Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#3123441 Napisano: 18.02.2010 11:43:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
popieram reklamacje w spr. fotek... jak dacie namiary konkretne i fakty, sam sie podpisze.
niestety nie mam czas szukać.

ps. co im takie nagrody aparaciki za 500zł, skoro stac ich na tttaaaakkkiiieee plaże i wycieczki... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3123438 Napisano: 18.02.2010 11:41:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
Choma ma wyjątkowe szczęście..we wszystkich konkach główne nagrody...nie bawią się w jakies ceregiele...z bounty tez pojadą daleko..

a że rodzinnie wygrywa mąż i żona to niesmak..chodzi o zdjęcia bounty real/tesco...

ciekawe czemu nie podadzą miejscowości tych laureatów??? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3121143 Napisano: 17.02.2010 07:34:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
winiary, ale skąd wziąć tyle kodów kreskowych, albo tyle na smsy emotka
jakoś nie wierzę że wysłali po 1 i wygrali...
jaja jakieś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3108904 Napisano: 14.02.2010 05:06:35 w Oddam za darmo
darekgryko napisał(a):

kasiorek3177 napisał(a):

2 pkt zapunktowani JHLP9A JEPWWH NKHX


dzięki!!!!!!!!!


DZIEKI..za wykorzystany kod... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3108899 Napisano: 14.02.2010 05:02:22 w Oddam za darmo
kasiorek3177 napisał(a):

2 pkt zapunktowani JHLP9A JEPWWH NKHX


dzięki!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3107512 Napisano: 13.02.2010 07:46:10 w Pomocy!!!!
cobra176 napisał(a):

sasanka24 napisał(a):

bordtali napisał(a):

asiasia napisał(a):

Czy dostał ktoś ankietę dotyczącą kawy ze streetcom? Ja mam ją do wypełnienia ale nie mogę na nią wejść bo pojawia mi się błąd 404. czy ktoś tak ma??



Również tak mam... być może mają już odpowiednią ilość osób emotka


a ja nie mam wogóle żadnych ankiet emotka



to tak jak ja emotka


dostałem i nie moge się zalogować, mimo ze login i hasło są ok...więc chyba nic z kawy nie będzie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3101073 Napisano: 11.02.2010 03:42:31 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

malenka89 napisał(a):





emotka

właśnie przyjaciele są po to żeby sobie pomagać....


tak..pomagać przyjacielowi a nie go WYKORZYSTYWAÆ emotka widzisz różnice? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3096844 Napisano: 10.02.2010 10:34:22 w Pomocy!!!!
tato999 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

psika napisał(a):

Witam!
Wiem, że jestem z wami krótko, ale potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje info o konkursach gdzie jest kasa do wygrania, bo mój maż stracił prace, mamy kredyt hipoteczny do spłacenia a nie bedę miała kasy. Nie licze że kasa mi spadnie z nieba, ale może ktoś mi może coś podpowiedzieć jak mogę coś zdobyć. Teraz nawet wygrana 1złotówka albo znaleziona jest dla mnie na miare złota. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc... Dziękuje


ps.żaden Bank nie udzieli kredytu, jeśli nie ma dokumentu, że kredytobiorca ma robote na czas nieokreślony...lub nie posiada nieruchomości by kredyt spłacać,,tu mi za plecami fajna bankierka podpowiada. A jeśli dostał wypowiedzenie to 3 miesieczne..a czesto i spora kase na dowidzenia dają)
chyba myślisz że tu jacyś głupi siedzą na forum
ps2.
polataj po bazie i poszukaj jaki konk Cie interesuje..
Ja nie mam nic, oprócz długów, a nie żebrze i ciesze sie z biletu do kina..


emotka co ty wogule piszesz , ktos dostal kredyt bo mial prace , stracil ja i wiadomo nie ma na jego splate emotka
pisz do mnie smialo jestem i identycznej sytuacji chetnie ci pomoge chocby dobrym słowem lub rada . Lepiej poprosić o pomoc czy rade niż się załamywać emotka mase z nas to rozumie i napewno pomoze




darekgryko emotka emotka emotka


Ty chyba życia nie znasz

ja znam osobiście sytuację gdzie osoba była zatrudniona na czas nieokreślony od kilkunastu dobrych lat, wzięła kredyt na budowę domu a powaleni właściciele z firmy z powodu redukcji stanowiska zwolnili go z pracy emotka

facet się załamał bo żona w tym samym czasie dostała wypowiedzenie też z umowy na czas nieokreślony

