Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Agnes

Agnes

#5641241 Napisano: 24.04.2013 13:39:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

kammaro napisał(a):

edzia21 napisał(a):


to chyba lepiej, że nie widzimy, bo jak się widzi takie wały to się nóż otwiera. Życzę tej osobie żeby się udławiła tymi kapsłukami, albo zeby jej sie pralka popsuła, jesli to czyta! emotka i tyle


aż przykro się to czyta emotka


a mi się przykro ogląda takie wyniki. Pewnie dla tego, że nie jestem jeszcze aż tak popsuta konkursami, jak co niektórzy. Nie gram na tysiąc kont, nie gram na rodzine, nie mam miliona numerów żeby słać na sąsiadów, znajomych, rybki w akwarium sms-ów, tylko uczciwie, bo jeszcze wierzę w człowieka. Ale chyba najwyższy czas zatracić wiarę i stać się rownie popsutą i kombinować, żeby wyrwać jak najwięcej a później na Allegro, o to właśnie chodzi? Wierzę, że są jeszcze ludzie uczciwi, którzy grają bez cwaniakowania i najgorsze jest to, że również dostają po cenzura. Możecie mnie teraz zjechać, ogolnie spływa mi to. Bo pewnie odezwą się tacy, którzy to sami robią. emotka


nie jesteś sama ja gram od wielu wielu lat ale nadal nie uznaję gry bez paragonów, nie wysyłam po kilka smsów na ten sam konkurs itp i na pewno pod tym względem się nie zmienię bo wierzę że jak mam wygrac to i tak wygram Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5641236 Napisano: 24.04.2013 13:35:46 w Carrefour konkursy
wytłumaczcie mi ile nagród jest o każdej godzinie 18 19 i 20 jeśli łącznie dziennie jest 10? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5641013 Napisano: 24.04.2013 09:44:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
fajna koszulka z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5631445 Napisano: 09.04.2013 20:14:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

Agnes

#5630184 Napisano: 08.04.2013 13:26:43 w GFK
ja miałam środki czystosci i kosmetyki
ale odpadłam w obu Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5629290 Napisano: 06.04.2013 19:26:57 w Kupony Payback
ekuc2 napisał(a):

Agnes napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Agnes napisał(a):

ktoś miał problem z nabiciem 5 tys pkt payback za zakupy powyżej 50zł w Real?
Mnie nie nabiło musiałam reklamację składać emotka i nie wiadomo czy będzie uwzględniona



kupowałaś w starym czy nowym realu,bo to jest zasadnicza różnica


w starym


ten kupon ważny do 14.04 jest tylko do 4 nowych Reali i nabijają się bez problemów


czyli w starych realach tez o tym nie wiedzą bo reklamację przyjeli Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5629257 Napisano: 06.04.2013 17:51:04 w Kupony Payback
renatak0 napisał(a):

Agnes napisał(a):

ktoś miał problem z nabiciem 5 tys pkt payback za zakupy powyżej 50zł w Real?
Mnie nie nabiło musiałam reklamację składać emotka i nie wiadomo czy będzie uwzględniona



kupowałaś w starym czy nowym realu,bo to jest zasadnicza różnica


w starym Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5629228 Napisano: 06.04.2013 16:21:16 w Kupony Payback
ktoś miał problem z nabiciem 5 tys pkt payback za zakupy powyżej 50zł w Real?
Mnie nie nabiło musiałam reklamację składać emotka i nie wiadomo czy będzie uwzględniona Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5627240 Napisano: 04.04.2013 09:54:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
4 litry letniego płynu do spryskiwaczy z FB
Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5627239 Napisano: 04.04.2013 09:53:20 w Kaufland konkursy
bocin napisał(a):

o ile lato kiedykolwiek nadejdzie. emotka


o ile dobrze pamiętam to Lato odeszło w zeszłym roku po nieudanym EURO Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5623749 Napisano: 28.03.2013 18:14:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bilety do cinema z Heinekena emotka
poleconym Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5623638 Napisano: 28.03.2013 15:28:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj
ręcznie robiona materiałowa pisanka z FB
ręczniki z włókna bambusowego z Fb
kody na bilety do multikina z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5618722 Napisano: 22.03.2013 10:24:55 w TESCO konkursy
emotka napisał(a):

rafal100 napisał(a):

heinekena jaka agencja organizowała? :



Media Contact Sp. z o.o.
Też nie dostałeś biletów? Napisałam reklamację 2 tygodnie temu, odpisali mi, że przesyłka będzie na dniach i nic. Wczoraj napisałam drugi raz - narazie nie odpowiedzieli. Moich 2 znajomych też nie dostało nagrody. Ciekawe czy ktoś wogóle dostał?


tez czekam
a pod jaki adres pisaliście?
Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5615811 Napisano: 18.03.2013 18:32:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
płytka Gregorian
odebrane próbki Vichy
odebrane zaproszenia na Trenera bardzo osobistego
Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5613699 Napisano: 15.03.2013 17:56:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
drewniane łopatki kuchenne z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5613003 Napisano: 14.03.2013 21:19:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
spory zestaw przeróżnych ciastek Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5599587 Napisano: 01.03.2013 20:54:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bransoletka z FB Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5597826 Napisano: 28.02.2013 10:53:18 w TESCO konkursy
bilety z Heinekena miały być wysłane do końca lutego
no cóż jutro marzec a biletów chyba nikt nie dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5593870 Napisano: 24.02.2013 11:57:30 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

mikki85 napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

dzieki, bo niedawno u mnie otworzyli i sie nie orientowałem.

raz nawet laptopy dawali - konkurs urnowy


Ale to było wieki temu. emotka
Pawła chyba raczej teraźniejszość interesuje.


laptopy dawali i to był konek smsowy 2 lata temu pamiętam bo sama wtedy wygrałam Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#5592331 Napisano: 22.02.2013 11:36:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kalendarz ścienny z FB
film na dvd Zakochani w Rzymie Wyświetl w wątku >>
0 0