Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#4076837 Napisano: 25.01.2011 04:26:02 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Osłabiają mnie pojawiające się w każdym topie prośby, błagania, wołania w pustkę o ekspres, o chodzik... Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że ktoś Wam cokolwiek poda na tacy??? Ekspres za darmo, chodzik, bo dla dziecka potrzebny...

Nie umiem grać w czasówkach, nie wygrywam w nich, więc się do nich nie zabieram. Proste! Naprawdę uważacie, że ktoś, kogo nie znacie, a kto ma swoich znajomych i przyjaciół, o Rodzinie nie wspominając odda Wam wart ponad 300 złotych ekspres za darmo? A niby dlaczego? Wy byście oddali??? emotka


79magda napisał(a):

Osłabiają mnie pojawiające się w każdym topie prośby, błagania, wołania w pustkę o ekspres, o chodzik... Ludzie, czy Wy naprawdę uważacie, że ktoś Wam cokolwiek poda na tacy??? Ekspres za darmo, chodzik, bo dla dziecka potrzebny...

Nie umiem grać w czasówkach, nie wygrywam w nich, więc się do nich nie zabieram. Proste! Naprawdę uważacie, że ktoś, kogo nie znacie, a kto ma swoich znajomych i przyjaciół, o Rodzinie nie wspominając odda Wam wart ponad 300 złotych ekspres za darmo? A niby dlaczego? Wy byście oddali??? emotka



Chodziki są dla dzieci raczej mało przydatne i nie polecane przez ortopedów - to tak a'propos. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4076355 Napisano: 25.01.2011 01:34:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
babariba napisał(a):

wydaje mi się, że to akurat nie ta pani M., bo ta, która brała udział w sesji mieszka w Buku (Wielkopolska), a pani M.-plagiatorka pochodzi z Krakowa - ale może się mylę...




Jeśli tak to przepraszam ale moim zdaniem nie jest problemem konkurować z dwóch czy więcej lokalizacji. Osobiście mogłabym spokojnie z trzech.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4076281 Napisano: 25.01.2011 01:12:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
papryczka20 napisał(a):

joan napisał(a):

iunika napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

tu też jest i pisze ze to ona jest autorem
http://www.facebo...21&id=1413287865


Nie wiem, czy już ktoś znalazł... ale mi się udało..

2gie od góry. wykonane 26.01.2009 w Indonezji..

http://www.origo....kozas-ma-reggel.html


Na szczęście to zdjęcie nie wygrało konkursu emotka

PS: Najbardziej rozwala mnie komentarz Niepowtarzalne... A głosów z forumowej wymiany trochę dostała. C'est la vie.



ale rozwiązania tego konkursu jeszcze chyba nie było
http://samyang.pl...73af9a9f1a8314285215
bo trwał do wczoraj
a na profilu jansport na facebooku coś tam za tż fotkę dostała



Bo to nowoczesna kobieta jest http://www.nowocz...esja-marosz-odkuchni

To się w obserwatorium w Niepołomicach dziwią, że takie widoki ich ominęły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4075650 Napisano: 25.01.2011 10:23:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

copacabana napisał(a):

Kwestię plagiatu pozostawiamy do przemyślenia wszystkim uczestnikom naszych konkursów...


to się nie mieści w głowie...przecież to jest zwykła kradzież.... emotka


A po cholerę uczestniczki mają cokolwiek przemysleć, skoro nie są wyciągane żadne konsekwencje emotka Przemyśleć, to sobie można makijaż oka przed randką emotka



A to dziewczyny nie wiecie, że pierwszy milion trzeba ukraść a bycie zaradnym to w tym kraju cnota. Ciekawe czy nagroda duża i chociaż podatek uiszczony... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4075613 Napisano: 25.01.2011 10:12:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
copacabana napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

jak stoi sprawa z naszym ulubionym portalem? emotka



cisza emotka

moze sa zajeci wypisywaniem wnioskow do sadu? emotka




Niech piszą te wnioski, byle szybciej bo sponsorzy tylko czekają na taką wyszukaną reklamę tym bardziej, że portal wcześniej zapowiadał kolejną, podobną akcję w marcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4071737 Napisano: 23.01.2011 11:10:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przy okazji wyszło, że Uggi mają o 100% więcej klasy niż szpilki i coś mi się zdaje, że sama nazwa omawianego tu portalu na szpilkach jakoś dziwnie mało oryginalna i zbieżna z nazwą wykorzystywaną przez jedną z największych spółek medialnych w Polsce - co można sprawdzić łatwo na FB. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4071719 Napisano: 23.01.2011 11:01:32 w Wkurza mnie...
errorr napisał(a):

