Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#7171491 Napisano: 22.04.2024 20:07:15 w Czy informują/ informowali?
Teekane Biedronka? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7171329 Napisano: 22.04.2024 10:10:55 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
E-BILET vouchery został 1 -wartość  1380zl / ważność do 31.08.2024

https://www.ebilet.pl/

sprzedam każdy po 1200zł Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7169624 Napisano: 14.04.2024 08:33:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
E-BILET vouchery został 1 -wartość  1380zl / ważność do 31.08.2024

https://www.ebilet.pl/

sprzedam każdy po 1200zł Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7167988 Napisano: 04.04.2024 16:36:35 w Czy informują/ informowali?
Lisner - wycieczki???  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7167859 Napisano: 03.04.2024 20:33:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GRZEŚKI.

200zł - powiadamiali w ciągu 2 dni? 
- nie mam do dziś maila. Wszystko z paragon OK i opis i cena ( jakby ktoś miął ten temat na myśli) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7167521 Napisano: 01.04.2024 22:03:18 w Zapowiedzi konkursów
stamp2 napisał(a):

Frama napisał(a):

emotka emotka

Piwo Lach / LLCH emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7166281 Napisano: 24.03.2024 18:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

darog napisał(a):

EVELINE te nagrody byle jakie zestawy 
- reklamowaliście? 
Beznadzieja.
Może macie gotowca-pismo?

Eveline uważa, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe. Cokolwiek byś nie napisała dostaniesz taką odpowiedź.  Ewentualnie jeśli maska do włosów ma podziurawioną folię odsyłają z reklamacja do Smolara. 

Czy ktoś używał ten podkład z Eveline? Ciemny jest?


i to ma być nagroda za 200zł??
to jakiś szajs Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7166234 Napisano: 24.03.2024 15:26:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
EVELINE te nagrody byle jakie zestawy 
- reklamowaliście? 
Beznadzieja.
Może macie gotowca-pismo? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7166177 Napisano: 24.03.2024 09:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Dekasia napisał(a):

O, chciałam wysłać dziś zgłoszenie na konkurs Wakacje pl i Schogetten, a tu się okazuje, że zakończyli go tydzień temu 🙈 Ze względu na spam i komentarze o wygranej. Pierwszy raz się chyba z tym spotykam. Ale ich ludzie w. Komentarzach krytykują.

rzuć linkiem emotka

? a co to za konkurs/loteria?
- chce wyszukać Schogetten i nic nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7165386 Napisano: 19.03.2024 18:03:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
EVELINE. 
ten "zestaw" kosmetyków to jakiś żart. Robiliście coś z tym? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7164219 Napisano: 13.03.2024 15:18:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

Jako, że była chwila wolnego to w nawiązaniu do poprzedniego wpisu taka propozycja na reakcję na poczynania Eveline, jak coś to zrzekam się praw autorskich emotka : Jako społeczność konkursowa i z uwagi na wiele płynących sygnałów ze strony osób, które brały udział w loterii „Walentynkowa miłość jest wszędzie” chcemy przedstawić nasze stanowisko i wyrazić dezaprobatę na takie działania i lekceważące nas podejście. A wszystko to na skutek uczucia dużego niesmaku wywołanego przekazywanymi informacjami o nagrodach jakie docierają do zwycięzców w postaci zestawów kosmetyków Eveline. Ktokolwiek brał udział w loterii liczył się z tym, że ewentualna wygrana zestawu kosmetyków może nie być dopasowana do potrzeb i upodobań zwycięzcy, ale raczej nikt nie przypuszczał, że otrzymane produkty nie będą nadawać się nawet na ich sprezentowanie tak aby nie towarzyszyło temu uczucie zażenowania osobie obdarowującej. Cała ta loteria, mamy nieodparte wrażenie miała na celu upiec trzy pieczenie na jednym ogniu tj. zwiększyć sprzedaż, wyczyścić magazyny z zalegających niesprzedających się lub w ten czy inny sposób wybrakowanych kosmetyków wyłączonych ze sprzedaży oraz osiągnąć pozytywny efekt wizerunkowy. Pierwszy i trzeci cel są jak najbardziej zrozumiałe przy tego typu akcjach, drugi – nieakceptowalny. I właśnie tym czyszczeniem magazynów z kosmetyków - ujmując to wprost - przeznaczonych już lub niebawem do utylizacji potraktowaliście Państwo nas konkursowiczów jako punkt utylizacji odpadów na co nie ma naszej zgody stąd nasza reakcja. Mieliśmy zamiar tu Państwu przytoczyć opisy zwycięzców jakimi „nagrodami” zostali obdarowani, ale to chyba nie ma większego sensu(z resztą opisy "szczęśliwych zwycięzców" są do wglądu),ponieważ mamy podejrzenia graniczące z pewnością, że firma świadomie przekazała te a nie inne produkty na ten cel. Ale takim właśnie działaniem Eveline poległo w naszych oczach wizerunkowo i zapewniany, że odbije się to echem nie tylko wśród nas konkursowiczów... Jeżeli myśleli Państwo, że jakoś ten chytry plan przejdzie bez uszczerbku to informujemy – nie przeszedł a chytry dwa razy traci. Czy agencja Smolar była świadoma jakie dokładnie nagrody firma przewidziała w zestawach? Tego nie wiemy, ale niesmak pozostały po całej loterii sprawił, iż nadszarpnięty został również wizerunek poważanej przez nas agencji Smolar. Rykoszetem? Być może. Wnioski na przyszłość są do wyciągnięcia dla wszystkich.Liczymy na to, że zarówno agencja Smolar a przede wszystkim firma Eveline oficjalnie odniesie się do niniejszego maila.

