Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika giti

giti

#7168364 Napisano: 06.04.2024 21:08:57 w Avanti
elemelex napisał(a):

Przesada z tym AI. Ono tworzy naprawdę słabe tekściki, śmiesznie słabe. To nie jest kreatywność, nie stała obok kreatywnosci nawet. Jak jakieś jury to nagradza to powinno udać sie na ewaluację IQ emotka
A Avanti jest spoko (żeby byc w temacie;)

No nie wiem nie wiem.. Jak ktoś wkleja tylko pytanie konkursowe to może odpowiedzi słabe, ale AI można pokierować na wszelakie sposoby.., ale no zgodzę się że kreatywnością może jeszcze Nas nie bije, ale bardziej chodzi o masowe ilości.. Plagiaty to jakieś pojedyncze teksty z jakiejs bazy kopiowane, przerabiane, a AI może tworzyć tych odpowiedzi, historii nieskończenie wiele w kilka sekund. Więc chodzi o to, że kiedyś by wziąć udział to jakiś trud było trzeba włożyć, a teraz bez problemu mogą ludzie bez kreatywności wysyłać dziesiątki zgłoszeń, wiec przebicie się po prostu może być trudniejsze.. No ale oczywiście mam nadzieje, że konkursy nie umierają, choć naprawdę w tym roku słabo z kreatywnymi.. no i mam nadzieje, że pojawią się znów takie na które będę mieć zajawke by tworzyć odpowiedzi, bo to jest frajda stworzyć coś fajnego i emocjonować się czy zostanie to dostrzeżone emotka Wyświetl w wątku >>

giti

#7168301 Napisano: 05.04.2024 23:12:28 w Avanti
majonez1992 napisał(a):

Dobra, wszystkich mogę  pogodzić: ważne żeby były jakiekolwiek kreatywne xD zauważcie, że praktycznie są  same loterie. Mi już wszystko jedno kto zorganizuje kreatywny konkurs, po prostu chcę widzieć fajne nagrody i przyjemne, sensowne pytania:-)


obawiam się, że będzie coraz mniej.. ? bo sztuczna inteligencja sprawiła, że chyba te konkursy nie mają sensu... nikt nie jest w stanie sprawdzić prawdziwej kreatywności uczestników, wystarczy umieć korzystać z AI i pisać odpowiedzi jedna po drugiej.. :/ bynajmniej ja w tym upatruje totalnego upadku moich wygranych od pol roku... mniej konkursow, plus wszystko przeżarte mnóstwem odpowiedzi z AI, a kiedys pewnie mniej ludzi odpowiadało bo nie miało pomysłu.. Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

giti

#7165138 Napisano: 18.03.2024 15:23:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czym rozni sie paragon zakupu produktu oshee cyberpunk, od innego oshee? Jak oni to weryfikuja, bo nawet jak zlapalem cyberpunk to na paragonie jest napoj oshee.. ? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7153454 Napisano: 17.01.2024 11:33:59 w Czy informują/ informowali?
wiolka252 napisał(a):

Bocian tylko jedna osoba wygrała z forum?

To byl wpis do konkursu czarnego bociana z facebooka (tak mi sie wydaje) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7150718 Napisano: 02.01.2024 17:37:17 w Nasze wygrane w minionym roku
Ten rok taki bardziej w kratkę.. Bo zdarzył się miesiąc bez choćby jednej wygranej.. No i cały rok bez żadnej spektakularnej głównej.. Ale mimo to udało się zebrać nagrody, które wyceniam na wartość ok. 14 tys. z czego zdecydowana większość to bony spożywcze i katalogi/prezenty marzen. Jeśli chodzi o nagrody rzeczowe to Hoveboard, fajna hulajnoga dla córki, dwa głośniki Marshall, szczoteczka soniczna, lunchbox, 3 x grill i... ten obraz Swansk'iego, którego nie uwzględniam w wartości nagród bo jest ''bezwartościowy'' emotka
Cel na kolejny rok to wymęczyć w końcu jakąś gotówkę z przynajmniej trzema zerami. emotka
Brałem udział w około 240 konkursach, a nagród zdobyłem ok. 70. 
Wszystkiego dobrego i wygranego na Nowy Rok emotka Wyświetl w wątku >>

giti

#7143872 Napisano: 01.12.2023 14:44:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ehh, główniejsze nagrody ostatnio omijają mnie baaardzo szerokim łukiem... ale na pocieszenie mam i ja 1xGarade i 1x100zł CR z Actimela.. emotka Wyświetl w wątku >>

giti

#7135019 Napisano: 30.10.2023 16:58:09 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
idzie do mnie dpd od Washing Machine... co to moze byc ? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7129542 Napisano: 08.10.2023 23:16:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a czy ktos na konkurs Wyborowa dzisiaj wysylal ? nie przepuszcza mi odpowiedzi.. ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7128370 Napisano: 04.10.2023 10:05:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hmm dostalem komunikat Alarmoo wygrana krowki, ale nie moge kliknac tego by odebrac nagrode... Czy cos pozniej na meila dostane, czy od razu w jakis formularz sie wchodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7127415 Napisano: 29.09.2023 20:58:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Obraz z Wilkinsona  rottl, taka wartosc a nagroda ze nie wiadomo czy sie cieszyc czy bac hehe Wyświetl w wątku >>

