Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#7194771 Napisano: 26.07.2024 18:22:27 w Zdjęcia naszych wygranych
reolo3 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

czarnykot napisał(a):

u mnie taki zestaw od Corony emotka

Strasznie dziwnie zaprojektowali te ręczniki. Totalnie bezsensu poucinane...

To są buble. Większość nagród to buble lub z kończącym się terminem ważności.


ręczniki Corona - niewypał na maxa! LOGO nie można "sobie ucinać" to znak firmy! to tak jakby z AUDI odwalić kółeczko...
ps. UWAGA NA LEŻAKI. 
Moja mama niezwykle ostrożna i pielęgnująca rzeczy dbająca o wszystko kobieta - waży 74 kg. 2 dni użytkowania leżaka/ przestawianie na pomoście , trawie = już połamany. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

darog

#7194723 Napisano: 26.07.2024 15:03:32 w Czy informują/ informowali?
Do Nowego Jorku już ktoś się wybiera?

https://www.e-kon...s/konkurs-nuii-zabka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7194711 Napisano: 26.07.2024 14:07:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

elemelex napisał(a):

Widzę, że leci rezerwa z Capri Sun, zawsze będzie ten cień wątpliwości czy na pewno wszystkie maile dotarły emotka

O, to samo chciałam napisać. Przy jakimś poprzednim konkursie mieli problem, bo nie wszystkie maile od nich wyszły, a jak już wyszły, to pojawiło się sporo wpisów w MDW. Czyli coś jednak szwankuje po ich stronie... I teraz pytanie, czy główni laureaci nie dostali maili, czy przegapili, bo może urlopy itd. emotka

Moim zdaniem część maili nie dotarła do laureatów. Nie wierzę, że aż 2 osoby, które wygrały główne nie odesłały danych. Poza tym jak na tą ilość nagród na forum pochwaliło się bardzo mało osób. Tak, tak wiem, że nie wszyscy się wpisują, ale statystycznie jest to jakiś mniej więcej stały odsetek wygrywających. Nav to niestety nie Avanti i nie informuje ponownie, telefonicznie itd.

I nie Smolar - bo tam można sprawdzić: wygrana czy nie? / ze Smolara też nie dochodzą/ lub dochodzą powiadomienia o nagrodach w konkursach-loteriach,  gdzie nie brało się udziału emotka

U mnie w ZERO nagród od kilku lat we wszystkich konkursach u nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#7191325 Napisano: 14.07.2024 13:44:44 w Czy informują/ informowali?
Lody NUII.
Kaufland? Netto? 
Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190847 Napisano: 12.07.2024 00:04:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

Bedegralwgre napisał(a):

Eh... kolejne zniesmaczenie niczym po loterii Eveline. Otrzymałam z loterii DOZ zestaw serum Bioliq z datą ważności 08/2024. Czyżby kolejne czyszczenie magazynów?

ooo dobrze, że napisałaś, sprawdziłam u siebie i to samo ;/ bardzo słabo, rozumiem, że ich zdaniem mam zużyć dwa sera do końca następnego miesiąca?

u Mamy to samo. Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

darog

#7190412 Napisano: 10.07.2024 15:58:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy można gdześ wygrać koszulki na mecze siatkarzy? 

Były chyba w Rexonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190395 Napisano: 10.07.2024 15:16:03 w Czy informują/ informowali?
pusheen napisał(a):

darog napisał(a):

Avanti już nie ma swoich stron do konkursów?
Na zasadzie-że była lista laureatów

To jakaś nowość? "JOY"
jak oni powiadamiają? na maila? 

https://www.joy-p...epsi/vip-day-z-pepsi

Tak, od dawna mają wszystko na jednej stronie. emotka  Listy laureatów dalej się pojawiają. Oprócz konkursów organizowanych przez Messengera, ale tak było i wcześniej. Powiadamiają na maila.

pusheen dzięki za wyjaśnienie, czyli nawet jak konkurs na messanger - to i tak wyniki mailem? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190369 Napisano: 10.07.2024 14:01:37 w Czy informują/ informowali?
Avanti już nie ma swoich stron do konkursów?
Na zasadzie-że była lista laureatów

To jakaś nowość? "JOY"
jak oni powiadamiają? na maila? 

https://www.joy-p...epsi/vip-day-z-pepsi Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7190356 Napisano: 10.07.2024 13:33:07 w Czy informują/ informowali?
Wczoraj teoretycznie mogli obradować i przyznać nagrody. 
FORTIS z głównymi dzwoni czy inaczej informuje?
Corona Żabka

https://www.e-kon...ym-z-corona-zabka-18 Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#7190072 Napisano: 09.07.2024 15:29:47 w Czy informują/ informowali?
Informowali? Piłki bilety? Główne?

