Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#7117359 Napisano: 18.08.2023 12:43:25 w Czy informują/ informowali?
maverick napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Hej, czy ktoś może coś wie na temat Jacobsa w Biedronce? bardzo zależy mi na odpowiedzi, czy zgłoszenia z 14go i 15go już rozlosowane, bo drogi konkurs, ja marzę o ekspresie, którego bardzo chciałabym wygrać i nie wiem, czy jeszcze mam się łudzić, czy iść na konkursową emeryturę, biorąc pod uwagę moje konkursowe osiągnięcia, a raczej ich brak.

Ja się podepnę i czy ktoś wygrał, znajomy znajomego itp zastawy kaw?? dni obojętne emotka


no właśnie-dajcie znać..ktoś słyszał o sąsiedzie który wygrał w  Jacobs Biedra ostatni tydzień/dni..?? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7116655 Napisano: 15.08.2023 23:19:58 w Czy informują/ informowali?
Jacobs Biedronka z 10 sierpnia powiadamiali?
Dzięki za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7116522 Napisano: 14.08.2023 21:47:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Andante - koce? 
ktoś dostał? jaki wymiar? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7116142 Napisano: 12.08.2023 07:16:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andrzej_s napisał(a):

Dotyczy FESTA 
Gdy Oreo dawało karnety na OWF to karnety dawali z ceną rynkową czyli zapewne kupili je "oficjalnie". Nie wykluczam, że tak samo zrobiono z Festem co jest pewnego rodzaju dziwne w zalewie biletów z nominałem 0. Możliwe, że wtopili kasę i nie wiedzą jak to rozegrać by nie płacić drugi raz za to samo... BTW Fortis za bilety VIP  zaproponował bilety  VIP na Imagine Dragons albo 1000 ebilet

? Skoro proponują to / lub to
- znaczy nic nie kupili.
Skoro nie kupili 
- znaczy mają gotówkę.
W czym problem przelać na konto 1 tys zł?
- jeśli laureat nie jest zainteresowany tymi wydarzeniami?
- albo kupony do Empik- żeby sobie płyt nakupić/ albo do jakiegoś Media Markt aby sprzęt muzyczny kupić? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

darog

#7115380 Napisano: 09.08.2023 08:14:16 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
ręczniki papierowe?
papier toaletowy? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7114840 Napisano: 06.08.2023 22:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

adamo86 napisał(a):

gregory napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gregory napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gregory napisał(a):

w tym roku nie bedzie loterii Almette? wiecie coś? rok temu chyba juz można było zgłaszać, a teraz taka cisza, że pewnie zrezygnowali... Szkoda, bo fajnie się marzyło o takiej nagrodzie

A to nie było od września… bo w wakacje, to chyba nie…

ja kojarzę coś, że już w sierpniu była sprzedaż.

Sprzedaż może i tak, ale pisałeś o zgłaszaniu.

Generalnie miałem na myśli to, czy mogę zacząć marzyć, czy moze zapomnieć.

Coś chyba będzie: https://www.almette.pl/loteria-2023/
od 01.09

Dziękuję adamo. Dzieki Tobie mogę marzyc juz od dzis. I ta kuchnia pod chmurką nawwet mi bardziej pasuje niz sauna czy spa.

Wnętrze: bielone drewno, płytki marmurowe  i dodatki granatowe i czarne.
ps. Ja absolutnie zdecydowanie  wolę saunę niż kuchnię pod chmurką. Wyświetl w wątku >>
1 gregory 0

darog

#7114820 Napisano: 06.08.2023 20:33:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
masza napisał(a):

carrrolinax3 napisał(a):

darog napisał(a):

Mam powiadomienie z Inpost.

Dziś nadana przesyłka. Nie mam pojęcia skąd i co? 
- do kogoś też może przyszło na tel sms z info?

Też mam, od Logaris, ale jedyne co wygrałam na ten numer to ostatnio bon do Dino... Chyba, że o czymś nie wiem 🤔

Orbit?

już wiem - oleje kujawski Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7114604 Napisano: 05.08.2023 14:45:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

[quote=gdzieś przeczytałem, że organizator złożył wniosek o upadłość, więc możliwość odzyskania środów za bilety będzie prawnie ograniczona. W zasadzie duże prawdopodobieństwo, że tych środków się nie odzyska, a jeśli nawet będą zgłoszone wierzytelności w postępowaniu upadłościowym, to w zależności od majątku, zaspokojeniu mogą podlegać w jakimś małym procencie (jeśli w ogóle okaże się, że jest jakikolwiek majątek do spieniężenia). Także ciekawa prawnie sprawa.

atlantydek]

agata1221 napisał(a):

agusia369 napisał(a):

Odwołany Fest Festival. Bilety z Oreo? Pytanie do tych co wygrali. Czy piszecie do organizatora jaki ma na to pomysł, czy czekacie na info z ich strony? W niektórych konkursach jest zapis, ze organizator nie ponosi odpowiedzialności za odwołany koncert, tu takiego nie znalazłam.

Hej, przyznam szczerze, że jestem zielona w temacie reklamacji konkursów. Może znajdzie się jakaś osoba która najpierw napisze maila do organizatora ?

