Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#3117314 Napisano: 17.02.2010 12:02:44 w Wkurza mnie...
Parę zim temu odwiedzając wiejskie okolice widziałam przemyślną staruszkę, która zimą posypywała oblodzoną drogę sypiąc przed sobą piaskiem trzymanym w podwiniętym fartuchu. Widać wyszła z zasady słusznej umiesz liczyć, licz na siebie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3109263 Napisano: 14.02.2010 07:38:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
incantare napisał(a):

taleksander napisał(a):

w konkursie NIEgrzeczne walentynki mieli wybierać, a losowali. Można było 50 kont załozyć, pisać byle co, wtedy miałoby się większe szanse na wygraną. Nie było sensu się wysilać.


Pewnie nie chciało im się czytać




Wczoraj machnęłam ręką na ten konkurs bo nie chciało mi się nic wymyślać i tak cały dzień ślęczałam nad innym tekstem. Może miałam nosa, że nie warto się wysilać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3105249 Napisano: 12.02.2010 07:04:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio tu w tym wątku missy7 odczarowywała złą passę i chyba jej się udało:) Wreszcie coś wpadło. Dzięki missy7 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3105077 Napisano: 12.02.2010 06:14:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
Też zauważyłam, że trzeba było kupić tę czekoladę i umieścić na zdjęciu w otoczeniu czegokolwiek albo wysłać dwa zdjęcia w jednym, żeby coś wygrać. Tylko po co pisali zdjęcie w klimacie - nich by tematem była martwa natura z czekoladą LINDT - więcej by sztuk sprzedali;)
Dodatkowa zagrywka ze zmianą regulaminu - a FE ale nie umiem się złościć bo dziś wpadło coś wartego więcej niż zestaw czekolad. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3097648 Napisano: 10.02.2010 02:17:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
UWAGA! Informujemy, że nagrody wysyłamy co dwa miesiące. Pierwsza wysyłka będzie realizowana pod koniec lutego, wtedy poprosimy Państwa o wypełnianie formularza adresowego.

NA RAZIE PROSZÊ NIE WYSYŁAÆ ADRESÓW.



Pozdrawiamy,

Zespół iWoman
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3096065 Napisano: 09.02.2010 09:28:31 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

A ja to dopiero dzisiaj numer wywinęłam.Wysiadam z autobusu i zamiast patrzeć przed siebie to zagapiłam się na jakieś ogłoszenie na przystanku i wpadłam w wielką zaspę śnieżną leżącą na chodniku.Ludzie pewnie mieli ubaw,że taka gapa ze mnie,a ja cała w śniegu jak bałwan.Śmiać mi się chciało z samej siebie.No ale ja jestem trochę roztrzepana i roztargniona emotka
A w temacie to wkurzają mnie te śnieżne zaspy na chodnikach i to,że nie mogę wygrać w konkursie nazdrowie.pl codziennie coś piszę i już nie wiem co wymyślić.Może się w końcu nade mną ulitują emotka



Sama się wczoraj wieczorem poślizgnęłam ze śmiechu. Wracałam z zakupów z lubym. On w ręku dwie siaty a ja w jednej ręce 3 bagietki a w drugiej nowa miseczka do ciasta. I chciałam poprawić sobie te bagietki a tu ręki wolnej nie ma, więc włożyłam miskę lubemu na głowę na chwilę, żeby rękę zwolnić i tak się z tego chichotałam, że przechodząc obok przystanku wywinęłam jak długa a śmiałam się dalej. Bo śmiech to ZDROWIE! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3096051 Napisano: 09.02.2010 09:18:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
aloevera napisał(a):

leona napisał(a):

Ja też nie wygrałam ale się nie przejmuję bo ta dzisiejsza nagroda była raptem warta 10 zł - ludzie się zdziwią, że walczyli o takie NIC. Sama sprawdź w sklepie sponsora emotka




Hej, nie rozumiem co masz na myśli....ja gram tylko w konkach foto i tylko w tych gdzie jest jakaś sensowna nagroda - niekoniecznie wartościowa




Miałam na myśli konkurs foto ten dziś zakończony, że nie ma co się denerwować przegraną bo nagroda MIŚ z zestawem kąpielowym LOVE
cena: 9.98 w promocji 8.85 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3095791 Napisano: 09.02.2010 07:36:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja też nie wygrałam ale się nie przejmuję bo ta dzisiejsza nagroda była raptem warta 10 zł - ludzie się zdziwią, że walczyli o takie NIC. Sama sprawdź w sklepie sponsora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3088498 Napisano: 06.02.2010 02:07:38 w Wkurza mnie...
U mnie w Almie poznikały wszystkie produkty kinder z punktami, wiem, że wcześniej były bo kupowałam duże opakowania kinder czekolady i punkty były. Teraz nic nie ma, a na półce z Nutellą zostały tylko słoiki przed-promocyjne. Nie było też nigdzie tic tacków Passion tylko ich reklamy (to jest wkurzające - reklamy towaru, którego nie ma)ale udało mi się je w końcu znaleźć w zwykłym sklepie ze słodyczami:P Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3087761 Napisano: 06.02.2010 12:21:07 w Wkurza mnie...
Wkurzałam się do południa a teraz mi przeszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

leona

#3084442 Napisano: 04.02.2010 07:24:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie co prawda audiobook w tym tygodniu ale to prawie jak nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3081920 Napisano: 03.02.2010 10:04:33 w co chcielibyście wygrać?
Wycieczkę dla dwóch osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3081829 Napisano: 03.02.2010 09:24:45 w Wkurza mnie...
mrilka napisał(a):

leona napisał(a):

Wkurza mnie w konkursie excellence, że wydaje się, że z góry ustalony jest pułap średniej, którą mogę osiągnąć, nawet jak kilku znajomych z Facebooka zagłosowało mi po 6 gwiazdek i na chwilę średnia sięgnęła 4,72 to po chwili automatycznie spadło do 4,69. I tak było nie jeden raz, mimo, że w międzyczasie nie zmieniała się liczba głosów i wiem, że nikt nie głosował dając mi jedną gwiazdkę bo liczba głosów się nie zmieniła a średnia tak. Dla mnie to niepojęte. Może ktoś mi wyjaśni ten fenomen?