giti

#7126764 Napisano: 27.09.2023 13:12:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
hulajnoga! ale super idealna dla dzieciakow! emotka  :) Wyświetl w wątku >>

giti

#7126202 Napisano: 25.09.2023 13:54:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Beauty Box z konkursu EverydayMe - a nawet nie ma nigdzie info, że wygrałem więc miiiiła niespodzianka emotka Wyświetl w wątku >>

giti

#7118342 Napisano: 22.08.2023 21:09:15 w Czy informują/ informowali?
[quote=

Mulinka]Smolar z Crispers/ów Chrup życie na fest odzywał się do kogoś? emotka Juz daawno jesli o wyniki pytasz, a jesli o wysylke to instax przyszedl wczoraj, a glosniki jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 Mulinka 0

giti

#7118218 Napisano: 22.08.2023 15:48:47 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Dzis cos nadali z underground? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7117239 Napisano: 18.08.2023 00:22:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wow, to ciekawe - bo dokladnie minutę temu i również mnie się udało kinder emotka  w tym konku mam wyjątkowego farta tak jak nigdy nic w bramkach to tutaj 2 / 6 zgloszen

p.s. dobrze, ze nie widzialem wpisu bo pewnie tak po 10 minutach bym nie wysylal emotka emotka Wyświetl w wątku >>

giti

#7116699 Napisano: 16.08.2023 10:28:18 w moje dzisiejsze wygrane :)

giti

#7112929 Napisano: 31.07.2023 12:42:59 w Smolar
olunka napisał(a):

Pojawiło się Crispers w wynikach i laureatach, potwierdzi ktos, że podpiete?

A jeśli nie są podpięte, to niezależnie czy się wygrało czy nie wygrało wyskakuje komunikat niestety nie wygrałeś?:) czy jak nie podpięte to coś innego ? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7112895 Napisano: 31.07.2023 11:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

giti napisał(a):

 nieraz jest 3-4 numery paragonów pod rząd i wszystkie wygrały.. To jak to możliwe, że każdym zgłoszeniem trafia? Więc to bardziej wygląda na jakieś złamanie bramek

Ale to w 1 dzień 4 pod rząd, gdy wygrać najłatwiej, tym bardziej jak się ma do dyspozycji "szczęśliwą" kasę.

no ale jeden paragon mozna zglosic tylko jeden raz, co znaczy "gdy wygrać najłatwiej"? Nawet jeśli ma 1000 paragonów, to jak to możliwe że wygrała akurat 4-emu paragonami pod rząd, jeden za drugim numer tak jak z wydruku poszły, przecież bramki nie są jedna za drugą.. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

giti

#7112846 Napisano: 31.07.2023 08:56:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

visserarthur]
sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Warto byłoby napisać  do agencji, że wałkiem śmierdzi na odległość,
niech chociaż wiedzą że ludzie nie są idiotami, a ich zabezpieczenia i systemy są do d...

Skoro jest na liscie to przeszedl weryfikacje.
Agencja doskonale wie o takich dzialaniach ale nie moga lub nie potrafia nic zrobic.  emotka

Pracownik agencji NAV juz wypowiadał się na ten temat tutaj na forum, bo Kalisz rzadzi w ich wielu loteriach i byla juz dyskusja na ten temat. emotka  
post nr #7079189
case

Wiadomo co to za sklep ?

Jak dla mnie Carrefour, albo Kaufland... Bardziej stawiam na Carrefour

Nie. Zwróć uwagę, że wszystkie te paragony są z tej samej kasy fiskalnej (na przestrzeni 1 miesiąca), a w tych sklepach jest dużo kas. Info jakie mamy, że to sklep w sieci, czyli mały sklep w sieci, najbardziej pasuje żabka, gdzie może pracować jakiś znajomek.

Odniosłem się do posta sprzed kilka miesięcy (tego oznaczonego #7079189), a tutaj się nie orientuję, ale skąd wiadomo, że na przestrzeni miesiąca ?- na liście nie widzę dat paragonów...



Hmm.. ale w sumie to chyba nie jest tak że ktoś ma 1000 paragonów, tylko że trafia w bramkę z niemożliwie wysoką skutecznością? Bo jak spojrzeć to tam nieraz jest 3-4 numery paragonów pod rząd i wszystkie wygrały.. To jak to możliwe, że każdym zgłoszeniem trafia? Więc to bardziej wygląda na jakieś złamanie bramek Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#7111397 Napisano: 25.07.2023 12:39:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z tego Felix to nie jakas pomylka? emotka  nagrod nie az tak duzo a u nas 3/3 takimi marnymi zgloszeniami zrobionymi o 23 w ostatni dzien.. no az nie moge uwierzyc emotka  i jakos tak szybko wyniki jak na smolar? emotka  ale ten konkurs zrobil mi humor dzis ;:):) a martwilem sie ze slowhop nie wpadl z rio mare emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0