Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#4100896 Napisano: 01.02.2011 08:46:06 w Wkurza mnie...
dominikb napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

targicola napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

ale dziś mam okrutny dzień od samego rana emotka
nie dość że wczoraj w nocy zauważylam 3 nieodebrane połączenia i bon z gerbera przepadł. wrrrrrr
tojeszcze dziś dali dopiero regulamin z milki i trzeba mieś paragon, a ja nakupywałam wczesniej zgłoszeń bo myślałam że to będzie coś w stylu zimy mistrzów że pkt będzie się wysyłać pocztą a tu smsy i zgłoszenia przez stronę, ale mnie to RSCG wkurzyło....do ch...ry nie mogli france dać wcześniej regulaminu emotka emotka emotka


ale o tym,że paragon musi być,napisane jest nawet na opakowaniu.do tego paragon z data od 01.02.jest ważny a nie wcześniejsze(tez tak mam)
emotka




nie no trzeba do nich napisac- przeciez jak kupilam na konkurs wczesniej no to co- nie liczy sie ?
beznadzieja jak nie beda uznawac....to po co wypuszczali wczesniej produkty konkursowe.... emotka




jesli produkty konkursowe mialyby się pojawić w sklepach w dniu rozpoczęcia promocji to jest to niewykonalne.
Przy niektórych promocjach dopiero po kilku tygodniach pojawiają się w sklepach produkty konkursowe a konkurs już trwa i później leżą na półkach miesiącami po zakończeniu promocji. BYło tak np przy biszkoptach petitki. Nie można było ich na początku kupić a teraz jest ich nadal pełno a już dawno po konkursie.



W Tesco promocyjne produkty były już co najmniej od półtorej tygodnia a w takiej Almie akurat teraz NIE MA - same walentynkowe i inne. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4099676 Napisano: 01.02.2011 03:01:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

agamaty napisał(a):

leona napisał(a):

azych2 napisał(a):

http://naxii.pl/konkurs/pages/zwyciezcy

W jaki sposób osiągnęli takie czasy?



Mogę mieć pretensje do siebie, że zamiast na minimalizacji czasu, koncentrowałam się na odpowiedzi na pytanie otwarte. Mój wynik czasowy w porównaniu to trzeba by pomnożyć razy kilka ale gratki dla tych co mają taki refleksss!
emotka



moja siostra wygrała rower - udało się jej osiągnąć taki czas bez żadnych wspomagaczy. Chcecie wierzcie, nie chcecie to nie wierzcie. Odpowiedź naprawdę wymyśliła też fajną, bo prosiła mnie o opinię.
Ja najkrótszy możliwy czas miałam 14 sekund.



zeby nie bylo - ona nawet na forum konkursowym nie jest, podrzuciłam jej ten konkurs, bo wiedzialam, jak bardzo chciała taki rower. To chyba było marzenie jej młodego życia. I jak mi powiedziała, ze ma taki czas to cały wieczor siedzialysmy nad tekstem konkursowym, coby tego nie zmarnowac.



Ale przecież nikt nie ma pretensji do osób, które są na liście ale najwyżej do organizatora, że tak sformułował regulamin, że ludzie niepotrzebnie głowili się nad tekstem. Poza tym wiadomo, że komisja raczej nie zdążyła się solidnie pochylić nad zawartością merytoryczną tekstów, skoro ogłosili wyniki jakieś 12h po zamknięciu konkursu, którego wyniki zresztą miały być już wczoraj zgodnie z ich deklaracją ze strony konkursowej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4099524 Napisano: 01.02.2011 02:17:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
azych2 napisał(a):

http://naxii.pl/konkurs/pages/zwyciezcy

W jaki sposób osiągnęli takie czasy?