Kaufland Coca Cola

https://www.e-kon...%C5%82karska+Wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7189873 Napisano: 08.07.2024 23:47:50 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam e-bilet wartość 104 zł 
 kod do wykorzystania na platformie ebilet. Kod jest ważny do 31-08-2024 r.
ZAMIANA NA np. empik - 100zł lub...? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7189506 Napisano: 07.07.2024 10:56:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niespecyficzne pytanie. nadaje się do wielu wątków-ale ten jest najbardziej "gorący"

POTRZEBUJĘ KUPIĆ RADIO DLA SENIORA ( takie małe dla dziadka) 
- czy jest gdzieś konkurs np na opinię o produkcie?
- czy jest gdzieś konkurs w sklepach AGD/ RTV?

(wiem morele.pl przegapione)

A może ktoś ma bon do sprzedania? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7188475 Napisano: 03.07.2024 16:53:30 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

olunka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

olunka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

kocie_lakocie napisał(a):

nataliii napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Warka Biedronka cisza hmm dziwne

Też czekam z niecierpliwością.
maz i ja zgłosiliśmy
tam był dość drogi zakup więc ciągle liczę jednak na tego e-mail emotka

Ja też wciąż czekam, również 2 zgłoszenia emotka

Bo dość mało osób się pochwaliło na forum jak na tak ogromną ilość nagród emotka

Dziwna sprawa. 3000 bonow to większość powinna się załapać, a wpisów w MDW malutko

a leżaki tez tam były?  czy coś mi się miesza::)

dobrze Ci się miesza

Nagroda IV-go stopnia -Leżak marki Heineken lub Warka o wartości 65

a ktos się pochwalił leżakiem?

Tam nie było leżaków https://www.e-kon...neken-w-biedronce-18

oczywiście, że były leżaki. https://mistrzowskierozdanie.pl/
Wyświetl w wątku >>

darog

#7188466 Napisano: 03.07.2024 16:39:42 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

kocie_lakocie napisał(a):

nataliii napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Warka Biedronka cisza hmm dziwne

Też czekam z niecierpliwością.
maz i ja zgłosiliśmy
tam był dość drogi zakup więc ciągle liczę jednak na tego e-mail emotka

Ja też wciąż czekam, również 2 zgłoszenia emotka

Bo dość mało osób się pochwaliło na forum jak na tak ogromną ilość nagród emotka

Dziwna sprawa. 3000 bonow to większość powinna się załapać, a wpisów w MDW malutko


To jakaś durnowata Agencja. Niepoważna i bez praktyki w temacie konkursowej. Zachowują się jak dzieci we mgle. Na maile nie odpowiadają. 
- dzwonili do laureatów zamiast wg regulaminu maila wysłać z powiadomieniem nagrody głównej
- zawyżyli na kilka tys zł wyjazd na mecz Dortmund (12 tys zł 1 osoba -wyjazd na 1 dzień) 
- mieli nagrody główne wydać do 12.06.2024, a wydali tydzień później
- nie informowali w czasie określonym regulaminem laureatów na mecz w Wawie 14 sierpnia./ chyba 10 dni po terminie/
- najpierw zgadzali się na podanie innych danych na mecz w Dortmund, potem się wycofali bo rzekomo ktoś i to z tego forum ich zastraszał!! >>??  emotka  jak to w naszym interesie jest by sprzedaż/ zamienić się, 
- bonów do Biedry niby 3 tysiące szt - ale może machneli się o ZERO.
- żadne argumenty na nich nie działały, że ktoś chory, albo nie może że najbliższa rodzina skorzysta
- albo jedzie albo przepadło!! emotka  
- kilku chętnych na pw chciało mi sprzedać ten wyjazd- my chcieliśmy kupić, ale nie dało się nic!! 

