Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika darog

darog

#7083389 Napisano: 09.03.2023 07:45:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

cynamonadka napisał(a):

Imprezuj stylowo, czy ktoś nie dostał maila, a dostał sms z informacją o jakiejś wygranej? Dostałam sms po 20, na stronie jest napisane, że wygrałam ale maila brak ...

Mam to samo. Tylko sms. Napisałam do nich maila.

to samo,
a wiadomo jaka nagroda? tysiak czy piwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7082240 Napisano: 01.03.2023 22:03:51 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
CHIVAS z Biedronki?
Do wczoraj mieli czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7080075 Napisano: 16.02.2023 14:18:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielony napisał(a):

madllen napisał(a):

Czy wczoraj przychodziło potwierdzenie na maila z konkursu Martini ? Widzę na stronie informacje, że powinno być a na mailu u mnie cisza. 

wysyłałem zgłoszenie okolo 22 i od razu dostałem maila, ale w regulaminie

"Przyjęcie zgłoszenia przez system rejestracyjny Strony Konkursowej jest potwierdzone informacją
zwrotną na adres e-mailowy, który podano w zgłoszeniu. Informacja zwrotna zostanie wysłana
w sposób automatyczny, ale nie później niż w kolejnym dniu roboczym po dniu zgłoszenia.
Informacje zwrotne nie potwierdzają poprawności zgłoszenia z treścią Regulaminu, a tylko fakt
zarejestrowania zgłoszenia w systemie teleinformatycznym. Jeżeli Uczestnik nie otrzyma
zwrotnej wiadomości e-mail, o której mowa powyżej, powinien skontaktować się z
Organizatorem, pod adresem e-mail: info@martinikonkurs.pl celem poinformowania o braku
otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie. Organizator w ciągu
2 dni potwierdzi otrzymanie formularza zgłoszeniowego poprzez Stronę konkursową lub w
przypadku braku jego otrzymania – zwróci się do Uczestnika z prośbą o ponowne przesłanie
formularza zgłoszeniowego – za pośrednictwem poczty e-mail." 


może z błędem wpisany adres mail? u mnie tak było, potem wysłane zgłoszenie na MARTUNI BIEDRONKA jeszcze raz i potwierdzenie przyszło po chwili.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7075981 Napisano: 23.01.2023 15:40:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
SANDEX inpost co idzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7075805 Napisano: 22.01.2023 14:54:57 w Smolar
simonapp napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?

Mi się wydaje, że nie ma to żadnego znaczenia i nawet jak SMS z jakiegoś powodu nie dojdzie to w Wynikach będzie info... znam nawet taki przypadek emotka

Też zaczęłam sprawdzać wyniki w myśl konkursowej zasady - Pilnujmy Agencje a Agencje niech pilnują nas. 
Rzadko wygrywam w tej Agencji, dlatego muszę Was, bardziej biegłych w tych sprawach dopytać 
Wygrałam, SMS przyszedł. 
Klikam w czerwone okienko  - Sprawdź wyniki-   a tam PUDŁO nie wygrałam.
Fioletowe   - Dla laureata -   otwiera się Formularz 
To po co to Okienko  - Sprawdź wyniki-   dlaczego pojawia się taki komunikat? 
A co, gdy wygra ktoś główną,  gdy paragon odsyła się pocztą i nie trzeba wypełniać formularza? 
Gdzie sprawdzi wyniki, skąd będzie wiedział o wygranej, gdy np. SMS "z jakiegoś powodu nie dojdzie"? 
A w regulaminach jest zapis, że wyniki można sprawdzić na stronie....

No właśnie nagrody głównej NIE ma możliwości sprawdzenia w wynikach. Jeśłi to auto- jest losowanie na YT, ale np 5 -10 tys gotówki/ wycieczka etc = NIE MA. 
W regulaminie:
1. wyniki można sprawdzić na stronie smolar (NIE główne) 
2. powiadomiernie sms (główna)
3. powiadomienie tel (główna) 
Ale jeśli np pomylisz "czeski błąd" choć 1 cyfre w tel = nie masz powiadomienia w żadnym wariancie w przypadku nagrody głównej.
I CO NAJWAŻNIEJSZE> BARDZO CZĘSTO BRAK REZERWY.....nagroda na rzecz organizatora... Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

darog

#7075802 Napisano: 22.01.2023 13:58:31 w Smolar
0 0

darog

#7073486 Napisano: 10.01.2023 10:28:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

darog napisał(a):

byekitty napisał(a):

darog napisał(a):

CHIVAS 
https://www.e-kon...onka-18#.Y70r7kjMKpp

- czy podawało się imię i nazwisko w zgłoszeniu? czy tylko imię? A może tylko mail?

imię, tel, mail i data uro emotka

A dzięki! Na pewno bez nazwiska?
Wujkowi urodzinowa niespodzianka by była - taka przesyłka.