Smoleńsk,mnie wkurza od paru dni,
jak zamknę oczy to mi się śni. emotka



Ja mam wizę rosyjską, byłam tam 2 dni po zdarzeniu i nie muszę oglądać i słuchać co wmawiają w Tv - mam własne zdanie od miesięcy poparte własną wizją lokalną. Dlatego dziś mnie nic nie zaskakuje w tej sprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4071524 Napisano: 23.01.2011 09:50:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
Może szanowny Zespół Na-Szpilkach.pl przedstawi się wreszcie bo pozwów sądowych anonimowo się nie pisze a poza tym możliwe, że ktoś przypadkowy przywłaszczył sobie tę tożsamość. Sponsorzy będą zachwyceni takim obrotem spraw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4071448 Napisano: 23.01.2011 09:30:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
Bo to jest tak, że jak się pozostaje biernym i się nie reaguje to to zachęca do kombinowania i nie liczenia się z zasadami. Milczenie w tej sytuacji to przyzwolenie. Serio mówiąc to nawet, żeby sprawę skierować do sadu to są potrzebne nie tyle dowody co poszlaki i w tym wypadku one istnieją dlatego, że portal nie wywiązał się ze swojego świętego obowiązku zorganizowania konkursu w przejrzysty sposób i opisania go w ogólnie dostępnym regulaminie i nie anonimowo. Co więcej mamy tutaj do czynienia ze szkodą społeczną i szkodą moralną. Naszym obowiązkiem jest piętnować takie sytuacje nawet prewencyjnie, żeby w przyszłości nie doszło do podobnych nadużyć. Wszystko można by było uciąć jednym nieanonimowym oświadczeniem naczelnej i listą laureatów - niestety zabrakło dobrej woli. Ciśnie się podsumowanie tej co najmniej nieudolności starym przysłowiem - Jeśli nie potrafisz(odpowiednio zorganizować konkursu) nie pchaj się na afisz! Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4070668 Napisano: 23.01.2011 05:25:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Zaufały nam takie firmy, zaufaj i Ty! - to hasło portalu na szpilkach w kontekście ich rozkładania rak w obliczu podejrzenia popełnienia oszustwa naprawdę jest mocne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4069448 Napisano: 22.01.2011 11:45:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
A ja Wam powiem, że portal ze szpilkami w nazwie jest podejrzany. Anonimowa naczelna, anonimowe redaktorki a tak nie powinno być. Konkurs jest formą promocji portalu, żeby było takie nim zainteresowanie, żeby warto było płacić za reklamy w tym portalu i nie jest fair nie szanować ludzi, którzy do tych konkursów przystępują. Przejrzysty i minimalizujący ryzyko oszustwa regulamin to podstawa i jego brak źle świadczy o organizatorach, podobnie jak znikające buty - własność sponsora. A konkursowicze nie powinni być traktowani tylko instrumentalnie do nabijania licznika odwiedzin strony i osobiście się cieszę, że są ludzie, którzy upominają się o należne im prawa bo konkursy to przede wszystkim reklama i chwyt marketingowy organizującego a dopiero na którymś tam miejscu satysfakcja konkursowiczów z wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4069337 Napisano: 22.01.2011 10:34:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
tak
cudaczek napisał(a):

mala92 napisał(a):

ale was boli, że nikt z Was nie wygrał żadnej nagrody, przypadkowej osobie zawsze się oberwie, jednak nie było po co tu zaglądać...


emotka emotka emotka emotka emotka




emotka Skąd wiesz, że NIKT , przecież jeszcze niedawno wersja była taka, że z pewnością, ktoś tylko się nie pochwalił... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4069263 Napisano: 22.01.2011 10:01:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
mala92 napisał(a):

ja powiem tyle - kij ma zawsze dwa końce, oni myślą ta i mają troche racji i Wy myślicie tak i też macie troche racji



Oni nie mają racji bo nie podpisują się nazwiskami swoimi a tego wymaga szacunek dla czytelnika i wiarygodność informacji i jego źródła. Proszę sobie przejrzeć szanowane czasopisma i portale - tam redaktorem naczelnym nie jest osoba anonimowa, tylko osoba z nazwiskiem i zazwyczaj ze zdjęciem, która już od pierwszych szpalt przedstawia się czytelnikowi. Także ten kij ma tylko jeden koniec bo na drugim jest szczotka, którą się zamieść próbuje pod dywan machlojki.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4069161 Napisano: 22.01.2011 09:20:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
mala92 napisał(a):

okrzykniecie mnie znów naczelną , ale fakt sesja amatorska, ale może to jednak nie oszustwo, może mają swoje czytelniczki i one wygrały, no nie mam pojęcia. emotka





Ale na jakiej podstawie domniemywają, że są to stałe czytelniczki? Sprawdzali IP wchodzących na stronę przez wiele tygodni czy jak, a może z wybrańcami prowadzą korespondencję mailową i spotykają się na spotkaniach ustalanych na naszej klasieemotka ? - naprawdę to się kupy nie trzyma. Tylko wstyd dla sponsorów. I zero nazwisk - nie mówię tylko o wygranych ale redaktorki i naczelna też mają jakieś imię i nazwisko, którym powinni świecić i podpisać się po tym co wyprawiają skoro wszystko OK.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4069064 Napisano: 22.01.2011 08:43:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
mala92 napisał(a):

no ok, ale przeciez moze z forum ktos wygral, ale nie napisal, moze nie udziela sie tak aktywnie, albo po prostu nie zdazyl sie pochwalic. Ja pytam, a tu się na mnie jak hieny rzucili z oskarzeniami ze jestem tą naczelną emotka



