Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#5410009 Napisano: 19.10.2012 03:13:05 w Biedronka
0 0

leona

#5409430 Napisano: 19.10.2012 09:41:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anava napisał(a):

ewachem napisał(a):

kate1980 napisał(a):

AVANTI
Kochani w związku z kontrowersjami, które narosły wokół naszego konkursu, poprosiliśmy o konsultację prawnika. Sprawa przedstawia się następująco: Hasło, które wybraliśmy, jest popularne, ale właśnie dzięki temu chwytliwe i pasujące do Avanti. Od uczestników konkursu wymagaliśmy jedynie zaproponowania hasła, niekoniecznie tworzenia nowego, jeszcze nieznanego. Dodaj do ulubionych to dobry slogan, jury uznało go za wyjątkowo trafny i wyróżniający się spośród innych propozycji. Nie ma tu mowy o plagiacie, nikt nie będzie odbierał nagrody laureatce. Bardzo nam przykro, że nie jesteście zadowoleni z naszego wyboru, mamy nadzieję, że wyróżnienia jakoś zrekompensują wam zepsuty humor.




mysle ze w kolejnych konkursach jakichkolwiek na hasla ludzie beda wysylali dodaj do ulubionych w pierwszych sekundach trwania konkursu, bo skoro głupki wybieraja to a noz widelec bedzie sie mialo tym banalnym hasłem szczęscie i sie wygra...zaluje ze w reginie nie wyslalam


ale co z tego jak je znów gdzieś wyślesz i ewentualnie wygrasz, skoro z zawiści zaraz do organizatora inni wyślą reklamacja i odbiorą nagrodę
paranoja



Jeśli przyjdzie mi kiedyś organizować konkurs i będę chciała wabić naiwnych cennymi nagrodami to wybiorę hasło **** - dodaj do ulubionych i wręczę kluczyki do mercedesa ZNAJOMEJ Pani Basi, która jako pierwsza to hasło wysłała. W tym sęk;) Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5408816 Napisano: 18.10.2012 06:07:25 w Biedronka
alaalex40 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

działa Wam stronka konkursowa?


nie emotka a właśnie miałąm hasełka wysyłać xd


syn mnie powiadomił, że dzwonili do niego dzisiaj z biedronki z jakimś bonem emotka nie wróciłjeszcze ale domyslam się ,że to 2000zł -ale byłoby super emotka



Gratulacje emotka To na pewno Biedronka. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5408808 Napisano: 18.10.2012 06:04:23 w Biedronka
Nie wiem co mnie podkusiło i poszłam dzisiaj do Biedronki. A ponieważ słabo sie skupiałam bo córka podskakiwała to tu to tam, więc dopiero po wyjściu na rachunku zaobaczyłam, że kupiłam najdroższe kiwi w PL. 2 sztuki a zapłacilam za kilogram. Jak tak dalej pójdzie to więcej na tej Biedronkomanii stracę niż zyskam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5408394 Napisano: 18.10.2012 02:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

ziolko napisał(a):

Rafi tak emotka to było moje pierwsze... i ostatnie zgłoszenie z tym hasłem emotka


w ten sposób się sprawdza organizatora -wybierze wyświechtany slogan ,czy postawi na coś innego emotka



Popieram składanie reklamacji w takich sprawach.Jeśli kilka osób wpadło na wygrane hasło to powinni nagrodę podzielić. Nigdzie w regulaminie nie było sformułowania, że to jest konkurs na czas i decyduje kolejność zgłoszeń. Wręcz przeciwnie zachęcali na FB, żeby jeszcz i jeszcze dosyłać pomysły a teraz mówią, że kto pierwszy ten lepszy? Tym bardziej, że bronią tego oklepanego hasła jak niepodległości. Nikt nie lubi być traktowany jak idiota. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5408358 Napisano: 18.10.2012 02:14:20 w Biedronka
awe napisał(a):

przed godziną telefon u męża-2000 biedronek emotka



Gratki. Mi też się marzy taki telefon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5408317 Napisano: 18.10.2012 01:53:15 w Biedronka
Myślicie, że obdzwonili już wszystkich z 2000? Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5407767 Napisano: 18.10.2012 09:55:26 w Biedronka
Zmienię sygnał smsu na pieniężki - to musi je zwabić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5407632 Napisano: 18.10.2012 09:05:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
pola731 napisał(a):

edith napisał(a):

nataszka napisał(a):

http://avanti24.p...nkursu_avanti24.html


dodaj do ulubionych....-człowiek stara się być kreatywny a tu kolejni bezmózgowcy wybierają hasła.... emotka emotka


