Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wredzia

wredzia

#6430203 Napisano: 19.11.2017 20:44:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

asie90 napisał(a):

ja osobiście uważam, że o niebo lepsze od poprzednich i gratuluję zwyciężczyni emotka  oczywiście moje zgłoszenia mi się bardziej podobają emotka   

a ja bym nie nagrodziła tego zgłoszenia nawet kartą...

A słyszałaś jak brzmiała treść? emotka Powiedzieć o tym zgłoszeniu, że wygrała dziewczyna, która kupiła drugi pilot do telewizora, bo mama zawładnęła pierwszym, to tak jakby streścić "Ojca zadżumionych" w następujący sposób : siedmioro dzieci powiła mu żona, a teraz nie żyją i one i ona. emotka


normafia a Ty słyszałaś to zwycięskie hasło? Mi się nie udało przyuważyć, a strasznie ciekawa jestem w jaki sposób zostało napisane... Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6425062 Napisano: 06.11.2017 17:21:06 w Dyskusje o loteriach
O co chodzi z Tym dzwonieniem i z Winiarami?

Ma ktoś linka? Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6420009 Napisano: 24.10.2017 16:28:56 w Paragony na trwające konkursy
wredzia napisał(a):

kupię 2 paragony z zakupem coca cola w sklepie primus

Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6419432 Napisano: 23.10.2017 13:57:13 w Paragony na trwające konkursy
kupię 2 paragony z zakupem coca cola w sklepie primus Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6403993 Napisano: 15.09.2017 19:06:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

wredzia napisał(a):

Czy powiadamiali dziś z Raffaello?

A to już?

dziś wybierali laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6403990 Napisano: 15.09.2017 18:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy powiadamiali dziś z Raffaello? Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6394332 Napisano: 24.08.2017 14:12:52 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
case napisał(a):

ir napisał(a):

case napisał(a):

ir napisał(a):

case napisał(a):

A odkopuję, bo nie lubię, jak ktoś generalizuje i bzdury wypisuje... I tak, jestem z agencji, żadna tajemnica. A rezerwy? Są zawsze. Nie opisuje się tego w regulaminach, bo ich przydzielanie wygląda zawsze inaczej i czasami przybiera formę działań ad-hoc, trudno to ubrać w jakieś ramy. Ale są zawsze i dążeniem naszym ZAWSZE jest, żeby wydać wszystkie nagrody. Bo już je kupiliśmy, bo klient w życiu nie chce słyszeć o ich zwrocie, bo nie chcemy syfu na FB, bo płacimy za magazynowanie, bo z góry zapłaciliśmy za pakowanie, konfekcjonowanie i wysyłkę. Wybierz sobie emotka

Błagam, tylko nie uprawiaj tu propagandy. Nie zdradzaj kulisów pracy, to twoja sprawa. Tu naprawdę jest pełno kumatych ludzi emotka

Nie ma problemu. Tylko tak sobie poczytałem to forum, jest na nim pełno domysłów, niedomówień i innych tego typu. Myślałem, że pewne rzeczy rozjaśnię, ale jak nie, to nie emotka

Jasne, jasne. Najpierw piszesz, że piszemy tu bzdury, a potem odkręcasz. Odpuść.


Ale zwróciłeś uwagę, że o bzdurach pisałem w kontekście jednego konkretnego posta, a nie całego forum? emotka

Fajnie że ktoś z drugiej strony się odezwał i odkręca teorie spiskowe pieniaczy z forum. emotka Wyświetl w wątku >>

wredzia

#6394306 Napisano: 24.08.2017 13:55:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No nic, życie toczy się dalej. Są inne konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6393964 Napisano: 23.08.2017 20:24:11 w skojarzenia
przerwa - odpoczynek Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6393031 Napisano: 21.08.2017 22:51:43 w skojarzenia

wredzia

#6392957 Napisano: 21.08.2017 20:53:23 w skojarzenia
maska - przebieranki Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6392920 Napisano: 21.08.2017 20:12:48 w SZUKAM....
Szukam kogoś pozytywnego, kto tak jak ja lubi tworzyć teksty i hasła na potrzeby konkursowe do wzajemnej inspiracji, i pomocy przy tworzeniu. Wyświetl w wątku >>

wredzia

#6388520 Napisano: 10.08.2017 18:58:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już dostał karty do Castoramy z konkursu "akcja renowacja" Dekorala? Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6386457 Napisano: 04.08.2017 21:28:30 w Dyskusje o loteriach
delfinka101 napisał(a):