@byekitty  DZIĘKI BARDZO! Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

darog

#7073483 Napisano: 10.01.2023 10:21:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

darog napisał(a):

CHIVAS 
https://www.e-kon...onka-18#.Y70r7kjMKpp

- czy podawało się imię i nazwisko w zgłoszeniu? czy tylko imię? A może tylko mail?

imię, tel, mail i data uro emotka

A dzięki! Na pewno bez nazwiska?
Wujkowi urodzinowa niespodzianka by była - taka przesyłka. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7073480 Napisano: 10.01.2023 10:15:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
CHIVAS 
https://www.e-kon...onka-18#.Y70r7kjMKpp

- czy podawało się imię i nazwisko w zgłoszeniu? czy tylko imię? A może tylko mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7073301 Napisano: 09.01.2023 14:22:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
sabart napisał(a):

deva napisał(a):

Czy wszyscy już dostali dziś bony netto alpro?

Ja nie miałam info ale jednak kurier przyniósł

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7073186 Napisano: 09.01.2023 09:28:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Heineken piwa.
Czy wszystkie już wysłane? 
Nie wiem czy reklamacje wysyłać -czas do jutra.  Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7071971 Napisano: 02.01.2023 13:45:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Visa.
I są jakieś wieści dot tych bonów do Lidl, piłek? nikt nie wygrał? 
Niemożliwe że tyle telewizorów na forum a pozostałych nagród nie ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7070970 Napisano: 28.12.2022 13:03:38 w Czy informują/ informowali?
FORTIS informuje smsem/ mailem czy dzwoni do laureatów? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7070406 Napisano: 23.12.2022 12:31:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tchibo Karta 300zł
- DPD Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

darog

#7070390 Napisano: 23.12.2022 11:35:20 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
magdalena-chili napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Czeka ktoś na konsolę z Jagera? Dostałem właśnie kuriozalną odpowiedz od organizatora, że jak się wyrazili, ich dostawca nie ma ich na stanie i właściwie nie wiadomo, kiedy będą. Szkoda, że tylko nas obowiązują jakieś terminy.

wcześniejsze etapy ogarniali bardzo sprawnie. Ale może nie ma tego złego i dostaniecie ekwiwalent? 

chyba 2 lata temu było tak" oczekiwanie PO terminie ok roku? 
- wyjaśnienia takie, że dostawca u którego zamówili nie ma towaru.
Napisaliśmy więc że zapewne strony mają jakąś umowę i skoro dostawca ponad 6 mis nie może się wywiązać-należy umowę zerwać i oddać nam w gotówce.
- ich odp "regulamin nie przewiduje  wypłat pieniężnych"
Kolejna korespondencja: skoro nie wypłata w równowartości nagrody, wskazaliśmy linki-gdzie konsole są i to dostępe od ręki oraz w niższej cenie
- och odp że oni współpracują tylko z zaufanymn dostawcą
Kiedy w końcu wysłali / ale było to minimum 8 mies po terminie" 
- nie dali żadnej gwarancji, żadnej dodatkowej np butelki Jagera- za to konsole już wszędzie były dużo dużo tańsze... Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7070348 Napisano: 23.12.2022 08:26:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

darog napisał(a):

Myślicie, że wszystkie TV z Visy już obdzwonione?

przecież dopiero rozlosowali pierwsze etapy, drugą połowę etapów rozlosują w styczniu

wiem, pytanie było o zakończony etap. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7070347 Napisano: 23.12.2022 08:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elektro napisał(a):

Piłki i bony to emalie maja iść. moze dziś puszcza albo po świętach.

"Uczestnicy, których Losy zostaną wylosowane podczas losowań Nagród Tygodniowych II i
III Stopnia informowani są o wyniku losowania przez Organizatora za pośrednictwem
wiadomości e-mail, wysłanej na adres e-mail podany w Zgłoszeniu, w . Informacja wysłana
jest w terminie do 3 (słownie: trzech) dni roboczych licząc od dnia losowania"

Mam przeczucie, że jednak puszczą nagrody w sam raz na święta a nie ..po. Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7070329 Napisano: 22.12.2022 23:48:46 w Czy informują/ informowali?
pepsi LIDL? 
na maila informują? już do końca poinformowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

darog

#7070304 Napisano: 22.12.2022 21:40:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, że wszystkie TV z Visy już obdzwonione? Wyświetl w wątku >>

darog

#7069418 Napisano: 20.12.2022 00:06:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ACE - C4
czy były potwierdzenia na mail o przyjęciu zgłoszenia?  Wyświetl w wątku >>
0 0