Mogę mieć pretensje do siebie, że zamiast na minimalizacji czasu, koncentrowałam się na odpowiedzi na pytanie otwarte. Mój wynik czasowy w porównaniu to trzeba by pomnożyć razy kilka ale gratki dla tych co mają taki refleksss!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4097007 Napisano: 31.01.2011 08:01:26 w Paragony
Sprzedam paragon Gerber z 7 stycznia - PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4092453 Napisano: 30.01.2011 12:02:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
Na szpilkach umieścili wyniki kolejnego konkursu tym razem bez fragmentów z inicjałami ale za to z nazwiskami laureatów, co za zwrot akcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4092314 Napisano: 30.01.2011 11:13:52 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie moja czarna seria;
Laptop- zdechł
Lodówka- zdycha
Odkurzacz-zdechł

Szukam wiec do kupienia w piewszej kolejnosci;

Odkurzacz,lodówka i laptop..Jak macie to cene i model na pw poproszę.Płacę gotówką



U mnie zdechł telewizor, luby włożył w pospiechu baterie zamiast akumulatorów do ładowarki i zdechła ładowarka (co się wiąże z tym, że nie mogę aparatem zrobić zdjęć na konkurs) i w dodatku potrzebna nowa para akumulatorków bo stare nie trzymają. Ale pocieszę Cię, że jak ostatnio padł mi laptop to następnego dnia wygrałam nowy taki wypasiony i super śmiga do teraz:)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4091645 Napisano: 29.01.2011 10:16:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
To byłby dopiero pech gdyby się okazało, że do tylu osób dzwonili a wszystkie sklerozę mają i paragony pogubione - trza by jeszcze raz robić badania kliniczne tych witaminek czy aby na pamięć nie szkodzą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4091130 Napisano: 29.01.2011 08:20:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mimochodem przypomina mi się legenda o Panu Twardowskim jak widzę enty raz nazwiska tych samych szczęściarzy na liście zwycięzców. Pewnie niektórzy dużo poświęcają dla takiego efektu. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4085035 Napisano: 27.01.2011 10:00:51 w Wkurza mnie...
Na moje to działa sama formułka bo Zadzwonię do Superniani emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4082886 Napisano: 27.01.2011 01:53:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
marionzzz napisał(a):

nie udowodnimy oszustwa ale doświadczeni konkursowicze wiedzą,że nawet jak są tylko 2 nagrody do wygrania to przeważnie jedna z nich zawsze wpada na forum! Przeczytałam cały wątek i słów mi brak...




Moim zdaniem tu nie chodzi o to, że dziwnym trafem nikt z forum nie wygrał czy się nie pochwalił ale o uchybienia formalne - problem z regulaminem, brak adresu firmy itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4082834 Napisano: 27.01.2011 01:39:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
przejs napisał(a):

A to już trzeba by Bielendy pytać.
Zauważyłam,że firmy umywają ręce, nie chce im się chyba afery rozkręcać...

Kinga to samo :
http://www.facebo...p;id=100001071865999




Mimo to ładnie im dziewczyny napisałyście i wyszedł z tego ciekawy dialog przy Kindze emotka . Pewnie babka z portalu jak do niej dzwonią to mówi mniej więcej tak: portal superpopularny, dużo osób odwiedza i bierze udział w konkursach, warto się u nas reklamować a tylko rozgoryczone brakiem wygranej osoby maja pretensję, wszystko jest OK.

I pomija szpetny problem z regulaminem i sprawę anonimowości portalu oraz wątek znikających Uggów. Na stronie powinien być adres z ulicą i nr lokalu oraz nazwiskami osób odpowiedzialnych i basta. Bo widać zawiadujący portalem ujawniają dane tylko sponsorom, ciekawe dlaczego... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4082783 Napisano: 27.01.2011 01:24:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ale jak odnoszą się do tego, że portal nie podaje żadnego kontaktu adresowego i danych personalnych naczelnej czyli jest anonimowy? - wiadomo tylko, że serwer w Krakowie wynajmują. Druga sprawa to, jak skomentują brak regulaminu konkursu i ewidentne błędy w nim zawarte , które m.in. uniemożliwiły rzekomo podanie listy nagrodzonych wraz z miastem i imeniem i nazwiskiem? Bo żadna liczba nagród nie gwarantuje wygranej i nie o to w sprawie chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4080787 Napisano: 26.01.2011 07:55:28 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

kotek11 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

nie siedze mimo 6 m-ca na zwolnieniu

A że niby dlaczego w 6 miechu bez przeciwskazań nie pracować?


