet w ciąży i matek z dziecmi a chyba pod żadną z tych kategorii nie podpada skoro dzwiga po 20 kilo cukru i piwa. No sorry, chyba, że pod inwalidztwo intelektalne.


Spokojnie, przecież to jest Kasa Pierwszeństwa. I tak, jak na drodze, należy przepuścić uprawnionych, jeśli takowi występują. Wspomniałaś, że stałaś za tą panią - podejrzewam, że nie miała oczu z tyłu głowy i po prostu Was nie zauważyła. Z pewnością nie zrobiła tego naumyślnie emotka



Miała refleks bo mało mnie nie stratowała tak zasówała, żeby się znaleźć wcześniej. I co ta Pani tam robiła? Chyba mogła stanąć w normalnej kolejce. Jak nie naumyślnie? To kiedy jest naumyślnie? No kochana... Prxecież wszystkim nam się śpieszy, gdy żar się leje z nieba, tylko niektrym po płyny pierwszej potrzeby a nie te na imprezę...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4455184 Napisano: 16.06.2011 08:34:21 w Wkurza mnie...
cabins napisał(a):

leona napisał(a):

Wkurzyłam się stojąc w supermarkecie do kasy pierwszeństwa z małym dzieckiem na ręku, za mną też kobieta z dzieckiem na ręku a przed nami kobitka w sile wieku pakuje na kasę 20 kg cukru i 20 butelek piwa. No co jest?! emotka Niekótre baby normalnie wstydu nie mają bo żaden facet, który przyszedł po piwo tak bezczelnie nie postąpił.


ale czego miala sie wstydzic bo kupila piwo emotka



Tego, że stoi do kasy dla inwalidów, kobiet w ciąży i matek z dziecmi a chyba pod żadną z tych kategorii nie podpada skoro dzwiga po 20 kilo cukru i piwa. No sorry, chyba, że pod inwalidztwo intelektalne.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4455127 Napisano: 16.06.2011 08:19:19 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się stojąc w supermarkecie do kasy pierwszeństwa z małym dzieckiem na ręku, za mną też kobieta z dzieckiem na ręku a przed nami kobitka w sile wieku pakuje na kasę 20 kg cukru i 20 butelek piwa. No co jest?! emotka Niekótre baby normalnie wstydu nie mają bo żaden facet, który przyszedł po piwo tak bezczelnie nie postąpił. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4452555 Napisano: 16.06.2011 08:29:30 w RMF
brudny napisał(a):

fikumiku napisał(a):

friq napisał(a):

Czyli, że kartą będę musiał sam płacić ? Bo myślałem, że dam rodzicom na zakupy, a sam nie będę musiał iść. Jakoś nie lubię po sklepach szwędać się.




...i tak to jest jak dzieci za konkursy się zabierają emotka




emotka emotka emotka emotka emotka emotka



Chyba niektórzy chcieliby zniechęcić konkurencję póki młoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4450647 Napisano: 15.06.2011 04:23:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
W Lidlu nie grałam bo zdawało mi się, że ten konkurs to zwykłe wyciąganie danych.

Pani Monika ma taki urok (z resztą nie ona jedna), że firmy gną swoje regulaminy konkursowe jakby ich nie było emotka Czytanie regulaminów ze zrozumieniem szkodzi bo tonie się w morzu banału emotka - takie mam wnioski, zwłaszcza w tym miesiącu. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4449992 Napisano: 15.06.2011 01:26:43 w Połączenia nieodebrane
Zastrzeżony o 13.56 - wie ktoś co to mogłoby być? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4443027 Napisano: 13.06.2011 01:13:19 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

ewaewa napisał(a):

Jedna osoba została zabrana do szpitala po tym, jak toyota, którą kierowała pijana kobieta uderzyła w renaulta, a ten w citroena. Do zdarzenia doszło w czwartek po południu (1.06) Około godz. 16.30 policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego na ul. Sienkiewicza w Mielcu. Kobieta wiozła dwoje swoich dzieci (3 i 4 lata). Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. (źródło: korso.pl)

wkurzają mnie takie głupie baby!!! emotka



A gdyby za kierownicą siedział pijany facet, to by było OK emotka Picie i prowadzenie samochodu jest nie dopuszczalne, niezależnie od płci.



oczywiście, że niezależnie od płci, ale ja coraz częściej słyszę o pijanych kobietach zajmujących się dziećmi!