Ten konkurs też mnie wkurza, ale przede wszystkim dlatego, że w trakcie trwania konkursu zmienili zasady.
emotka



To teraz wkurza mnie jeszcze bardziej a ta czekolada to mi ością w gardle chyba stanie. Ostatni mój konkurs klikany jak słowo daję. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3081381 Napisano: 03.02.2010 06:58:55 w skojarzenia
scena - ujęcie 1 Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3081168 Napisano: 03.02.2010 05:55:12 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie w konkursie excellence, że wydaje się, że z góry ustalony jest pułap średniej, którą mogę osiągnąć, nawet jak kilku znajomych z Facebooka zagłosowało mi po 6 gwiazdek i na chwilę średnia sięgnęła 4,72 to po chwili automatycznie spadło do 4,69. I tak było nie jeden raz, mimo, że w międzyczasie nie zmieniała się liczba głosów i wiem, że nikt nie głosował dając mi jedną gwiazdkę bo liczba głosów się nie zmieniła a średnia tak. Dla mnie to niepojęte. Może ktoś mi wyjaśni ten fenomen? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3078793 Napisano: 02.02.2010 06:23:04 w Wkurza mnie...
dita napisał(a):

bądźmy konsekwentni, jak wymagamy od innych to musimy też wymagać od siebie. nie będę trzymać psa przez cały spacer przy nodze dlatego że mi dzieciaki latają po trawnikach emotka rozumiem że trzeba sprzątać po psach, i nie wolno z nimi chodzić w miejsca niedozwolone, ale bez przesady. mój pies też się boi latających i wrzeszczących, piszczących maluchów, kładzie się na ziemi i ani myśli iść dalej w stronę dzieci emotka a 25 kg na ręce nie wezmę i nie przeniosę w spokojne miejsce emotka

po prostu pilnujmy psy, pilnujmy dzieci, i nikt nikomu w parade wchodzić nie będzie emotka



Też bym się wkurzyła na miejscu psa jakby ktoś na mnie wrzeszczał i mnie dotykał bez pytania. Sama wychowałam córkę tak, że chociaż Maluch to wie, że zwierzę to nie zabawka i nigdy nie podchodzi bez pytania a przeważnie mija spacerujące psy mówiąc słodkim głosikiem Jaki ładny piesek. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3078656 Napisano: 02.02.2010 05:49:58 w Wkurza mnie...
dita napisał(a):

leona emotka

f

a i dzieci trzeba nauczyć żeby nie latały po trawnikach (nie mówię o placu zabaw). ale jak jestem na polu to szczerze się przyznam że nie sprzątam. krowy cenzuraą, konie cenzuraą, to mój pies już nie może? emotka toć to normalnie najlepsiejszy nawóz emotka a jeszcze żeby znaleźć tą kupkę wśród wysokich traw... emotka




Może rozsądek i nakazuje zabraniać dziecku biegać po trawniku. Jednak to strasznie trudne w praktyce. Jak dziecko widzi tę zieloną, soczystą trawkę to marzy, żeby wśród tego betonu po niej pobiegać dla odmiany, a jak zabronisz to patrzy tymi smutnymi, wielkim oczkami z wyrzutem. I tak źle i tak niedobrze.


I mi też się nie podoba to nowe PW - przed chwilę się zastanawiałam co to za licho różowe
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3078520 Napisano: 02.02.2010 04:52:10 w Wkurza mnie...
Pomyślałam, że wczoraj trochę za mało dramatycznie napisałam o tym wdeptywaniu dwu-trzylatki w psią kupę na placu zabaw. Komuś może się wydawać, że to nic takiego. Podam więc może ku wyobraźni trochę więcej szczegółów, tym którzy tego nie doświadczyli. Jak maluch wdepnie w kupkę to z reguły nie pozostaje ona na podeszwie, tylko ląduje aż do okolic kostki. W konsekwencji są upaprane i buciki i spodnie. To jednak nic – nawet po wytarciu z użyciem całego opakowania wilgotnych chusteczek nie da się problemu pozbyć na miejscu. Maluch zwykle nie jest w stanie dotrzeć do domu sam idąc. Po chwili chce, żeby mamusia wzięła go na ręce. Ostatecznie i ja mam upapraną kurtkę i spodnie bo niosę malucha przytulonego do siebie do domu. Malucha trudno zmusić do stania w miejscu w przedpokoju , więc w perspektywie mam mycie podłogi. Potem muszę wszystko, łącznie z moją kurtką, wrzucić do pralki (dodatkowe koszty). I przez 20 minut szorować buciki, żeby pozbyć się i brudu i przykrego zapachu – szczoteczkę na końcu wyrzucam, bo się jej brzydzę. W międzyczasie Mała cały czas jęczy niezadowolona , że musiała zakończyć zabawę przed czasem. Normalnie całe popołudnie przes****. Dziękuję za uwagę. Ulżyło mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#3076649 Napisano: 02.02.2010 12:17:50 w Wkurza mnie...
Ja bardzo lubię pieski ale już dwa razy musiałam trzylatce czyścić buciki z psiej kupki bo wdepnęła w nią na placu zabaw. I rzeczywiście to mnie trochę wkurza, że właściciele niektórzy pozwalają, żeby ich pupile robiły sobie WC z placu zabaw. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0