Przestańcie pisać o tych mafiach itd, bo człowiek z jednym ale uczciwie kupionym paragonem całkowicie się zniechęca do gry

i o to pewnie im wszystkim chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 petarda 0

wredzia

#6386113 Napisano: 03.08.2017 22:35:19 w Dyskusje o loteriach

kammaro napisał(a):

fajna stopka emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 matys

wredzia

#6385664 Napisano: 02.08.2017 22:37:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Jakiś ambitny i niezbyt lekki film na wieczór może ma ktoś ochotę polecić? Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6379635 Napisano: 15.07.2017 23:32:55 w Wkurza mnie...
truskaweczka123 napisał(a):

wkurza mnie strasznie, że nie mogę wygrać nic fajnego (cennego) w konkursach emotka gram już tyle lat, staram się jak umiem, wymyślam, tworzę, kupuje promocyjne produkty i ciągle kicha.... w loteriach w życiu nie wygrałam prócz jakiegoś czerwonego dmuchanego koła w tamtym roku... nawet nie pamiętam z czego to było, chyba jakieś jogurty..... emotka
a moja najcenniejsza nagroda do tej pory miała wartość 1 500 zł  emotka

Kochana nie poddawaj się i rób swoje!

Duża wygrana przyjdzie prędzej czy później emotka Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

wredzia

#6378292 Napisano: 11.07.2017 23:39:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

bruce napisał(a):

giulietta napisał(a):

a w każdym reg. żeby były imiona i nazwiska organizatorów czyli osób odpowiedzialnych emotka   

Ba! - marzenia! emotka  Przypuszczam, że - gdyby były podawane imiona i nazwiska organizatorów - nie byłoby podawanych takich danych laureatów i - odwrotnie! emotka

ale o czym tu mówić w przypadku tych wyników... nie brałam udziału, ale już wiem kto za tym stoi... żebym brała to poszłabym do sądu, że czuję się urażona, bo oceniała mnie tak nieprofesjonalna komisja... ewidentnie złamany regulamin i przepisy prawa i to z premedytacją emotka  czytałam tylko kom. niby dwie zgłoszone prace i inne dane? poza tym nawet jak komisja się nie zna to dostała info wcześniej o autoplagiatach i co zrobiła....?  pół dnia się śmiałam na mieście z kom. o tym, żeby pepsi kupiła niebieskiego tira na boże narodzenie  emotka   emotka   za taką kreatywność to się należy wycieczka  emotka od razu mi wyobraźnia poszła z tym niebieskim tirem  emotka  jednak, co do laureata to niebieski tir byłby oryginalny, a wygrałby taki sam czerwony tir ze światełkami, no może lekko inaczej by jechał czy tam zaparkował, ale miałby zmieniony tylko jeden element: sam napis PEPSI emotka  w niektórych regulaminach są już dane członków komisji i super  emotka

I tu płynie nauczka, oraz wniosek dla nas wszystkich.

Nawet gdy nie mamy ochoty brać udziału w jakimś konkursie, ani nie podobają nam się nagrody to wyślijmy choć jedno słabe zgłoszenie, bo już ten mały fakt otwiera nam drogę do zgłoszenia słusznej i popartej przepisami prawa reklamacji kiedy widzimy jakieś ewidentne nieprawidłowości. 

Sądzę, że takie działanie bardzo ukróci "wolna amerykanke" i bezprawie, które uprawiają zarówno agencje reklamowe, jak i zwłaszcza wielu uczestników konkursów.  Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6378283 Napisano: 11.07.2017 23:26:09 w Dyskusje o loteriach
rafi323raf napisał(a):

cayenne napisał(a):

W Loterii Żywiec gdzie co tydzień mamy 300 000zł coś wyraźnie śmierdziWyniki:Paulina S., Warszawa
Magdalena S., Warszawa
Radosław D., Rogów ( 118 km od Warszawy )
Adam L., Skierniewice ( 84km od Warszawy i 30km od miejscowości Rogów )

To samo zauważyłem w innych konkursach, w większości wygrywają osoby do 500 km od Łodzi emotka

Powoli się wszystko klaruje i składa w jedną całość. Mam podobne spostrzezenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

wredzia

#6378257 Napisano: 11.07.2017 22:57:24 w Dyskusje o loteriach
dzikuska21 napisał(a):

a jak to jest z loteria nałęczowianki? dopiero zaczynam z ta loteria i weszłam sobie na lite zwycięzców a tam po oczach bije że te same osoby wygrywają w jednym losowaniu i brakuje danych bo powinno być po 8 z każdej kategorii.

Bardzo słuszne są Twoje spostrzeżenia. Sądzę, że warto by wspólnie napisać uprzejmy donos do organizatora, ale również do prokuratury uwzględniający Twoje spostrzeżenia. Wszystko jest ukazane czarno na białym, więc łatwo można podliczyć kto i z jakiej miejscowości  (oraz miejscowości okolicznych) zgarnął najwięcej nagród, i pokusić się o stwierdzenie, iż stosuje zakazane praktyki pozwalające na zwiększenie możliwość wygranej. Warto by też załączyć dokładne obliczenia dotyczące procentowych statystyk z regionów, a także te obrazujące cały kraj, w których padło najwięcej wygranych. emotka Wyświetl w wątku >>
1 ir 0