Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leona

leona

#5402284 Napisano: 15.10.2012 08:31:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mnie mdli już po Prince Polo i Delicjach za dużo cukru w cukrze a cukier w nadmiarze szkodzi. Czkoladę normalnie kupuję raz w tygodniu. I nie wspomniałam jeszcze o kluczowym fakcie, że w poprzedniej analogicznej promocji Alpen Gold miałam zero wygranych, więc tym razem mój zapał do tej promocji jest zupełnie ostudzony.U mnie w domu tylko ja jestem w stanie przełknąć AG dla reszty jest zbyt mleczna i to we wszystkich wariantach. TRzymam kciuki za innych forumowiczów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5402217 Napisano: 15.10.2012 07:56:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

leona: grać warto, jak się czekolady je emotka
To losowanie.
W poprzedniej edycji wygrało wiele osób, które znam. Wysyłając po kodziku, dwóch emotka
Liczę, że codziennie będzie 2000-10000 zgłoszeń.
Z tego losują 50 osób.
Szanse są emotka Ale mi tam na tych stówkach teraz tak nie zależy, bo mnie biedronka nakarmiła ładnie emotka



Widzę po Prince Polo, że jednak kluczowe dla sukcesu w loterii są pierwsze dni. Wtedy nawet przypadkowi ludzie w sklepie chwalili się, że wygrali słuchawki a potem to już coraz słabiej i słabiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5402198 Napisano: 15.10.2012 07:44:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
damiangoogle napisał(a):

Nikogo nie mam zamiaru odstraszyć. Ale fakt, że będąc w sklepie widziałem gościa który robi hurtowe zakupy, to świadczy o tym, że jak gościu wstuka te kody 1 dnia... to on sam wrzuci pewnie z 200-300 kodów. A pomijam, że zawodowi gracze zaopatrzą się w hurtowniach albo od przedstawicieli handlowych. Więc zwykli śmiertelnicy jak my to raczej szans nie mają. A tenisówki z 3bita to dobre dla gimnazjalistów. Ostatnio mnie albo jesień dopadła, albo fakt, że w konkursach nie mam szans...



Też odpusciłam Alpen Gold - moim zdaniem 100zł to za mała stawka jak trzeba jeszcze kupić czekolady. Podobnie 3bit i tenisówki. Jak dla mnie szkoda czasu. Wolę inwestować z większym prawdopodobieństwem zwrotu. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5400643 Napisano: 13.10.2012 09:52:57 w Biedronka
Ja już mam fazę - dziś miałam sen z biedronką w roli głównej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5398335 Napisano: 11.10.2012 03:40:07 w Biedronka
bethan napisał(a):

beciala napisał(a):

asante napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ale coraz trudniej trafic-najczesciej bylo więcej sms na forum-czyżby mugole opanowały konkurs


Raczej ludzie się nie chwalą, bo komentarze później nie są zbyt miłe...


no własnie, dzisiaj był przykład emotka
takie komentarze potrafią odebrać radość z wygranej emotka


Dokładnie, sama tego doświadczyłam.



Ja tam się cieszę jak ludzie piszą, że wygrywają bo to jest jakby nie było znak, że konkurs nie jest za bardzo kombinowany i organizatorzy nie rozdają nagród między sobą
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5398319 Napisano: 11.10.2012 03:34:49 w Biedronka
Mnie się zdaje, że osiągneli krytyczną masę zgłoszeń i losują. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5395778 Napisano: 10.10.2012 09:50:34 w Biedronka
rachel napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

rachel napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

http://www.youtub...&v=zGv4yoob79M#!

masakra emotka


na tych filmach to dopiero kryzys widać, powinni tuskowi przed expose wysłać może coś jeszcze zdąży zmienić



kryzys ?
właśnie bogactwo - kogo stać na to aby tak hop siup z 5 tv kupić (gość 2 tv opiera o wózek, jeden w wózku i na podłodze ma 2 ) na szybkiego 1500x5
to nie biedni ludzie emotka
więc lepiej niech Tuskowi tego nie podsyłają bo nam jeszcze bardziej zaciśnie pasa - nie tylko o jedną dziurkę emotka


ja tam widzę kryzys jak ludzie po cukierki stoją w takich kolejkach i rzucają się na te koszyki z prezentami jak nie wiadomo na co...a na te tv to pewnie wzięli pożyczki z jakieś firmeki typu amber gold...no i najważniejsze ci co tam poszli to studenci, emeryci, renciści i bezrobotni...