no wlasnie moniaaa nie wiem... ale jak widac w naszym spoleczenstwie funkcjonuje skojarzenie: wiesc o ciazy = zwolnienie...

a potem dziwic sie ze dziewczyny pracy nie maja (mnie lekarz tez sie dziwi ze zwolnienia nie chce... powiedzialam mu - panie doktorze jak bede chciala odpoczac to pojde do lekarza POZ albo przyjde do Pana).. no i we wtorek juz chce odpoczac.. bo mnie meczy chodzenie emotka za duzo siedziec za biurkiem juz nie moge... i krzyz zaczyna bolec... ale mysle ze moze po jakis 2 gora 4 tygodniach znowu przyjde na chwilke do pracy emotka wiadomo tez ze pracodawca inaczej patrzy na takiego pracownika emotka




Lekarz się dziwi, że w 6 miesiącu nie chcesz zwolnienia? Dziwny ten lekarz. Poza tym nie rozumiem- to chcesz czy nie chcesz?
Nieważne, po prostu nie czaje i może to przez zwykłe zmęczenie.




mnie lekarka też wciskała chorobowe - mówię że chce do pracy a ona powinna Pani odpocząć to na ile pisać ?? wiecznie musiałam jej tłumaczyć że w domu nie chce siedzieć - chce do pracy do ludzi - jest cała masa takich lekarzy którzy uważają że kobieta w ciąży powinna w domu odpoczywać



Eee tam lekarz z troski pewnie... Wszak ludzie różny charakter pracy mają. W pierwszej ciąży to biegałam sprintem jeszcze w 9 miesiącu i umiałam uciekający z przystanku autobus dogonić a w drugiej 4 lata później to w 6 miesiącu trudno mi było normalnie chodzić bo dziecko jakoś się nisko ułożyło. Każda ciąża jest inna i trzeba o siebie dbać. Instynkt matce podpowie czy dbać to oznacza długo leżakować, czy może właśnie wyjść do ludzi, żeby dobrze czuć się psychicznie:) Dużo zdrówka i nie wkurzać się ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4077036 Napisano: 25.01.2011 05:43:52 w Wkurza mnie...
russski napisał(a):

Ale zawiła dyskusja, każdy ma swoją racje, nie może tak zostać?




emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4077003 Napisano: 25.01.2011 05:36:39 w Wkurza mnie...
Optymistka z Pani Monisiu23 jednak proszę zauważyć, że inną postawę się przyjmuje kiedy się przed sobą coś pcha i inaczej też się wtedy stawia stopy a inaczej, gdy się idzie zwyczajnie i raczej trudno jest chodzić, gdy się w czymś siedzi... prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4076962 Napisano: 25.01.2011 05:19:04 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

leona napisał(a):

grusia napisał(a):

leona napisał(a):

[O takich, o takich, które są m.in.do wygrania w jednym z hipermarketów - CHODZIKACH a nie chodziakach emotka



Ciekawe od kiedy chodziki - pchacze sa niezdrowe dla dzieci ... a literowki sie zdarzają i nie ma sie z czego tarzać



Są niezdrowe od zawsze - spytaj ortopedy:) albo poczytaj w necie np. tu: http://ortopedia-...pic-dziecku-chodzik/


Tylko nie zawsze jedno z drugim idzie w parze. Mój synek miał chodzik, nie bawił się w nim całymi dniami tylko dawałam go na 20-30min dziennie, zabawa była przednia i jakoś nic mu się nie stało.



