Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mamadwojga

mamadwojga

mamadwojga

#7148935 Napisano: 21.12.2023 14:54:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
BERLINKIIII --- jak to??? Losie, rzuć coś jeszcze na koniec roku!! Please...
Bo ostatnio to dostałam tylko COVIDa - a tego akurat nie chciałam wygrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

mamadwojga

#7147659 Napisano: 15.12.2023 21:31:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ale wspaniałe nagrody na forum! Gratuluję z całęgo serca!!! Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7143254 Napisano: 29.11.2023 19:50:20 w Smolar
Nadkusia napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał kosmetyków Tołpa z konkursu Smolara? Jakoś długo to trwa...

Ja czekam. Dopiero niedawno mi potwierdzili nagrodę. Też mi się wydaje że długo to trwa. Wyświetl w wątku >>
1 Nadkusia 0

mamadwojga

#7142812 Napisano: 28.11.2023 10:02:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

byekitty napisał(a):

czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka

Dołączam do pytania. Moja córka miała fantastyczne zdjęcie, sto razy ładniejsze od mojego. U mnie tysiak u niej pustki....Nie chce mi się aż wierzyć.

To jest zawsze subiektywne. To, co dla nas może być oczywiste lub wyjątkowe, niekoniecznie musi być tak odbierane przez komisję. Różne perspektywy mogą prowadzić do różnych interpretacji tego samego obrazu. Nie wątpię że zdjęcie Twojej córki było fantastyczne, ale zupełnie inaczej może interpretować to komisja - interpretacja może zależeć nawet od tego jaki ktoś ma nastrój - jest tutaj zbyt dużo zmiennych, żeby przewidzieć że akurat zdjęcie x wygra a nie zdjęcie y. 

Dla dodatkowego zobrazowania, podam przykład z autopsji - w pracach pisemnych przywiązuję do nich dużą wagę emocjonalną, szczególnie jeżeli spędzę nad tekstem x godzin i straaaaaaszniee mi się on podoba, a w praktyce okazuje się że komisja albo nie zrozumiała przekazu, albo coś innego było nie tak i wygrywam zgłoszeniem które napisałem na kolanie, w ciągu 5 minut albo też nie wygrywam wcale, no bo nie oszukujmy się - statystyka jest okrutna emotka   oczywiście to zawsze ból emotka  ale każdego dnia, uczę się dystansu.

Jasne, rozumiem to i też tak mam czasem z MEGA tekstem, który nie zdobywa nawet nagrody pocieszenia, a pisany na kolanie wygrywa główną. Wiadomo, de gustibus..., ALE jak nikt z forum się nie chwali głównymi, a zdjęcie córki było NAPRAWDĘ DOBRE, jej chłopak jest operatorem filmowym i ma super sprzęt, super oświetlenie i w ogóle zdjęcie wyszło zachwycające (nie tylko matkę), zabwne i kolorowe, to się ciągle łudzimy, że po prostu nie informowali jeszcze o głównych. I tylko dlatego dopytuję. Zdecydowanie umiem przegrywać i biorę wszystko na klatę. Rozumiem że komisja mogła brać pod uwagę różne inne cechy zdjęcia. Tylko się dziwię że nikt z forum tym IPhone się pochwalił. I gdzieś na dnie serca jest ta iskierka że jeszcze nie jest pozamiatane.... Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7142770 Napisano: 28.11.2023 07:29:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

czy ktoś dostał maila/widział screena dot. wygranej iPhona z M&msów? Nie chodzi mi o pogłoski z instagrama, tylko o namacalny dowód emotka  może być PW emotka emotka

Dołączam do pytania. Moja córka miała fantastyczne zdjęcie, sto razy ładniejsze od mojego. U mnie tysiak u niej pustki....Nie chce mi się aż wierzyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

mamadwojga

#7142544 Napisano: 27.11.2023 14:29:16 w moje dzisiejsze wygrane :)

mamadwojga

mamadwojga

#7133228 Napisano: 23.10.2023 14:18:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie stówka z Amocco Wedel. Pierwsza wygrana u nich. Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7132898 Napisano: 22.10.2023 08:51:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu pierwszy raz w tym sezonie jakaś kasa od Żywca Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7130948 Napisano: 13.10.2023 17:17:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
wiesia30 napisał(a):

KAMIS LIDL -nagroda główna -  podwójne zaproszenie na warsztaty kulinarne z Maciejem Wawryniukiem, które odbędą się w sobotę 18 listopada 2023 w Warszawie.

U mnie też warsztaty. Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7130801 Napisano: 13.10.2023 11:55:20 w Czy informują/ informowali?
Czy T-mobile w końcu komuś wysłał info o tym co dostał za nagrodę?
Bo chyba trochę przeginają z tym informowaniem w taki sposób że jest telefon i lista a człowiek nie wie co wygrał.... Wyświetl w wątku >>
0 0

mamadwojga

#7130503 Napisano: 12.10.2023 11:44:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Magia napisał(a):

Wedel kolejna porażka emotka

Dołączam do klubu rozczarowanych.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mamadwojga

#7130298 Napisano: 11.10.2023 15:26:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tołpa - Twoja droga do skutecznej pielęgnacji - KOSMETYKI emotka Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7128999 Napisano: 06.10.2023 10:35:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
FBkasia17 napisał(a):

Zestaw past Colgate  od Hebe.
SMS 9.47.

U mnie też pasty. Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7128767 Napisano: 05.10.2023 13:15:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
T-Mobile dalej dzwoni emotka  Konkurs "Leć na wakacje, T-Mobile płaci!"
Jakaś nagroda jest. Jupiii Ale jeszcze nie mówią jaka. Wyświetl w wątku >>

mamadwojga

#7125366 Napisano: 21.09.2023 15:53:11 w Czy informują/ informowali?
Mam od nich odpowiedź:

spływają do nas informacje, iz mailing do wielu osób nie dotarł. Nie wiemy dlaczego tak się stało. Będzie dzis wysyłany raz jeszcze.
Niestety, ale Pani nie wygrała emotka ( Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

mamadwojga

#7125344 Napisano: 21.09.2023 15:09:48 w Czy informują/ informowali?
burza64 napisał(a):

Napisałam do Martini w Biedronce żeby sprawdzili czy to moje inicjały,bo nie dostałam mejla. Piszcie od siebie to wreszcie się zorientują.
Pisałam na info@wygrywajzmartini.pl w tytule nazwa konkursu.

Mi przed momentem potwierdzili z tego adresu że maile zostały rozesłane.
Ręce opadają. Wyświetl w wątku >>
0 0

mamadwojga

#7124832 Napisano: 19.09.2023 20:04:48 w Czy informują/ informowali?
pati12b napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Martini z Biedronki zaspało z mailami odnośnie zestawów?

pytałam w piątek mailem czy wszyscy laureaci zostali poinformowani i odpisali mi, że tak
ale coś mi tu śmierdzi, bo nikt się zestawem nie pochwalił
chociaż ja liczyłam, że jestem na liście walizek...

Hmmm... nie ukrywam że moje dane też są dwa razy a maila żadnego - więc albo pech, albo jakaś lipa z wysyłką maili. Podobno o walizkach poszło do niektórych dwukrotnie. Może warto do nich pisać? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0