Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jaromon

jaromon

#6304908 Napisano: 27.12.2016 17:43:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do osób, które brały udział w konkursie "Zakochani w cafissimo". Czy zdawkowy mail o treści: "mail po wyróżnieniu", to wszystko co dostaliście? Czy należy na niego odpowiedzieć wysyłając dane? Dziwne to...  Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6281776 Napisano: 08.11.2016 23:28:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

synk napisał(a):

giulietta napisał(a):

ja takiego zachowania klientów absolutnie nie popieram  emotka  czytałam w necie, że niektórzy wydawali i po 1000, a potem jedli na parkingu lub wrzucali do bagażnika..., myślisz, ze jakikolwiek sąd uznałby to za złodziejstwo czy okradanie? NIE, bo regulamin zezwala.... mi chodzi o to dlaczego Organizator nie ponosi konsekwencji tylko "niewinny" klient, dlaczego nagle Organizator zamyka akację.... w dodatku chodzi o marki własne, jest też takie powiedzenie, nie mogę teraz znaleźć autora "że ten, kto jeździ mercedesem (marka przypadkowa) nie zna prawdziwego życia ludzi... dodam, że mam obsesję na puncie higieny, jestem mega wrażliwa i widząc ociekające opakowanie po kurczaku na taśmie na milion % bym zwymiotowała jak ostatnio w C4..... poważnie.... więc kto na TAKIE COŚ w dzisiejszych czasach wpadł?     

idea była świetna, ale społeczeństwo jeszcze żyje jedną nogą w komunie, gdzie każdy musiął kombinować żeby żyć.

nie wiem ile masz lat, ale napisz tu publicznie jak to jest nie mieć nic do jedzenia, dosłownie, nic..... wiesz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia  emotka  masz już dobry staż na forum, więc powinieneś wiedzieć do czego niektórzy są zdolni.... w tym lubiący Twój post.... a więc, czy chyba, nawet z minimalną wiedzą o marketingu i obecnym stanie gospodarczym zorganizowałbyś taką akcję? bo ja nigdy... (ok, okroiłabym reg.) a wracając do komuny to... tam nikt nie kombinował żeby żyć emotka  a i ludzie byli "normalni" emotka  http://demotywato...2444/7-cudow-PRL-u 

Tylko widzisz, problem polega na tym, że Ci co naprawdę nie mają nic do jedzenia nie pójdą na taki myk, żeby kupić za 500 zeta zjeść i oddać puste opakowania, bo mają swój honor. W zasadzie wszyscy, o których dzisiaj piszą, to cwaniaki z samochodami, do których ładowali towar w ilościach hurtowych. Toż to taka polska mentalność. Wiem co piszę, pracuję w szkole i zawsze jak miałem problem z wyegzekwowaniem jakiejś składki to raczej od rodziców zamożnych, niż tych biednych. Ci bez pracy zawsze stali pierwsi w rzędzie i jakoś te parę złotych na komitet rodzicielski mieli. Gorzej z tymi nowobogackimi... I hasło: na komitet? Przecież nie jest obowiązkowy... To, że dzieciak cały rok np. na darmowe zajęcia na pływalnię ze szkoły dojeżdżał, nie było argumentem dla tych rodziców. Wracając do meritum. Dla mnie szczyt chamstwa ze strony tych ludzi, za takie postępowanie. Rozumiem, można oddać odpakowany produkt z resztą żywności. Ale jak słyszę, że gość kupił 10 paczek parówek i chciał oddać 10 pustych paczek? No litości... Po sześćdziesiątej spożytej sztuce stwierdził, że jednak mu nie smakują? Pozdrowienia dla normalnych i dobrej nocy... Dla tych co się dziś ożarli za darmochę - obyście nie zasnęli emotka Wyświetl w wątku >>

jaromon

#6281766 Napisano: 08.11.2016 23:06:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Wygrał ktos coś w konkursach CCC (buty), odebrałem wybrany model butów z konkursu wraz z paragonem, a z tyłu na paragonie pisemna adnotacja, że buty nie podlegają reklamacji, bo są z konkursu ????? emotka   emotka  Kasjerka oczywiście, że to polecenie odgórne.. Nie chce mi się dymu kręcić, bo buty i tak z tego sklepu są jednosezonowe i ulegają samoistnej degradacji, i nie byłoby sensu co chwile z reklamacjami biegać, ale co to za pomysł, że buty nie mają gwarancji  emotka

Wygrałem. I nie ma adnotacji, że nie podlegają gwarancji, tylko że nie można ich zwrócić. Gdybyś się rozmyślił/a, można do kilku dni buty oddać. Tych nie można. Ale jeśli ulegną zniszczeniu - normalna procedura reklamacyjna. Skąd osąd, że buty z tego sklepu są jednosezonowe? Mówimy o Lasockim? U mnie dają radę kolejny sezon... Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6100690 Napisano: 25.10.2015 16:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

jaromon napisał(a):