To jest w ogóle smutne. Niegdzie w Europie taki odsetek ludzi nie pracuje na umowach śmieciowych albo za najniższe stawki. Ludzie chwytają się wszystkiego, żeby trochę zarobić. Taki Niemiec wydaje na jedzenie 10% pensji a w Polsce statystycznie to 50% i to przy zakupach w Bidronce. Nie wiem jak te telewizory ale netbooki słabiutkie są - miałam taki i już po tygodniu intensywnie myślałam jak go wymienić na coś innego. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5395443 Napisano: 10.10.2012 07:42:34 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

aslota napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem tydzień przed terminem porodu... Meczę się przez 16h ze skurczami (średnio bolesnymi) co uwaga 5 minut, w końcu jadę do szpitala (czekam tyle, żeby nie było fałszywego alarmu) i co się okazuje? Że minęło i ktg nic nie wykazało... Że to były przepowiadające... hm ale co 5 minut... ? Bez sera... a taka ładna data byłaby dzisiaj 10.10


dzień się dopiero zaczął , jeszcze wszystko przed tobą , a data fajna



Mi zrobili ktg i usłyszałam od lekarza - ja porodu tutaj nie widzę a wieczorem już rodziłam, dzidzia przyszła rano. 10.11 też ładna data:) z resztą co tam data - byle zdrowie było.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5393285 Napisano: 08.10.2012 03:19:54 w Inne mniejsze markety
Lecę jak głupia do telefonu odebrać smsa a tam: w prezencie dla Ciebie gra MAGICZNY TOTEM... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5393089 Napisano: 08.10.2012 02:14:37 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

asante napisał(a):

Ja już nie mam pomysłu na Biedronkę, różne style, wiersze, proza, różne produkty i echo...


a probowałaś moze zgrubej rury typu: dawać bon albo zgon ? emotka


Albo (nawiązując do Tesco): jak mi dacie bona, będę zadowolona emotka



Jak nie dostanę ze stówką zwrotki to Ci Biedronko odpadną kropki:P Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5392388 Napisano: 08.10.2012 08:38:52 w Wkurza mnie...
kundzia87 napisał(a):

Wkurza mnie, to mało powiedziane..Pewnie za kilka dni zrobi sie o tym głośno w telewizji i necie. Nie chcę nic więcej póki co pisać, aby nie psuć Wam wieczoru.. Napiszę tylko że mam nadzieje, że gnoja spotka zasłużona kara i że będzie cierpial do końca życia!!



Mówisz jak moja kuzynka, którą miesiąc temu zobaczyłam nagle... w programie tvn Uwaga emotka

petunija1 napisał(a):

Wkurza mnie,że od kilku dni boli mnie żołądek. emotka


Próbowałaś zmiany diety? Płatki owsiane albo kleik ryżowy czy też kasza jaglana rano na wodzie chociaż albo z odrobiną mleka i dobra herbata pita jeszcze gorąca. Może pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5388020 Napisano: 04.10.2012 07:05:59 w Rossmann
Mam dwie drewniane szczotki z dzika (wszyscy mówią, że najlepsze do włosów) ale ta niepozorna szczotko-lokówka za kilka czy kilkanaście zeta co jest teraz do wygrania w konkursie Isany to dopiero wynalazek w delikatności rozczesywania. Wreszcie moja córa nie drze się w niebogłosy jak ją czeszę do przedszkola. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5033490 Napisano: 22.02.2012 04:33:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
nocti napisał(a):


Właśnie o to mi chodzi. Kwestia interpretacji. wymyślą zakończenie hasła czyli samo zakończenie, bez konieczności powtórzenia słów Ty i Technologia.
Sądzę, że można się wybronić taką interpretacją regulaminu.
Ale teraz dopiero zauważyłam, że pierwsze miejsce rzeczywiście pomyliło temat bo na końcu pisze moja wizualizacja tematu JA i technologia
emotka
Przy czym tak jak już mówiłam. Mnie nie drażni treść co forma pracy zwycięzcy.