REKLAMACJA NIC NIE DA.
Bo oni w regulaminie ustalili termin na wnoszenie reklamacji przed ogłoszeniem wyników konkursu  i wydaniem nagród...

REGULAMIN
1. Reklamacje co do sposobu przeprowadzenia Konkursu mogą być zgłaszane do dnia 25.05.2024 r.
O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla
pocztowego (w przypadku listu poleconego), lub data na dowodzie nadania przesyłki
kurierskiej,
Wyświetl w wątku >>

darog

#7188230 Napisano: 02.07.2024 21:10:11 w Czy informują/ informowali?
Czy Kaufland Nuii jednocześnie wszystko poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7188043 Napisano: 02.07.2024 13:40:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher Rainbow wartość 10 tys zł ważny do 15.09.2024 

https://r.pl/ Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

darog

#7188042 Napisano: 02.07.2024 13:38:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam czarną bluzę WHYSOSERIOUS, rozmiar M-L Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7188011 Napisano: 02.07.2024 12:16:31 w Smolar
Emememe napisał(a):

darog napisał(a):

SMOLAR W REGULAMINIE MA TO:

W przypadku stwierdzenia przez organizatora rażącego naruszenia przez uczestnika(tj. osobę legitymującą się danym adresem e-mail lub numerem telefonu lub numerem rachunku bankowego) postanowień regulaminu, a w szczególności postanowień niniejszego
punktu, organizator ma prawo wyłączyć uczestnika z loterii, pozbawić go prawa do danej
nagrody, w tym również usunąć wszystkie jego zgłoszenia w loterii (zarówno te już przesłane
jak i przyszłe).

Kiedyś była wyjaśniana sprawa  jakiejś nagrody i pani w rozmowie telefonicznej powiedziała "ale u nas ten numer telefonu jest do innego maila"
- rzeczywiście do zgłoszenia które było wyjaśniane był inny nr tel i inny mail.

KTO TO SPRAWDZI - czy Smolar nie kasuje takich zgłoszeń gdy wcześniej nr tel wpisywany był do innego maila/ lub odwrotnie. 
-zdarza się mnóstwo barachła do wygrania a tu nic.
czarna lista - wierzę że istnieje.

Wydaje mi się, ze tu chodzi o zgłoszenia do tego samego konkursu / loterii podając dwa różne maile do tego samego numeru telefonu, wtedy mają prawo wykluczyć takie zgłoszenia, bo podane są różne dane dla tej samej osoby. Jeśli chodzi o różne konkursy, to nie zauważyłam żadnej blokady, zmieniałam maila kilkukrotnie, numer telefonu mam ten sam od lat i nie czuję się z tego powodu zablokowana emotka  Ale pilnuje, by w ramach jednego konkursu/ loterii używać tego samego maila powiązanego do jednego numeru telefonu.

No nie.
wiem - co było zgłaszane i wyjaśniane. PANI POWIEDZIAŁA, ŻE NUM TEL MA PRZYPORZĄDKOWANY DO INNEGO MAILA na inne dane?!  (we wcześniejszej loterii/konkursie/A TERAZ JEST TEN NUMER TEL DO innych danych, maila.. 
Oni przechowują nie wiadomo ile lat bazy danych z numerami telefonów i mailami. 

Kiedyś też z 6 lat temu przyszedł sms z konkursu Intermarche że wygrany czajnik i toster 
- na nr tel nie używany u nich od 2 lat, ale i nie było z mojej =strony zgłoszenia do tego konkursu!
- wysłali potem sms żeby zignorować SMS o wygranej. 

Przypuszczam że Smolar ot tak sobie od razu nie przepuszcza z ich "wewnętrznej czarnej listy" zgłoszenia , a to że przychodzi na maila potwierdzenie udziału - to nic, w regulaminie jest że na każdym etapie mogą usuwać z bazy zgłoszeń.
***A mogą to zrobić w dniu losowania.
**Przecież nikt tego nie sprawdzi
* na pewno Smolar też siedzi na tym forum - na poprzedni login wysłali mi nawet pogróżki na priv i straszyli odpowiedzialnością karną za obrazę i pomówienia!! / oni nie rozumieją czym jest dyskusja i wolność słowa. Wyświetl w wątku >>
0 0