Baby nie mają patentu na głupotę - podobno dziś mówili w tv o gosciu co trzyletniego synka zostawił na parkingu a sam poszedł się bawić do nocnego klubu (a przy tym nie stronił od alkoholu). Tymczasem maluch zaczął odbywać wycieczkę po parkingu...na szczęście jakaś przytomna kobieta zainteresowała sprawą wałęsającego się dziecka policję.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4442957 Napisano: 13.06.2011 12:41:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
aga67 napisał(a):

A mnie 500zł-dwa zgłoszenia: jedno zwykła odpowiedź, drugie rymowane. Ciekawa jestem które uważali za godne 5 stówek ...



No to gratulacje!:) Ja rymowałam i nic nie wyszło z tego. Wysłałam tylko jednozgłoszenie, więc przy 14 000 zgłoszeń i tak szanse były bliskie zeru.


A poza tym widzę nowy konkurs Tao Tao i na Facebooku założyli profil (chyba nie tak dawno) aż korci dopytać czy znowu będa przynawać nagrody tak jak ostatnio czyli nie wszystkie deklarowane bo prace uszestników słabe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4435262 Napisano: 10.06.2011 04:40:15 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

anava napisał(a):

efelinkaaa
moniau to wyjątkowe zjawisko i pisać na nią pewnie pisał niejeden, ale jak ktoś może podszywać się za innych!


podejrzewam.. ja akurat nie gram w konkursach, w których gra Pani Monika.. Chodziło mi bardziej o to, że na forum jest kilka osób, które bardzo nie lubią Pani Moniki.. Nie chcę nikogo oskarżać, ale jak zobaczyłam ten donos, od razu pomyślałam o kimś.. Zostawię to jednak dla siebie emotka

Karolkas - na serio, idź na policję. Niech ktoś poniesie odpowiedzialność za posługiwanie się Twoimi danymi!




ale co ja mam na tej policji powiedziec, mam same szczatkowe informacje. Z reszta na dobra sprawe, jak wpiszesz moje imie i nazwisko w goole to tez sie pojawiaja inne dziewczyny o tych samych danych. Jest ich troche w Polsce, jak ja udowodnie, że ktos pisząc ten list myslal wlasnie o mnie, (adresu,maila, nipu) nie mialam podanego w liscie. Moge tylko domnimywać ze chodzilo o mnie



Szczerze to odradzam wizytę na komisariace bo jedyną osobą wzywaną w tej sprawia co a rusz na komisariat będziecie Wy podpisane z nazwiska i imienia w liście (nawet jakby się sprawą zajęto). Niestety raczej takie są realia (ale mogę się mylić). Trzeba wyciągnąć wnioski i tyle. Chyba sama szaklowana w liście osoba mogłaby więcej wskórać np. z tytułu działania na jej szkodę jeśli jej zależy. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4434799 Napisano: 10.06.2011 01:49:31 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

karolkas napisał(a):

Agencja Maspex Wadowice


Hmm, ale to chyba nie agencja, tylko całkiem normalna firma...


Maspex zrzesza dużo firm spożywczych - właściwie potentat.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4434786 Napisano: 10.06.2011 01:45:12 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

Słuchajcie ja miałam nie tak dawno sytuację synek z siostry córką obrazili kogoś na forum pod fałszywym nikiem i za parę dni ta osoba mnie znalazła po IP -więc to chyba jest trudne emotka



Moim zdaniem może być trudne bo jak ktoś pisał - ludzie mają po kilka wirtualnych tożsamości, mogą korzystac z netu w kafejkach i centrach handlowych, używać netu z sieci komórkowej itp itd. a nawet sprawić, żeby mail wyglądał na wysłany z Bora Bora. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4434733 Napisano: 10.06.2011 01:31:50 w Wkurza mnie...
Ja jestem za anonimowością w necie i pilnowaniu danych osobowych (no chyba, że ktoś chce się świadomie rozreklamować). Nie ujawnianiu ich o ile to możliwe. Z tego powodu rzadko się chwalę wygraną jeśli lista nazwisk jest krótka i widać jak na tacy kto jest kim. Email na faceboku można też schować przed wścibskimi z tego co zauważyłam w opcjach. Wiadomo, że sporo jest dziwaków i w realu i w necie - trzeba zachować ostrożność. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4431157 Napisano: 09.06.2011 01:13:53 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

prozac napisał(a):

79magda napisał(a):

Może założymy jakieś kółko, bądź stowarzyszenie kobiece? Będziemy się wzajemnie wspierać... przy otwartym browarku... i przy klawiaturach... emotka


wiecie co? Od razu mi lepiej. Bo ja już prawie uwierzyłam, ze coś jest ze mną nie tak...