Nawet jeśli przyjąć tę interpretację i przed częścią haseł wstawić domyślnie Technologia i Ty... to przestają brzmieć one gramatycznie i sensownie. Moim zdaniem komisja nie podźwignęła własnego regulaminu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5033456 Napisano: 22.02.2012 04:21:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Właśnie o to mi chodzi, że czytając ze zrozumieniem regulamin osoba biorąca udział przekreśla swoje szanse na nagrodę. Bo co innego dowolna interpretacja i impresja na zadany temat a co innego dokończenie konkretnej frazy. Także ktoś kto pod konkursem Logitech w bazie dał komentarz Pitus bajduś no cóż, miał dużo racji. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5033429 Napisano: 22.02.2012 04:13:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

gracet napisał(a):

troyd napisał(a):

ewka656 napisał(a):


A gdzie są te zwycięskie hasła ( widzę tylko to które zdobyło nagrodę główną)?



Masz tam takie przyciski Zobacz zgłoszenie - więc albo Twoja przeglądarka coś źle wyświetla, albo częściej musisz zacząć brać udział w konkursach salonów optycznych emotka


a widzisz, to takie buty
juz mam , to sobie poczytam



coś mi się zdaje, że nie wszystkie hasła były dokończenie zdania Ty i technologia... - łącznie ze zwycięskim, które zaczyna się od JA i technologia. Choć muszę przyznać, że naprawdę mi się podoba. Pomijam wizualizację...



Fakt, faktem, że komisji nie spodobał się pomysł na początek hasła konkursowego, który to początek stworzył i zaproponował sam organizator i umieścił w regulaminie a to jest co najmniej dziwne...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5033384 Napisano: 22.02.2012 03:54:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Równie dobrze można by się zastanawiać dlaczego wygrywa hasło zaczynające się do Ja i Technologia... skoro ZADANIE BRZMIAŁO Dokończ hasło: Ty i Technologia... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5033182 Napisano: 22.02.2012 02:26:42 w Dyskusje o wynikach konkursu

nocti napisał(a):

joan napisał(a):

Jak się macie zamiar wszyscy dostosować, to najlepiej od razu papiery złóżcie na ASP emotka



+ kilka profesjonalnych sesji fotograficznych, ewentualnie zakup kilku narzędzi do obróbki graficznej emotka


Mam talent plastyczny ale niestety TO kicz jest w cenie albo jak ktoś woli spontan od serca:) Także ASP nie polecam jeśli chodzi o konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5033153 Napisano: 22.02.2012 02:18:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
nocti napisał(a):

jenny21 napisał(a):

To rodzina naszej współforumowiczki ilonar detektywi emotka hasło wygrane fajne.
A jesli chodzi o wybieranie zwyciezccow to problem jury Organizatorow a nei samych zglaszajacych



Ja do hasła nic nie mam bo widać po pozostałych nagrodach, że wygrały i rymowane i nierymowane, krótsze i dłuższe - nie było reguły i była duża różnorodność. Drażni mnie forma...
Ale niedługo w odpowiedzi sms na na konkurs będziemy pisać na przykład Dove.moja pasja to (odpowiedź pod adresem: www......) emotka emotka



Mnie to już nie drażni, wiem że takie są konkursowe realia. A skoro tak, to sama się dostosowuję co nie zawsze gwarantuje wygraną. Dla mnie było od początku oczywiste, że wygra hasło z załącznikiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5033135 Napisano: 22.02.2012 02:15:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Widzę że najmniejsza konkurencja była w Saturnie emotka Tylko tam nazwiska się powtarzają..



W RTV AGD też... Wyświetl w wątku >>
0 0

leona

#5032997 Napisano: 22.02.2012 01:50:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

nocti napisał(a):

słynny Poznań zepsuł rynek konkursowy


O tak, a za parę lat nikt już nawet nie będzie pamiętał, jak TO się wszystko zaczęło... emotka

nocti napisał(a):

teraz wygra ten co ma więcej czasu rysować, kleić, montować filmy...


To już zależy od Was. Mnie takie kwestie nie obejmują; nie gram w konkursach, gdzie mogę spotkać ludzi utalentowanych. Jestem tylko obserwatorem emotka



Widzisz zrobiłam film i nic to nie dało:) a umiem rysować profesjonalnie w przeciwieństwie do Pana z miejsca nr 1. W każdym razie niech mu się dobrze jeździ:) Wyświetl w wątku >>
0 0