Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika giti

giti

#6850157 Napisano: 17.03.2022 15:24:43 w Czy informują/ informowali?
Czy rafaello nie mialo byc dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6850124 Napisano: 17.03.2022 14:10:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x czapka somersby emotka , do kolekcji skarpet i rękawiczek.. zabrakło mi tylko szalika... emotka  a gdzie główne? emotka Wyświetl w wątku >>

giti

#6849990 Napisano: 16.03.2022 22:03:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
]A ja dostałem zwrotkę od razu, ale za to Milka nie chce mi przejsc ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6849609 Napisano: 15.03.2022 09:49:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda z red bull. Skad wiecie ze komin a nie glowna?jest napisane gdzieś? Wyświetl w wątku >>

giti

#6848173 Napisano: 06.03.2022 10:43:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zrobiłem przegląd na co czekam.. potwierdzcie prosze, że jeszcze tego nie wysyłali ? emotka

prince polo 100zł z początku stycznia (pewnie dopiero po wylosowaniu głównej będą przelewy?)
e-develey  kikkoman kod 20 zł ?
cheetos tylko 1 etap poszedl? bo z 2 etapu nie mamy jeszcze? emotka
pingwiny idą z początkowych dni tylko narazie ? emotka
somersby rękawiczki / skarpety? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6847579 Napisano: 02.03.2022 15:58:06 w Avanti
paula9891 napisał(a):

giti napisał(a):

heh, ciekawe że na 3 osoby, które sie wpisaly ze 100, wszystkie wygraly pierwszy raz.. emotka mi się wydaje, że nie ma oficjalnie blokady, ale jednak trudniej jest wygrać któryś raz jednak, bo ja żona i mama pierwszymi zgłoszeniami wygraliśmy, a potem 3 tygodnie nikt nic xP (no ale jeszcze czekam dzisiaj chwile czekam...:P) 

Ale co wygraliście? Główne? Jak nie, to na pewno nie ma żadnej blokady, bo u mnie bylo kilka nagród z rzędu.

Tylko 100-wki heh.. to nie wiem, ja wyczuwam jakąś personalno-nazwiskową blokade w każdym bądź razie xD Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

giti

#6847571 Napisano: 02.03.2022 15:45:50 w Avanti
heh, ciekawe że na 3 osoby, które sie wpisaly ze 100, wszystkie wygraly pierwszy raz.. emotka mi się wydaje, że nie ma oficjalnie blokady, ale jednak trudniej jest wygrać któryś raz jednak, bo ja żona i mama pierwszymi zgłoszeniami wygraliśmy, a potem 3 tygodnie nikt nic xP (no ale jeszcze czekam dzisiaj chwile czekam...:P)  Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6846985 Napisano: 28.02.2022 10:42:00 w Czy informują/ informowali?
Zima z Lidlem informowala? chyba czas do dzisiaj ? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

giti

#6845655 Napisano: 19.02.2022 22:28:44 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

giti napisał(a):

Dociekliwość godna detektywa Rutkowskiego emotka P.S. jestem mężczyzną. emotka

Jak uwierzyć takiej łani, która gdzieś bezsprzecznie kłamie?! emotka emotka




O loool emotka  nie miałem pojęcia że w ogóle gdzieś mam coś ustawione i nie zwróciłem uwagi hmm nie mam pojęcia skąd ta zmiana płci emotka  może te kilkanaście lat temu jak zakładałem konto to byłem kimś innym? hmm nic mi o tym nie wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

giti

#6845617 Napisano: 19.02.2022 16:32:44 w Wkurza mnie...
Dociekliwość godna detektywa Rutkowskiego emotka ale odpowiedzi aż nadto prozaiczne.. emotka  Paragany buchnąłem na końcu zakupów jak podszedłem do kas, w rękach miałem produkty jakieś już skanowałem i tak chwyciłem te co leżały obok kasy i chciałem na końcu je wyciągnąć jak pójdę odnieść koszyk po prostu emotka  A ochroniarz hmm wyjąłem ostatni produkt zeskanowałem odłożyłem,  a on podszedł zabrał kosz i już szedł dalej, nie goniłem go z dwóch względów - nie wiedziałem czy w ogóle są jakieś wartościowe paragony, a po drugie cóż bym mu powiedział? Że chce te papiery z kosza? Chce czyjeś obce paragony? Obawiam się, że jako ochroniarz mógłby wręcz nie pozwolić zabrać czyichś paragonów, bo to chyba niezbyt ''legalne'' brać czyjeś dowody zakupu? emotka  w każdym bądź razie na pewno na szybko nie byłem w stanie tylu rzeczy przeanalizować emotka
p.s. jestem mężczyzną. emotka Wyświetl w wątku >>