Po pierwsze to rzecz dotyczy właśnie chodzików tzw. pchaczy. Po drugie czy danemu dziecku nic się nie stało to oceniłby ortopeda po dokładnym zbadaniu prawidłowości chodu, ukształtowania stóp, postawy i oględzin pod kątem braku ewentualnego skrzywienia kręgosłupa- laik nie jest w stanie tego prawidłowo ocenić. Po trzecie każda matka decyduje sama na co dziecku pozwala w granicach prawa i nie będą nikogo wrzucać na stos za używanie niezdrowych a dopuszczonych legalnie do obrotu przedmiotów. Warto jednak być świadomym konsumentem: http://www.federa.../story.php?story=695
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4076934 Napisano: 25.01.2011 05:07:43 w Wkurza mnie...
grusia napisał(a):

leona napisał(a):

[O takich, o takich, które są m.in.do wygrania w jednym z hipermarketów - CHODZIKACH a nie chodziakach emotka



Ciekawe od kiedy chodziki - pchacze sa niezdrowe dla dzieci ... a literowki sie zdarzają i nie ma sie z czego tarzać



Są niezdrowe od zawsze - spytaj ortopedy:) albo poczytaj w necie np. tu: http://ortopedia-...pic-dziecku-chodzik/ Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4076894 Napisano: 25.01.2011 04:49:30 w Wkurza mnie...
grusia napisał(a):

leona napisał(a):

79magda napisał(a):

Osłabiają mnie pojawiające się w każdym topie prośby, błagania, wołania w pustkę o ekspres, o chodzik... Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że ktoś Wam cokolwiek poda na tacy??? Ekspres za darmo, chodzik, bo dla dziecka potrzebny...

Nie umiem grać w czasówkach, nie wygrywam w nich, więc się do nich nie zabieram. Proste! Naprawdę uważacie, że ktoś, kogo nie znacie, a kto ma swoich znajomych i przyjaciół, o Rodzinie nie wspominając odda Wam wart ponad 300 złotych ekspres za darmo? A niby dlaczego? Wy byście oddali??? emotka


79magda napisał(a):

Osłabiają mnie pojawiające się w każdym topie prośby, błagania, wołania w pustkę o ekspres, o chodzik... Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że ktoś Wam cokolwiek poda na tacy??? Ekspres za darmo, chodzik, bo dla dziecka potrzebny...

Nie umiem grać w czasówkach, nie wygrywam w nich, więc się do nich nie zabieram. Proste! Naprawdę uważacie, że ktoś, kogo nie znacie, a kto ma swoich znajomych i przyjaciół, o Rodzinie nie wspominając odda Wam wart ponad 300 złotych ekspres za darmo? A niby dlaczego? Wy byście oddali??? emotka



Chodziki są dla dzieci raczej mało przydatne i nie polecane przez ortopedów - to tak a'propos.



Tak a'propos to nie o TAKICH chodziakach tutaj mowa ...



O takich, o takich, które są m.in.do wygrania w jednym z hipermarketów - CHODZIKACH a nie chodziakach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4076857 Napisano: 25.01.2011 04:34:38 w Wkurza mnie...
kiro napisał(a):

leona napisał(a):

kiro napisał(a):

wkurza mnie osoba ,ktora pod kazdym postem stara sie kazdego umoralniac emotka kobieto kazdy wie co robi a ty sie juz nie wynurzaj ze swoimi wykladami emotka



Taki już los wykłady to moja profesja
emotka


emotka nie do ciebie to bylo emotka ty piszesz krotkie posty emotka



Myślałam, że do mnie bo czasem nawyki z pracy przenosi się do domu emotka ale OK.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4076846 Napisano: 25.01.2011 04:29:21 w Wkurza mnie...
kiro napisał(a):

wkurza mnie osoba ,ktora pod kazdym postem stara sie kazdego umoralniac emotka kobieto kazdy wie co robi a ty sie juz nie wynurzaj ze swoimi wykladami emotka



Taki już los wykłady to moja profesja
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0