zawał i po człowieku emotka

więc darekgryko zastanów się zanim coś powiesz


a do mnie-mieszkającego na stancji przychodził kolega z żoną na codzienne herbatki i kanapki i zupki...bo nakupili sobie: nowy tv, kino domowe, komp- wszystko na raty + kredyt na chate- ich 2 pensje 4 tys szły na ich dobrodziejstwa więc jeść musieli gdzieś u ludzi...3 tyg ich karmiłem póki sie nie dowiedziałem o w/w...i tak kilka mies. chodzili na jedzenie po znajomych -dzieki temu maja wszysko w chacie... i żadnego przyjaciela..
Znam życie. A rozsądek to inna bajka..
Nie miałem zamiaru kogokolwiek obrażać!
A komu i na jakich zasadach są udzielane kredyty doskonale wiem...
Czasami ludzie po prostu chca dużo za dużo na raz mieć i sie nie wyrabiają...
A niektórzy wolą: BYÆ A NIE MIEÆ..
Grunt to mieć zdrowie a reszta jakoś sie ułoży.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3096841 Napisano: 10.02.2010 10:33:17 w Pomocy!!!!
tato999 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

psika napisał(a):

Witam!
Wiem, że jestem z wami krótko, ale potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje info o konkursach gdzie jest kasa do wygrania, bo mój maż stracił prace, mamy kredyt hipoteczny do spłacenia a nie bedę miała kasy. Nie licze że kasa mi spadnie z nieba, ale może ktoś mi może coś podpowiedzieć jak mogę coś zdobyć. Teraz nawet wygrana 1złotówka albo znaleziona jest dla mnie na miare złota. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc... Dziękuje


ps.żaden Bank nie udzieli kredytu, jeśli nie ma dokumentu, że kredytobiorca ma robote na czas nieokreślony...lub nie posiada nieruchomości by kredyt spłacać,,tu mi za plecami fajna bankierka podpowiada. A jeśli dostał wypowiedzenie to 3 miesieczne..a czesto i spora kase na dowidzenia dają)
chyba myślisz że tu jacyś głupi siedzą na forum
ps2.
polataj po bazie i poszukaj jaki konk Cie interesuje..
Ja nie mam nic, oprócz długów, a nie żebrze i ciesze sie z biletu do kina..


emotka co ty wogule piszesz , ktos dostal kredyt bo mial prace , stracil ja i wiadomo nie ma na jego splate emotka
pisz do mnie smialo jestem i identycznej sytuacji chetnie ci pomoge chocby dobrym słowem lub rada . Lepiej poprosić o pomoc czy rade niż się załamywać emotka mase z nas to rozumie i napewno pomoze




darekgryko emotka emotka emotka


Ty chyba życia nie znasz

ja znam osobiście sytuację gdzie osoba była zatrudniona na czas nieokreślony od kilkunastu dobrych lat, wzięła kredyt na budowę domu a powaleni właściciele z firmy z powodu redukcji stanowiska zwolnili go z pracy emotka

facet się załamał bo żona w tym samym czasie dostała wypowiedzenie też z umowy na czas nieokreślony

zawał i po człowieku emotka

więc darekgryko zastanów się zanim coś powiesz


a do mnie-mieszkającego na stancji przychodził kolega z żoną na codzienne herbatki i kanapki i zupki...bo nakupili sobie: nowy tv, kino domowe, komp- wszystko na raty + kredyt na chate- ich 2 pensje 4 tys szły na ich dobrodziejstwa więc jeść musieli gdzieś u ludzi...3 tyg ich karmiłem póki sie nie dowiedziałem o w/w...i tak kilka mies. chodzili na jedzenie po znajomych -dzieki temu maja wszysko w chacie... i żadnego przyjaciela..
Znam życie. A rozsądek to inna bajka..
Nie miałem zamiaru kogokolwiek obrażać!
A komu i na jakich zasadach są udzielane kredyty doskonale wiem...
Czasami ludzie po prostu chca dużo za dużo na raz mieć i sie nie wyrabiają...
A niektórzy wolą: BYÆ A NIE MIEÆ..
Grunt to mieć zdrowie a reszta jakoś sie ułoży.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3092295 Napisano: 08.02.2010 03:18:22 w Rossmann
masza napisał(a):

darekgryko napisał(a):

Jak często rossnet daje te prezenciki?


średnoi co 2 m-ce emotka


dzięki MASZA za odp.Trudno je trafić. jakos wczesniej zapowiadają? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3091798 Napisano: 08.02.2010 12:31:52 w Rossmann
Jak często rossnet daje te prezenciki? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3090072 Napisano: 07.02.2010 03:32:56 w Paragony
mam z rossmana paragony: dove, kamill, sheba, PW-oferty Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3089258 Napisano: 06.02.2010 10:19:18 w Pomocy!!!!
psika napisał(a):

