Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Agnes

Agnes

#7152642 Napisano: 12.01.2024 09:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanko co do kart do Lidla z dallmayr
karta ważna 6 miesięcy od aktywacji przez Lidl
ale aktywacja następuje podczas pierwszych zakupów przez podanie PIN czy to chodzi o coś innego? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7152160 Napisano: 09.01.2024 19:38:55 w Smolar
visserarthur napisał(a):

halliday napisał(a):

visserarthur napisał(a):

pipistrello napisał(a):

malmika napisał(a):

Powiedzcie, czy przy kosmetykach Bielenda jest formularz potwierdzenia odbioru?

Tak, jest. Dlatego też nie można przekierować paczki na inny adres.

A to nowość, dotychczas można było przekierować przesyłkę z dokumentami.

od kiedy? Ja już parę lat temu nie mogłem przekierować do punktu odbioru, bo kurier mówił ze paczki z dokumentami do zwrotu muszą wracać na sortownie na noc.

Przez ostatnie dwa lata tak robiłem, teraz podobno się nie da. Sprawdzę, przy kolejnej przesyłce od nich. (Nawet kojarzę, że jedną główną odbierałem w Punkcie Odbioru, podpisując dokumenty- był to Punkt z obsługą "ludzką", nie automat).

własnie tez mam problem do punktu przekierowac nie mogę bo są papiery do podpisu ale na adres pracy też mi nie pozwala a jutro nikogo do 15 w domu nie będzie Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7151661 Napisano: 08.01.2024 08:39:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś pisał do tej agencji Advalue w sprawie konka Harry Potter i czy komuś odpisali? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7151525 Napisano: 06.01.2024 14:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

solgaleo napisał(a):

Ja napisał(a):

Czy ktoś wygrał w loterii Empik/Harry Potter zgłoszeniem bez paragonu? emotka

Ja dostałam dzisiaj właśnie maila z potwierdzeniem wygranej (figurka Hermiony), a brałam udział za pomocą tego darmowego losu. Tylko że nie chce mi się wysłać formularz, pokazuje się komunikat "niepoprawna captcha", mimo że żadnej captchy na stronie nie ma (patrzyłam na telefonie i na komputerze). Wysłałam im maila z print screenem, ale pytanie czy to uznają emotka  Spróbuję jeszcze jutro, może to jakiś chwilowy błąd na stronie.


dziwny to był konkurs, że można było zgłaszać się z paragonem, ale i też bez paragonu i wychodzi, że trafiało się, że ktoś wygrał bez paragonu, a ludzie z paragonami NIE emotka

ale ludzie z paragonem mieli 10 losów, a osoba bez paragonu tylko 1 los.

Ja wygrałam z paragonem Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7151429 Napisano: 05.01.2024 15:48:09 w Czy informują/ informowali?
notta napisał(a):

budryska napisał(a):

Czy ktoś coś wie na temat loterii z Harrym Potterem w Empiku? Losowanie 02.01 miało być - informowali?
Nie wiem, czy się jeszcze łudzić...

Cisza..  a stronie tez cisza

dziś przysyłali meile Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7151421 Napisano: 05.01.2024 14:53:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś wygrał w loterii Empik/Harry Potter zgłoszeniem bez paragonu? emotka

a tam się numeru paragonu nie podawało?

Można było wybrać, czy zgłaszasz się do loterii z paragonem czy bez. Za te z paragonem chyba było więcej losów.

to ja nawet tego nie zauważyłam
a i tak kupowałam prezenty dla mojej córki fanki HP więc w sumie było mi to obojętne Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7151414 Napisano: 05.01.2024 14:39:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Czy ktoś wygrał w loterii Empik/Harry Potter zgłoszeniem bez paragonu? emotka

a tam się numeru paragonu nie podawało? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7151404 Napisano: 05.01.2024 14:05:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no i wysyłałam 2 zgłoszenia na empik harry Potter i teraz który paragon odesłać?
najlepiej bo dostałam 2 @ o wygranej i nie wiem czy to nie ich pomyłka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7151400 Napisano: 05.01.2024 13:58:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gratulujemy! Wygrałeś w loterii „Magia Świąt z Harrym Potterem!” nagrodę w postaci: Figurka Harry Potter Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7151134 Napisano: 04.01.2024 13:34:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
saint81 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy tylko jedna osoba dostała pozytywną weryfikacje od Smolara konkurs dallmayr?

ja nie mam i sprawdziłam w laureatach, że czeka na zatwierdzenie czyli nie puścili wszystkich weryfikacji jeszcze

Czy coś się zmieniło u osób, które nie miały jeszcze pozytywnej weryfikacji? Bo ja również nadal czekam,

u mnie jest info uzupełnij dane
ale meila mam że dostali mój formularz Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7150793 Napisano: 03.01.2024 08:50:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

nataliii napisał(a):

anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy tylko jedna osoba dostała pozytywną weryfikacje od Smolara konkurs dallmayr?

