Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3853974 Napisano: 10.11.2010 11:02:23 w GFK
Rozmowy przez komórkę +10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3853710 Napisano: 10.11.2010 09:37:14 w Rossmann
ango napisał(a):

A zauwazyliscie ze na Rossnecie dali ubiegloroczne konkursy? Ten o sprzataniu i życzenia swiąteczne z Lirene emotka


Ja myślę, że to nie ubiegłoroczne, tylko, że to już będą po prostu coroczne konkursy na Rossnecie emotka
Cleanic też był z takimi samymi nagrodami, jak w zeszłym roku, tylko pytanie trochę inaczej sformułowane... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3853691 Napisano: 10.11.2010 09:30:06 w Paragony
bip napisał(a):

alomi napisał(a):

ja też potrzebuję paragon na dwa produkty Timotei!! z datą sprzed 25.10! Czy ktoś mógłby pomóc??


witamy wszystkich nowych poszukiwaczy paragonów Timoteia! emotka


Po jaką ch...rę bierzecie udział bez paragonów? emotka
Żal wam kupić dwie butelki? Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3852514 Napisano: 10.11.2010 04:07:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon Orsay ze Stylu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3852295 Napisano: 10.11.2010 02:58:56 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

i de blada w cillicie.... chyba na jakis czas musze odpuscic rossneta... moze wtedy mi sie poszczesci...


Takoż i u mnie... i Cillit i Mexx emotka
W innych nie brałam udziału.
Ale w sumie mnie nie rusza, bo się już nastawiłam psychicznie, że nic z tego - nie zdarzyło mi się jeszcze wygrać na Rossnecie w konkursie gdzie nie trzeba było nic kupić...
Nawiasem mówiąc, co to za laureat Alicja Cz. To już nazwisk nawet nie trzeba przy rejestracji? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3851344 Napisano: 10.11.2010 10:16:36 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

Przepadek prezentu następuje jeśli Uczestnik nie odbierze go w wybranej drogerii Rossmann SDP Sp. z o.o. znajdującej się na terytorium RP w terminie
od 10.11.2010 r. do dnia 06.12.2010 r. lub nie spełni innych warunków określonych poniżej

czyli mozna odbierać od dzisiaj do 6 grudnia.. U mnie jest taki regulamin.

Przepraszam za post pod postem, ale wygasła opcja edycji.


Z tą edycją to w ogóle jest beznadziejna sprawa emotka
Chciałam tylko przypomnieć, że prezenty we wszystkich Rossmannach powinny być teoretycznie od dzisiaj, więc jeśli ktoś ma zamiar specjalnie po to się wybrać do drogerii, to lepiej może wcześniej zadzwonić, czy już są... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3851090 Napisano: 10.11.2010 08:58:58 w Rossmann
No super, rodzinne pobrane, tym razem bez żadnych problemów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3850885 Napisano: 10.11.2010 08:00:14 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

a te prezenty pobieracie z jednego konta czy z kilku? Bo wiem, że niektórzy mają po kilka.. Ja mam swoje i mąż też ma swoje (układał sobie sam hasło na komórkę Blackberry.. niech też sie przyłoży emotka ), tylko nie wiem czy tak mogę. Ps mamy dwa różne adresy podane w profilach, bo tez gdzie indziej jesteśmy zameldowani emotka


Oczywiście, że możesz... ja biorę na całą rodzinkę, bo nikomu się nie chce, a potem wszyscy chętnie korzystają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3850861 Napisano: 10.11.2010 07:51:14 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

ja nie widzę żadnej ikonki zielonego prezentu.. ;|


No bo jeszcze aplikacja nie ruszyła...
Myślę, że najwcześniej o 10-tej ją uruchomią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3847742 Napisano: 09.11.2010 10:49:58 w Rossmann
anava napisał(a):

Ja raz odbierałam nagrodę i nr paragonu nie sprawdzali emotka


U mnie nie tylko sprawdzają, ale zabierają, a raz nawet była taka ambitna pani, że sprawdziła, czy na paragonie jest wszystko co trzeba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3847638 Napisano: 09.11.2010 10:11:13 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że nawet nie mogę się poskarżyć co mnie wkurza, bo rodzinka (i nie tylko) wsiada na mnie, że mi sie w głowie przewraca...
I jeszcze wkurza mnie to, że prawie nałogowo wciągnęłam się w konkursy, podczas gdy praca leży odłogiem, a efekt mierny... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3846324 Napisano: 08.11.2010 08:19:20 w Rossmann
wowczek napisał(a):

ach i jeszcze mam jedno pytanko - w moim rossmannie nie ma jeszcze nagrody z Cleanic (albo miłe panie nie potrafią jej znaleźć), mam przyjść w środę, a odbiór nagród do dziś. Gdzie mogę pisać/ czy w ogóle gdzieś pisać w tej sprawie?


Ja miałam we wrześniu szybka odpowiedź z tego maila:
Obsługa Klienta <[email protected]> Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3846305 Napisano: 08.11.2010 08:15:46 w Rossmann
asiabuczkowska napisał(a):

letniowoc napisał(a):

ksantypa napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

szukam paragonu na elite; może ma ktoś zbędny? oferty na pw


tam się wpisywalo nr.paragonu



jak we wszystkich konkach na rossnecie
emotka


wiem, ale u mnie chcą tylko paragon...wiec szukam ...a u Was jak sprawdzają numer paragonu?


