Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rooney

rooney

#7039103 Napisano: 12.09.2022 22:25:52 w Smolar
Czy też czekacie jeszcze na weryfikację w loterii Nestea?  Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#7010838 Napisano: 12.09.2022 17:24:22 w moje dzisiejsze wygrane :)

rooney

#6929869 Napisano: 09.09.2022 21:01:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
mili05 napisał(a):

Zestaw 3 kosmetyków Bourjois -Jesienny konkurs BOURJOIS ( info na Instagram  w wiadomościach pozostałych) 

właśnie weszłam napisać to samo. super, oby tylko nie za ciemne odcienie, bo znam same bladziochy emotka   Wyświetl w wątku >>

rooney

#6881296 Napisano: 08.09.2022 11:45:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Agnes napisał(a):

rooney napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rooney napisał(a):

A kto właśnie odkrył, że z premedytacją wyrzucał WIECZKA z serków Rolmlecz (mimo wcześniejszego zrobienia fotek)? emotka

tam jest info by zostawić wieczko i paragon

tak, wiem, teraz doczytałam emotka emotka emotka

emotka no to pięknie wczoraj wylądował w koszu

dlatego pomyślałam, że tu napiszę, żeby ostrzec inne gapy emotka emotka  właśnie wylizałam i opłukałam dzisiejsze emotka

Niby tylko wystarczy wrzucić zdjęcie przy zgłaszaniu... ale mogą wymagać przesłania wszystkich wieczek na jednym zdjęciu - a na wieczku jest nr partii i daty, więc nie ma miejsca na "kombinowanie" wieczek w razie wygranej  emotka

Ja wszystko rozumiem, bo ja nie z tych oszukujących i na pewno nie gram hurtowo emotka  Ale chyba dochodzę do momentu, kiedy muszę sobie zrobić krótką przerwę od loterii emotka  Paznokcie połamane na odklejaniu naklejek z opakowań, mycie wieczek po serkach i parowanie ich z paragonem, osuszanie patyczków po lodach, wpisywanie numeru transakcji ORAZ numeru paragonu, i data zakupu, i godzina zakupu, nip sklepu, numer kasy, kod pocztowy zamieszkania, kod sklepu...

niedługo będzie znak zodiaku kierownika marketu i nagłówek lokalnej gazety (koniecznie z datą) emotka  

A to wszystko dlatego, że mi raptem 2 zgłoszenia krówkowe poszły do kosza emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#6881274 Napisano: 08.09.2022 10:57:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

rooney napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rooney napisał(a):

A kto właśnie odkrył, że z premedytacją wyrzucał WIECZKA z serków Rolmlecz (mimo wcześniejszego zrobienia fotek)? emotka

tam jest info by zostawić wieczko i paragon

tak, wiem, teraz doczytałam emotka emotka emotka

emotka no to pięknie wczoraj wylądował w koszu

dlatego pomyślałam, że tu napiszę, żeby ostrzec inne gapy emotka emotka  właśnie wylizałam i opłukałam dzisiejsze emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#6881271 Napisano: 08.09.2022 10:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

rooney napisał(a):

A kto właśnie odkrył, że z premedytacją wyrzucał WIECZKA z serków Rolmlecz (mimo wcześniejszego zrobienia fotek)? emotka

tam jest info by zostawić wieczko i paragon

tak, wiem, teraz doczytałam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#6881268 Napisano: 08.09.2022 10:43:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A kto właśnie odkrył, że z premedytacją wyrzucał WIECZKA z serków Rolmlecz (mimo wcześniejszego zrobienia fotek)? emotka Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

rooney

#6881228 Napisano: 07.09.2022 23:11:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na Góralki już patrzeć nie mogę, cena Haribo boli, za Hitami nigdy nie przepadałam... Ale najbardziej zabolało, że nawet na test Batiste się nie załapałam i to pisząc zgłoszenie od serca (te suche szampony są u mnie w użyciu od lat emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

rooney

#6880435 Napisano: 04.09.2022 11:53:59 w Dyskusje o loteriach
katee14 napisał(a):

Może ktoś się orientuje na paragonach Kauflandu, który to numer transakcji. W loterii Góralków trzeba podać numer systemowy albo transakcji ale nie jestem pewna gdzie on jest na tym paragonie.