Ja też wczoraj dostałam emotka

Ja też

I ja 😉

kurcze chyba musze do nich napisać Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7150783 Napisano: 03.01.2024 06:22:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko jedna osoba dostała pozytywną weryfikacje od Smolara konkurs dallmayr? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7150294 Napisano: 30.12.2023 20:51:35 w Nasze wygrane w minionym roku
trebor1 napisał(a):

walizka i zestaw kaw, ogólnie to jest mój kolejny rok poza konkursami. 
Powiem jak dziaders: Kiedyś to było...
10lat temu sporo z nas mogło się pochwalić wygranymi o wartości ponad 100 tys. i to nie były wypadki jednostkowe
Co się porobiło? O tempora, o mores!

oj tak 10 lat temu...witaj w klubie to był raj na ziemi na konkursowiczów Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7149923 Napisano: 28.12.2023 19:08:07 w Nasze wygrane w minionym roku
Ja gram od 2003 roku i z sentymentem wspominam te środkowe lata kiedy zakupy robiło się głównie za wygrane bony a jechała się tam gdzie się wygrało bon. 
Te lata nie wrócą przynajmniej dla mnie. Mam jednak wspomnienia i ludzi na codzien których poznałam osobiście na konkursowych wyjazdach. Pozdrawiam wszystkich z niezapomnianego wyjazdu do Paryża na Walentynki 2009 roku, tych którzy witali ze mną nowy rok w 2009 w Wawie w hotelu Polonia też tych z rejsu do Karlskrony bo wtedy to chyba cały prom był nasz. 
Ten rok 2023 znów trochę zaniedbałam konkursy. Znów coś poszło nie tak. To był rok kina.wygralam tyle biletów że byłam z córką na wszystkich możliwych bajkach i filmach odpowiednich dla niej plus jeszcze mam 8 czekających. Wpadli trochę bonów trochę drobiazgów jak ubrania czy nawet firanka ale największą frajdę sprawił wyjazd do Wawy z noclegiem i warsztaty z Sarą i Wiktorem. Moja córka nigdy tego nie zapomni a jej radość to największa wygrana. Pozdrawiam też tych którzy tam byli z nami. Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7149643 Napisano: 27.12.2023 08:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Witam, czy miał ktoś taką sytuację, że otrzymał od smolara sms z wygraną a w trakcie uzupełniania formularza jest info, że takich danych nie ma w bazie? emotka

Może wkradła się jakaś literówka w nr tel albo nr paragonu . Najlepiej napisać do nich emotka

tak mam to w konkursie Dallmayr
napisałam do nich ale póki co cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7149310 Napisano: 22.12.2023 17:32:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

No napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac

Górny prawy róg,cztery paseczki pionowe na zielonym 

Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7149309 Napisano: 22.12.2023 17:31:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No napisał(a):

Agnes napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac

Górny prawy róg,cztery paseczki pionowe na zielonym tle.

No coś nie tak. Wchodzę w to i pojawia się czy chce wejść do żabki nano a ja nie chcę w to wchodzić Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7149298 Napisano: 22.12.2023 17:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi podpowie gdzie znajdę ID z aplikacji Żabka? Na piwny konkurs potrzebny a ja nie wiem gdzie go szukac Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7147033 Napisano: 14.12.2023 12:48:49 w SZUKAM....
Szukam odpowiedzi na pytanie emotka
Otóz na Fb można miec niby 5000 tys polubień różnych stron. Ja chyba przekroczyłam bo juz mi krzyczy jak chcę jakas nową polubić...ale już wiele odlubiłam i nic to nie pomaga.
Ciągle niby za dużo... Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7145069 Napisano: 06.12.2023 18:37:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

Witam, czy ktos wie czy 3-paki Tymbarka licza sie jako 2 produkty czy 1?

moim zdaniem jako jeden , a jak masz na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0