Wiadomo, że nie da się trafić w gusta niektórych komisji konkursowych przy pełnej trzeźwości emotka


No i odwaga do brania udziału w niektórych konkursach też wymaga procentów
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4431093 Napisano: 09.06.2011 12:57:09 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

miloo napisał(a):

tato999 napisał(a):

prozac napisał(a):

Nawet nie wiecie jak mnie wkurzyła moja pani psycholog !!!
Stwierdziła, że kobieta, jak ja, która sama otwiera sobie piwo i pije je sama kwalifikuje się do poradni uzależnień !
Dodam tylko, że zdarza mi się wypić 2 x w tygodniu emotka
Czemu facetowi uchodzi, a kobiecie nie?




bo tak się przyjęło i już

ja jestem kobietą i dla mnie picie piwa przez kobietę samemu podchodzi już pod uzależnienie
zresztą u faceta też ale przecież kobiecie nie przystoi



no litości... to jak chce sobie reddsa wypic to musze do 22 czekać na męża? emotka emotka



raczej tak, bo inaczej napiszą że jesteś pijaczką
emotka szok normalnie, kobiecie nie przystoi, hahaha.



Może i nie przystoi ale znam babcię lat 80, która co wieczór samotnie strzela lufkę koniaczku i temu przypisuje dobrą jak na swój wiek kondycję psycho-fizyczną emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4414776 Napisano: 03.06.2011 10:27:56 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

Nie no bez jaj - to prawie jak u mnie. Tylko mąż nie widzi niczego złego w zostawieniu kompletu kluczy jego kochanym rodzicom. Przecież zawsze mogą ruszyć mi z pomocą jak się zatnę w łazience dajmy na to
emotka


no ja akurat spaliłabym chałupę ,gdyby nie to ,że teściowa miała klucze ... zostawiłam włączonego kurczaka - na najmniejszym ogniu - zapomniałam o nim na śmierć jak wychodziłam i pojechałam na zakupy do stolicy...
i choć teściowa wkurza mnie niemiłosiernie (mieszka w tej samej klatce w bloku- tak ,sama to sobie zrobiłam jak młoda i głupia byłam ) to jednak kluczy nie zabiorę

Wszystko ma plusy i minusy emotka Ogólnie lubię swoich teściów ale jednak zawsze człowiek się wzdryga jak ma się dzielić swoim terytorium z innymi. To nieuniknione, że jak się ze sobą długo przebywa to się działa sobie nawzajem trochę na nerwy;) Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4414521 Napisano: 03.06.2011 09:06:05 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

dzasmina napisał(a):

postscript napisał(a):

a mnie tesciowa wkurza


postscript czyżby teściowa przyjechała z wizytą emotka już od kilku dni cię wkurza emotka

a mnie wkurza klawiatura. cos mi sie chyba wcisneło i uiopjklm,. nie działają bez strzałki emotka ktos cos poradzi emotka



nie, ale mieszka bardzo niedaleko, wiec ciagle na mnie ODDZIAŁUJE emotka
robimy remont nowego mieszkanka, zeby sie tam wprowadzic, no i zgadnij, kto ma najwiecej do powiedzenia?


to teściowa chce was wesprzeć swoim doświadczeniem, dobrą, fachową poradą, swoim niewątpliwie dobrym poczuciem stylu i poświęcając swoje obowiązki jest na wasze zawołanie i nie tylko, a Ty marudzisz? emotka
wiem jak to jest - nas już teściowa wprowadziła emotka



zacytuje perelki:
po co wam taka duza wanna? my mamy tylko prysznic, przeciez to wystarczy
nie potrzebujesz osobnego pokoju na gabinet. mozesz pracowac w salonie, a te dwa pokoje beda dla dzieci (JAKICH ZNOWU DZIECI???)
a moze przeniescie wc do lazienki, a tu zrobicie sobie garderobe?
i najlepsze:
dacie mi jeden komplet kluczy?



Nie no bez jaj - to prawie jak u mnie. Tylko mąż nie widzi niczego złego w zostawieniu kompletu kluczy jego kochanym rodzicom. Przecież zawsze mogą ruszyć mi z pomocą jak się zatnę w łazience dajmy na to
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4413605 Napisano: 02.06.2011 07:55:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
I buszuję dziś na facebooku i widzę, że jeden z pomysłów na stylizację Avanti jako żywo przypomina aplikację DoVe http://apps.faceb...om/dovebodylanguage/ emotka Grunt to dobry pomysł przeszczepić na własne podwórko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4410537 Napisano: 01.06.2011 02:18:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przynajmniej mam na pocieszenie w pamięci minę mojego męża, który gdy zobaczył mnie w konkursowej stylizacji stwierdził, że muszę na siebie założyć płaszcz (kiedy wychodziłam zrobić zdjęcia w plenerze) bo inaczej sąsiedzi nie będą mogli spać w nocy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0