Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Agnes

Agnes

#7089581 Napisano: 23.04.2023 08:02:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak z czystej ciekawości czy ktoś wygrał w Berlinkach? Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

Agnes

#7089257 Napisano: 20.04.2023 15:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Agnes napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Agnes napisał(a):

anaesth napisał(a):

samuraj napisał(a):

anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

czy ktoś już coś zamawiał za kod z heinekena do muve.pl?
czytam same negatywne opinie o nich a chciałam kartę do H&M

Zamówiłam 2x Empik 50zł. Obyłoby się bez problemów gdyby nie to, że nie można odebrać 2x takiej samej karty z jednego konta. Musiałam założyć drugie.

Ja odebrałem kilka z jednego konta emotka

Może problem dotyczy tylko Empiku, nie wiem emotka Grunt, że się udało emotka

czyli to sa doładowania
ja mam kartkę podarunkową do H&M ale taką się da doładować?

Nie doładowujesz, przyjdzie Ci kod znizkowy.

i co dalej z tym kodem mam zrobić?
podać w sklepie?

https://muve.pl/sklep/doladowania/h-m

nie zrozumieliśmy się
ja już kod mam
czyli jak kupie za niego kartę do H&M to mi ją przyslą? to ja myslałam ze mam doładowac tą co mam w domu Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7089254 Napisano: 20.04.2023 15:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Agnes napisał(a):

anaesth napisał(a):

samuraj napisał(a):

anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

czy ktoś już coś zamawiał za kod z heinekena do muve.pl?
czytam same negatywne opinie o nich a chciałam kartę do H&M

Zamówiłam 2x Empik 50zł. Obyłoby się bez problemów gdyby nie to, że nie można odebrać 2x takiej samej karty z jednego konta. Musiałam założyć drugie.

Ja odebrałem kilka z jednego konta emotka

Może problem dotyczy tylko Empiku, nie wiem emotka Grunt, że się udało emotka

czyli to sa doładowania
ja mam kartkę podarunkową do H&M ale taką się da doładować?

Nie doładowujesz, przyjdzie Ci kod znizkowy.

i co dalej z tym kodem mam zrobić?
podać w sklepie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7089249 Napisano: 20.04.2023 15:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

samuraj napisał(a):

anaesth napisał(a):

Agnes napisał(a):

czy ktoś już coś zamawiał za kod z heinekena do muve.pl?
czytam same negatywne opinie o nich a chciałam kartę do H&M

Zamówiłam 2x Empik 50zł. Obyłoby się bez problemów gdyby nie to, że nie można odebrać 2x takiej samej karty z jednego konta. Musiałam założyć drugie.

Ja odebrałem kilka z jednego konta emotka

Może problem dotyczy tylko Empiku, nie wiem emotka Grunt, że się udało emotka

czyli to sa doładowania
ja mam kartkę podarunkową do H&M ale taką się da doładować? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7089231 Napisano: 20.04.2023 13:57:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś już coś zamawiał za kod z heinekena do muve.pl?
czytam same negatywne opinie o nich a chciałam kartę do H&M Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7085747 Napisano: 26.03.2023 17:01:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

emi napisał(a):

kreo42 napisał(a):

anaesth napisał(a):

emi napisał(a):

Czy z Kubusiem wszyscy mają "pod górkę" ?
Tyle paragonów i jedno wielkie ZERO emotka
Chyba powiem jak kiedyś ktoś ..... ty Kubusiu ...bany.... emotka

Niestety tak emotka  W ogóle w loteriach Smolara mi nie idzie. Przez tyle lat trafiłam u nich raz 50zł do PS Store i tyle.

moje strzały to po 5-8 zgłoszeniu były wygrane, na 2 telefonach, a teraz na 40 zgłoszen i nic, mysle ze juz blokuja by za duzo nie wygrac

Chyba to nie ten problem.
Wysłałam ok 40 paragon i mam ZERO wygranych !, to co mają mi blokować emotka

Pisałem o moich zgłoszeniach po wygranych, że nie mogę trafić następnych emotka

nie zgadzam się, wygrywam rzadko ale wygrywam więc nie blokują Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7085659 Napisano: 25.03.2023 14:53:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mary18 napisał(a):

Jak wygrać w loterii bramkowej . Jeszcze nigdy w życiu nie wygrałam w żadnej bramce ? jakieś rady bo chyba przestanę grać w te loterie bramkowe ? czy wygrywając w loterii bramkowej trzeba zagłosić kilka paragonów,  czy komuś udało się za pierwszym razem wygrać?

