Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#5424258 Napisano: 29.10.2012 09:27:01 w Biedronka
W moim przypadku najbardziej szczęśliwa okazała się sól do kąpieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5423541 Napisano: 28.10.2012 04:06:39 w Biedronka
bartula napisał(a):

ilus napisał(a):

bartula napisał(a):

Czy jest w Biedronce jakiś lakier do włosów, albo coś do układania? emotka


lakier jest na 100% emotka tylko nie pamiętam nazwy...


Dziękuję, znalazłam w necie nazwę LORETO, może ten? Nie używam i nie wiem czy to nie jest jakaś nieaktualna seria emotka



Taft widziałam w dwupaku wczoraj.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5422198 Napisano: 27.10.2012 09:58:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pomysł okapi super -realizacja kontrowersyjna. Mozna było się przebrac za okapi i strzelić sobie fotkęemotka i po kontrowersjach i na sawannę nie trzeba się trudzićemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5420156 Napisano: 25.10.2012 09:10:20 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

leona napisał(a):

fryteczka napisał(a):

albo inne bulki ... z makiem sa?


Są z makiem takie luzem wybiera się z tych przeźroczystych pojemników. I mają ciasto makowe ale nie pamiętam jak się nazywa.


ok..ja zapamietalam tylko kajzerki emotka



To własnie o te kajzerki posypane makiem mi chodziło = bułeczki pszenne posypane makiem:)Pieczywem pakowanym nigdy się nie interesowałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5420125 Napisano: 25.10.2012 08:48:49 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

albo inne bulki ... z makiem sa?


Są z makiem takie luzem wybiera się z tych przeźroczystych pojemników. I mają ciasto makowe ale nie pamiętam jak się nazywa. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5419906 Napisano: 25.10.2012 06:49:28 w Biedronka
nice napisał(a):

size napisał(a):

A czy biedronkowy papier toaletowy to Quinn?


Melodia


Quinn też mają - to taki bardziej luksusowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5419059 Napisano: 25.10.2012 12:56:27 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

gracet napisał(a):

trebor1 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

wczoraj wyslalam diabielski tekst o zapalkach emotka moze dzis rozdziewicze biedronke emotka


ja też już zapałki ćwiczyłem, bez powodzenia niestety


spróbujcie na kawę - dla mnie niesamowicie szczęśliwa była!


kawa już przećwiczona,
u mnie twórczość okołoklozetowa, święciła największy triumf, ale wiadomo, że kupę (no może nie sześćdziesiąt) trzeba było się opisać
teraz poszedłem w zupełnie niszowe produkty


No co Ty nie powiesz? emotka U mnie Melodia się nie spodobała,choć urywała się zawsze we właściwym momencie i wykonała duet z Agentem też z Biedronki. Potem poszedł zmodyfikowany bis czego efektem była kolejna pustka jak po spuszczeniu wody w WC. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5418883 Napisano: 25.10.2012 11:46:38 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

karkocka napisał(a):

kaki76 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

wkurza mnie,ze moj synek w nocy budzil sie 7 razy a gdy wkoncu ja zasnelam i on , sasiad z gory od 7 z hakiem wierci...i kurde wierci do tej pory . zwariuje dzisiaj


u mnie dzis identycznie juz pier,..,ca dostaje.moze mieszkamy w tym samym bloku jak na to samo sie wkurzamy


to u mnie od wczoraj piętro niżej cały dzień szczeka pies emotka


a u mnie pod balkonem kot jakiś pojeb..... miauczy i , ktoś głośno słucha muzyki i drze paszczydło kur.. co za ludzie na tym świecie żyją same debile u mnie mieszkają



A mi bije dzwon. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5418526 Napisano: 25.10.2012 09:08:27 w Biedronka
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

zgłoszenia są przyjęte na wczoraj, bo dostałam normalną zwrotkę

po co robią zamieszanie?? emotka


System nawalił, pewnie nawet o tym nie wiedzą, grunt, że Wasze zgłoszenia poszły na wczoraj emotka


Wiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5417271 Napisano: 24.10.2012 02:36:13 w Biedronka
jarko44 napisał(a):

Czy przychodzą Wam zwrotki - T-Mobile?



Przychodzą:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5416493 Napisano: 24.10.2012 09:11:36 w Biedronka
antuanetta napisał(a):

Ja tez stawiam, że to losowanie, bo poniedziałkowe hasła nie były jakieś szczególne, zazwyczaj udaje się napisać lepsze.A może Biedronka nie lubi górnolotnych poematów tylko takie kawa na ławę



Górnolotnych nie lubiwnioskuję po sobie bo smsa z którego byłam szczególnie dumna nie nagrodziła. Przystępne musza być od pierwszego czytania:P Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5414008 Napisano: 22.10.2012 07:15:58 w Biedronka
jokan napisał(a):

leona napisał(a):

Dostałam do wpisania kod z obrazka ni*uj emotka To raczej nie jest dobra wróżba emotka




emotka emotka emotka

oj tam oj tam, olej i nie wierz w to



Aby do środy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5413980 Napisano: 22.10.2012 06:57:48 w Biedronka
Dostałam do wpisania kod z obrazka ni*uj emotka To raczej nie jest dobra wróżba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5412888 Napisano: 22.10.2012 10:49:48 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie reklama z J. Krupa i robienie z ludzi idiotów, którzy mysla ze po uzyciu maski cycki podniosa się im do kosmosu emotka emotka emotka emotka emotka
A do tego wkurzaja mnie faceci, ktorzy widza takie panny i mysla jaka to ona naturalna emotka emotka emotka emotka
i ogólnie wkurza mnie dzis wszystko wrrr emotka emotka emotka