A mnie się zdaje, ze nikt by nie miał pretensji, że nie wygrał ktokolwiek z forum, gdyby podano wyniki do publicznej wiadomości wprost a nie enigmatycznie, że stałe czytelniczki - bo co to są stałe czytelniczki - może członkinie redakcji;)
emotka
Tam, gdzie brak zasad jasnych wkrada się chaos i podejrzenie a kto jak kto ale naczelna powinna być osobą dojrzałą i przewidującą oraz szanującą bywalczynie portalu kimkolwiek by one nie były i w jakiej by organizacji nie działały itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4069034 Napisano: 22.01.2011 08:29:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
swibek napisał(a):

frezja napisał(a):

swibek napisał(a):

leona napisał(a):

Akurat tutaj nie ma co się burzyć, przerobiła, nie przerobiła w każdym razie babka uczciwa nie jest bo zdobywa nagrody kradnąc cudze pomysły co zostało udowodnione.


emotka rzuć mi linkiem gdzie to udowodnione.. lubię czytać takie thillery.. emotka no prosze..

shut up
emotka


emotka emotka



http://www.facebo...0949914&comments

Organizator się wykazał i zdjął Panią w/w z pierwszego miejsca za plagiat po zbadaniu sytuacji. Znamienne jest to, że Pani owa nie zabrała głosu w sprawie i połaszczyła się na kilka lepszych win, aż strach pomyśleć co była zdolna zrobić, żeby wygrać inne, bardziej wartościowe rzeczy brrry.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4068609 Napisano: 22.01.2011 05:23:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
Akurat tutaj nie ma co się burzyć, przerobiła, nie przerobiła w każdym razie babka uczciwa nie jest bo zdobywa nagrody kradnąc cudze pomysły co zostało udowodnione. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4068384 Napisano: 22.01.2011 03:26:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Najgorsze to jest to zastraszanie (że jeśli się informację rozpowszechni...) i dyskryminacja (w tym wypadku konkursowiczów). Sama nigdy nie odwiedziłam wcześniej tego portalu zanim nie czytałam waszej dyskusji tutaj ale wkurza mnie, że ktoś zarabia na wejściach ludzi na stronę, łowi ich i mami konkursami a potem uważa, że ci ludzie to jelenie, które mają zwabić sponsorów i reklamodawców, a które przeszkadzają w maksymalizacji zysku, jeśli się upomną o swoje. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4068228 Napisano: 22.01.2011 01:55:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przecież gro sponsorów ma profile na Facebooku np. Joanna, Gatta, Eris, Vipera... należałoby napisać, żeby więcej nie sponsorowali takich podejrzanych portalików i akcji bo konkursowicze, nie konkursowicze to tak czy inaczej to osoby używające ich produktów i nie jest im obojętne, gdy ulubione marki są wykorzystywane do ogłupiania ludzi. Sęk w tym, że redaktorce naczelnej solą w oku jest konsument świadomy i osoby, które znają swoje prawa. A co więcej w to oszustwo podpiera renomą sponsorów - niech wiedzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#4066431 Napisano: 21.01.2011 03:04:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
masza napisał(a):

evja napisał(a):

moniaainom napisał(a):

evja napisał(a):

Wkurza mnie, że zaczynają nas źle traktować na facebooku ;/
Vichy już dawno stwierdziło, że nam nie bedą dawać nagród, bo jesteśmy konkursowiczami..

A teraz - Pieknie Mieszkać - konkurs na choinkę - napisali mi, że mnie zdyskwalifikowali, ponieważ glosy pochodzą od ludzi, którzy częśto biorą udział w konkursach, czyli jest to grupa zamknięta od której głosów pod uwagę nie biorą ;/;/



A jak oni sprawdzają, że ktoś jest konkursowiczem? Nie pływam w temacie zbytnio.



Po tym, że lubi strony na ktorych ostatnio były konkursu - tak napisali.


ale przecież nie ma tego w regulaminie, ze nie mogą głosować konkursowicze..... zresztą skąd masz wiedzieć czy osoba , któera Ci zagłosowała może być określana mianem konkursowicza/ paranoja jakas emotka



He he to już rzeczywiście zabawne, bo Vichy organizując konkurs samo produkuje konkursowiczów bo każdy uczestnik konkursu to poniekąd z definicji konkursowicz. A tak poza tym ja i tak wolę polskie kosmetyki a Francuski równie dobrze można spotkać w Nałęczowie jak w Vichy, więc niech nie zadzierają nosa bo marka traci na wizerunku a cena nieproporcjonalna do jakości. Wyświetl w wątku >>
0 0