Myślałam ,że moda na to hasło już przeminęła ale widocznie nie emotka Więc niema co wymyślać tylko pisac do ulubionych..na dodatek nikt nie posądzi o plagiat emotka


Avanti nie śledzimy wszystkich konkursów w sieci, widzimy, że wy jesteśmy świetnie w tym rozeznani smile Nie mamy wpływu na to, że hasło gdzieś się już pojawiało, nam się spodobało po prostu najbardziej, dlatego je nagrodziliśmy.
15 minut(y) temu · Lubię to!



Można się spytać czy ten portal modowy będzie od teraz promował podróbki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5407596 Napisano: 18.10.2012 08:50:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
sambolera napisał(a):

nataszka napisał(a):

http://avanti24.p...nkursu_avanti24.html


dodaj do ulubionych....-człowiek stara się być kreatywny a tu kolejni bezmózgowcy wybierają hasła.... emotka emotka



za to haslo to juz powinny byc kary a nie nagrody emotka



Brałam udział w tym konkursie i coś tam wybrałam. Nie słałam Avanti dodaj do ulubionych bo myślałam, że to obciach dla takiego modowego portalu. Oczywiście myliłam się:P Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5405927 Napisano: 17.10.2012 09:36:26 w Biedronka
joan napisał(a):

leona napisał(a):

Też nie oglądałam Felixa.


Dla mnie cały ten skok to były emocje takiego kalibru, jak przy odrywaniu listka papieru toaletowego od macierzystej rolki...

Zabrakło literki? Pewnie nawet nie zauważą emotka


Tak się pocieszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5405920 Napisano: 17.10.2012 09:31:20 w Biedronka
joan napisał(a):

polarniczka napisał(a):

a myślicie dlaczego ten facet co skakał ostatnio z kosmosu sie nie rozbił jak naleśnik? podpaski ze skrzydełkami... proste


Może masz rację, Red Bull i kszydełka kluczem do sukcesu emotka Ale skoku tego gościa nie oglądałam, wytrzymałam ledwo chwilkę oczekiwania i powiem, że czegoś nudniejszego w tv nie widziałam emotka


Też nie oglądałam Felixa. Po tych falstartach doszłam do wniosku, że on będzie tak próbować w nieskończoność bo i tak oglądalność jest. No i mnie zaskoczył emotka Dziś rano wpadałam na genialnego smsa ale jako, że pisałam do Biedronki bez śniadania po fakcie zorientowałam się, że zjadłam kluczowe N emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5403974 Napisano: 16.10.2012 07:29:28 w Biedronka
joan napisał(a):

leona napisał(a):

Widać, że jeszcze nie miałyście do czynienia z tym paskudztwem ale to niestety kwestia czasu. W moim mieście zeszłej jesieni 1/4 ściany bloku potrafiła być czerwone od tej plagi ajatyckich biedronek szukających schronienia na zimę. Lepiej wiedzieć z czym ma się do czynienia. Zna się swego wroga to się i biedronce boniki wyrywa;)


Miałam do czynienia, a ich pech jest taki, że jestem jednostką bezlitosną emotka
Ale nigdy nie widziałam takiej, jak pokazuje SE, z dorysowanym spojrzeniem, no bez przesady, ale robią se jaja z czytelników (jak zwykle zresztą).
http://cdn22.se.s...r-niestandardowy.jpg


Nie chcę kontynowac dyskusji na boku ale faktycznie bardziej zwracałam się do trebor1 a do Ciebie tylo troszkę:). Forumowiczka pytała sę czy biedronki mogą gryźć, więc to story akurat adekwatne a wiadomo, że SE czyta się przez pryzmat swoistego tabloidztwa. Niemniej problem jest. Z drugiej strony właśnie w tym biedronkowym konkursie takie przerysowane smski wygrywają, więc klimat jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5403967 Napisano: 16.10.2012 07:21:47 w Biedronka
joan napisał(a):

leona napisał(a):

http://www.se.pl/...w-z-azji_265333.html


Najlepsze są biedronki ludojady SuperExpressu + te dorysowane w Pejncie spojrzenie zła emotka



