Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika giti

giti

#6829196 Napisano: 08.12.2021 16:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hejka emotka

Mam kilka pytanek, które pojawiły mi się bo już od kilku tygodni tutaj z Wami grywam i czuję, że będę nowym konkursocholikiem emotka  Myśle, że ten post może być najodpowiedniejszy, bo nie widzę innego takiego ogólnego powiedzmy do pytań i odpowiedzi emotka

1) Czy mieliście problemy nieraz z nazwami produktu na paragonie.. ? W regulaminach piszą, że musi być możliwość identyfikowania produktu, a często paragon wyskakuje z niejednoznacznym wskazaniem jakiej firmy jest produkt (np. nazwa: Śnieżka śmietana, a brak w nazwie że firmy Gellwe). Czy takie zbyt ogólne nazwy będą odrzucone w razie wygranej? Czy kasjer w razie czego na miejscu i szybko jest w stanie taką adnotację zrobić jakiej to firmy?

2) Czy po wygranym konkursie (no akurat przy okazji pochwalę się, skuter z Orlena emotka  ) i po wysłaniu już paragonu i oświadczeń należy oczekiwać jakiegoś kontaktu od nich ? Czy mam czekać w nerwach do lutego/marca czy przyjedzie kurier czy nie? emotka  Bo po przesłaniu listu, nie mam żadnego potwierdzenia, nie wiem czy dzwonić, czy nie panikować? emotka

3) Jeśli na jednym paragonie mam wiele produktów konkursowych.. co w razie wygranej jeśli będzie trzeba przesłać paragon, a inne konkursy nie będą jeszcze rozwiązane? Czy może to być kopia? 

pozdro emotka
Tomek Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

giti

#6828767 Napisano: 07.12.2021 13:33:14 w Czy informują/ informowali?
A czy z Jagaermeister ktoś miał odpowiedź? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6828086 Napisano: 04.12.2021 21:00:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursach lidla (np winiary) wystarczy eparagon z aplikacji czy musi byc wydrukowany papier? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#1149572 Napisano: 02.11.2007 02:36:16 w Pomocy!!!!
ejjjj nie wiem gdzie to napisac wiec pisze tu;|:P a chodzi o to ze mam pytanko emotka jak to jest, że niektóre konkursy co sie skoncza... to przechodza do ,,zakonczone konkursy a niektore nie ? od czego to zalezy ? Wyświetl w wątku >>
0 0