Z poważaniem
Społeczność konkursowa

A czy nie można zamieć słowa "konkursowiczów" na konsumentów biorących udział w promocji/konkursie/ zwycięzców? 
Jako "konkursowicze/ społeczność konkursowa" nie mamy żadnych praw, w żadnym regulaminie, ustawie nie ma takich określeń. 

Jak najbardziej przychylam się do akcji. Wyświetl w wątku >>

darog

#7160275 Napisano: 21.02.2024 01:03:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewikewikk napisał(a):

Catcat napisał(a):

U mnie coś z Fortis:
"Twoja paczka od FORTIS - KOBYLIŃSKI, DAWIEC, CHRABONSZCZEWSKI SPÓŁKA JAWNA jest w drodze."

To chyba zaległe czapki z Monstera?

raczej tak.
dodadzą gratis za tyle miesięcy oczekiwania? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7160030 Napisano: 19.02.2024 19:32:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
SOPLICA naraz wysyła maile o wygraniu, czy na raty? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7159895 Napisano: 19.02.2024 10:37:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kaufland: Lubella/ Łowicz.
w sumie kupić 4 produkty?
( 2 Łowicz ORAZ 2 Lubella) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7159077 Napisano: 14.02.2024 02:10:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
SOPLICA wysłała mi mail o potwierdzenie otrzymania paczki.
Ale ja nic nie mam, ani nawet info o nadaniu.

Dużo było nagród- też tak macie? Wysłali mail by potwierdzić nagrodę - której nie ma?
Oni jakoś powiadamiają o wysyłce? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7156768 Napisano: 03.02.2024 00:17:52 w Czy informują/ informowali?
jago_da napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

RAJSKA ktoś/coś? 

Wyniki wysyłamy bezpośrednio do osób wygranych. 
Taka dostałam odpowiedź na maila co z wynikami.
Ktoś coś dostał?

NIC. Znajomi, znajomych - też rozpytani. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7156485 Napisano: 01.02.2024 23:17:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

czekolada merci też się kwalifikuje do loterii?


nie. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

darog

#7155090 Napisano: 26.01.2024 00:15:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jednym czasie żubrówka biała poszła? 
- czy na raty słali maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7155089 Napisano: 26.01.2024 00:13:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TadziuNorek napisał(a):

Szanowne grono tutaj gadu gadu o Żubrówce Białej, ale jeszcze nikt nie poruszył dwóch ważnych kwestii, czyli... co z Żubrówką Czarną i czy wysyłacie w formularzu zwycięzcy numer pesel?

owszem było poruszane  a nawet wpisane:
- żubrówka czarna - powiadomienie jutro.
-zwycięzcy byli wybrani "ze wszystkich na koniec" a nie z jakiś "etapów" Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7155041 Napisano: 25.01.2024 16:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

southlander napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

notta napisał(a):

darog napisał(a):

czy tylko u mnie ZERO wygranych w żubrówce BIAŁA

- a zgłoszeń dużo! (oprócz ostatniej tury)

nie jesteś sam! emotka

ja też się dopisuje emotka

Podziwiam za te liczne zgłoszenia. Ja jakoś nie potrafię odnaleźć w tych etapowych, bo zawsze mam świadomość że jak się nie wyrobię z napisaniem w jednym etapie, to napiszę coś na drugi, a jak nie na drugi to na trzeci. I tak mija cały konkurs, zwykle w ostatni dzień ostatniego etapu coś wypocę w pośpiechu i ostatecznie rzadko wygram. emotka

Wiem że mógłbym na to spojrzeć że każdy etap to kompletnie osobny konkurs, ale przetłumaczcie to mojej psychice która uwielbia prokrastynację. emotka

Mam dokładnie tak samo!

* liczne zgłoszenia tzn nie 1 a 5 (pięć) Wyświetl w wątku >>
0 0