Widać, że jeszcze nie miałyście do czynienia z tym paskudztwem ale to niestety kwestia czasu. W moim mieście zeszłej jesieni 1/4 ściany bloku potrafiła być czerwone od tej plagi ajatyckich biedronek szukających schronienia na zimę. Lepiej wiedzieć z czym ma się do czynienia. Zna się swego wroga to się i biedronce boniki wyrywa;) Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5403931 Napisano: 16.10.2012 06:45:15 w Biedronka
size napisał(a):

leona napisał(a):



Jeśli są dość spore, mają dużo kropek, bardziej wpadają w pomarańcz niż w czerwień i zostawiają więcej pomarańczowej wydzieliny to oznacza, że są to te chińskie szkodniki i nie ma co się nad nimi litować. A to na 90% ten przypadek. Od jakiś dwóch lat co jesień przypuszczają inwazję na budynki na południu kraju. Z roku na rok jest ich więcej i są bardziej uciążliwe. Gryzą!



Kurcze, te moje są pomarańczowe, mają tysiąc kropek, bywają też czarne w czerwone kropki, zwykłych/spotykanych nie widziałam.

Skąd info o nazewnictwie: biedronka chińska i poważnie gryzą?

Może ktoś podać jak wygląda skóra po ukąszeniu?
Mamy parę niezidentyfikowanych obiektów na ciele.



Mogły pogryźć was biedronki:(

http://www.se.pl/...w-z-azji_265333.html

http://www.mmgrud...aja-polskim-gatunkom

http://swiatmakro...ezpieczny-najezdzca/ Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5403811 Napisano: 15.10.2012 09:20:22 w Biedronka
size napisał(a):

evika0 napisał(a):

jeżeli chodzi o biedronkę,ale o owad....
na balkonie zauważyłam kokon, myślałam, że to kokon os lub pszczół, a to kokon biedronek.
Nie wiem co mam z nimi zrobić, jak je wygonić. Może kt0os ma pomysł.



To zależy chyba od tego, jak bardzo jesteś sentymentalna emotka

I teraz jeszcze ten konkurs... :>

U nas strażacy, którzy usuwali gniazdo os, byli mało sentymentalni. Ja zresztą też nie czułam żalu.

Mi te owady przeszkadzają, od dwóch tygodni mam je na elewacji domu, w miejscach najbardziej nasłonecznionych, okna nie można otworzyć.

Usunęłabym.




Jeśli są dość spore, mają dużo kropek, bardziej wpadają w pomarańcz niż w czerwień i zostawiają więcej pomarańczowej wydzieliny to oznacza, że są to te chińskie szkodniki i nie ma co się nad nimi litować. A to na 90% ten przypadek. Od jakiś dwóch lat co jesień przypuszczają inwazję na budynki na południu kraju. Z roku na rok jest ich więcej i są bardziej uciążliwe. Gryzą! Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5402994 Napisano: 15.10.2012 01:38:17 w Biedronka
Mąż dzwonił, że ma bonik - chyba z soboty emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5402730 Napisano: 15.10.2012 12:09:24 w Biedronka
delfinka101 napisał(a):

cenzura u mnie nic...Wszystkie biedronki spryskam czymś na robaki.



Puściłam z biedronek sok pomarańczowy i posłałam smsem - dowiem się czy poskutkowało jak puszczą smsy z niedzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5402616 Napisano: 15.10.2012 11:15:04 w Biedronka
ilus napisał(a):

wygrany bonik chyba z piątku emotka

Odesłałam dane, raport doręczenia jest, ale zwrotka nie przyszła, że dziękują za przesłane dane... ktoś też tak miał?



Zwrotka powinna przyjść. Sprawdź treść smsa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5402513 Napisano: 15.10.2012 10:31:12 w Biedronka
sarsaparilla napisał(a):

Nie wiem czy sobie odpuścić czy robić kopiuj/wklej z haseł, które mam z 2 tygodni:). Swoją drogą ciekawe ile tego dziennie dostają.



Zdaje się, że coraz więcej i więcej bo te plakaty konkursowe w Biedronce są taaakie wielkie. Wyświetl w wątku >>
0 0