[quote=

jaromon]Mam pytanie odnośnie Szalonej 5 z plusem z c4. Czy na jedną kartę można kupować w różnych sklepach? Czy tylko w Hipermarketach? I tylko w tym, w którym się dostało kartę? Nie znalazłem tego w regulaminie...
ktoś? coś?: 

Ja kupowałam w 2 różnych hipermarketach (2 rózne miasta) i zaliczyło mi zakupy do tej wymaganej 5 więc można. Mniejsze carrefoury nie biorą udziału w promocji- w regulaminie masz liste sklepów

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6100396 Napisano: 24.10.2015 14:49:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

jaromon]Mam pytanie odnośnie Szalonej 5 z plusem z c4. Czy na jedną kartę można kupować w różnych sklepach? Czy tylko w Hipermarketach? I tylko w tym, w którym się dostało kartę? Nie znalazłem tego w regulaminie...
ktoś? coś?:  Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6100364 Napisano: 24.10.2015 14:02:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie Szalonej 5 z plusem z c4. Czy na jedną kartę można kupować w różnych sklepach? Czy tylko w Hipermarketach? I tylko w tym, w którym się dostało kartę? Nie znalazłem tego w regulaminie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6094679 Napisano: 15.10.2015 21:27:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
7 dni roboczych od info w "Mocy nagród". myślicie że przejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6093315 Napisano: 14.10.2015 00:31:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

To forum zlazło na psy...
miałam juz nic nie pisać... ale żal  "Wam" tak cenzura ściska że aż nie wiem czy płakać czy się śmiać.
Oczywiście każdy z "Was" zawsze śle 1 paragon, 1 sms, 1 mail
Oczywiście jeśli macie w domu pastę do zębów/kawę/laptop/samochód/    to o nie nie gracie

Dobrze że czasami pw przywraca wiarę że to forum ma sens. Tu wielkie podziękowania dla osoby która mi wczoraj coś podarowała..
Dobrze że wiem na kogo mogę liczyć...( i czasami z kim wypić wódeczkę emotka )

A "Wy" się tu dalej opluwajcie... tylko uwaga .,... czy macie wodoszczelne telefony bo już nic nie wyślecie

A co ma do rzeczy czy mam laptop, samochód... Gram o laptop, czy samochód bo mogę go sprzedać i kupić dla przykładu obiektyw, który kosztuje 2,3 tys. i o nim marzę, ale go nie kupię bo jest... za drogi, a ja mam inne wydatki. A konkursów z obiektywami nie ma bo to produkty niszowe. Tak mam 4 paragony, gram tylko cztery razy. Takie to dziwne? Nigdy nie proszę o paragony. Nie mam w regionie np. Polomarketu, po prostu nie gram w Ich konkursach. Uważasz, że żebranie i kupowanie prawie za free  paragonów to pomoc w konkursach? Ja tak nie uważam. Uważam, że to zabija światłą ideę rzeczywistej pomocy. Ale skoro ktoś kto zjadł zęby na tym forum uważa inaczej, to ja... tracę wiarę w ludzi. Dobranoc...  Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6093305 Napisano: 14.10.2015 00:16:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zabcia0410 napisał(a):


jaromon napisał(a):

Wygrała na męża, na siebie, niech wygra i na prababcię, dziadka. W takich sytuacjach nigdy nie mam zastrzeżeń. Mnie osobiście wkurza co innego: wątek paragonowy... Dla przykładu: inwestuję 4x20 złotych i w porozumieniu z mamą, teściową, itd. gram w konkursie dzieląc się czasami nagrodami, zawsze dzieląc się zakupionymi produktami. Uważam, że to jest o.k. (pewnie nie dla wszystkich), bo mam rachunki i pieniądze zainwestowane są.  Ale nie mogę zrozumieć ludzi, którzy grają w konkach nie mając paragonu, odbierając innym szansę na wygrane, a później kiedy wygrywają szukają paragonów na forum. Czy to jestr fair?

emotka emotka emotka a najgorsze jest to ,że zawsze znajdą jeleni którzy sprzedadzą im te paragony!

dokładnie. za złotówkę, albo 2 zyla. ehh... Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6093301 Napisano: 14.10.2015 00:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrała na męża, na siebie, niech wygra i na prababcię, dziadka. W takich sytuacjach nigdy nie mam zastrzeżeń. Mnie osobiście wkurza co innego: wątek paragonowy... Dla przykładu: inwestuję 4x20 złotych i w porozumieniu z mamą, teściową, itd. gram w konkursie dzieląc się czasami nagrodami, zawsze dzieląc się zakupionymi produktami. Uważam, że to jest o.k. (pewnie nie dla wszystkich), bo mam rachunki i pieniądze zainwestowane są.  Ale nie mogę zrozumieć ludzi, którzy grają w konkach nie mając paragonu, odbierając innym szansę na wygrane, a później kiedy wygrywają szukają paragonów na forum. Czy to jestr fair? Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6086923 Napisano: 04.10.2015 19:29:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

jaromon napisał(a):

Po jakim czasie wysyłają kasę w Mocy Nagród? Ktoś już dostał?