gram od 2003 roku wiele konkursow bramkowych omijam bo własnie tak to działa ktoś przeczyta bramki i od razu a nie dziekuję nie skorzystam
jednak gry są konkursy z produktami które i tak kupuję to gram ale nie na siłę
dwa lata temu był konkurs z plecakami kangen jeden na dzien , kupiłam nie doczytając wczesniej ze to bramki ...wygrałam
teraz na kubusia lub grześki wysłałam sporo zgłoszeń i nic
kupiłam tymbarka i od razu 50zł
moje zdanie jest takie jak komuś coś jest pisane to wygra nawet jednym paragonem Wyświetl w wątku >>

Agnes

#7084352 Napisano: 16.03.2023 07:23:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie można kupić mrożonki poltino bo jakoś ich nie kojarzę Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7084072 Napisano: 14.03.2023 10:45:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

Agnes

#7082968 Napisano: 07.03.2023 09:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś grał w konkursie Zdroworosne mając fakturę a nie paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7082288 Napisano: 02.03.2023 10:47:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
rooney napisał(a):

PetitGosia napisał(a):

pimparimpa napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Lavazza z WOŚP, u mnie dalej cisza

U mnie też cisza, a czekam na 2 przesyłki

Ja dostałam 23.02. Kawę i kubek

Uwaga na tę dostawę, woził UPS bez informowania o tym, mnie nie zastali więc zostawili w access point i dopiero stamtąd pani zadzwoniła z pretensją że paczka czeka a nikt nie odbiera, zaraz zwrócą do nadawcy. Na szczęście zdążyłam... emotka

o kurcze...to do kogo pisac bo ja nadal nic nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7081782 Napisano: 27.02.2023 15:24:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Hmm tak mnie nurtuje.. bo dosyc duzo wpisow jest z wygranych natychmiastowych i dziennych z kubusia.. a ja juz ponad 30 zgloszen i nic. A ze to produkt taki mocno dostepny to nie wiem czy kazdy wygrywajacy wysyla dziesiatki zgloszen czy po prostu ja w tej loterii tak pudluje? emotka

spokojnie ja tez sporo wysłałam i nic Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7080623 Napisano: 20.02.2023 12:31:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Kojarzy ktos czy na drukarke polaroid z kinder chocolate jest jakas gwarancja?

Ja chyba nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7079843 Napisano: 15.02.2023 09:59:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

Agnes napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Agnes napisał(a):

wysyłał ktoś na Haribo? pojawił się Wam jakiś komunikat ze ok? U mnie pojawiło się znów puste pola do zgłoszenia

A dostałaś maila?

no własnie nie

Ja do nich pisałam, czy widzą moje zgłoszenie. Napisali, że zostało zarejestrowane, a robi się tak jak się długo ma otwarty formularz

na jaki adres wysyłałas pytanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7079838 Napisano: 15.02.2023 09:41:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Agnes napisał(a):

wysyłał ktoś na Haribo? pojawił się Wam jakiś komunikat ze ok? U mnie pojawiło się znów puste pola do zgłoszenia

A dostałaś maila?

no własnie nie Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7079765 Napisano: 14.02.2023 16:47:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wysyłał ktoś na Haribo? pojawił się Wam jakiś komunikat ze ok? U mnie pojawiło się znów puste pola do zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7079683 Napisano: 14.02.2023 12:06:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
w tym roku 2 nagrody
podobno ten wątek jest magiczny więc liczę na cud kiedy tu pomarudzę buuuu Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7079491 Napisano: 13.02.2023 10:03:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
wiolka252 napisał(a):

Kawy Lavazza z WOŚP? 

kawy i kubki? tez czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7079201 Napisano: 10.02.2023 10:49:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Wróciłam do grania w konkursach po około 10 latach. Kiedyś przestałam, bo przeprowadziłam się za granicę, a wtedy do odbioru większości nagród chcieli podpis i okazanie dowodu osobistego. 
Z tego co właśnie tutaj przeczytałam wnioskuje, że teraz już nie można robić takich rzeczy?  Pytam, ponieważ czasami chciałabym jakąś nagrodę przekierować  do mojej rodziny, która mieszka w innym mieście, ale boje się, że kurier może im tej nagrody nie wydać.

Mam kuzynkę, która w konkursy i mieszka za granicą. Wygrane wysyła na adres mamy i nigdy nie było problemu 

przez rok mieszkałam w UK i grałam cały czas podając adres w Polsce, odbierała moja mama bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes

#7078777 Napisano: 08.02.2023 10:45:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Wy naprawdę chodzicie po te podpisy? Od razu po zakupach czy dopiero w przypadku wygranej? Sklepy nie robią problemu? 

Ja byłem raz w Auchan - "piwo jasne" było na paragonie
Poszedłem dopiero po info o wygranej - nagroda za 80zł
Nie wiem czemu robicie z tego taki wielki problem - wszystko przebiegło bez zastrzeżeń emotka

a ja nie rozumiem tych pieczątek
prosicie by stemplowali na paragonie i pisali ze taki opis dotyczy takiego produktu?
sam stempelek przecież nic nie mówi Wyświetl w wątku >>
0 0