Już napisałem z sugestia, żeby zaczęli rozmawiać z Oreo w sprawie godnej rekompensaty emotka

???
Warto poczytać regulamin Fest Festivalu / w tym rozdział "zwrot biletów". 
https://festfestival.pl/regulamin/

Ubezpieczyciel wypłaca. Na tej samej zasadzie, jakby linie lotnicze zbankrutowały i samoloty nie poleciały - a bilety kupione. 
Procedura jest opisana . Organizator/ Sponsor Konkursu - to oni BEZPOŚREDNIO zwracają się do "Festa" - bo zawarli z nimi umowę.

Zwycięzcy zaś piszą reklamację do "konkursu w którym wygrali" - a że były to zdaje się nagrody - za literackie treści - znaczy się;
- uczestnik konkursu spełnił warunki: zakupił towar, napisał i wysłał treść na pytanie konkursowe, podał dane oraz przesłał paragon = dostał nagrodę. 

Ubezpieczyciel zwraca KASE a nie "coś w ramach rekompensaty". 
Zatem reklamacja nie dotyczy "dajcie COŚ" w zamian tylko kasa na jaką bilet opiewał w regulaminie.

Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7114530 Napisano: 04.08.2023 22:55:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Mam powiadomienie z Inpost.

Dziś nadana przesyłka. Nie mam pojęcia skąd i co? 
- do kogoś też może przyszło na tel sms z info? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7114482 Napisano: 04.08.2023 19:23:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

rufus napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

rufus napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

joan napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Migały mi takie wpisy na  festiwalowych profilach fb Zero reakcji Festiwalu.


Mój facet rano biegał w Parku Śląskim i rzeczywiście działają tam ekipy, ale trudno stwierdzić, czy montują czy demontują. Raczej to pierwsze.

Podobno odwołują, ale to są informacje z jakichś barmańskich grup. Organizatorzy mają na razie dzwonić do firm współpracujących i podwykonawców z informacją o odwołaniu, a oficjalny komunikat ma zostać podany później. Szczerze mówiąc brzmi to prawdopodobnie, bo jak się pojawiają już głosy w sievi w takiej ilości jak teraz, to ja bym się jednak spodziewała odwołania.

W duzej ilosci pisza to fejkowe konta

no nie wiem. Na twitterze pisze o tym np. redaktor naczelny portalu katowice24.info

Widziałam emotka  Także ja już próbowałabym odwoływać ewnentualne rezerwacje, które ktoś zrobił przy okazji tego festiwalu emotka  Przy czym zastanawiam się też nad tymi wygranymi biletami. W sumie nagrodą był np. bilet w formie elektronicznej. Zwycięzcy dostali bilety na maile, a że festiwal się nie odbędzie? No cóż emotka Nagrodą był bilet i bilet został wydany emotka  Mam nadzieję jednak, że organizatorzy staną na wysokości zadania i jednak nie pójdą tą drogą i zrekompensują to jakoś laureatom.


Ja rozumiem to w ten sposób, że Organizator/ Sponsor ZAKUPIŁ bilety na Fest Festival i przecież ma prawo do reklamacji i zwrotu u Organizator Festa - tak jak WSZYSCY. 

Byłoby ekstra gdyby kasa wpłynęła na konto.
W zasadzie: trzeba sprawdzić DO KIEDY można napisać oficjalną reklamację w konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7114479 Napisano: 04.08.2023 19:19:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FEST FESTIVAL odwołany.
Czy wygrane zamienią na kase i wpłacą na konto?

https://gwiazdy.w...ow-6927002340661952a Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7112542 Napisano: 28.07.2023 21:58:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest konkurs na zakup ręczników papierowych, papieru toaletowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

darog

#7106407 Napisano: 05.07.2023 18:03:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienię NOWY z zabezpieczeniem folii (tylko dlatego ze chrześniak po niego jechał… jechał… i nie dojechał i za granice na stałe wyjechał) na: bony: IKEA, DUKA, APART Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7106381 Napisano: 05.07.2023 17:04:30 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
KUPIĘ 
na 500 zł Ikea (online) Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7105389 Napisano: 02.07.2023 14:21:13 w Czy informują/ informowali?
czy były maile "Twoja Margarita"? 
dość dawno już lista na www jest Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7105321 Napisano: 01.07.2023 23:59:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o co chodzi że żywiec w c4 nie przechodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7104289 Napisano: 28.06.2023 16:39:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

darog napisał(a):

Biedronka sypnie znowu bonami dla klientów?

https://i.pl/bied...kwoty/ar/c3-17672785

Raczej dla UOKiK

kiedyś z racji jakiejś kary Biedra dawała chyba po 20zł bony w SMS iluś tam (tysiącom?) zgłoszeniom Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7104267 Napisano: 28.06.2023 15:37:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
SMOLAR. 
Zwykle u nich było tak, że wygrana choćby najmniejszego stopnia- zgłoszenie nie brało udziału w losowaniu tygodniowym, miesięcznym.
Jak rozumieć Bielende? "ORAZ" znaczy że 1 to samo zgłoszenie może mieć: kosmetyki, lokówkę i auto? czy jednak wywalają z puli losowania zgłoszenie z wygranymi kosmetykami>?


z regulaminu: 
 Jedno zgłoszenie uprawnia do wygrania maksymalnie:− jednej nagrody natychmiastowej, oraz
− jednej nagrody tygodniowej, oraz
− jednej nagrody miesięcznej. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7104226 Napisano: 28.06.2023 13:46:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Biedronka sypnie znowu bonami dla klientów?

https://i.pl/bied...kwoty/ar/c3-17672785 Wyświetl w wątku >>
0 0