Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#5714177 Napisano: 06.08.2013 16:39:16 w Biedronka
ladyinred napisał(a):

serene napisał(a):

Zwycięzcą konkursu
z dnia 30.07.2013 r.
jest
Robert C. z Puławy
za zdanie:
Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Wieliczki , bo...
to mi jest w oku solą, że wyprzedzają mnie winniczki

:)super



emotka dokladnie



Wysłałam do nich reklamację i prawda jak od kilku dni ładnie poziom haseł skoczył i nawet znowu podają z jakiej miejscowości jest konkretny laureat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5714074 Napisano: 06.08.2013 14:41:35 w Biedronka
Bloki to nie wiem... ale na plakacie z tańszych rzeczy były m.in. worki na obuwie za 5 coś i jakieś tam zestawy papierów kolorowych za 2 zł coś, które w mi pobliskiej Biedronce musiały szybko się skończyć bo zostało tylko puste, tekturowe pudełko po nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5711917 Napisano: 02.08.2013 14:11:16 w Paragony
0 0

leona

#5710438 Napisano: 31.07.2013 17:26:25 w Połączenia nieodebrane
vickichelm napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

dzwonił do kogoś ten nr 222478076 ? -nie ma takiego nr kiedy chce oddzwonić emotka




też tak miałam i nie wiem kto to emotka pewnie jakaś ankieta albo coś.

Na wszelki wypadek przeczytajcie : http://tech.wp.pl...51294,wiadomosc.html




Wczoraj ok. 15 mama dostała telefon z numeru 10 cyfrowego 225 798 **** też od razu nam się wydało, że to pewnie była podpucha na oddzwonienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5710360 Napisano: 31.07.2013 16:00:13 w Biedronka
infernalia napisał(a):

nawet kobitka co dzwoni z Frugo - dziś mówi do mnie: WSPÓŁCZUJĘ!!! emotka



Współczucie, współczuciem ale SQTR faktycznie za poziom chociaż, że tak równy trzymasz by dali dla przyzwoitości. Gratuluję hartu ducha. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5710137 Napisano: 31.07.2013 12:18:14 w Biedronka
bethan napisał(a):

size napisał(a):

bethan napisał(a):


Się wydaje, niestety.



Wiedziałam, ze to Twój komentarz emotka
Ten tetrycki ton emotka


Aha, to piać z zachwytu należało?



Nad Archimedesem i Suchą Wódką emotka - takie popularne nieistniejące miejscowości ale jakże wybitne hasła to były, na SQTR zasłużyły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5709896 Napisano: 30.07.2013 23:45:25 w Wkurza mnie...
Niby tak ale są powiedzmy takie układy, że w pewnych kręgach danie poniżej pewnej kwoty jest uważane za faux pas. Zwłaszcza kwoty, która nie wyrównuje kosztów cateringu - takie realia. Potem obgadywaniu nie ma końca. Także ja rozumiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5709859 Napisano: 30.07.2013 22:41:03 w Biedronka
bethan napisał(a):

lazaj007 napisał(a):

wydaje mi sie ze lepsze miewalem ale przechodzily niezuwazenie nawet bez rezerwy w stylu np. "Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Siekierek, bo gdzie FRUGO rąbią, tam skutery lecą."
albo poprostu mi sie wydaje ze bylo dobre emotka


Się wydaje, niestety.



Ja bym nie była taka surowa. Dobrze wiemy, że w tym konkursie wygrywały dużo gorsze hasła w tym hasła nieregulaminowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5707706 Napisano: 27.07.2013 13:03:39 w Biedronka
Ha ha piłka jest w domyśle na ekranie, w który wpatrzony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5707677 Napisano: 27.07.2013 11:33:10 w Biedronka
isiulka napisał(a):

petunija1 napisał(a):

aneczka128 napisał(a):

ace napisał(a):

Tak czytam hasełka z 2 etapu mufin. Czy w tym konku nie trzeba bylo sie zmiescic w 160znakach??


nie trzeba



Niby nie trzeba. A na ich profilu FB twierdzą,że trzeba.
emotka

Cóż,to ZASKOCZ! emotka

słowa piłka też nie musiało być emotka widać po wygranych rowerach.




Z regulaminu MUFFIN wyraźnie wynika, że te 160 znaków może być przekroczone: "W przypadku przekroczenia liczby 160 znaków
naliczona zostanie kolejna opłata za kazda nastepna rozpoczeta wiadomosc SMS" także w tej sprawie gra. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5707330 Napisano: 26.07.2013 15:51:29 w Biedronka
lid napisał(a):

akika24 napisał(a):

serene napisał(a):

Zwycięzcą konkursu
z dnia 19.07.2013 r.
jest
Julita Ł. z Włocławek
za zdanie:
Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Grunwaldu , bo...
nagie miecze juz nie dzialaja to konie mechaniczne moc maja



chyba sezon urlopowy w agencji, może wybiera komputer emotka



A ja myślę, że jest dobre emotka



Raczej wyróżnia się na plus w tym konku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5704237 Napisano: 22.07.2013 15:34:42 w Biedronka
Dlaczego w konkursie Frugo od jakiegoś czasu publikują wyniki niezgodnie z regulaminem. Powinni podajać Imię, pierwszą literę nazwiska i nazwę miejscowości zamieszkania oraz zdanie laureata. Dlaczego od jakiegoś czasu nie publikują miejscowości? Fakt, że są zakręceni ale żeby aż tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5703945 Napisano: 22.07.2013 11:01:11 w Wkurza mnie...
agusia147 napisał(a):

Wkurza mnie to, że ludzie nie mają własnego życia, podniecają się cudzym... Przykład księżna Kate i jej dziecko... A co kogo to obchodzi co urodzi i kiedy? Ludzie żyjcie własnym życiem i własnymi sprawami!