giti

#6845487 Napisano: 18.02.2022 18:55:42 w Wkurza mnie...
o matko... dzisiaj dopadło mnie fatum konkursowicza i totalna klęska... i nie o wynikach tu mowie.. xD masakra.. Robilem zakupy takie zwyczajne w biedronce, niekonkursowe.. poszedłem do kasy samoobslugowej, lezało kilka paragonow to wrzucilem je do koszyka i mowie na koncu je wyciagne jak zeskanuje wszystko.. no i skanuje.. wyszlo mi 94 zł to mowie kurde, wrzuce jeszcze dwie butelki coli zeby bylo na loterie i tyle.. ok 101 zł i w tym momencie sie zaczęło..xD 
1) pan ochroniarz podszedl i ukradl mi moj koszyk z paragonami emotka
2) nabilem karte biedronki i nabił się rabat i wyszło mi 98 zł i i tak w loterii nie wzialem udzialu..
3) paragon sie wydrukowal w polowie i skonczyl sie papier i nie mam paragonu, olałem sprawę, a potem mi się przypomniało że jednak wziąłem olej wielkopolski na konkurs i teraz nie mam paragonu xD 

ojj chyba musze sie dzis napic  xD Wyświetl w wątku >>

giti

#6845257 Napisano: 18.02.2022 09:41:12 w Czy informują/ informowali?
Milka wszystko poszlo za jednym razem czy wysylaja ciagle? ;/ porazkaaaaa  Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6845027 Napisano: 17.02.2022 11:26:32 w Smolar
hmmm emotka  Ja w laureatach przechodze tez do oswiadczenia, to znaczy ze cos wygralem, ale nie wiadomo co ? emotka  Bo w wynikach ani na @ nic niema.. ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6845001 Napisano: 17.02.2022 09:33:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

misiapysiamisia]
giti napisał(a):

Yyy a skad cheetos ma znac imie osoby ktora wygrala? Przeciez na facebooku widoczna jest nazwa uzytkownika i ja moge tam sie nazywa Krysia Samosia, a jak wygram to wysle dane prawdziwego imienia nazwiska i w formularz u podajezz tylko e-mail zwycieski wiec co za roznica jakie dane podasz? Oni musza miec przypisane nagrody tylko do emaila a nazwa uzytkownika na fb nie ma zadnego znaczenia przeciez bo nie kazdy musi podawac tam swoje prawdziwe dane.. 

Dane konta fb te fejkowe też trzeba wpisać na oświadczeniu i opisać, które dane są prawdziwe do przelewu, żeby nie trzeba było później wyjaśniać.
Hmm gdzie w oswiadczeniu zwyciezcy wpisujesz dane konta z fb? Nie ma takiej rubryki nawet? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6844935 Napisano: 16.02.2022 19:09:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yyy a skad cheetos ma znac imie osoby ktora wygrala? Przeciez na facebooku widoczna jest nazwa uzytkownika i ja moge tam sie nazywa Krysia Samosia, a jak wygram to wysle dane prawdziwego imienia nazwiska i w formularz u podajezz tylko e-mail zwycieski wiec co za roznica jakie dane podasz? 
Oni musza miec przypisane nagrody tylko do emaila a nazwa uzytkownika na fb nie ma zadnego znaczenia przeciez bo nie kazdy musi podawac tam swoje prawdziwe dane..  Wyświetl w wątku >>

giti

#6844893 Napisano: 16.02.2022 16:25:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja z Cheetos na 3 rozne konta wygrywalem za pierwszym razem, a teraz od dwoch etapow wysylam znowu ze swojego konta i totalnie nic... Wiec zaczynam jednak mocno myslec ze nie ma tego w regulaminie ale mimo to staraja sie chyba jak najmniej nagradzac te same osoby kilkukrotnie... zreszta tutaj tez nie widze, zeby te same osoby duzo razy sie wpisywaly chyba, tylko raczej co chwile nowe.. hmm ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6844881 Napisano: 16.02.2022 15:57:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy z konkursu Kikkoman dostaliście na e-mail te vouchery 20 zł do Develey?  Wyświetl w wątku >>
0 0

giti

#6844248 Napisano: 13.02.2022 21:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pingwiny to chyba sa losowane..? kto by wybieral je w niedziele wieczorem? za jakie dni leca? Wyświetl w wątku >>
0 0

giti