Ktoś mi tu poradził, by wpisywać nr przy "PARAGON:" na dole.

W temacie - ile znaków mają Wasze kody z opakowań ZOZOLE? Mój ma 10, to naklejka z aktualnej promocji, a system przepuszcza tylko max 9 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#6879502 Napisano: 30.08.2022 14:55:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Czy jest jakaś loteria z kawa lub jutro się rozpocznie? Potrzebuje kupić kawę emotka

tylko to kojarzę: https://www.kawawraca.pl  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#6879391 Napisano: 30.08.2022 11:47:02 w Avanti
Śmiało, chwalcie się, bo biedny człowiek nie wie, czy już stanęły powiadomienia emotka   Wyświetl w wątku >>

rooney

#6879368 Napisano: 30.08.2022 11:06:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pastella emotka  A myślałam, że coś siądzie... Ale to chyba była naiwność przy 2 zgłoszeniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#6878950 Napisano: 28.08.2022 13:18:56 w Lotto i inne
cb656 napisał(a):

Też na pewno jakiś przekręt, co nie? emotka emotka

Bynajmniej, a poza tym - ja nigdzie nie napisałam, że też (?) "przekręt", a co Ty sobie uważasz, to już poza moją oceną  emotka

Jeśli lubisz takie ciekawostki, mogę się zrewanżować, bo jest tego więcej. Np. 80 szóstek trafionych w jednym losowaniu w 94 r. albo nawet ostatnio superciekawa wygrana w EJ - jak się okazało systemowa. Gdybym natomiast "węszyła wszędzie szwindel", nie grałabym w Lotto, więc delikatnie mówiąc: pudło!

A wracając do tematu - po prostu jestem dużą dziewczynką i (wydaje mi się - można to z kolei pozostawić mojej ocenie) umiem wyczuć przekaz marketingowy. Miłego grania!  Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

rooney

#6878823 Napisano: 27.08.2022 09:28:47 w Lotto i inne
że niby... jednym kuponem? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#6878787 Napisano: 26.08.2022 21:58:11 w Avanti
marzenier napisał(a):

rooney napisał(a):

A jak sądzicie, czy to samo zgłoszenie można wysłać ponownie? Komuś się kiedyś udał taki myk i wygrał? emotka  
Sorry, ale tak mi się podobało moje zgłoszenie w poprzednim etapie emotka  Ono zasługuje na więcej miłości! Dlatego ciągle mi chodzi po głowie jego reupload emotka

Możesz próbować, najwyżej stracisz 5 zł emotka

Chyba zaryzykuję! Jeśli się uda, to dam znać w mdw emotka Wyświetl w wątku >>

rooney

#6878780 Napisano: 26.08.2022 21:48:55 w Avanti
A jak sądzicie, czy to samo zgłoszenie można wysłać ponownie? Komuś się kiedyś udał taki myk i wygrał? emotka  
Sorry, ale tak mi się podobało moje zgłoszenie w poprzednim etapie emotka  Ono zasługuje na więcej miłości! Dlatego ciągle mi chodzi po głowie jego reupload emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rooney

#6878743 Napisano: 26.08.2022 18:04:54 w Lotto i inne
Rozmawiałam niedawno z kolektorką, powiedziała, że 80% graczy nie bierze kodu.

Inna sprawa to szanse wygranej... Widziałam niedawno wpis na necie, że ktoś wklepał ponad 1000 kodów i nie wygrał nic a nic... 

Kojarzy mi się też wystąpienie kogoś z poprzedniej edycji, kto mówił, że udało się trafić bodajże autko przy wysłanych 500 kodach emotka     Wyświetl w wątku >>

rooney

#6878740 Napisano: 26.08.2022 17:58:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nestea tygodniowa emotka  Nie do końca u mnie, ale... z mojej inspiracji i pewnie z vouchera skorzystam, więc liczę to prawie jak swoją emotka Wyświetl w wątku >>