To jest właśnie szokujące, że na świecie tyle dzieci się rodzi w tym samym czasie ale z urodzin jednego robi się news w niemal wszystkich mediach. Z jednej strony przepych a w tym samym czasie w Afryce tysiące dzieci umierają z głodu i braku dostępu do czystej wody i to nikgo prawie nie obchodzi. Biednym będą proponować aborcję a urodziny jednego dziecka są wydarzeniem światowym bo jakiś rodowód phi. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5703686 Napisano: 21.07.2013 15:23:57 w Biedronka
Już znalazłam te reklamy "Uczestnicy sami będą wskazywać swoje miasta, miasteczka i wsie, a tym sposobem kolorowy SQTR FRUGO ma szansę objechać całą Polskę! Ciekawe, gdzie będzie parkował najczęściej?" HA już widzę jak jedzie do Archimedesa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5703676 Napisano: 21.07.2013 14:34:18 w Biedronka
Czy ktoś mógłby dać linka do reklamy frugo albo do spotu w internecie odnośnie tego konkursu?
agusia147 napisał(a):

miszczu napisał(a):

Na fb frugo,dziewczyna dodała zdjecie ze skuterem.Wygląda na to,że skutery nie sa w kolorach jak na reklamach .Wydaje mi sie ,że mają tylko okleiny na przednim błotniku i tam z tyłu pod siedziskiem.Babka ma kolorystyke pasującą do białego,a skuter jest czarny emotka Te skutery fabrycznie są tylko czarne i szare,wiec pewnie nie opłacało im się zlecać zrobienie całych nowych ,w nowych kolorystykach emotka



I tak ładny skuter emotka Chciałabym wygrać jakiś w końcu emotka



To ciekawe... Czy ktoś mógłby dać linka do reklamy konkursu Frugo albo do spotu tv w internecie odnośnie tego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5703230 Napisano: 20.07.2013 12:20:04 w Wkurza mnie...
Od rana chce mi się spać i tak trudno to zwalczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5702986 Napisano: 19.07.2013 22:26:49 w Biedronka
Czytam, że chcą zamiast zwrotu biletu
przesunąć go na mecz Lecha i jakiejś Arki
hahaahahahaha Można tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5702976 Napisano: 19.07.2013 22:18:43 w Biedronka
maa napisał(a):

fragment artykułu po odwołanym meczu na Narodowym

"Kibice, którzy kupili bilet na mecz i nie przyjdą dzisiaj na stadion mogą domagać się zwrotu pieniędzy za bilet i poniesionych kosztów. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przypomina, że osoby, które poniosły koszty podróży do Warszawy, czy noclegu mogą sądownie domagać się zwrotu pieniędzy, a także zadośćuczynienia.
Rzeczniczka UOKiKu Małgorzata Cieloch wyjaśnia, że zorganizowane grupy kibiców mogą zdecydować się na pozew zbiorowy. Jak dodaje fakt zorganizowania meczu następnego dnia nie oznacza, że kibice mają mniejsze prawa. W obecnej sytuacji mogą obejrzeć mecz w nowym terminie, lub żądać zwrotu pieniędzy za bilet - dodaje rzeczniczka. "

http://external.p...aczego-odwolano-mecz



To ten mecz w końcu miał być w Warszawie czy w Gdańsku? --- aaa anaoligiczna sytuacja z kiedyś... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5700927 Napisano: 17.07.2013 16:27:03 w Biedronka
Fresz1234 napisał(a):

leona napisał(a):

Fresz1234 napisał(a):

leona napisał(a):

Fresz1234 napisał(a):

mereszka napisał(a):

Fresz1234 napisał(a):

Przed chwilą telefon o wygranym skuterze z 12.07 emotka



GRATULACJE emotka emotka



Dziękuję emotka Tak strasznie się cieszę... A wczoraj kupiłam ostatnie Frugo z zamiarem nie brania więcej udziału emotka



GRATULUJĘ! U mnie rezerwa emotka



Dziękuję emotka Paragon niestety (na szczęście) posiadam i odeślę



Nawet jakbym chciała to swojego im nie odeślę bo jeszcze nie zaszczycili mnie mailem a obiecali emotka więc czekam... właściwie nie wiadomo na co. Trochę to tortury ta rezerwa. Powinna być po zakończeniu konkursu. Bo tak to granie na nosie. A jeszcze takie jaja, że stałam akurat na parkingu przed Biedronką emotka a moje zgłoszenia z 14 czy 13 były jak dla mnie jeszcze lepsze.



U mnie tez jeszcze nie ma maila... Jak tylko zobaczyłam jaki numer dzwoni to od razu taka myśl, że oby nie rezerwa, oby nie rezerwa...

W każdym razie powodzenia dalej, bo skoro teraz rezerwa, to czemu ma się w końcu nie udać emotka



Jak ja zobaczyłam nr to myślałam , że to wakacje w Turcji z RMfu emotka a tu ani ani. Kiedyś się musi udać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5700923 Napisano: 17.07.2013 16:23:27 w Biedronka
aurorcia napisał(a):

Super! U mnie już poczta była a bilet nawet z I tury nie dotarł, więc co do tego, że połowa biletów z II tury nie dojdzie to nie mam wątpliwości emotka emotka emotka



To dlaczego nie upominacie się o swoje na profilu ZASKOCZ na FB. Jak to będzie wyglądało jak te trybuny ZASKOCZ będą puste - PROMOCJA?! Wyświetl w wątku >>
0 0