Jeszcze nie zaczęli przelewać. 

Dzięki... Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6086916 Napisano: 04.10.2015 19:25:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po jakim czasie wysyłają kasę w Mocy Nagród? Ktoś już dostał?
Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6060512 Napisano: 24.08.2015 14:46:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

jaromon napisał(a):

Czy wygrał ktoś z Was w konku "BICMEN "O włos od przyjemności" w c4? napisałem maila i ponoć wszyscy już powiadomieni. mieliśmy naprawdę fajne zdjęcia, dopracowane i po cichu liczyłem na kajak. bilety do kina, myślałem że w cuglach wygram, a tu zonk...  uwielbiam konkursy, gdzie nie ma listy nagrodzonych, tylko maile dla zwycięzców. toż to pole do manipulacji, malwersacji, korupstwa itd, itp. ehh
Kod

Niejeden z nas po cichu liczył na kajak, u mnie również nawet bilety nie wpadły. 1 osoba na forum napisała, że trafiła kajak, kilka osób bilety emotka

dzięki za info, jakoś mi umknęły te informacje. pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6060503 Napisano: 24.08.2015 14:35:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wygrał ktoś z Was w konku "BICMEN "O włos od przyjemności" w c4? napisałem maila i ponoć wszyscy już powiadomieni. mieliśmy naprawdę fajne zdjęcia, dopracowane i po cichu liczyłem na kajak. bilety do kina, myślałem że w cuglach wygram, a tu zonk...  uwielbiam konkursy, gdzie nie ma listy nagrodzonych, tylko maile dla zwycięzców. toż to pole do manipulacji, malwersacji, korupstwa itd, itp. ehh Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6050100 Napisano: 28.07.2015 22:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy maile z 10 etapu activii pojszły? bo do mnie nie dojszły...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6040546 Napisano: 06.07.2015 11:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violetta napisał(a):

benasia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tusienka napisał(a):

lumu napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

Czy ktoś nadal czeka na serum i tusze? emotka  

Ja...

ja...

ja...

żadnego jeszcze nie dostałam emotka

ja czekam na tusz - serum wszystkie dostałam a tuszu brak   emotka

ja czekam na tusz i serum, jeszcze nic nie dostałam


czy chodzi o konkurs z paczkomatów "na czerwonym dywanie"?
Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6039576 Napisano: 02.07.2015 15:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki. Wygrałem w drugim, więc powinien wkrótce dojść. Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6039571 Napisano: 02.07.2015 15:04:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś ma już leżak z Łomży w domu? Zbliża się urlop i przydałby się. Wysyłają już?
Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6034842 Napisano: 22.06.2015 01:21:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamisiam napisał(a):

odnośnie Podlaskiego - mój mąż wymyślił, że to będzie miasto na literkę "k"  emotka
żeby to logicznie zrozumieć potrzebowałam wytłumaczenia - skoro było już M+B, to brakuje tylko K i będzie K+M+B i agencja reklamowa będzie miała święty spokój, buahaha  emotka  więc walnęłam Kraków, a co mi szkodzi haha. I tak miałam tylko 1 paragon

Poprawny zapis to "C+M+B" będący skrótem od łacińskiej sentencji "Christus Mansionem Benedicat". 3emu wszyscy ten błąd popełniają? wrzuciłem kilkadziesiąt zgłoszeń w poprzednim etapie i... frytki. więc się tą razą nie pofatygowałem, bo podpowiedzi, jak z koziej cenzura trąba... Wyświetl w wątku >>
0 0

jaromon

#6028238 Napisano: 07.06.2015 23:50:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

jaromon napisał(a):

Moim zdaniem wcale nie Gdańsk, ani Wrocław czy Kraków. Toruń i Siedlce też nie. Poszliśmy na całość i z piętnaście  zgłoszeń czasnęliśmy  w ...             Albo wygramy i będzie fun, albo rodzinka przez dwa lata będzie szamać drobiowy z pieprzem, lubczykiem, pieczarami, pomidorami, papryką ... i też będzie fun. Ciekawe czy dobrymi detektywami jesteśmy... Choć po podpowiedzi, odpowiedź nasuwała się sama. Zobaczymy...

jaki fun?! żywcem Cię zjedzą jak wygrasz 15!!! razy emotka napewno jesteś programista! emotka i wg wszelkich teorii spiskowych jesteś notariuszem! emotka emotka emotka

i sekratarką notariusza też jesteś

ja pierdu. ale pasztet!!!  chyba lepiej nie wygrywać. 
Wyświetl w wątku >>
0 0