Mają na liście przy nazwiskach. Przynajmniej w moim Rossmannie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845870 Napisano: 08.11.2010 06:38:36 w Rossmann
snowflake napisał(a):

że elektryczny to już wiemy...ale może być np Brise czy musi być Air wick? emotka


Pod laureatami jest napisane:
Nagrody będzie można odbierać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 29.11.-13.12.2010r. pod warunkiem pozostawienia w drogerii Rossmann innego dowolnego odświeżacza elektrycznego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845458 Napisano: 08.11.2010 05:05:47 w Rossmann
maa napisał(a):

ivisia napisał(a):

odnośnie AIR WICKA - przecież ani w regulaminie ani w zasadach nie pisało ni słówka, że odświeżacz na wymianę musi być elektryczny, dopiero jak podali nazwiska zwycięzców,to pojawiło się info o tym, że wymagają elektryczne!!
hmm wydrukuję regulamin i jeśli nie będą mi chcieli przyjąć zwykłego, w sprayu, to się na regulamin powołam... emotka




wlasnie tez mi sie tak wydawalo a teraz widze informacje o elektronicznym


moglabys mi podeslac regulamin?


Wątpię, żeby to przeszło - w konkursie na głównej stronie w banerze stało jak byk, że elektryczny odświeżacz ma być...
Ja bym raczej liczyła na to, że panie w Rossmannie będą bez pojęcia jakie rupiecia maja przyjmować, a jakie nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845372 Napisano: 08.11.2010 04:37:51 w Rossmann
Anek, ja od grudnia wygrałam trzy Spa!
I bardzo się z tego cieszę, tylko że jeszcze trochę i będzie u mnie taka sytuacja finansowa, że nie będę miała za co do tego Spa dojechać, i wcale nie żartuję emotka
Przepraszam, jeśli ten post wcześniej zabrzmiał jak popisywanie się, ale naprawdę chciałabym wreszcie coś innego wygrać, w momencie gdy pralka mi się rozlatuje, a nowy komputer muszę wziąć na raty emotka
Tak czy inaczej, dzięki wszystkim za dobre słowo!
EOT emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845324 Napisano: 08.11.2010 04:24:46 w Rossmann
anava napisał(a):

mia napisał(a):

Ja się zabiję - wygrałam sesję fotograficzną z Elite emotka
Wiedziałam, że napisałam naprawdę dobry tekst, bo zależało mi na zestawie za 150 zł emotka Moja pazerność się na mnie zemściła emotka
A myślałam, że te wszystkie ch.o.l.e.r.n.e sesje juz minęły i dopiero niedawno wysłałam.
Kurcze, jeszcze na własny koszt tłuc się do Warszawy, taki hektar!
Jak myślicie, czy z tym da sie coś jeszcze zrobić, np. scedować na kogoś z rodziny? Jak nie, to chyba zrezygnuję emotka


ja bym się na Twoim miejscu cieszyła emotka to fajna przygoda, a na dojazd może coś od nich wynegocjujesz?


Pewnie wiele osób by się na moim miejscu cieszyło, ale szczerze mówiąc, jak tak pasuję do sesji mody, jak kwiatek do kożucha... że już o wieku nie wspomnę emotka
Na razie spróbuję sie dowiedzieć o możliwość finansowania tej eskapady i (lub) scedowania na kogoś... a potem pomyślę emotka
Psiakość, ludzie wygrywają pralki, telewizory, po 1000 zł z Wedla, a ja jak nie Spa to sesja mody! A na dojazd ledwo jest... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3845277 Napisano: 08.11.2010 04:14:10 w Rossmann
Ja się zabiję - wygrałam sesję fotograficzną z Elite emotka
Wiedziałam, że napisałam naprawdę dobry tekst, bo zależało mi na zestawie za 150 zł emotka Moja pazerność się na mnie zemściła emotka
A myślałam, że te wszystkie ch.o.l.e.r.n.e sesje juz minęły i dopiero niedawno wysłałam.
Kurcze, jeszcze na własny koszt tłuc się do Warszawy, taki hektar!
Jak myślicie, czy z tym da sie coś jeszcze zrobić, np. scedować na kogoś z rodziny? Jak nie, to chyba zrezygnuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3844904 Napisano: 08.11.2010 02:38:51 w Rossmann
maa napisał(a):

judyta74 napisał(a):

ivisia napisał(a):

paolka napisał(a):

sa wyniki AirWick

czy ktos wie ktory odswiezacz jest nagroda?(na baterie, do pradu?) i chyba tylko bedzie to wklad emotka



5. Nagrodami w Konkursie jest 2000 odświeżaczy powietrza Air Wick Dotyk Luksusu o wartości 15,49 zł brutto. - wydaje mi się, że jest to ten zestawik : urządzenie do prądu + wkład.



zatem mozna oddać takie urządzonko bez wkładu? jak myślicie bo urządzonko mam ale wkładu brak




a zwyklego odwiezacza nie mozna oddac?


Jak by można było zwykły, to bym może i wzięła udział w tym konkursie emotka
Zwykły tak, ale elektryczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3844209 Napisano: 08.11.2010 11:39:07 w Rossmann
klaudia011 napisał(a):

dzisiaj byłam po pampersy i u nas jest już nowy SKARB emotka


Owszem, mam go już od soboty emotka
Dla informacji w środku jest potwierdzenie, że prezenty (dla panów tym razem) będą od 10.11 emotka

Próbek nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0