A mnie wkurzają ogólnie reklamy i kolorowe pisemka,w których wszyscy ludzie wyglądają idealnie.Byłam ostatnio na metamorfozie i tak mnie wypacykowali,że teraz patrząc na te pamiątkowe fotki codziennie się wkurzam,że ja tak sama nie umiem się zrobić
emotka To naprawdę można wpaść w kompleksy emotka



Kilkanaście dni temu poszłam po parę butów do sklepu a tam Joanna Krupa siedzi i opowiada bodaj o futrach. Szczerze patrzy się na nią jak na lalkę - owszem ładna ale do domu zabrać to nie bo jakoś za mało przytulna.I szczupła naprawdę szczupła. Trudno mi teraz sobie wyobrazić jak w realu może wyglądać Rubik. Dla mnie odkryciem okazała się paletka do brwi. Maluję brwi, usta i naprawdę już można się ludziom pokazać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5412736 Napisano: 22.10.2012 10:01:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
iva napisał(a):

nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

PRZYZNAWAÆ SIÊ CZYJE FONY....KTO ODJECHAŁ AUTKAMI MITO Z REGINY .... emotka


http://www.ritf.eu/promocjamitowyniki/



zadzwoń i się zapytaj emotka
masz pełne numery emotka



Haha a to dobre podali numery, żeby ludzie dzwonili z gratulacjiami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5412400 Napisano: 21.10.2012 10:00:24 w Biedronka
pola731 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

pola731 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

a ja z tego wszystkiego wzialem sie za paluszki..... dobrze, ze byly pod reka emotka emotka emotka


ojojoj - paluszki ... pod ręką... w nocy
muszę się wynieść z tego wątku bo wyobraźnia pracuje jak szalona



Przecie On ma na myśli paluszki felix... emotka
Wyszłam na chwilę z kurnika... coby szybko wysłać jakieś cenzurarele do biedry i kaufa... emotka


Felix nie Felix - też facet...
dobranoc
emotka


Powiedziałabym dokładniej o jakie paluszki Biedronkowe chodziło ale boję się, że wtedy dopiero dyskusja się rozwinie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5412387 Napisano: 21.10.2012 09:36:05 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

pola731 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

leona napisał(a):

beciala napisał(a):

joan napisał(a):

jarko44 napisał(a):

zBONczeniec- osobnik biegający po Biedronce w poszukiwaniu zagubionej weny


Ale musi biegać nago emotka


hm...i mówicie,że to pomaga?



Układam właśnie smsa rzutem na taśmę i dręczę męża z czym kojarzą mu się paluszki. A on mówi - penis. A ja: Penis Biedronki;) Wątpię, żeby z tego był BON emotka



jesli ma takiego jak paluszek to ja mu wspolczuje...


a ja JEJ współczuję


chodzi Ci zapewne o to, że związek z paluszkiem jest taki... kruchy



Taaa 11 lat a wciąż się boję, że pęknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5412361 Napisano: 21.10.2012 09:08:29 w Biedronka
joan napisał(a):

leona napisał(a):

Układam właśnie smsa rzutem na taśmę i dręczę męża z czym kojarzą mu się paluszki. A on mówi - penis. A ja: Penis Biedronki;) Wątpię, żeby z tego był BON emotka


...bo facetom się wszystko z jednym kojarzy emotka Chciałabym zobaczyć męskie zgłoszenia NIEkonkursowiczów emotka



To wszystko przez metodę winka forsowaną na forum. U nas dziś winko domowej roboty z mniszka lekarskiego:P Leczy zły humor to pewne a czy wabi biedronki to się sprawdzi jutro emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5412357 Napisano: 21.10.2012 09:06:19 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

leona napisał(a):

beciala napisał(a):

joan napisał(a):

jarko44 napisał(a):

zBONczeniec- osobnik biegający po Biedronce w poszukiwaniu zagubionej weny


Ale musi biegać nago emotka


hm...i mówicie,że to pomaga?



Układam właśnie smsa rzutem na taśmę i dręczę męża z czym kojarzą mu się paluszki. A on mówi - penis. A ja: Penis Biedronki;) Wątpię, żeby z tego był BON emotka



jesli ma takiego jak paluszek to ja mu wspolczuje...



Chyba najważniejsze, że mnie się podoba;) Ale dostrzegam ciętośc riposty emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5412338 Napisano: 21.10.2012 08:55:04 w Biedronka
beciala napisał(a):

joan napisał(a):

jarko44 napisał(a):

zBONczeniec- osobnik biegający po Biedronce w poszukiwaniu zagubionej weny


Ale musi biegać nago emotka


hm...i mówicie,że to pomaga?



Układam właśnie smsa rzutem na taśmę i dręczę męża z czym kojarzą mu się paluszki. A on mówi - penis. A ja: Penis Biedronki;) Wątpię, żeby z tego był BON emotka Wyświetl w wątku >>
0 0