Witam!
Wiem, że jestem z wami krótko, ale potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje info o konkursach gdzie jest kasa do wygrania, bo mój maż stracił prace, mamy kredyt hipoteczny do spłacenia a nie bedę miała kasy. Nie licze że kasa mi spadnie z nieba, ale może ktoś mi może coś podpowiedzieć jak mogę coś zdobyć. Teraz nawet wygrana 1złotówka albo znaleziona jest dla mnie na miare złota. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc... Dziękuje


ps.żaden Bank nie udzieli kredytu, jeśli nie ma dokumentu, że kredytobiorca ma robote na czas nieokreślony...lub nie posiada nieruchomości by kredyt spłacać,,tu mi za plecami fajna bankierka podpowiada. A jeśli dostał wypowiedzenie to 3 miesieczne..a czesto i spora kase na dowidzenia dają)
chyba myślisz że tu jacyś głupi siedzą na forum
ps2.
polataj po bazie i poszukaj jaki konk Cie interesuje..
Ja nie mam nic, oprócz długów, a nie żebrze i ciesze sie z biletu do kina.. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3089231 Napisano: 06.02.2010 10:04:41 w Pomocy!!!!
psika napisał(a):

Witam!
Wiem, że jestem z wami krótko, ale potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje info o konkursach gdzie jest kasa do wygrania, bo mój maż stracił prace, mamy kredyt hipoteczny do spłacenia a nie bedę miała kasy. Nie licze że kasa mi spadnie z nieba, ale może ktoś mi może coś podpowiedzieć jak mogę coś zdobyć. Teraz nawet wygrana 1złotówka albo znaleziona jest dla mnie na miare złota. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc... Dziękuje


Dostaliście kredyt hipoteczny?? Czyli macie na własność cokolwiek...pod jej zastaw...
Wielu by tu dało żeby mieć np.na stancje, czyli co miesiąc opłacić 300zł za pokój studencki..

Czy ktoś wie o konkach na kosmetyki męskie albo jakies bony by koszule, czy spodnie sobie kupić? O wygranie kasy nie pytam, głupio! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3088780 Napisano: 06.02.2010 05:30:14 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza zamieszczanie takich oto info szukam: najnowszych filmów (wymienia), najlepszych książek (podaje tytuły), najfajniejszych zabawek..etc
a w zamian oferuje na pół strony wyliczone gratisy, beznadziejne filmy, koszulki z filmów, i inne tzw. barachło i co kilka dni widze ta sama wiadomość..czy ta osoba się nie kapnie, że durnych nie sieją? Szkoda że w tych wyliczeniach co oferuje w zamian nie ma jeszcze długopisów z firm farmaceutycznych, dostepnych w czasie bezpłatnych badań w galeriach handlowych..
Ja takie gadżety oddaje nastepnego dnia dzieciakom z bloku i sa przeszczęśliwe...a tu pewna osoba chce podmianki j.w... brrr. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3087962 Napisano: 06.02.2010 09:07:39 w Wkurza mnie...
questsa napisał(a):

darekgryko napisał(a):

Juz 3 dzień nie moge otworzyć www.garnierowyzjazdcenowy.pl
co jest u licha emotka
Jutro koniec konkursu, może ktoś mi na PWnapisze jak tam jest w regulaminie? Co trzeba napisać, na jaki temat i ile znaków? To z gotowym tekstem pójde do kafejki internetowej. LUDZIE POMÓŻCIE!


pytanie jak aktywnie spedzasz czas zima.


SUPER, ale 160 znaków, czy tez tekst może byc na 4 kartki A4? A srona u Ciebie sie wyswietla? czy ogólnie nie działa? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3087932 Napisano: 06.02.2010 08:58:49 w Wkurza mnie...
Juz 3 dzień nie moge otworzyć www.garnierowyzjazdcenowy.pl
co jest u licha emotka
Jutro koniec konkursu, może ktoś mi na PWnapisze jak tam jest w regulaminie? Co trzeba napisać, na jaki temat i ile znaków? To z gotowym tekstem pójde do kafejki internetowej. LUDZIE POMÓŻCIE! Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3087401 Napisano: 05.02.2010 09:06:49 w Paragony
kaikae napisał(a):

frezja napisał(a):

emotka


ale mi niezależalo na konkursie. wkleilam fotke potem okazalo sie ze trzeba paragon. A dzis info na @ ze wygralam zestaw do nurkowania i potrzebuje paragonu.


to po co grałas//// wkurza mnie ktos taki jak ty/// Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3085461 Napisano: 05.02.2010 09:02:50 w Rossmann
Szukam kogoś, kto pobierze dziś dla mnie kupon okazja-błyszczyk z Rossnetu- prosze na PW, uprzejmie dziekuję, (strona mi nie działa) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#3081069 Napisano: 03.02.2010 05:20:49 w Paragony
fantazja23 napisał(a):

Szukam paragonu na 3 sheby przed 12 stycznia.


aż 3x wygrałaś? a ja ani razu, a 3 sheby kupione Wyświetl w wątku >>
0 0